1602
Batman: Arkham City
  • grebber
    #41
    Öt Batman: Arkham City infó
  • Prince23
    #40
    Már kész a játék!
  • grebber
    #39
    Képcsokor
  • grebber
    #38
    Batman: Arkham City: Harley Quinn-ről rántja le a leplet az OPM legújabb számának borítója
  • Prince23
    #37
    Gondolom egyszerűbb a delete gombra kattintani, mint kiírni egy mondatot :/ evan
  • grebber
    #36
    Már lett szólva moderátoros topikba nem is egyszer! Úgy látszik ez már meghaladja az SG képességeit.Topik törlés az megy de átnevezés az már nem!
  • wedge31
    #35
    Vagy nyisatok egy ujat, ezt meg hanyagoljuk...
  • Prince23
    #34
    nevezzétek már át ezt a kiabszott topikot Arkham cityre.
  • grebber
    #33
    Batman Arkham City első infok
  • grebber
    #32
    Batman: Arkham City Teaser!
  • grebber
    #31
    Mekkora lenne már coopban Batmanus és Catwoman társakként!
  • Evin
    #30
    Nem kellene majd átírni a topik címét, mert a hírek (meg a lenti képek szerint) szerint ez már nem a gyogyóban fog játszódni.
  • Prince23
    #29
    Már várom a városi kalandokat :)
  • ProGabe #28
    Gameinformer borítók. köv. ősszel jön a játék!




    macskanőt, kétarc...
  • Prince23
    #27
    Akkor legalább nevezzétek át a topikot, ha már kaptam egy büntit XD
  • grebber
    #26
    Batman: Arkham Asylum 2 - Joker végnapjai?
  • grebber
    #25
    Idén már nem jön?
  • grebber
    #24
    Batman: Arkham Asylum 2 - Kétarc, Jégcsap és Talia al Ghul a játékban
  • grebber
    #23
    Batman: Arkham Asylum 2 - Igazán komor hangulatú lesz
  • grebber
    #22
    Batman: Arkham Asylum 2 - Robin is szerepet kap!

    A Batman Arkham Asylum folytatásában a IMDB szerint Robin is szerepelni fog.

    Az IMDB adatbázisának ARkham Asylum 2-re vonatkozó részében bizony szerepel Robin is a szereplők között és már szinkronszínész is társul hozzá. Ezek alapján Vincent Martella kölcsönzi majd a hangját Robinnak, aki legutóbb az éppen ma megjelenő Final Fantasy XIII Hope-jának adta a hangját.

    Robin, mint tudjuk Batman egyik segítője, így akármi megeshet, remélhetőleg játszható karakterként tűnik fel, és akár még egy kis kooperatív mókában is részt vehetünk vele. De, ez egyelőre csak találgatás, fejlesztői részről még nem érkezett semmilyen információ ezzel kapcsolatban.

    info: Gamepod
  • grebber
    #21
    A Warner markában a Rocksteady
  • grebber
    #20
    Arkham Asylum 2 - kavarás a megjelenés körül

    0 info tartalom.
  • gfreak
    #19
    hehehe...kiváncsi voltam WB mikor gondolja úgy hogy most már ideje lesz a teljes kasszát besöpörni :DDD

    itt a Rocksteady-n van a hangsúly :DDD az előző rész is nagyot ütött, ez sem lesz kisebb tuti :DDD

    nem baj persze hogy nem sandbox, csak örültem volna ha kapunk egy elő, lélegző (vagyis inkább köpködő, hörgő, bűzlő, mocskos, etc) Gothman-et..

    Ha az előző játék az Arkham Asylum (itthon is megjelent, elvont művészi világú ámde roppant erős) sztoriból táplálkozott, erős a gyanúm hogy most is egy 'erős' storyline átiratával találkozunk. Nemrég lezárt történetszál volt a Batman R.I.P. ahol Arkhmaot lerombolták (persze újra felhúzták, az új AA ongoingban olvashatjuk is, az ifjú Arkham (ember és intézmény) hányattatásait :DDD ) és a kattantak szabadon futkároztak GC-ben...valami iylesmire számítzok :DDDD
  • grebber
    #18
    Elvették az Eidostól az Arkham Asylum folytatását!

    A Batman: Arkham Asylum volt az Eidos egyik legnépszerűbb játéka idén, talán pont ezért döntött úgy a Warner Bros., hogy idén kihagyja a buliból a brit kiadót.

