A távirányítót is lecserélheti a Natal

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#28
Jééézusom, csak egy gombot kell megnyomni.
Hova nagyobb kényelem?
Még dagadtabbak akarnak lenni?
Eddig legalább a gombnyomkodó ujjuk nem volt az...
#27
Boldog névnapot, Natal!

,,Boldogok, akik üldözést szenvednek az igazságért, mert övék a mennyek országa.\" //INRI

#26
"Maga Marc Whitten, az Xbox Live igazgatója beszélt a még fejlesztés alatt álló vezérlõrõl, amely véleménye szerint egy napon jelentõs változásokat hozhat a nappalikban is"

Igen, már el is képzeltem: nem emelhetem fel a mutató ujjamat a film alatt, mert a mozgásérzékelõ azonnal fallikus szimbólumnak veszi és máris átvált a pornó csatornára ... <#idiota>

#25
<#idiota>

#24
Igen, így mûködnek a hangfelismerõ rendszerek a filmekben.
Akkor egy kis ízelítõ a valóságból:

Te: "play terminator salvation"
Gép: "slay terminator salvation. OK. File Deleted.
Te: "Oh, You Dumbass!"
Gép: "Dumbass. Calling Mr, Smith, Your Boss"
Te: "F*ck You!"
Gép: "Fuck. Switching to Erotica channel. Have a good time ..."

narumon
#23
"mert ha tényleg olyan jó, mint amilyennek beállítják, nem lenne szükség reklámra ahhoz, hogy megvegyék"

Ebban van igazság is meg nem is. Globális piacon nincs egy jó reklámod akkor lehet akármilyen jó a termék, marginális lesz az eladás.

Hülyékkel vitázni olyan, mint egy galambbal sakkozni. Ledönti a bábukat, rászarik a táblára, aztán boldogan ugrál, hogy ? nyert. http://www.vinylnirvana.hu

#22
1. A marketing fele általában hazugság. Bár nekem errõl sajátos felfogásom van: ha valamit vadul reklámoznak, akkor gond van vele mert ha tényleg olyan jó, mint amilyennek beállítják, nem lenne szükség reklámra ahhoz, hogy megvegyék.

2. Tudod, hogy manapság mindenütt a biztonságot szajkózzák. Szerintem nem elképzelhetetlen, ha a hangazonosítót csak hardverkulccsal lehetne resetelni (ha gépet lehet hackelni, konzolt pedig chipelni, Natalt miért ne lehetne?).
narumon
#21
Miért is?

Hülyékkel vitázni olyan, mint egy galambbal sakkozni. Ledönti a bábukat, rászarik a táblára, aztán boldogan ugrál, hogy ? nyert. http://www.vinylnirvana.hu

narumon
#20
Hát a marketing anyagban az van benne, hogy azonosít mindenkit nem? Azt hogy ez hanggal vagy megjelenéssel történik azt nem tudom, de innentõl kezdve már csak szoftver kérdése, hogy csak a te jelenlétetben legyenek elérhetõek bizonyos funkciók!

Hülyékkel vitázni olyan, mint egy galambbal sakkozni. Ledönti a bábukat, rászarik a táblára, aztán boldogan ugrál, hogy ? nyert. http://www.vinylnirvana.hu

#19
most komolyan: te elhiszed azokat az ordenáré idiótaságokat amiket írogatsz, vagy viccnek szánod õket?

,,Boldogok, akik üldözést szenvednek az igazságért, mert övék a mennyek országa.\" //INRI

#18
A MICROSOFT FELTALÁLTA A MIKROFONT!!!!!!!!!!!!!!
LEHET BELE BESZÉLNI!!!!!!!!!!!!
TELJESÜLT MINDEN VÁGYAM!!!!!!!!!!!!!

,,Boldogok, akik üldözést szenvednek az igazságért, mert övék a mennyek országa.\" //INRI

#17
Ez csak akkor lenne jó, ha az utasítást valamilyen specifikus parancs követné, hogy sima cseverészésre ne reagáljon, csak ha a Natalhoz szólsz. Te példáddal élve pl. "command: stop movie".

De az tényleg hasznos lenne, ha pl. gyerekzár feloldásához hangazonosítás kellene.
#16
pontosan a játékélményre van helyezve a hangsúly. X evvel probál betörni a Nintendó által uralt területre. és ha MS be akar törni ld elözõ hsz.

