80
sony ericsson satio
  • LordFero
    #80
    Üdv!
    Egy olyan problémám lenne, hogy semmilyen videót nem tudok lejátszani, csak részlegesen, hang van, de kép nincs. A telefonnal készített videót sem tudom lejátszani, csak videót készíteni.
    Remélem valaki tud nekem segíteni, előre is köszönöm.
  • sneidig
    #79
    Olyan progival esetleg találkoztatok ami abban segít hogy a beérkező hívást csak a gombokkal lehessen felvenni? Mert a zsebembe ha csörög gyakran kinyomom....
    Létezik erre megoldás???


    Háttérképes progit tudtok???? Olyan kéne amivel kilehet jelölni a megjelenített kép egy részét. Tehát ha van egy képen, én állítom be hogy melyik része legyen a háttérképem.

    És jól működő divx-es lejátszót???

    köszönet
  • sneidig
    #78
    Új jól működő magyar billentyűzet a SE fórumon...
    Mindenki töltse le mert én már ezt használom és sokkal jobb mint a gyári....
    http://www.seria.hu/forum/viewtopic.php?p=92309#92309
  • sneidig
    #77
    Üdv!
    Sikerült akkumulátort találni ami sokkal nagyobb mint az eredeti. 1880 mAh-es..... A gyári: 1000 mAh.
    Japánból hozatom, akit érdekel írjon.
    Ár: 7000 ft.
    Én is ezt használom.

    A megrendelési idő nagyon hosszú pár hét...
    Kérlek ennek tudatában vásárolj....
    Pénz előre utalással történik a vásárlás.
    Jár hozzá egy angol nyelvű használati utasítás.

    Várom a megrendelőket.
    [email protected]
  • sneidig
    #76
    Tapasztalataim szerint vannak olyan programok amik bizonyos idő után használhatatlanokká válnak.
    Ilyen pl: a sörös progi ami imitálja a korsó sör mozgását és fogyasztását, sajnos most már hiába törlöm és rakom fel megint nem működik, nem reagál a mozgásra.
    A másik ilyen progi a lézerkard alkalmazás ami megint csak nem reagál pedig régebben ment mind a kettő.
    Van akinek hasonló cipőben jár? esetleg tippetek van?
  • Scania Dáci
    #75
    üdv!
    aki tud nekem segíteni ndrive telepítésében irjon mar privin,köszönöm
  • sneidig
    #74
    Üdv!
    Állítólag a másik fórumon LOCKAL nagyobb akksit használ nekem azt írta...Tehát létezik belőle de nehéz beszerezni.

    http://www.telefonguru.hu/keszulekek/keszulek-guru_sonyericsson_Satio.asp

    Most rendeltem egy 1600 mAh remélem jó lesz mert már rendeltem egy 1800 mAh és az sajnos nem volt jó.

    De van ötlet szívesen fogadom! :-D
  • whiskeyman
    #73
    bst-33-ból csak 1000mAh-s a legnagyobb
  • skrimer
    #72
    Sziasztok
    Milyen gyorsan lehet lemeríteni az akksit?
  • sneidig
    #71
    Sajnos nem jó az új akksi :-(((
    Tud valaki jót? 1000 mAh-nál nagyobbat? BST-33

    Egyébként az hogy lehet hogy a szignózott lézerkard program eddig ment most meg nem indul?!
  • Benny04
    #70
    mozgasd meg a fastportot a telóban, lehet hogy az a hiba
    nekem is volt már ilyen :/
  • Leo 1991
    #69
    csak most már fel se ismeri a gép az USB-met
  • Benny04
    #68
    minek az?
    csak bedugod a telefont, és bejön simán, mint egy meghajtó
  • Leo 1991
    #67
    van 1 kis problémám, a PC Suite-om nem ismeri fel a telefonom
    mit tegyek?? a program újratelepítése se oldotta meg a problémát
  • Leo 1991
    #66
    kösz
  • sneidig
    #65
    Köszi ezt az oldalt én sem tudtam :-)
  • Benny04
    #64
    http://www.lasyk.net/
  • Leo 1991
    #63
    játékokat honnan tudnék leszedni a telefonhoz??
    választ előre is kösz
  • sneidig
    #62
    Attól tartok hogy a frissítés okozta nekem a vaku romlását...
    Akinek satiója van és frissített annak jól megy a vakuzás??? A szervízmenüben tudja tesztelni a vakuzást!!! Megtenné hogy kipróbálja kedvemért.
    Mert én nemtudtam és kiváncsi lennék másra.....

