1481
StarWarsTheForceUnleashedLogo.png
  • DarkSector
    #297
    ha igaz, akkor a játékboltban átvertek, egy müanyag kardra, azt mondta a néni hogy az origi, és minden jedi iet használ. fuck
  • MaRee
    #296
    Egyébként meg ez sci-fi, ma még az sem elképzelhető hogy a galaxis másik oldaláról beszélgessek kommlinken valakivel vagy hipersebességen utazzak, vagy a haverom hologramjával beszélgessek aki épp a Marson nyaral.
  • MaRee
    #295
    "The lightsaber mechanisms were contained within the hilt. High levels of energy generated by a high-output Diatium power cell was unleashed through a series of focusing lenses and energizers that converted the energy into plasma. The plasma was projected through a set of focusing crystals that lent the blade its properties and allowed for the adjustment of blade length and power output."
  • DarkSector
    #294
    most nem a neve a lényeg, hanem hogy meikből képzelhető el, hogy egy adott nagyságú fénylő csikot képezzél?
    sima fény lézer vagy plazma? :)
  • DarkSector
    #293
    nem vonom kétségbe a rajongásodat, de ehhez nem felttétlen elég csak nézni a filmet, de oks amig nem szerzek bizonyitékot, egyezzünk meg abban hogy neked van igazad és sima fény. csak éppészel ezt én képtelenségnek tartom fizika-kémia terén. :)
  • Knabb
    #292
    így van :D
    Nekem a lézerkard nagyon idegen függetlenül attól hogy miis valójában, a fénykard viszont jobb :D
  • tommygear
    #291
    10 éve lassan minden évben újranézem mind a 6 részt légyszives ne akard már jobban tudni nálam a dolgokat :)
  • tommygear
    #290
    úgyse érti meg haggyad
    mindig hajtogatja a saját hülyeségét :D
  • DarkSector
    #289
    te a plazmával csak 1 baj van, hogy az nem fény, vagyis ugyértem nem tudna így kijönni a markolatból, hanem akkor ha egy müanyag vagy egyébb anyagból egy csőben lenne a plazma folyadék vagy gáz.
    vagyis kevésbé hihető :)
  • DarkSector
    #288
    jah
    kenyér ára? :)
  • MaRee
    #287
    ütegek, nem ütemek.
  • MaRee
    #286
    Nem lézer és nem is fény, hanem plazma.

    A lézert a lőfegyverek és a hajókon lévő turbólézer ütemek lövik, ezek részecske sugarak(particle beam).

    A FÉNYKARD nem LÉZERkard, mert NEM LÉZER jön ki belőle, hanem plazma.

    laser
    A blaster (also called a gun) was a ranged weapon that fired bursts of particle beam energy called blaster bolts from a replaceable power cell.

    plasma
    "Lightsaber blades were also made of plasma."

    Egyéb kérdés?
  • DarkSector
    #285
    de tuodmit felmegyek forumokra és megkérdezem a fanoktól, hogy lézer-e, vagy sima fény-e...:)
  • DarkSector
    #284
    direkt, mert ez így van.
    ráadásul most az én képzeletemben vagyunk, én hozom a szabályokat. :)

    hát nem is egy vilmoskörte van a fénykard markolatban. :P
  • tommygear
    #283
    direkt csinálod?
    ideje lenne felnőnöd már
  • DarkSector
    #282
    jo akkor figy.
    fénykard, mivel a lézer is fény, de ha nem lézer lenne, nem lehetne szabályozni, a fény útját, mivel az öszpontosított fény, aminek a hosszát is lehet szabályozni, nah az a lézer. kápise pádáván? :P

    amire ti gondoltok az a zseblámpa....:)))))))
  • tommygear
    #281
    ne oktass ki sw-ből :D
    értem?
  • DarkSector
    #280
    fény kard, de a fény ami kijön az lézer. értem? :)
  • tommygear
    #279
    de mégse LASERSABER
    light=fény saber=kard

    egy igazi sw fan tudja, hogy fénykard a becsületes neve
  • DarkSector
    #278
    kápisi? :)

    "mi a lézer?

    fényforrások egy speciális típusa a lézer. Neve, az angol laser betûszó a Light Amplification by Stimulated Emission of Radiation (magyarul a fénykibocsátás indukált emisszióval) kifejezés rövidítése, ami a lézerfény létrejöttének sajátos körülményeire utal."
  • DarkSector
    #277
    igen ha bemész egy játékboltba, akkor ott a müanyag fénykard hiteles legyen, amúgy a lézer is fény, tudtommal. :)
  • morvaigaben
    #276
    De egy igazi sw-s fénykardnak mondja, vagy ha nagyon hűek akarunk maradni az eredeti trilógiához akkor fényszablya (lightsaber)
  • DarkSector
    #275
    nem, lézernek értettem. :)
    fénykard nem tud vágni.
  • Magiszter
    #274
    Meg a klónjainkkal gondolom.
  • DarthStarkiller
    #273
    Am most jut eszembe Európai megjelenésről van valami hír?? mert az USA-ba Október 26 de nállunk? :S meg itt ki lesz a főgonosz?? megint megküzdünk Vaderrel?
  • DarthStarkiller
    #272
    :O Micsoda gépek nekem nincs ilyen csak egy Pentium IV 3.20ghz meg 1.75gb ram (DDR1) meg egy HD 3650 AGP-s videokártya :) ezen tuti nem megy de van xbox azon már csak eldöcög csak lenne már demo
  • Knabb
    #271
    Úgyérted fénykard?

    [/flame on] :D
  • DarkSector
    #270
    a háttér biztos megjelenik majd a monitorodon meg 2 lézerkard. :)
  • Julius Caesar
    #269
    e4500 @ 2,6GHz, 9600GT, 2 GB ram. Első ment 1440x900-ban, high detail nélkül, fraps konstans 30FPS-t mutatott (30-a sa limit).

    Ha nem megy akkor így jértam. De sztem eldöcög.
  • tommygear
    #268
  • DarkSector
    #267
    ünneprontó :)
  • DarkSector
    #266
    bárcsak.
  • tommygear
    #265
    de a star wars világában nem :D
  • DarthStarkiller
    #264
    :(((( de kár pedig mintha arról lett volna szó hogy egy hónappal a megjelenés előtt kintlesz
  • DarkSector
    #263
    énis várom, de valszeg Október 10-12 környékén.
  • DarthStarkiller
    #262
    nem tudja valaki mikor jön a demo Xbox360-ra már nagyon ki akarom próbálni
  • DarkSector
    #261
    ez játék, az én világomba minden lehetséges. :)
  • MaRee
    #260
    De az. :)
  • gyusa
    #259
    Egyébként én nem értem az egyik videóba úgy hullanak a testrészek mintha nem is a tulajdonosukhoz tartoznának a másikba pedig vagdosa a csávót és semmi, na ez most hogy lesz ???
  • elite
    #258
    Én az első részt végigtoltam wii-n is, és ott nem volt ez az idióta animáció megszaggatás. Nem értem mire jó ez???