    A két cég közösen felelt az első rész kiadásáért és terjesztéséért, ám miután a Batman jogait a Warner Bros. birtokolja, a döntési jog mindig az ő kezükben volt. Bár hivatalos indok nincs arra, hogy miért szakított a két cég, könnyen lehet, hogy a Warner Bros. úgy döntött, egyedül anyagilag is jobban megéri forgalmazni minden idők egyik legsikeresebb szuperhősös játékának a folytatását. A mostanra Square Enix Europe néven működő Eidos egyébként nem először kerül ilyen helyzetbe: anno a LEGO Indiana Jonest is együtt adták volna ki a LucasArtscal, ám mint a mellékelt ábra is mutatja, arról a projektről is lecsúsztak. (Halkan megjegyezzük, hogy mindez nem érinti a fejlesztőket, a játék továbbra is a Rocksteady csapatánál készül.)

    info: Gamekapocs
  • Rage47
    #17
    így van.
  • TDantes
    #16
    Unalomba? Az Oblivion/Morrowind? Hát...baszki, én 50-60 órát úgy bele tudok ölni hogy alig játszottam vele. Még hogy unalomba fullad...
  • Beast Machine
    #15
    A sandbox megodlás túlértékelt. Nézzétek meg a Morrowindet/Obliviont: unalomba fullad, WoW singleplayer.
  • ricsa008
    #14
    nem is kell hogy sandbox legyen
    legyen olyan mint az elődje és az bőven elég
  • Rage47
    #13
    szerintem a bossokon mindenképp fejlesztenek, az az egy dolog egysíkú volt olykor az 1-ben
  • grebber
    #12
    Hát igen veled van a baj ahol év játékáról beszélnek ott szóba kerül a Batman is. Szerintem még a háziorvosok is ajánlják :D
    Kíváncsi vagyok mi + lesz benne az első részhez képest.
    1 már van nagyobb terület (de nem tudom hogy ez elég lesz-e)
    Vajon miben lesz még változás talán több fegyver fejlettebb mozgás illetve combok.
    Majd kiderül én rettentően várom!
  • Rage47
    #11
    attól még hogy bezárt, lehet jó egy játék. szerintem is benned van a hiba, illetve mindenki más:) nekem év játéka
  • Gabe18
    #10
    Féltem hogy a folytatásban nem Joker lesz a fő-fő ellenfél,de úgy tűnik szerencsére nem követik el ezt a hibát.
    Mindenesetre magasra tették a lécet az első résszel,és itt nem lesz elég annyi ha 2x akkora terület lesz benne mint az elsőben (igazából talán felesleges is lenne),úgyhogy jól kell hozzányúlniuk hogy ne a szokásos "nagyszerű első rész,gyengélkedő folytatás" legyen belőle.De bízom benne jó lesz.
  • Beast Machine
    #9
    Akkor legyen Gotham Asylum vagy Arkham City :D
  • pxxl
    #8
    nah talán készítenek egy értelmes betmen játékot is? hmm hmm...megnézzük majd.

    "Batman nagy sikerű kalandja folytatódik" nagysikerű? a vontatott, "bezárt" előre megírt történet, akármit csinálsz...hát jó, biztos bennem van a hiba, hogy 10 perc után sikítva töröltem
  • #7
    Jogos én se értem, meg ebben a trailerben már a város szélén van közvetlenül a gyogyi bejárata, az első részben meg ki volt a különálló szigeten.

    Viszont tetszenek a rejtett utalások a vidiben. Én mindet meg is néztem. Szerintem csak a 2arcos kép nem stimmel. Az mindenre hasonlít csak 2arcra nem.
  • grebber
    #6
    Videoból nekem az jött le hogy Joker elmegyógyintézetet csinált egész Gotham-ből!
  • Beast Machine
    #5
    Ha Gotham belvárosában játszódik, akkor miért Arkham Asylum 2 lesz? Hisz az elmegyógyintézetnek annyi köze lesz hozzá, hogy onnan szabadulnak el az ápoltak.
  • gfreak
    #4
    erős a gyanúm hogy nem sandbox lesz viszont...ettől függetlenül jöhet :D
  • ricsa008
    #3
    Végre város!!!
  • grebber
    #2
    Joker, Pingvin, Kétarc, Black Mask és Macskanő az Arkham Asylum 2-ben?