#15
szerintem fogalmad sincs az MSrõl.

10éve Windows server? muhahaha. Most?
6éve XBOX jobban fog fogyni mint PS. muhahaha. Most?
DX lesz A játék API. muhahaha. Most?

#14
Jah. Aztán a filmben valaki beordít, hogy "STOP" és megáll a lejátszás 😊

Kurvajó lesz.

narumon
#13
Srácok egy dolgot felejtetek el hogy a natal hanggal is vezérelhetõ. Szerintem meg bazikényelmes lenne az ágyból csak ilyeneket kiadni, hogy: "play terminator salvation" és már indul is a film, közben csak annyit mondasz neki hogy "jump to chapter 5" és máris az ötös chapterre ugrott. Node ez mégsem jó, hogy egyedül nézem mondom neki hogy "stop movie" és leáll a film. "Call Stevie" erre bedobja a messengert ahogy csörgeti steviet akinek az álmos feje lassan megjelenik a tévén, és bambul hogy mit akarsz. "switch camera on" és máris lát téged is. Megbeszélitek hogy átjön. Addig mig átér kiadod a parancsot hogy "new email" bejön az email szerkesztõ és elkezdheted diktálni neki majd egy laza paranccsal elküldöd. Vagy mikor félálmosan nézed a tévét akkor benyögöd neki hogy "Switch off in 20 minutes" oszt csókolom. És mielõtt még végleg elaludnál annyit suttogsz a natalnak hogy "wake me up at nine o'clock" és már húzod is a lóbõrt.

Rengeteg dologra lehet ezt használni csak fantázia kérdése, játékoknál és másnál is. Szerintem ez a jövõ. A pseye meg negyedéd sem tudja annak amit a natal nem is egy súlycsoport a kettõ.

Hülyékkel vitázni olyan, mint egy galambbal sakkozni. Ledönti a bábukat, rászarik a táblára, aztán boldogan ugrál, hogy ? nyert. http://www.vinylnirvana.hu

NEXUS6
#12
Ezért fog kipusztulni az emberiség!
<#hehe>

Histeria est magistra vitae. Ez nem trollkodás, ez online graffiti! ;) https://suno.com/@nexus65ongs

#11
Egyetértek. Télen fekszel a kanapén a TV elõtt, nyakig betakarva, finom melegben. Nehezen képzelek el valakit, aki kimászik onnan azért, hogy lenyomjon egy négyütemû fekvõtámaszt, hogy visszább lépjen a filmben két jelenetet amikor ezt a kezében levõ távirányítóval minimális energiabevitellel meg lehet oldani.
#10
Az kéne... nassolok valamit film közbe és elkezdi kapcsolgatni a tv-t. Megvakarom a fejem és kikapcsol. Xbox360-on van arra jó lehet majd, de távirányító helyett tv-re...... felesleges
#9
pont múltkor gondolkoztam el egy demovideón hogy miben jobb az ha a karommal kalimpálva válogatok filmet meg indítom el a lejátszást minthogy a kezemben legyen a távirányító és max egy ujjamat kell mozgatnom
#8
most az a vicces helyzet állt elõ, hogy bármit, amit a natallal meg lehet csinálni, azt meg lehet pseye-vel is, tehát ha a natal sikeres lesz, akkor magával húzza majd a pseye-t. (ha egy dolog mûxik natalon, akkor hülyék lesznek pseye-re nem kiadni)

,,Boldogok, akik üldözést szenvednek az igazságért, mert övék a mennyek országa.\" //INRI

NEXUS6
#7
Hát jóideje nekem is hasonló véleményem van az M$-rõl. Nem számtek szakemberek, hanem marketinggecik irányítják, akik nem értik az új technológiákat, ha nem tudják számokban, százalékban, $-ban kifejezni.

Pl miért jobb a FF mint az IE, amikor az utóbbi eleve jár a Winhez, meg nem sok mindenben marad el technológiailag? Legalább is látszólag.

Aztán hiába van a kezükben 1-2 technológia, pl a Surface, halvány lila segédfogalmuk nincs, hogy mit lehetne vele kezdeni. Persze biztos van ott pár okos ember, aki kitalálja, csak amikor elõadják, hogy mennyibe fáj egy ilyen technológia bevezetése, akkor dob a vezetõség egy hátast.

