1602
Batman: Arkham City
  • Dzsí Pí
    #1602
    Sziasztok, két phisical challenge-ben szeretném a segítségeteket kérni, ez az utolsó ami nincs már csak meg, de egyszerüen nem adja őket be sehogy:
    batman:
    CHALLENGE 30 - While riding on the Line Launcher towards an unaware enemy, use the Takedown attack to drop down and knock them out /csúszás közben üsd ki a gyanútlan ellenfelet/
    az istenért nem ad be egy gombot se a mozdulatra. az ellenféllel egy szinten indítom el a line launchert, az ugy elvileg jó lenne, nem?

    catwoman: CHALLENGE 2 - Perform a Special Combo Whiplash and Special Combo Whip Trip in one combo flow
    itt ak ét spec mozdulatot egy kombón belül kellene megcsinálni?
    Előre is köszönöm a segítséget
  • Hexex86 #1601
    Üdv! :)
    Megvettem a GOTY verziót steamen és, ha felrakom a magyarítást hozzá kifagy hibával a játék. Valaki tudna segíteni?
    Előre is köszönöm!
  • SLICK
    #1600
    Hali!

    Olyan problémám van, hogy a játék mindig kilép "A program működése leállt." hibaüzenettel.
    Mi lehet a gond? Valami drivert frissíteni kellene?
    A játék eredeti, Steamen vásároltam.
    Köszi előre is a segítséget!
  • Aborg
    #1599
    Mar mukodik. A jatek elejen meg nem mukodott, csak kesobb kezdett, miutan megjelentek a vallathato zold emberkek.
  • Aborg
    #1598
    A falakra festett hatalmas zöld kérdőjeleket hogy lehet "megtalaltnak nyilvanitani"? Az elozo reszben ugy nezten oket hogy a mashol levo pont is alakeruljon, tartani kellett az X (detektivmod) gombot egy ideig es meg is volt. De itt hiaba tartom, semmi...
  • Shep
    #1597
    Akkor jól emlékeztem.
  • Anonymusx
    #1596
    És mi a célja Hugonak azzal hogy megöli a bűnözőket?
    Persze ha ez spolier lesz, mert csak a játék végén derül ki, akkor inkább ne írjátok le..
  • genndy
    #1595
    Az. Akkor kezdik el a helikopterek rakétákkal lőni az épületeket válogatás nélkül.
  • Shep
    #1594
    Ha jól emlékszem a 10-es protokol az a telepen belül minden ember likvidálása de már régen játszottam vele úgyhogy lehet tévedek.
  • Anonymusx
    #1593
    Mit is jelent as 10-es protokoll?
    A játékban ott tartok hogy a helikoptereket kell scannelni, csak közben lemaradtam a történetről, annyit tudok hogy Hugo Strange összegyűjtötte az elítélteket, és felfegyverezte őket. Vagy csak a játék legvégén derülnek ki hogy mi is az a 10-es protokoll?
  • tandya
    #1592
    A múzeumban a lift nem működik,találkozott már vki ezzel a problémával?Kérlek segítsetek!!
  • tadam00
    #1591
    Nagyon szépen köszönöm.
  • genndy
    #1590
    Pedig ott van az MP-n is, a külsősök által beküldött linkek között.
    Itt az enyém.
  • tadam00
    #1589
    Üdvözlet.
    A magyarításportál nem működik, és azt szeretném kérdezni, hogy a Batman Arkham City (Game of The Year Edition) magyarítását nem-e lehet máshonnan letölteni? Ugyan is nem találtam meg sehol.
    A választ előre is köszönöm.
  • genndy
    #1588
    Ha a GOTY-t vetted meg dobozosan, akkor lemezről kezdd el a telepítést, akkor onnan fel kellene hogy másolja, mert ugyanazok a fájlok mint a Steamen. Lehet hogy első indításkor töltöget még kicsit, de a nagy részét megúszod.
    Van még olyan lehetőség is, hogy "kényszeríteni" a lemezről telepítést, de azt nem tudom fejből.
  • Katarn576
    #1587
    Üdv emberek.

    Megvettem eredetibe az Arkham City-t, abból is a GOTY verziót. Na most ugyebár ezen még Live rendszer van, viszont az megszűnt. Viszont a CD kulcsot be tudom ugyebár regelni a Steam oldalára. A kérdésem az lenne, hogy miután beregeltem a kulcsot, a rendszer automatikusan felismeri a fájlokat a lemezről is? vagy mindenképpen a netről kell lehúzni 17 gigányi anyagot?
  • Hegyirabló #1586
    Szép estét!

