111
Szereted de nem mered elmondani?
  • Penguin
    #111
    Jövő héten lesz
  • Penguin
    #110
    Nem lett találkozó
  • Ecocska
    #109
    Megfogadtad?
  • Penguin
    #108
    Holnap ezt megfogadom :D
  • Waczkor
    #107
    Elég nagy baj:)
  • Ecocska
    #106
    elhiszed h nem ez érdekel?:D
  • tenkenorman
    #105
    nembirod: hosszú í és külön.
  • Terensz
    #104
    Légyszi ne ezt offoljuk szét. Gyere át ide, ez a stílus, amit elővezettél: abszolút a gumiba való.
  • Roger6
    #103
    Ez nem szabály, egy lúzer vagy. Tény és kész. Ha nem érzed, hogy szánalmas vagy, hát így jártál.
  • Terensz
    #102
    Vannak még ilyen saját készítésű íratlan szabályaid a szánalmasság-mentes fórumozásra? Oszd meg velünk bátran, lehet, hogy a többi is szórakoztató

    ON
  • Roger6
    #101
    Annál nagyobb lúzer nincs, aki kétszer postol, hogy övé legyen a ték... Hogy értsed: szánalmas dolog.
  • Terensz
    #100
    TÉK!!!44!4!!!NÉGY
  • Terensz
    #99
    Pedig így van
  • Rundstedt17
    #98
    kezdek ebben kételkedni
  • Terensz
    #97
    Azt sose sajnáld.

    Akivel igazán jó lesz neked: ő igazán akar téged, és mással nem fog összejönni.
  • CseNo
    #96
    Igen, ilyen is van :D Én is jártam már így 1-2x :D
  • TVelvet
    #95
    Igazából a legjobb az egészben, (én mindig így estem pofára :D ) túl sokáig vártam, és addig más becserkészte...

    Igen, ilyen is van :D
  • CseNo
    #94
    Vagy ha nem is egyből szeretlek, akkor 1-2 hasonló kedves szó sokat jelent.
  • Bruk
    #93
    A kúrelásért. :)
  • Legend Killer
    #92
    pedig felesleges :D. mind1.
  • Ecocska
    #91
    ahogy mondod..:)
  • Ragnar360
    #90
    na térjünk vissza a témához :)
  • Ecocska
    #89
    kinek mi fontos..err ezt tudom mondani akinek meg nincs pozitív megszólalása akkor van még ezen a témán belül is 390 topic lehet válogatni
  • Ecocska
    #88
    Nem is mondtam azt...ezt én erre a " felesleges topicot nyitni ienért " - re értettem
  • Legend Killer
    #87
    ja, akkor nem is írunk neked :D. igazán nem írtunk rosszakat.
  • Ecocska
    #86
    Olyan mind1 hogy kik írnak mert úgy is csak az értelmes hozzászólásokat veszem észre..
  • Legend Killer
    #85
    nem szóltam be neki, csak elmondtam, hogy nem szokás ezért topikot nyitni itt, persze esgén teljesen más szokások vannak és tényleg mindenért leoltják az embert.
    és én írtam neki értelmeset. legyen bátor és próbáljon olyan alkalmat keríteni, ahol szóba állhat vele, puhatolóddzon és, ha idővel az érzés kölcsönös, akkor hajrá.
  • neB
    #84
    "Meg hát az a baj h nemvesz komolyan tehát elég rég ismerjük egymást és eleinte még télleg csak poénból mondtam..de ez az utóbbi időben megváltozott"
    Ez nekem elég előzménynek tűnik. Gondolom akkor csak beszélgetnek vagy találkoznak napi szinten.
  • Waczkor
    #83
    Neked egy homokzsák kell vagy anyai szeretet...

    Nem ugattuk le,mindig vannak,akik leugatnak embereket.Az uccsó pár hsz normális volt.
    Mégis mit kéne neki írni?Legegyértelműbb dolog hogy leszólítja,beszél vele.

