1481
StarWarsTheForceUnleashedLogo.png
  • Pityu Mester
    #1481
    Üdv!

    Egy kis segítségre lenne szükségem. Feltelepítettem a játékot, és szeretném felrakni rá az 1.1-es patch-t, de a telepítő azt írja ki: "Software Not Found". Gondolom, a patch nem találja a játék regisztrációs bejegyzését (pedig van neki, csak gondolom, nem ott, ahol a patch keresi). A játék eredeti, dobozos verzió, 64 bites Win 7 operációs rendszerem van.

    Tud valaki valami megoldást erre? Google-ben már rákerestem, de semmi használhatót nem találtam.

    Előre is köszi.
  • Rahar
    #1480
    Elakadtam a The Western Arch nevű pályán, megjelenik egy légi jármű, a rakétáit visszaverem, majd használni kell az E és az A billentyűket. A következőket próbáltam:
    Lenyomom az E-t, elengedem és lenyomom az A-t
    Lenyomom az E-t és nyomva tartom, majd lenyomom az A-t
    Lenyomom az E-t, nyomva tartom, majd csak egy kis idő után nyomom le az A-t
    Lenyomom az A-t
    PC-s változatnál hogyan kell megoldani eme támadáskombinációt?
  • Narxis
    #1479
    omg
  • Skorzeny8814
    #1478
    Sziasztok!

    Nincs valami textúra csomag, vagy grafikai csomag ami lebutítja a kinézetet a TFU 1 szintjére? Gyakran szaggat a játék, és az a meglepő, hogy maximum és minimum grafikán is ugyanakkor csinálja: Ha sok ellenség van a látómezőmben. Mármint teljesen mindegy, milyen szintre állítom a grafikát, semmit nem változtat a viselkedésén. Maximumon nem lesz lassabb, mint minimumon. Töltöttem le hozzá fps unlockert, ami megoldotta a szaggatást, de cserébe olyan az egész játék, mint egy nagy képkocka sűrűségű lassított felvétel. Szóval tud valaki megoldást erre? (A legújabb driverek vannak fent, ezzel nem lehet gond, CPU-m: Itel 2 dual core 2,8 GHz, video kártyám: ATI radeon HD 4800, RAM: 2 GB) Tudom, hogy nem a legújabb a gépem, de az előző részt röhögve elvitte, ezért keresgélek hozzá valami "lebutítást".

    Tudna valaki segíteni?
  • Palinko
    #1477
    talán ma jön a 3. rész?
  • TLOTR
    #1476
    szerintem ez a game durván üt, nemtom miért szólták le, de igaz rövid de számomra újrajátszható, változatos erők megoldások nekem top.
  • tommygear
    #1475
    lol
  • Stelk0
    #1474
    mindegy nem tudom fel rakni ha kell a kép(amit videóból fényképeztem ki, és valamivel jobban kivehető) dobj egy email címet...
  • Stelk0
    #1473
    itt a kép
  • Stelk0
    #1472



    mire lefényképeztem stb... láttam h már küldtek de mindegy, ha megcsináltatod tedd fel ide kíváncsi vagyok :)
  • Skorzeny8814
    #1471
    Elindítom a játékot és amikor videóknak kellene futni (pl egy pálya betöltése alatt) csak egy kockás, színes összevisszaságot látok és csak a hang megy rendesen. Aztán játék közben is bejönnek ezek a színes kockák, de csak halványan a rendes képre. Próbáltam simán és patchelve is a játékot, de semmi eredmény. Azt találtam még hogy win mediaplayer 11 kell hozzá, meg hogy társítsam alapból a .wmv fájlokat hozzá, de ez sem segített. Kodec pack-ot is frissítettem, és frivereket is, de semmi.

    - WinXP SP3-mam van és ATI Radeon HD 4800 512 MB videokarim

    Tudna valaki segíteni?
  • Evin
    #1470
    C-re sosem rakok játék, mégis furamód nekem megtalálta.
    Talán rendes verziót kellene használni, ennyi. Nem kell mindent a konzolportra fogni, főleg, hogy ezt már direkt pc-re csinálták, nem sima port, mint az swtfu1. Azon kívül semmi köze a portolásnak ahhoz, hogy egy telepítő megtalálja-e a játék telepítője által írt bejegyzéseket.
  • Rage47
    #1469
    a konzolport generáló szoftver nem tudja még ezt az opciót :D
  • Julius Caesar
    #1468
    Szar konzolport. A legegyszerűbb ha átrakod sztem C-re. Manapság sok játéknál van ez, hogy csak a C-n működik, nemtom miért lett divat.