A M$ innen tud év 10 mrd $-okat tiszta nyereségként realizálni. Ez az a pénz, amit más cégek a helyükben befektetnek a technológiai fejlesztésbe. Az M$-nél meg BG nyaralót épít belõle, meg vesznek még egy cégek, amit aztán eldugnak valahová, a amradékból meg villantanak a tõzsdén, ahogy az egy IT céghez illik!
<#hehe>

Histeria est magistra vitae. Ez nem trollkodás, ez online graffiti! ;) https://suno.com/@nexus65ongs

Ruley
#6
*alapelveit.

http://myanimelist.net/animelist/Alterego-X

Ruley
#5
Azt elhiszem, hogy vannak ezek a dolgok amiket technológiai értelemben extra ficsõrként lehet felfogni, pl. minden végtag mozgásérzékelése egyszerre, de az igazi lényeg az hogy a játékélményre milyen hatással lesznek.

Másik példaként emlékezzünk csak vissza a Microsoft Surface-re, aminek egyébként szerintem a Natal teljes mértékben követni fogja a sorsát.
Láttunk nagyon szép techdemókat, (majdnem ugyanezeket mint a Natalhoz), arról hogy hogyan lehet fodozni a vízfelületet, festeni a kezeddel, beszkennelni a rátett dolgokat, stb.
A szó szoros értelmében több dolgot lehetett vele megcsinálni mint egy hagyományos PC-vel, vagy egy Ipod Touch-al, de mégsem jutott sehová, mert az kimaradt belõle hogy hogyan is fog hasznos lenni.

Az Ipod-ot azért említettem, mert már akkor is elég feltûnõen érzõdött hogy nagyjából ennyi volt az üzleti tervük: "Hû az Apple nagyon sikeres az érintõképernyõjével!! Eljött az érintõképernyõk ideje!!4! Gyorsan építsünk be egy százszor akkora képernyõt egy bazinagy asztalba, és akkor mi százszor olyan sikeresek leszünk!!!"

Most helyettesítsd be az Apple helyére a Nintendo-t, és az érintõképernyõ helyére a mozgásérzékelést.

A Microsofték tipikusan azok a fajta emberek akik ha 100 éve éltek volna, úgy akarták volna feltalálni a repülést hogy tollas szárnyakat ragasztanak magukra, mert hát a madaraknak is bejött, ahelyett hogy megismerik az aerodinamika apapelveit.

http://myanimelist.net/animelist/Alterego-X

#4
semmivel. ahogy fps és rtsre is a legjobb a bill+egér kombó. millió1 játékban ahol viszont a WII kontroler A vezérlõ a jövõben a natal lesz A vezérlõ.

#3
millio dolgot nem tudsz megcsinálni kontrolelel, natallal igen.

NEXUS6
#2
Nagyjából egyet is értek.
Ez is egyfajta irányító, és nem AZ irányító. Labdajátékok, ökölvívás, mókás hülyeségek OK. Minden máshol meg az a jó, ami már ki van találva. Nem értem hogy egy ilyen levegõbe markolok irányítás miért lenne jobb, egy spéci, force-feedback-es kormánynál!?

Histeria est magistra vitae. Ez nem trollkodás, ez online graffiti! ;) https://suno.com/@nexus65ongs

Ruley
#1
Biztos hogy ez mégnagyobb kényelmet jelentene? Volt régen egy ilyen ami tapsolással kapcsolta le az áramot, de az se terjedt el. Lehet hogy gombnyomással lekapcsolni a dolgokat egyszerûbb, mint szövegeléssel vagy hadonászással?

A tömeg nem fog elélvezni a térhatású kamerák, a mozgásérzékelés, meg a csúcstechnológia ígéretétõl, ha nem jár együtt azzal hogy ténylegesen jobbá teszi az életüket.

Még a Wiimote-al szemben is ez a probléma. Szerintünk, és a gamer újságírók, játékfejlesztõk, kiadók, stb szerint egyértelmûen a Natal a fejlettebb, mert drágább, bonyolultabb, frissebb technológiából van.
Ha viszont a játékosok csak azt fogják érzékelni hogy az egyikhez nem kell kontroller, nagyobbakat kell hadonászni, és erre hivatkozva háromszor annyiba kerül, akkor ott ette meg a fene az egészet.

http://myanimelist.net/animelist/Alterego-X