172
Serious Sam The First Encounter HD
  • steweee
    #172
    hd nélkül is kiváló a grafikája annak sztem.... épp most játszogattam vele decemberben
  • mester1987
    #171
    Serious Sam II HD Petíciót kéne indítani. A sorozatban az eddig legjobb.
  • steweee
    #170
    elővettem megint,de vhogy nem jött be úgy mint anno. de nosztalgiából lekaptam a 3. részt, meglátjuk az mit tud...
  • biomage
    #169
    Hali

    Nemrég vettem meg ezt a retró játékot :) sajnálattal látom senki nem játszik neten az elsővel, szal tudna valaki segíteni a deathmatch és coop achievement teljesítésében?
  • gamemaker
    #168
    Nálam ez a bug csak warez verziónál volt. Másik crack kellett. Amikor megvettem eredetiben, minden helyesen működött.
  • HöfEE
    #167
    Egy elképesztő bug-om van a játékban. Pár perc játék után az irányításom megbolondul , a W-vel hátrafelé megyek és az A-val is ergo nem tudok mozogni hiába állítom át semmit sem ér.
    A steampowereden van erről egy fórumtéma:
    http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=1211449
    De itt azt írják, hogy az F-Secure okozza, viszont én nem használok f-securet mégis ugyanez a hiba jön elő. Ötlet?
  • tototto
    #166
    holnap (kedd) 19óráig
    3 euro a két HD rész
    4 euro a két HD rész + a két eredeti régi
    most érdemes megvenni steamen akinek még nincs
  • JackSparrow88
    #165
    Szerintem vegyétek meg steamen mert most csak akciósan 5 euró vagyis kb 1500 Ft. Úgy gondolom annyi azért simán megér :)
  • tototto
    #164
    nemtudom, lehet meggondolták és mégse lesz kiadva, de msot elég olcsó steamen én megvenném ott a helyedben ha van rá lehetőség, a dobozost is ha lesz egyáltalán regisztrálni kell ugyis steamen szal ugyanott vagy
  • gamemaker
    #163
    Ezeken az oldalakon azt írja november, de a főoldalon nem ír róla semmit, szóval nem tudom mikor jelenik meg.
    http://www.cdprojekt.hu/gra.asp?gid=336
    http://www.cdprojekt.hu/gra.asp?gid=328

    Steamen karácsonyi akció miatt 75%-al olcsóbbak az SS-ek.
  • Beni521
    #162
    és most nézem h steamen csak 5 euró, ez mostmár így is marad, vagy csak karácsonyi akció?
  • Beni521
    #161
    november végéig legalább 2 hetente néztem cd projekt oldalát, hogy mikor jön, de teljesen levették várható megjelenések közül, ez most akkor azt jelenti h mégse lesz?
  • Narxis
    #160
    Nem kell fizetni a multiért, ingyen hétvége azt jelenti, hogy ha van a Steam rendszerben egy fiókod regisztrálva akkor ingyen hétvégén ingyen játszhatsz azzal a játékkal amiből épp ingyen hétvége van. :D Bocs ha túl szájbarágósan magyaráztam... :)
  • SG fan
    #159
    Na én ma kezdetem el a Serious Sam HD The First Encounterst. Sztem marha jó!!!

