111
Szereted de nem mered elmondani?
  • Ecocska
    #1
    Ha ugyanebbe a cipőbe jársz amiben én is vagy csak kívülről van vmi vélemény megosztásod írd le!

    Körülbelül már 3 hónapja Szeretek egy lányt de nembirom elmondani neki mert vagy az alkalom vagy az időpontt nem megfelelő. Valami mindig közbejön...Segítsetek micsináljak?:\
  • kocsisgabor9999
    #2
    Az a valami csak annyi, hogy nincs eleg ver a pucadban. :D En is voltam hasonlo cipoben, 14 even alul, szoval szerintem te sem lehetsz tobb. :D
  • Különc
    #3
    Megint uncsi van? Mindjárt itt a karácsony, menj venni valamit
  • passatgt
    #4
    3 hónap alatt nem volt 1,5 másodperced?:D
  • unranked
    #5
    Ilyen előfordul bárkivel. Verd ki a fejedből, és keress valaki mást, valószínűleg csak kinevetne, így megúszod a megaláztatást.
  • JethroHUN
    #6
    Én 4 éve übereld ha bírod
  • exider
    #7
    Menj el kurvázni. :D
  • VRSDM
    #8
    sajnállak de tényleg.
    elbaszott egy életed lehet ha így állsz a dolgokhoz.

    én anno picifiúkoromban (16ésfél :D) 3hónapig barátkoztam egy lánnyal, közbe persze fülig szerelmes voltam. utána alakult csak úgy hogy na akkor legyen valami több, és váltottam sémát barátságról kapcsolatra. ő meg partner volt. konkrétan kettő és fél évig voltunk együtt utána féktelen boldogságban :)

    szóval... relax :)
    ja, és ha én nem léptem volna ezt meg anno, akkor ő semmiképp. szóval naiv hozzáállás ez hogy " áhh. csak pofáraesés lehet "
  • Lord Nomak
    #9
    Már nem azért, de odaállsz elé és elmondod neki mit érzel. Ha nem vagy erre képes két oka van, több száz kilométerre lakik vagy nincs merszed hozzá. Ennyi. Ezért topicot..
  • Sadist
    #10
    Vedd elő a nyelvtan könyvedet és olvasgasd!
  • bertino
    #11
    hát ja, az egy dolog, hogy nem mondja el neki.

    de, hogy még topicot is nyit neki ?!

    pff.
  • Hegi90
    #12
    jah, tök triviális, hogy ha valamit nem mondunk el egy embernek, akkor topikot nyitunk neki, hogy másik 100 embernek elmondjuk. Fuckyeah
  • Terensz
    #13
    Anno 3 éve én sem mertem fél éven keresztül elmondani. Aztán végül megbeszéltük egymással, összejöttünk, egy év múlva össze is házasodtunk. És ha visszamennék az időben, akkor is megmaradna ez a fél éves vágyakozós időszak, mert szép.

    Amúgy egyszer mikor épp búcsúztok, mondd neki minden átmenet nélkül, tök normál hangsúllyal: "szeretlek". Ezzel beleteszed a bogarat a fülébe, ha még nem lenne ott. Másnap este hívd el randizni. Ott mindenképp a tudtodra fogja hozni a döntését.

    Kötelező rád nézve: fogadd el azt, bármi is legyen. Visszavonhatatlan. És csak lazán, természetesen mindent.

    glhf
  • pyrohun #14
    pont ezt akartam javasolni...
  • Unreal1942
    #15
  • Ecocska
    #16
    Jó lehet jönni a jó megjegyzésekkel de igazából ezek nem érdekelnek...amúgy meg kicsit több vok már 14-nél és nem aza baj h enm merem elmondani igazából hanem az h van mellete egy barátnőm akit viszont nem szeretek...és ezé nemtom micsináljak :\
  • Ecocska
    #17
    Meg hát az a baj h nemvesz komolyan tehát elég rég ismerjük egymást és eleinte még télleg csak poénból mondtam..de ez az utóbbi időben megváltozott
  • Prézli
    #18
    "picifiúkoromban 16 és fél"

    Hát én pont most élem eme picifiúkoromat, és 1,5 évet vártam a dolog elmondásával, de persze ez látszik, meg mindenki sejtette, tudta, hogy mit érzek csak pár emberke számára kimondani nehéz (ilyen volnék én is)

    Amúgy tapasztalatból mondom, hogy pofára esésnél az sokkal szarabb, ha nem tudja meg a fél, és sosem tudod meg mi lehetett volna belőle. Az életben pár pofont muszáj elviselni, mert azok formálnak, meg azokból tanulsz a legtöbbet.

