95
hörögve \"éneklés\"
  • ERykk
    #15
    Namert aztán az Immortal nagyon igényes.
  • Apus
    #14
    uhhh Abbath a legászabb
  • bardocz
    #13
    Szerintem az ilyen fajta nagyon igénytelen. Én az Abbath féle éneket tanulnám meg szívesen.
  • LaszloLedzenyi
    #12
    emósomlásgeci
  • LaszloLedzenyi
    #11
    na ez hörgés

    A?SDAS:DAS:DAd
  • ba32107
    #10
    Áá király :D Én Six Feet Under rajongó vagyok :D Szoktam jókat hörögni ha olyan a kedvem :D:D Egyik favorit:
  • Legend Killer
    #9
    :D, fogok én gyakorolni, de érdekel ki mit gondol.
  • Rockynhooo
    #8
    szerintem ez is olyan hogy magadtól kell ráérezni és gyakorolni nem sok kocka közé topikot nyitni
  • Legend Killer
    #7


    #5: ok.
  • xy21
    #6
    Ez dezsír:D
    tuti megszerzem:D
  • ERykk
    #5
    Zen of Screaming című dvd-t szerezd meg valahonnan, onnan el lehet tanulni pár fogást :).
  • karajjj
    #4
    van osztálytársam, aki nagyon profin tud, majd megkérdem :D
  • Legend Killer
    #3
    ahamm... én teljesen kezdő vok és minden értékes, normális tanács érdekelne.

    nemolyanok, h hörr, én vok az apád, Luke!

    :D
  • xy21
    #2
    LOL ez engem is érdekel:D Mongyuk én tudok hörögni mint atom de a pigsquel nem megy :(
  • Legend Killer
    #1
    Érdekelne ez a technika hogyan kell csinálni. gúgliban láttam érdekes dolgokat, de az a baj, hogy kevés információt ad és nincs olyan ismerősöm, aki ehhez ért és elmagyarázná.
    ezért gondoltam, ide nyitok témát, hátha köztetek - az esgé népes táborában - akad vki, aki ehhez ért.
    idétlen hsz-k és képek kíméljenek, nem kell rögtön leugatni a téma nyitót. kösz.
    hja és többször rákerestem többféle képen a keresőben, de nem találtam ilyen témát. ha mégis van, akkor linket pls és klóz.