  • sneidig
    #61
    Kösz SEHELP!
    Ez az android market nem csak androidos mobilokra jó? Mert nekem satióm van....

    van elvileg 1800 mah akku amit megrendeltem németországból, egy haver használja, azt mondja hogy sokkal jobb.

    Vakut meg viszem szervízbe :-( mert a szoftver frissítés és a javítás sem segített
  • SEHELP
    #60
    @ sneidig:

    Zseblámpa alkalmazás: LED Light (letölthető az Android Marketről)

    A gyári akkumulátorra nem javaslok alternatívát, mert legtöbbször nem a valós értékeket írják rá. Helyette inkább 2 akkumulátort és egy gyári töltőt javaslok, melynek típusjelzése: CBC-200

    Vaku: ha még nem volt meg, nézd meg szoftverfrissítés után. Ha ez nem segít, valószínűleg ki kell cserélni a kamerát.
  • sneidig
    #59
    Nekem kellene egy kis segítség ndrive telepítésnél.
    A lényeg hogy feltelepítem ahogy kell. (rámásolom a fájlokat a kártyára, telepítem a sis-ket a megadott sorrendben) Mikor feltelepül indítanám, de ha rábökök az ikonra az egyből kilép. :-(

    Más:
    Zseblámpa progit keresek a telóra, van valakinek működő??????

    Megint más:
    Milyen nagyobb akksit ajánlotok hozzá? Láttam 1800 mAh-est van valakinek ilyen???



    És megint más:
    Előfordul ha bevan kapcsolva az automatikus vaku, akkor csak villog és e közben egy narancssárga villám jelenik meg a kijelzőn, majd mintha nemtörtént volna semmi mentés nélkül kilép.


    Amúgy jó teló..............
    Szép képet csinál, ingyen gps, szép videó
    Bár lehetne nagyobb a gyári akksi.