    Amúgy meg szépen pang a fórum. Mondjuk ez nagyjából el is árul mindent arról, mennyire időtálló darabbal van dolgunk :D
  • tommygear
    #1467
    mi a teendő akkor ha nem a c meghajtón van a játék és kiírja a patch h software not found?
  • Pingi23
    #1466
    halihali azt vettem észre hogy win7 alatt 6950nel rosszabb minőségűek az átvezető videók (homályosabbak, pixelesebbek szóval nem olyan részletesek) fhd-ben mint xp alatt voltak 5770nel
    nem tom ez mindenkinél így van win7 alatt vagy gpu hiba vagy op rend vagy mi lehet?
  • owen20
    #1465
    sziasztok
    Olyan kérdésem lenne hogy elkeztem ezzel a játékkal játtszani nem is lenne gond csak a beállításaim amik az első részben voltak pl jobb shift ugrás beállítom de mindig a bal shift-el ugrik és nem tudom hogy lehetne beállítani hogy a jobb oldali shiftel ugorjon.
    valaki ötlet?
    sziasztok4
  • DarkSector
    #1464
    omg thx.
  • lilathrone
    #1463
    Létezik PS3-ra és Xboxra, PC-re nem jön.
  • bcc
    #1462
    Ne halj meg egyszer se,mikor újra kezded.
  • midian
    #1461
    Sziasztok én is itt tartok ,nekem sem jön ki az ágyúból
    Újratöltöttem ezt a részt és akkor sem jó .
    Lehet hogy ennyi volt a játék .
  • DarkSector
    #1460
    srácok ez az endor dlc-vel mi a hézag mert haverom az mondta hogy van egy új dlc hozzá.
    létezik vagy haverom amit látott az majd csak később jön majd ki?
  • Rage47
    #1459
    bugos, h a nem jön ki
    map restart
  • MaRee
    #1458

    Itt mit kell csinálni? Gondolom ki kéne szedni az ágyú közepéből azt a valamit és berakni a másikba hogy kilője az ajtót, de ebből semmit nem tudok kivenni, hiába nyomkodok bármit.. Csak a q-t irja ami ugye a villám, de ha azt nyomom rá akkor meg csak lövöldöz. A kinti ágyúból nincs mit kivenni.
  • Julius Caesar
    #1457
    Agymenés. Nekem is volt már ilyen más játékokban, de olyan is megesett, hogy az összes mentést hibásnak vélte. Mikor végigtolok egy játékot, akk elszoktam tenni azt a mentést mindig külön mappába. Ennél többet nehéz tenni.
  • MaRee
    #1456
    Az mi hogy egyik pillanatról a másikra eltűnt az összes mentésem? .....
  • COD Black Ops
    #1455
    Kihívások vannak (pár percesek) mint pl:batman arkhamba.
  • COD Black Ops
    #1454
    az hát kb 30x megpróbáltam mindíg szétrobbant az a "vonat"...újratelepítettem raktam fel magyarítást elsőre úgy hogy megmaradt a vonat fél élete simán sikerült:D de most annál a nagy póknál meg össze vissza van a kép nem tudom mit sz@rakszik....
  • MaRee
    #1453
    Ebben a részben is vannak külön pályák, mint az előzőben? Gondolok itt arra, hogy pl el lehetett menni a Hoth-ra meg a Jedi templomba zúzni, stb. :)
  • DarkSector
    #1452
    nem nehéz csak sok helyen vagy nem tudni mi a cél, vagy bugok végett nem halnak meg az ellenek.
  • grebber
    #1451
    1-nél klasszisokkal könnyebb ez tény és való!!
  • Julius Caesar
    #1450
    Én még hardon is mindig elsőre átjutok. Szerintem nevetségesen könnyű és egyszerű az egész...
  • grebber
    #1449
    Egyáltalán nem nehéz nem easy-n toltam.
  • COD Black Ops
    #1448
    Akkora egy szánalom fosh egy ****** játék ez a tramos részt easy-n 15x próbáltam de nem sikerül hogy lehet ilyen egy elbasz*** fos módon megcsinálni valamit?
  • Evin
    #1447
    Ahogy a magyarítás is.
  • Evin
    #1446
    Már meg is jött.
  • lilathrone
    #1445
    Nemsokára jön

    LucasArts has been working on a patch for the PC version of The Force Unleashed II, and it should be ready soon.

    The patch will address the following issues:

    1. Pre-rendered cutscenes and game "attract" mode stop functioning after about 50 minutes of game play.

    2. Some textures & characters appear dark and without texture after about 50 minutes of game play with some ATI Radeon™ video card configurations.

    3. Reflections may not work properly with NVIDIA GeForce 9800 series cards.

    4. Some Stormtroopers and other enemies can become stuck in the air when hit with "Force Push" causing a progression stop to the next level/area until all enemies were found and destroyed.

    5. During level "Salvation - Battle for the Salvation" a power core may not be able to be retrieved if the apprentice is defeated while in the same room as the power core or if the game is exited and re-loaded while in the power core room.
  • sherlock1
    #1444
    Van már patch ehhez a szarhoz?
  • Julius Caesar
    #1443
    Ok, kösz. Ez is jobb, mintha keresgélném hiába :)
  • lilathrone
    #1442
    Ha PC-n játszol, akkor sehogyan.