47
  • Lmntal
    #7
    Mozgássérült repcsi hatást kelt. Amúgy pöpec, szaudiaknak mennyegzőre ajándéknak - másra nemigen jó. Akkó' se kéne ha ingyen adnák, biztos fogyaszt is rendesen, meg a tárolás, meg a satöbbi
  • teddybear
    #6
    Anettka úgy űrhajós mint én. Vagyis sehogy. Erről ennyit, többet nem érdemes beszélni róla.

    Ami ezt a hajót illeti, ez kiugrik az űrbe, de csak pár percre. Nem fog keringeni, ahhoz túl kicsi a hajtóműve. Nagyjából annyit tud, mint a három első Gemini űrhajó. Azok is csak kiugrottak az űrbe, majd visszazuhantak a légkörbe.
  • harcu
    #5
    Mint ahogy Anettka sem repült az űrben, csak azért, mert beszíjazták egy Szu-27-es hátsó ülésébe.
  • harcu
    #4
    Bár az űr, és a légkör felső része, ahol szabadesésben kvázi súlytalanság van, nekem nem ugyanaz. Az űr az, ahol nincs légkör, és a súlytalanság sem a szabadesés miatt van. Űr valahol ott kezdődik, ahol az űrállomás és a műholdak repülnek.
  • Pluskast
    #3
    Idővel valszeg lejjebb megy majd az ára. 50-60 év hipp-hopp el is szalad és már mehetsz is az űrbe 40 rugóért cserébe
  • kissssss
    #2
    én inkább annak az anyagnak a menyiségére lennék kíváncsi amit el szívtak hogy ilyen képet vágnak. XDXD
  • Voronyezs
    #1
    Branson bácsi érdekes fejet vág a képen...mint vmi spicces csöves emberke :D

    Egyébként úgy látom h igen komolyan gondolták ezt az űrös dolgot, még ha nem is teljesen világűr-járat lesz...én is kipróbálnám ha lenne rá keret...:(