31
  • daneelolivaw
    #31
    csak én rökönyödtem meg azon, hogy a kapitány azt mondta az utasainak, h SORRY FOLKS? :D
  • Szilvi79
    #30
    Ekkora ugrást! Öcsém Flipper bekaphatja, sehol sincsen.

    Amúgy meg amikor 10 km magasságból a tengerbe csapódik gép és cápa akkor a cápának nem kéne szétplaccsannia? Vagy a fejese is ennyire jó mint az ugrása?

    Én ilyet még röhögés céljából sem tudok végignézni. Ha valaki erre akar áldozni 1,5 órát az életéből nem sajnálom tőle.
  • Berber
    #29
    A baj ezzel, hogy komolyan veszi magát. Meg akar magyarázni, keretet ad, és nem dobja el annyira az agyát mint egy Transformers. Gondolt, fantázia hiányában tuszkolja le a torkunkon csupán a bevételért.
    Ja és ha röhögni akarok, akkor előveszek egy Aceventurát, ha csak bambulni, akkor egy Volt egyszer egy vadnyugat-ot. Egyes filmek a DVD-árát (60Ft) sem érik meg amire kiírom, de nem írom! Nézek inkább rajzfilmet mint szemetet. Attól sem leszek emelkedettebb, sem okosabb, de legalább nem akarom megmagyarázni magamnak, hogy mi a jó ebben. És még jegyet is vegyek némelyikre????
  • Hornymut
    #28
    Nem tudom, miért kell mindenhez ilyen komolyan hozzáállni. Az ilyen filmek pusztán agyatlan szórakoztatás céljából készülnek, amire a blockbusterek 90% alkalmatlan. Mellesleg inkább szurkoljunk az Asylum filmeknek, nem egy közülük kezdő rendezőknek, íróknak ad lehetőséget.
  • Kelta
    #27
    Trash ide vagy oda, ez egy nulla szintü 2dolláros sz@rrakás, mint az asylum mind...a film szót se szívesen használnám rá...aki ezt élvezi, haverokkal vagy nélkülük...egézségére..kívánom, hogy jobb filmet sose lásson..
    ez egy trágya..
  • sonance
    #26
    Hollywood, hogy is nevezzelek? Egy rövid klip többet mond 100 szónál:

    - Hollywood -
  • Throme
    #25
    A repcsi nincs 10km magasan ebben a jelenetben, mikor a cápa elkapja.
    Leszállás közben a felhőkbe megy be éppen.
    Valami vágás is lehet benne, mert amikor bemegy a felhőkbe a gép utána belső nézetre vált a film és a csókát látjuk amint felugrik és felkiált. A kamera azt mutatja mit lát a figura, na ott már semmilyen felhő nincs. A cápa (repülő hal) közeledik és alatta a tenger ami nem tűnik túl messzinek....

    Ettől még nem semmi :) ilyet még nem látott senki! Kis helikoptert már húztak le cápás filmben, de egy 747-est még nem harapott ketté ilyen, durván nagy dög :). egy kompjúter van a cápa agyában, hogy ezt kiszámolta :):)

    Sok King Kong-ot néztek a készítők...
  • alienslive
    #24
    Jah, ha már a trash filmeknél járunk, megemlíteném a csúcsot nálam (csak a méd in in hálivúd):
    2001 Yonggary
  • Nasedo
    #23
    Most őszintén! Szerinted ezt meg kell nézni? Ez az egy perc bőven elég, hogy rájöjjünk mivel is van dolgunk. Én megpróbáltam végigszenvedni a LOST másolatukat, de 10 perc után törölnöm kellett. Egyszerűen van benne valami, amitől hányok. Ezek direkt csinálnak undorító filmeket. Nagy poén...
  • alienslive
    #22
    Én már láttam az Alien vs Hunter nevű csúcsfilmjüket. Kb. 15 percig röhögtem, de utána már inkább fájt.

    Amúgy dec. 5 reteken klubon lesz Assylum film: 2012 Doomsday :)
  • winnie
    #21
    kérdezek. hány asylum-filmet láttál? és hány uwe boll-filmet? és a többi asylumot emlegető?