    Most díjmentesek a DLC-k? Mert Steamen nincs mellettük ár. Hogyan tudom letölteni, ha nem Steames a játék (bár akár lehetne az is, mert kipróbáltam, elfogadta volna a dobozos kódját)?

    Köszi!
  • dominik77
    #1585
    Nos, újra megpróbáltam, kezdtem az elejétől... Ott vagy a főtörténet 76 % nál. Egy kütyü me egy harc fejlesztés áll még lakat alatt, minden egyéb úgy fest megvan. Helikopterről ismét megszereztem azt a belépési kódot vagy miaz, orákulum azt mondta ezzel betudok menni a csodatoronyba, ott, ahol 2 Őr van. Odamegyek, kiiktatom Őket, és semmi, továbbra sem bírok bemenni. Ami azt a liftet illeti, ami a föld alól visz a CS torony tetejébe, oda már nemtudok lemenni, mert minden szétlőve, beomolva, bezárva a városban... Komolyan nem vágom mi lehet :(
  • zsolti2021
    #1584
    Üdv.Olyan gondom van,hogy mikor Joker a tolókocsival ki lök az ablakon utána már nincs nincs meg a iránytű ami mutatja a zöld jellel hogy merre kell menni azt hogy lehet vissza hozni?
  • mester1987
    #1583
    Sok sikert, biztos rájössz. Velem is volt már ilyen más játékban, hogy 1-2 hétre/hónapra rá csettintésre már ment.
  • dominik77
    #1582
    Köszi, rendes vagy! De ezt valahogy nekem kell megoldani. Mellesleg azt gondolom ez a valaha volt egyik, ha nem a legjobb játék! Az Arkham Asylum ot is végigtoltam előtte. Az Origins et is tervezem. Csak sikerül ezt is. Ha nem, újra kezdem :) A tegnap már elborult az agyam annyira hogy majdnem töröltem. De közben átgondoltam, nem ez az első olyan game ami néha megfejthetetlennek tűnő akadályok elé állít. :)
  • mester1987
    #1581
    Küldd át a mentést ha gondolod, átviszem neked :)
    Dokumentumok/WB Games
  • dominik77
    #1580
    Na jó, azt hiszem megvan a megoldás, fogom és törlöm az egészet. Értem Én hogy ez nem az az ajtó meg minden, de nézem ezt a végigjátszást is, és gondolom nem lehet véletlen hogy miután megszerzi a helikopterről azt a vezérlőt azonnal ős is ehhez az ajtóhoz megy, kiüti a 2 puskást és bemegy. Ugyan úgy lógtam a nyomorult gépen, ugyan úgy megtaláltam melyiken van a vezérlő, beszkenneltem, és utána még az orákulummal is társalogtam hogy el ne veszítse Tália nyomát, mert hát szegény nem ismeri Joker milyen veszélyes stb stb. Nem mellesleg az égész város megdöglött, akármilyen metróba akarok lemenni egyikbe sem tudok, mind lezárva vagy bejárat beomolva. Bentről néhány fegyenc vakerál valamit annyi. Bemenni sehol nem tudok ebbe a nyamvadék toronyba. VAgy szimplán a játék szivat, és valamitől megzakkant, és mikor megtaláltam a belépési kódot a helikopteren egyszerűen úgy érzékeli mintha igazából nem leltem volna meg. Én úgy játszom a játékot hogy térképet is használom, mikor merre kell mennem hogy a fő vagy a melléküldetések haladjanak. Egyetlen egy zölden villogó, küldetést jelző felkiáltó jel villog a térképen, sehol semmi más. Az pont odavezet ahhoz az ajtóhoz amin most nem tudok bemenni semmikép, ellenben itt a videot megosztó lazán feltöri a kódot és bemegy. Nem is lelek egyéb feladatot sem , hogy valahogy haladjon tovább a történet. Vagy bemegyek a nyomorult toronyba vagy kószálok a tök üres szétlőtt városban hullák között, cirkáló helikopterek elől bujkálva, ami így 2-3 óra után kezd unalmas lenni, mert egy centit nem jutok vele előre :(
  • dominik77
    #1579
    na akkor megnézem. Köszi!
  • genndy
    #1578
    Az nem az az ajtó. Azt majd kódtörő fejlesztéssel vagy mással tudod kinyitni, de nincs köze a főszálhoz.
    A csodatorony aljában lévő lifthez kell menned, ami asszem a metrón keresztül érhető el. Elég szarul mutatja a térkép.
  • allock #1577
    biztos nem szerezted meg a kódot, amikor felmész a helikopterre, analizál egyszer, aztán ha meg van megszerzi a kódot, dumál Barbarával és lehet menni a toronyhoz

