485
Misfits on E4
  • Jim Morrison
    #485
  • Shiwo
    #484
    ha valakinek hiányozna Robert Sheehan (Nathan) , a Netflix-es The Umbrella Academy-ben is hozza a formáját (valamivel kevesebb káromkodás közepette..)
  • Jim Morrison
    #483
    https://deadline.com/2017/06/misfits-remake-fake-empire-freeform-pilot-order-leads-cast-ashleigh-lathrop-tre-hall-allie-macdonald-jake-cannavale-1202108006/
  • Jim Morrison
    #482
    Gondoltam belenézek az első évadba... most tűnik fel, hogy Nathan anyukáját Michelle Fairley alakítja (GoT Catelyn Stark)
  • Jim Morrison
    #481
    Misfits | Nathan's Funniest Moments Of Series 1
  • Jim Morrison
    #480
    kis off :
    #479 milyen jó kis szerepet kapott :)
    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2015.11.02. 21:11:46
  • Jim Morrison
    #479
    ~gondoltam csak bedobom ide
  • precision
    #478
    itt
  • Jim Morrison
    #477
    Egyszer utána néztem de mintha csak annyit találtam volna london valamelyik részén. De már ebben sem vagyok biztos :D
  • StillAwesome
    #476
    Valaki tudja, hogy hol forgatták a sorozatot? Nagyon érdekelne, de sehol nem találok róla infót:)
  • Narxis
    #475
    Én ezt a Rudy lávot nem értem, sokszor erőltetett poénjai voltak, olyan igazi irigy hónaljmirigyes féle lököttségek. Nathan-nél is voltak idiótaságok de azon azért többször hangosan felröhögtem, Rudy-nál kevesebb ilyen volt. Tényleg az eredeti szereplőgárda volt az IGAZÁN jó dehát úgy látszik semmi sem tart örökké, persze az újaknál is voltak jó részek de kevesebb, jóval kevesebb.
  • Janika114
    #474
    Igen a Skins tudom én is ajánlani ha szereted az ilyen angol humort, meg esetleg a Fresh Meatet is, az se szuperhősös, de az is vicces. Esetleg még Almighty Jhonsons, az is ilyen comedy és dramedy egyben, és ott is vannak képességek, az eléggé hasonlít erre. Meg ott van az Alphas az pedig nem olyan vicces, de az is ilyen szuperképeséggel rendelkezős.
  • IXEMGabeo
    #473
    Skins elvileg

    csak ott nem szuperhősök
  • StillAwesome
    #472
    Nálam az új szereplőgárda Rudy kivételével hatalmas melléfogásnak tűnt. A Finn gyerek ránézésre irritált, de amikor miatta halt meg gyakorlatilag Curtis (s04e04) ott végleg felment bennem a pumpa. Különben a régi szereplőgárda nem hiszem, hogy unalomba fulladt volna, hiszen erőcsere, újabb vihar (stb., stb.) simán belefért volna még.
    Kis off: Tudna valaki ajánlani valami ehhez hasonló jó sorozatot?
  • Janika114
    #471
    Szerintem kicsit túlzóan lehúzod a végét. Szerintem is jobb volt az első két évad mint a 4. meg 5., sőt a 4. nekem nagyon nem jött be, de először is Rudy tökéletesen pótolta Nathant, akit imádtam én is, de Rudy a 3 évadja alatt lemosott mindenkit a képernyőről. A többi új pedig az utolsó évadra érdekesebbek lettek, és kedvelhetőek szerintem, nem is beszélve a legutolsó felügyelőről aki zseniális volt. Összességében egy részével egyetértek, első évadok tényleg zseniálisak voltak, de a 4.-et leszámítva a többi nem volt gyenge, csak másabb, és az ember mindig nehezebben fogadja be ha eltérnek a megszokottól. Ha az eredeti karakterekkel folytatják, unalmas lett volna. Simon és Alisha átment egy szép jellemfejlődésen, Curtis sose volt túl érdekes, de benne nem volt már több, Nathan hülyesége meg nagyon ült, de 5 évadon át már lehet unalmas lett volna folyton ugyanaz. Talán Kellyből lehetett volna még többet kihozni.
  • IXEMGabeo
    #470
    van benne valami, amit mondasz...teljesen más jellegű volt az utolsó 2 évad. Néha az volt az érzésem, hogy elfogyott a kreativitás és pont a végére szerettem meg a karaktereket...ennek ellenére ez az 5. évad szerintem egészen elment...

    felügyelő és a megjegyzései mindenesetre nagyot ütöttek mindvégig:D
  • StillAwesome
    #469
    Tudom, hogy elcsépelt, de hasonlítsátok össze az első 3 évadot az utolsó 2-vel. Maga a sorozat tökéletes befejezése lett volna az Alisha/Simon vég (3. évad vége). Azután pedig meggyalázták a sorozatot, hiszen még (fogjuk rá), hogy Nathan-t tudták pótolni Rudy személyében, de ez a Finn, meg a többi szereplő teljesen nulla volt. Számomra a Misfits első 2 évada zseniális, a 3. még egész jó, de az utána lévőkre már nem úgy tekintek mint Misfits, hanem mint egy különálló (elég gyenge) sorozatra. Nekem ez a véleményem úgy, hogy végignéztem mind az 5 évadot.
    Ha az eredeti csapatot együtt tudták volna tartani, hatalmas sikert övezett volna a sorozat a későbbiekben, szerintem.
    Amúgy Nathan (Robert Sheehan) nem azért szállt ki, mert túl sok pénzt akart, vagy hogy filmekben szerepeljen, hanem hogy ne skatulyázzák be ebbe a szerepbe. Meglestem egy-két filmjét (pl. Cherrybomb), szerintem tehetséges a srác.
  • IXEMGabeo
    #468
    úristen micsoda kesze kusza rész volt annál több poénnál:D

    ez, hogy megőrültek Samék és elkezdtek gyilkolgatni teljesen indokolatlan volt...