    (csak mert nekem mindig az jut eszembe, hogy nekem is megvan a véleményem az asylumról és a boll-filmekről, de egy asylumot nem látta, s bolltól is csak egyet:)
  • LuciferTheReal
    #20
    THE ASYLUM film!
    Ez a forgalmazó csinált egyáltalán valamire való filmet is!
    Megírná valaki, az IMDB-n melyik filmje érte el akácsak a 3.2-őt?!
    Nekik Uwe Boll-lal kéne rendeztetni:D:D:D
  • macseke
    #19
    Ahogy előttem is mondták páran, ez a LEGJOBB másnaposan filmnézésre a haverokkal! Igaz nem egy súlycsoport, de a Jason X-et tudom hozzá hasonlítani, az volt talán az utolsó amit Jason-nek szurkolva hangosan végigröhögtünk.. Ejj, aki nem élt át ilyet, annak el sem lehet mondani, mekkora flash így filmet nézni és fikázni közben!
  • Hornymut
    #18
    Igen, én, akár többször is :-)
  • brandd
    #17
    Hát de most mié'? Látszik, hogy nem tanultátok az iskolában, hogy az őscápa a maga korában repülőket vadászott le a levegőböl:)
    De most komolyan, ezt az ökörséget(vígjátékot) megnézi valaki?
  • pixx
    #16
    Ez időpazarlás, nem csak nézni, elkészíteni is...szerintem szar...de ha valaki élvezi, akkor lelke rajta...
  • ZeGa
    #15
    VÁÁÁÁÁÁ a világ legjobb filmje lesz..... ha ha ha XD
  • Zombee
    #14
    De miért olyan soká? Mostanában jópár Asylum film igen hamar kijött DVD-re, vagy a film+ műsorára. Amúgy ez trash, ez ilyen.
  • kalapos01
    #13
    Úristen. Ahogy a fölötted szóló is mondja, te nem nagyon értheted a poént. Van abban valami báj, ha összeülsz 3 haverral, pár piizával és sörrel, hogy nézzétek, közben beszóljatok, röhögjetek, esetleg szurkoljatok a polipnak vagy a cápának. Ez is Hollywood lényege. Igazi trash a film, de szándékosan ilyen. Ha a jó szórakozás, időtöltés a cél, akkor nyilván nem a Sötét lovagot fogjátok szétröhögni.
  • diablo1336
    #12
    Most nem azért,de ha még túl is emésszünk magunkat minden lehetetlenségen és elfogadjuk, hogy mega cápaxd ráharapott 10km magasságban lévő repülőre, felvetődik egy szimpla kérdés bennem: hogy a b**be éli túl a zuhanást?:D Bár tutti az lesz h polip megsajnálja, és elkapja majd a cápit:D
  • sonance
    #11
    Dupla 'ZS' kategória, igazi "vérpistike kedvence". xD

    Az animáció meg katasztrófa.
  • Bandew
    #10
    Ne vicceljetek már srácok!
    Ez csak egy trash-baromság! A horrorfilmekben is mennyi hülye jelenet van! Pont ez a lényege! :)
    Mondjuk itt nem a saját nevemben beszélek, mert se a horrorokat, sem ezeket a szörnyfilmeket nem nézem, de egyértelmű, hogy ez csak egy direktmód őrült stílus!
    Viszont egy durva buli után ilyet nézni a haverokkal, miközben röhögtök: ez a boldogság receptje! :D
  • Berber
    #9
    Repülési magasságuk 10000 méter. Sebesség 800 km/óra legalább. Mini compúter a röppályákkal, a találkopzási pont kiszámítására.... ehhh nem nekünk készült, hanem olyan isten barmainak akik erre vevők. Ez már Holliwood vége. A világ már nem elég nagy....
  • galedki
    #8
    ez B, baszki? Zs, de ott a max kategória. gondoltam, majd lepottyan a gép, a cápa meg jól oldalba harapja... á, dehogy. a többi már történelem, nem spoilerezek, tessék megnézni azt az 1 percet!
  • Chocho
    #7
    Hahahahaha, ez a második videó k*rva nagy!!! :D:D:D:D
  • ddt500
    #6
    Szemre az a cápa min.2-300m hosszú. Nehogy már ne láthasson meg egy 10km magasan lévő repülőt!!!Az meg, hogy leharapja onnan innentől kezdve gyerekjáték.
  • Kelta
    #5
    Hát ezen én besz@rtam a röhögéstől..a világ legnagyobb gagyija...2 forintot nem ér az egész.
    Bár már rég megtanultam, hogy ha egy film elején Asylum szó van...olyan messze kerüljem ahogy csak lehet. Szégyen hogy az ilyet film szóval illetik..

    -100/10
  • sanner011
    #4
    Izgalmasabb kérdés, hogy egy sacc/kb 10km utazómagasságon repülő gép körül miért vannak felhők, a cápa a felhőktől hogyan látta meg a gépet, illetve, tényleg, mit akar vele?:D
  • Szolnokboy1
    #3
    az oké, hogy a cápa felugrik a repülőért. elfogadom. csak arra lennék kíváncsi, hogy a cápa mégis milyen apropóból teszi? mi a célja ezzel a cápának? :D
  • Hornymut
    #2
    Már volt szerencsém látni, igazi trash remek, kiváló szórakozás, az agyat totál kikapcsolja :-D
  • atvi
    #1
    Azt hiszem én ezt passzolom. :)