    de az is lehet, hogy gyenge a kódfeltörőd, rá kell gyúrni
  • dominik77
    #1576
    Mindent pontosan úgy csináltam ahogy a 46 részben látok itt, és ahogy a 47 es rész elején látható én is kifektetem azt a két puskás Őrt. MAjd oda megyek ahhoz a bejárathoz ami a 47 es rész 1:00 nél van, de nekem nem adja a lehetőséget hogy feltörhetem a kódot, hanem azt kezdi el ecsetelni hogy ezt a panel vagy mit Tiger féle titkos protokol védi, amit nem tud dekódolni amíg nem szerzi meg a Strange féle vezérlőt... Ami ha jól értem az egyik helikopteren kapaszkodva letöltött valami lenne, és Én le is töltöttem... És most álok a rács előtt és azt mondja hát ezt nem tudom dekódolni... :)
  • mester1987
    #1575
    Itt egy walkthrough, keresd meg benne hol jársz és nézd meg hogyan csinálta.
  • dominik77
    #1574
    Szia. Nem mentem lifttel sehova még. Úgy volt, hogy fel kellett kapaszkodni a cirkáló helikopterekre és scannelni melyiken van az a belépési kód vagy mi amit meg kell találni. Vagy az 5-iken meg is lett, utána azt a feladatot kaptam hogy jussak be csodatoronyba, állítsam le a 10 es protokolt. A térképen ott villog hogy menjek annak a területnek/épületnek a szélére ami egész játék alatt levolt zárva, aminek a tetején végig húzódik a szögesdrót. Plusz játék nézetben a Batman jel is mutatta merre kell mennem, oda vezetett ahol a játék elején még öltönyben belökdösnek azon a nagy kapun, ahol meg kell védeni azt az ujságíró tagot. A kapu fölött van most arácsos ajtó, amin nem tudom feltörni a kódot. Közben a város kihalt, néhány fegyencet láttam a föld alatt, csak a helikopterek cirkálnak, és ha észre vesz valamelyik akkor elkezd lőni rám. Hát ennyi.
  • mester1987
    #1573
    A lifttel egyáltalán felmentél? (Picit hosszabb út arra emlékszem.)
  • mester1987
    #1572
    Szia. Tudsz küldeni egy screenshotok, mert így fejből ne mtudom, de sejtem. lehet, hogy meg kell hackelni egy ajtót vagy lehet ha az már megvan, akkor fel kell jutni Strange-hez és ott akadhattál el.
  • dominik77
    #1571
    Hello. Ott akadtam el a Batman AC ben, hogy bekellene jutnom a csodatoronyba, vagy minek nevezik. Elindult a 10 es protokol, aztán meg kellett találnom a lődöző helikopterek között melyiken hordja a belépési kódot vagy mi az, megtaláltam, elmentettem. Majd mikor ezután ott vagyok annál a rácsos bejáratnál ahol bekellene jutnom nemtudok belépni mert hogy meg kellene szereznem Stange kódját az van kiírva. De már megszereztem a helikopterről. Akkor most mi van?
  • genndy
    #1570
    Ki ne felejtsd az Asylumot. Ha kimaradt akkor pótold, de időrendben azzal illik kezdeni, a Cityben van is jó pár visszautalás az elsőre.
  • Zegi Norbi HUN
    #1569
    Oké, köszi:)

    Egyébként eléggé kihalt ez a fórum:( De az új Batman részé is:( Én csak most játszottam vele először, bár már mondták pár éve, hogy próbáljam ki, mert állati jó játék... és igazuk is volt, marha pozitívat csalódtam benne:D Örök kedvencem lett az biztos:)
  • genndy
    #1568
    Ezen maximum a New Game+ -ban tudsz változtatni, abban lehet ruhát választani.
  • Zegi Norbi HUN
    #1567
    Mit lehet csinálni a ruhával, hogy ne tűnjön viseletesnek?:D Már végigvittem és zavar, hogy koszos,tépett a Macskanőn meg Batmanen is:/
  • mester1987
    #1566
    GFWL mentés importáló Steam-re

    *Csak az útvonalakat kell megadni és a program átkonvertálja.
  • Ry0K3N
    #1565
    De az marha jó hogy arkham asylumban megcsináltam a létező összes acsit akkor amikor még a steam acsik nem voltak integrálva most meg megszűnik a GFWL :D
  • maross
    #1564
    Ennek oromere elkezdem en is lassan az AC-t :)
  • genndy
    #1563
    Mindkettőnél a GOTYval próbálkozz, mert az is megkapta akinek csak a sima volt meg.
    Magyarul Közösségközpont, ott van jobb oldalon a listában, vagy az áruházi oldalon jobb fönt.