    A szeretet megelőzte a biológiát Rudy szövegen szakadtam, a felügyelő tiszt is hiányozni fog akinél kiderült a végén a többiek számára is, hogy meleg:D

    akciójelenetek is nagyon ott voltak:D végén Finlay odabaszott a zongorával

    jó kis évad volt, elődjénél poénosabb, betegebb mindenképp kár, hogy vége kezdtem megkedvelni ezt a csapatot is
  • IXEMGabeo
    #467
    szerintem, ami még nagyon odabaszott az a tejes kölök volt az nagyon fordulatos epizód volt, de a Hitleres náci Angliás rész is:D
  • IXEMGabeo
    #466
    old Rudys epizód sztem nincs benne a top 5-ben:S az előző 7. rész a 4. évad 7. része simán...,
  • Narxis
    #465
    simon and alisha </3
  • Jim Morrison
    #464
    Misfits: Top 5 Episodes (lehetett szavazni)

    #5


    #4

    #3

    #2

    #1
  • Narxis
    #463
    Ja a felügyelő hatalmas volt. :D Én úgy emlékszem volt szó egy olyan részről amiben az első évados szereplők lettek volna. Ne már, hogy csak álmodtam...
  • Janika114
    #462
    Az utolsó rész tényleg felemás lett, de azért hiányozni fog, elnéztem volna még. Nem nagyon van még egy ilyen beteg egy sorozat :D A felügyelő tiszt meg nagyon nagy volt minden pillanata. Szerintem nem volt szó filmről.
  • Narxis
    #461
    Ez az utolsó rész olyan jó is meg nem is. Voltak benne jó részek de látszik, hogy már ideje volt befejezni.

    Am. nem úgy volt, hogy lesz egy film is?
  • IXEMGabeo
    #460
    én csak a 7. részt lestem meg...

    nem volt semmi kb a legjobb epizód volt:D

    Szellemírtók poén nagy volt Rudytól:D, felügyelő úr ááá:D ahogy táncolt

    ezenkívül csúnya vége lett Marknak, Timnek és a szöszi csajnak is...mozgalmas epizód volt a szupercsapat pedig összeállt. Meglesem az utolsó részt hamarosan...
  • Jim Morrison
    #459
    Én most néztem meg :)
    Jesszus de fog hiányozni :D



    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Valamiért amikor Rudy szoptatta a kisbabát és azután amikor elkezdett beszélni hangosan röhögtem :D


    Ja, asszem valamikor én is megnézek pár régebbi részt, igaz majd csak január után... :c


  • N o N a m e
    #458
    a 4od oldalon fent van a 8. rész teljesen, brit vpn-el nézhető.
    Az utolsó jelentkor nagyon deja vu érzésem volt.. :D

    Azt hiszem a karácsonyi szünetben végignézem az elejétől ezt a szart mert imádom. :D
  • N o N a m e
    #457
    fuckspoons :D
  • Jim Morrison
    #456
    kérdéseket csak tényleg akkor tegyél fel, ha már felzárkóztál :D
    Vajon Nathannek mi a lesz a képe? :c


    Remélem tényleg epic lesz a befejezés, ha valamivel hosszabb is mint amilyenek eddig annak nagyon nagyon örülnék (de gondolom nem? :()


    Legeslegutolsó rész trailere:

  • IXEMGabeo
    #455
    7.-et még nem
  • precision
    #454
    akkor a mostani részt még nem láttad ezek szerint :D
  • IXEMGabeo
    #453
    jó ez az évad összességében...

    vajon a teknős Mark átváltozik emberré Abby örömére?:D Alex képes lesz-e megdugni?:D
  • Narxis
    #452
    Basszus ez hatalmas rész volt de az utolsó rész trailer alapján EPICULTIMATE lesz!!! :D
  • Jim Morrison
    #451
    a fene, már csak 1 rész :( Úgy nézném még. Felügyelő megint nagyon nagy volt :DD
  • IXEMGabeo
    #450
    igen olyasmi na:), de így sem veszik észre;)
  • Narxis
    #449
    úgy bizony
  • Shiwo
    #448
    szerintem csak részben hasonló.. Simon láthatatlanná tudott válni, és úgy mozogni, a csaj meg szerintem inkább csak kaméleon, beleolvad a környezetébe, de ha mozog, meglátják, mert nem tudja olyan gyorsan változtatni önmagát
  • IXEMGabeo
    #447
    ez nagyon ott volt ez az epizód:DDD

    Rudy megint fantasztikusan szarkasztikus volt, mikor beszélt a lelketlen Finnleyhez->De azért az érettségi bizonyítványod rámhagyod nem?:D:D

    Alexet jól megszivatta egy leszbikus cigány a végén jól benézte:D

    Pulcsin lévő utolsó szuperhős a szőke csaj ő hasonlóképp láthatatlan, mint amilyen Simon volt...

    A poénok csakúgy szálltak ide oda
    Jó kis utolsó részeknek nézünk elébe...
  • IXEMGabeo
    #446
    Rudy és a decaffecálás:DDD úristen:DDD