    Nagyon te se vágod a témát,elsőre azt mondani egy csajnak,hogy szereted kb az esetek 1%ban jön be,ha van/volt valami előzmény.
    Egyébként a megszállottságot fogja mutatni,amit nem szeretnek a csajok.
    Hogy is szerethetné,nem tud róla kb semmit,az hogy párszor beszéltek,esetleg jól kijönnek semmit nem jelent.
    Szeretet az más.
  • neB
    #82
    Komolyan mondom beszarok rajtatok.
    Idejön valaki nyit egy topikot csak hogy legyen kivel beszélgetni, megvitatni erre leugatjátok a fejét és minden mondatát kiforgatjátok és ráadásul még értelmeset nem is írtatok.
    Az meg a másik hogy topikot is nyitni neki? Ezer ennél feleslegesebb topik is van kinek mi a fontos.
    Tipikus magyar mentalitás... Ha nem tudok hozzászólni akkor beszólok vagy faszságot írok be. (és akkor ezután az jön hogy én is ugyanezt csinálom)

    Én azt csinálnám hogy félrehívnám egy pillanatra egy megfelelő pillanatban és elmondanám neki hogy szeretem. Aztán az arcára lesz írva hogy mit gondol onnan meg már egyszerű a helyzet.
  • Roger6
    #81
    Azért maradnak együtt valakivel, mert félnek a magánytól. Szánalmas...
  • Waczkor
    #80
    Így van,arról nem is beszélve,hogy szemétség a másikkal szemben.
  • offkorzreg
    #79
    igen,csak ez nem vezet sehova.meg kell próbálni a másikat,és felkell adni érte a biztosat néha.csak gyávák az emberek,félnek,ezvan.
  • Waczkor
    #78
    Egyébként ezt én sem értem,hogy bizonyos emberek miért maradnak együtt.
    Gondolom úgy érzik,jobb a biztos,ha van mégis valaki,még ha nem is jó,mint változtatni.
    Félnek a változástól.
    Ismerek pár ilyen embert.
  • offkorzreg
    #77
    ott a pont
  • Vlala #76
    Hupsz.
    Sikerült elkövetnem azt a hibát, hogy csak az #1-et olvastam, a #14-et nem. Ez tényleg mindent megváltoztat.
    Azt nem értem, hogy "van barátnőm akit nem szeretek". Akkor mi tartja őket együtt? A "félelem a félelemtől"? (ajánlom a Zanzibar Szólj már c. számát)
    És ha ennyire biztos benne, akkor mi is pontosan a kérdés?
  • Waczkor
    #75
    Így van!
  • Vlala #74
    Véleményem szerint, ha még meg sem szólította, akkor nem tudja szeretni, csak tetszik neki.
    Szeretet akkor alakul ki, ha már ismerjük, gondolataival, szokásaival együtt elfogadjuk a másikat.
  • Waczkor
    #73
    14+ évesként?
    Most esett csak le.

    Ez esetben komolyabb gondok vannak...
    Gondolom azért nem szakítasz a mostani nőddel,mert azért mégis legyen már valami maradék,ha a friss nem jön össze.
    Ez viszont nagyon gáz
  • Waczkor
    #72


    Az hogy szereted,azt nem tudom miből szűrted le,mármint ha bejön neked az még nem egyenlő a szeretettel.3 hónapja rágod magad rajta,akkor már-már megszállottság alakult ki,ami valszeg látszik is rajtad.Vagy lépj minél hamarabb,vagy hagyd.
    A lány meg fogja érezni,ha teljesen bele vagy esve és nem biztos hogy jól fog elsülni.Ha habogsz,esetlen,bizonytalan vagy a társaságában,akkor az nem a jó irányba fogja vinni a dolgokat.
    A lényeg hogy mindenképp beszélj vele,hívd félre.
    Ha viszont előjön a legyünk csak barátok szöveggel,akkor mondd hogy nem kell még egy barát,van elég,vagy nem barátot keresel vagy valamit,szal ne alázkodj meg.Persze ez nem azt jelenti,hogy utána nem köszönsz neki,nem szólsz hozzá.
    Ha elkönyvel barátnak,akkor a büdös életbe nem fogsz kilépni ebből.
    Amúgy meg 50-50% hogy összejön,vagy igen vagy nem,legközelebb már könnyebben fog menni.Fogd fel így!

    A topicot viszont valóban hülyeség volt itt nyitni,máshol rendes válaszokat kaptál volna.