    Tudnátok segíteni nekem?
  • geri777
    #58
    Hát nekem tökéletesen működik a navigáció Ndrive val egyszerű volt telepíteni
    ha kell segítek küldjél privit és oda adom az msn címem .
    az aksi tényleg nekem is lemerül 1 nap alatt de nem baj mert esténként mindig töltőre rakom
  • nagyati73
    #57
    Na végre elértem azt,hogy rajtam kívül más is vett "ilyet"!!!
    CSALÓDOTT VAGYOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Azt akarom,hogy 130.000-ért legyen rajta saját GPS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Nem fizetős gagyi!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Konkrétan ez a bajom vele.
    A haver ezelőtt két évvel vett valami nokia toalett-et 60-ért,és abban korrekt GPS-van -a mai napig-mondom várok én ezzel az okos telefon bulival,erre belenyultam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Szét vág a méreg,karácsony óta nem tudok rá navit tenni.
    Hiába a simbiyan,meg minden,zárt a rendszer nem engedi a telepítést.
    De az is lehet,hogy én vagyok hule hozzá,ha tud valaki valami megoldást szóljon!!!!!!!!!!!!!!!!!Please!!!!!!!!!!!!
    Egyébként van GPS-em ez csupán elvi dolog.De tényleg ennyiért ezt kötelező lenne tudni!Nem??
    Nekem nem hogy kinyílik a kamera,hanem 1 nap alatt lemerül a teló,mert a párom lenyúlta a gyári tokot,én meg a régi S.E K810i tokba használtam,de mivel kicsit szűkös neki ezért nyomódnak a gombok,hiába van lezárva,ekkora képernyővel eszi az energi-t.
    ugyan ez előfordulhat zsebben is.Hááát ez van a Satio-val. Pedig szeretnék örülni neki,főleg,hogy 1 évig fizethetek havi 8000-et:-(
  • geri777
    #56
    Nem régebben a gyári tokba fordult elő hogy kivételkor kinyílott a kamerafedél...
    vetem hozzá egy jobb tokot azzal nincsen ez a probléma.
    ritkán hordom csak simán a zsebembe
  • hen-tes
    #55
    Zsebben hordod?
  • geri777
    #54
    Lassan 1 hónapja van satiom le frissítettem és semmi gondom vele rengeted symbis program van tapasztalataim szerint 5800 és n97 tervezet progik mennek rajta
    én tejesen megvagyok elégedve vele
    talán az a baj hogy könnyen kinyílik a kamerafedéljel de úgy más nincsen
    100progi-játék fent van és egyáltalán nem lassult be ugyan olyan gyors
    Rajzolni én a paintpad ez használom és adnak hozzá cerkát ami ráköthető...
    talán még az egy hibája az hogy ha kihúzódik a headset akkor kihangosítja kérdezés nélkül a zenét ez elégé zavaró tud lenni.
    szerintem nagyon jó képet készít telefonhoz képest.
    itt egy kép: (bocsánat de az oldal át méretezte..]

  • whiskeyman
    #53
  • hen-tes
    #52
    Te meg egy buzi vagy, mi a pöcsnek viszed, ha állandóan fikázod? Z310-et adnék neked max, nem mást!
  • hen-tes
    #51
    Mindenkinek csak addig kell a pöttyös labda amíg a másik kezében van.. :P
  • hen-tes
    #50
    Én is "firkálgattam" anno a nokia 3410-embe, tök jó kis oplogókat lehetett csinálni, de az nem akart több lenni annál ami.
    Szerinted most tök érdekes. Lehet, én is biztos nyomkodnám mint hülyegyerek a csengőt, de elég hamar unalmassá válik az ilyesfajta szórakozás.
  • foxpal
    #49
    Az hiba... Ezt szépen elbaszták:D
    #47: Szerintem most tök érdekes firkálgatni a telón láttam iphone videón és én mindig kölcsönkérem osztálytársam telóját mindig firkálgatok bele:D
  • whiskeyman
    #48
    a szervizmenüben tud firkálgatni :DDDDD
    am most megint elhoztam egyet, P.P. adta, hát hallod, majdnem kibasztam a kukába már :DDD
    állandóan be akar kapcsolni a kamerája, a bill.zár is bekapcsol néha pár másodperc után, hiába van beállítva, hogy 1 perc után zárjon
    fos sajnos :(
  • hen-tes
    #47
    Rajzolni? Ekkorában? Ujjal?
    Én is szeretek firkálgatni, ezért van nálam majd mindig egy füzet, pedig már nem iskolába töltöm a napjaimat.
  • foxpal
    #46
    Nemlehet benne firkálni se meg ilyenek?
    Hát amúgy is egy nagy csalódás a SE nekem tavaj januárba lett meg a c905-m már leakartam cserélni staiora 1részt azért mert szeretek rajzolni és ha már érintőképernyős akkor had firkáljak:D De főképp a kamera miatt vettem őket de úgynézki ez most kimarad..
  • geri777
    #45
    Felraktam az Ndrive programot meg hozzávaló térképet is de állandóan azt írja ki hogy várakozik a gps jelre

    mitől lehet hogy nem talál jelet ?
  • Benny04
    #44
    innen
  • geri777
    #43
    Honnan lehet a satio ra témákat játékokat programokat letölteni ?
  • dante3
    #42
    Bemutató
  • whiskeyman
    #41
    Azért lesz túlóra