    Azt meg ne várd, hogy itt megoldják neked ezt, mert ahány ember annyi féle kapcsolat és 3 sor alapján biztos nem fogjuk tudni milyen a tied.
  • Narxis
    #19
    Szerintem ne mond el neki mert utána nem mersz majd Szellenteni párkapcsolatba.
  • Ecocska
    #20
    Öööö..én nem is várom ezt csak kíváncsi vagyok hogy ti ebben a helyzetben mit tennétek..vagy tettetek
  • Sadist
    #21
    Legtisztább ha megölöd magad.
  • Sadist
    #22
    Ja annyi még, hogy előtte írj végrendeletet, amiben mindenedet a csajra hagyod, hogy érezze a törődést és a szeretetet.
  • Ecocska
    #23
    jóva meglesszz......
  • tugyiti
    #24
    Kedvesem ,te olyan határozott női alkat lehetsz,döntsd el hogy mit akarsz aztán ha a csajod mellett döntesz akkor fogd be az arcod és gondolj a másikra néha dugás közbe,ha meg kell a másik lány akkor gerincesen állj a nőd elé mond meg neki hogy ez van úgy érzed nem fair hogy áltatod tovább legyen vége és máris lehet menni bűntudat nélkül a másikhoz szerelmet vallani....
  • andersh
    #25
    ne mondd el neki.
    majd lesz olyan akinek szintén tetszik és ő majd el is mondja, és akkor neked már úgyse kell.
  • Terensz
    #26
    Nem lehetsz ekkora töketlen pojáca Miért vagy együtt olyannal, aki nem kell? Add ki az útját. Ha nem jön össze az új, akkor meg maradj egyedül. Majd lesz más.
  • Ecocska
    #27
    Hát igen de a másikat nem tudom levakarni magamról már mondogattam neki hogy mia helyzet aztán mi lett a vége visszasírta magát me megsajnáltam :\
  • Jimmyke
    #28
    Folyékony Bátorság!
    Mondjuk ha nemrég múltál 14 a kreítésszaggató helyett inkább írj levelet, játssz titkos hódolót.

  • andersh
    #29
    szerintem amíg nem döntötted el biztosra hogy mit csinálj, addig játsz ezzel:quakelive
  • Ecocska
    #30
    Ki mondta hogy nemrég múltam 14?? Elég rég volt az már...de a titkos hódoló meg nem az én stílusom...abból úgyse jön rá hogy mizujs. Amúgymeg már ha arra jutok majd egyszer taláncsak h na most elmondom akkor biztos személyesen fogom azt tenni és nem levéle vagy telefonba
  • kocsisgabor9999
    #31
    Nincs is baratnod, mit kamuzol?
  • Ecocska
    #32
    Azt hagy tudjam már én..
  • BenderRodríguez
    #33
    Mindenképpen mond el neki, nemrég én is hasonló cipőben jártam. Sokkal jobb ha elmondod max. elküld a picsába, de ez még mindig jobb mintha a sok elszalasztott alkalomra gondolsz, ha nem mondod el akkor felemészt a "mi lett volna ha" gondolat. Engem is elküldtek a picsába de nem bántam meg és nem tört le mert tudtam hogy meg kellett tenni.
  • kocsisgabor9999
    #34
    ki hagyjon? ossze vissza hablatyoltal, egyertelmu, hogy valamiben hazudtal, es meg szemelyesen sem talalkoztunk... :)
  • Ecocska
    #35
    Amúgy meg ez nem az a oldal ahova az ember hazudni jár vagyis ezt a topicot nem arra szántam..szerintem
  • Ecocska
    #36
    nem is vágyom rá hogy személyesen találkozzunk ;)
  • Ecocska
    #37
    amúgymeg mia f.sznak kell olyan topicba írogatni ami nem érdekel?
  • JethroHUN
    #38
    ott a pont
  • JethroHUN
    #39
    Inkább legyen egyedül? milyen rossz tanács ez már. Ebben az esetben nem számít h szereted v nem. Van és kész. célra megfelel
  • Ecocska
    #40
    Célra megfelel csak nem minden a sex...és ez a baj..:\