    Ja lentebb olvastam valamit olyat, hogy volt valami ingyen hétvége? Lehet, hogy nem jól értelemezte, de ezek szerint a multiplayerért fizetni kell vagy mi?
  • tototto
    #158
    steamen akciós a SS, a gold ami tartalmazza mindkét HD verziót + az eredeti verzióakt is most csak 10euro, de mindegyik SS részre vonatkozik a 75%os leárazás ahogy nézem
  • JackSparrow88
    #157
    Aha thx ez jó hír akkor majd lehet megveszem :P
  • tototto
    #156
    kicsit visszaolvasol és láthatod nemsokára kiadja a cdprojekt dobozosan 990ftért, annyiért meg illik már megvenni és nem kell fosni warez hibái miatt
  • JackSparrow88
    #155
    Hát én találtam neten különböző verziókat a Second Encounter HD-ből de sajnos egyik sem akar működni. Úgy néz ki nincsen jelenleg olyan warez verziója ami működne. Sztem Skidrow-ék vagy Reloaded-él elfelejtkeztek róla hogy megjelent,azért nincsen mind a mai napig se tört. Kár érte mert biztos tök jó lehet de 20 euró a steamen az meg baromi sok érte...
  • Rage47
    #154
    wá ez tök jó
  • tototto
    #153
    én nem tudtam várni, meg kellett vennem steamen, az a bizonyos kísértés nagy út :D
  • Beni521
    #152
    áhh ezaz tudtam én h csak várni kell =)
  • tototto
    #151
    jó hír annak aki a dobozosra vár, a cdprojekt kiadja szeptemberben az SE-t 990ft, és a FE+SE pakkot 2490ft, szal akinek nem volt még meg a játék ennyiért kötelező vétel :)
  • MerlinW
    #150
    Sehogy.
  • Rodman6
    #149
    Cracked steamet hogy lehet üzembe helyezni?
  • tototto
    #148
    nekem is guru miatt volt meg egy, most meg a double-el a 2. is
    de mint mondtam az egyel ellentétben a 2 csak steames terjesztésben jelent meg
    szal arra hogy dobozosan legyen SE nem sok értelme van várni
  • gamemaker
    #147
    Az SSHD:TFE-ben csak Single van, Cooperatív meg Deathmatch. A Secondban már van Survivaltól kezdve Capture The Flagig minden. Egyébként a PCGuruban lévő TFE is Steames volt. Meg ahogy előttem is írták a fegyverek, ellenségek stb. Talán jön majd retail verzió is a Secondhoz, de ez még a jövő titka.
  • MerlinW
    #146
    Millió dolog változott. Mármint többnyire a pályák, de az a lényege - a másodikban sokkal több ötlet van, több fegyver, ellenfél, talán még játékmód is. Egyébként majdnem 2 hónapon (Máj. 20 - Jul. 4) át ugrált 1200 és 2200Ft között az SE ára Steamen.
  • dnl89
    #145
    helyesbítek:maximum új pályák vannak a SS:TSE-ben,annyira nem különbözhet az elsőtől.
  • dnl89
    #144
    Hát,akkor megveszem az SS:TFE HD-t,azzal is el fogok szórakozni,nem változhatott olyan sokat a SS:TSE HD-hoz képest,maximum új pályák vannak benne :)
  • tototto
    #143
    nem fog mert sehol sem jelent meg tudomásom szerint retail verzióban
    csak steamen lehet kapni, most a nyári akcióban megvettem mind2 game együtt 7.5euro volt
    korábban már megvolt az első rész de nem adott bonusz példányt, nem baj annyira imádom ezt a játékot ennyit nekem bőven megért :)
  • dnl89
    #142
    Jó volt ez az ingyen hétvége,főleg a Co-Op Survival tettszett,tegnap 1-2 óráig csak Co-Op Survival módban játszottam,nagyon jó hangulata van a játéknak.Ha megjelenik Magyarországon a SS:TSE HD,akkor biztos,hogy megveszem,csak ne legyen olyan drága.

    Videók (saját készítésűek):

    Serious Sam HD The Second Encounter - Co-Op Survival

    Serious Sam The Second Encounter HD - Deathmatch
  • gamemaker
    #141
    Marha nagy volt a hétvége. Az achievementek felét bezsebeltem. A játékot azért csinálták, hogy az emberek kipróbálják az új enginet, aztán ha van hiba kijavítják. A Serious Sam 3 előfutára ez a játék. Bár lehet, hogy csak kezdett elfogyni a pénzük és muszáj volt lépniük valamit. Mindenesetre a multiplayer része a játéknak eléggé kihalt volt. Nem azért, mert senki sem játszott vele, hanem mert aki meglátta a 0/16-ot a szervernél, be se lépett. Az ingyen hétvége fő célja, hogy kicsit felkavarja az álló vizet. Egyébként lehetséges, hogy hamarosan összerakják a két játékot.
  • FSpofon
    #140
    sztem a konzolos kiadás volt a fő cél, ott meg aztán minél több darabban annál jobb a zsebüknek
  • Pio
    #139
    Három a magyar igazság, helyesbítek, multiban azért mutat némi újítást a játék, vannak új módok és pár új map is.
  • Pio
    #138
    Viszont szerintem hiba volt két külön részként kiadni a first és a second encountert újra, így kettéesik az az amúgy se túl nagy community.
    Amúgy el is gondolkodnék a játékon, nagyon szép emlékeket ébreszt, régen kötelező program volt az egy hetes lanpartik vége felé hajnalban nekiesni valamelyik résznek és reggelig co-opban végignyomni. De ha most, ingyenhétvégén van 10-15 coop szerver akkor van egy sejtésem, hogy jövő hétvégén mennyi lesz.
    Akárhogy is nézzük, ez a játék semmi más, mint a régi verzió szebb grafikával, ráadásul ha minden igaz elsősorban azért jött létre, hogy kampányoljon az új engine-nek, amit értékesítenének a srácok. Még a szörnyek is ugyan onnan jönnek, a multi pályák is ugyan azok. Ezt egy részben illett volna kiadni.
  • Pio
    #137
    Nincs mit.
    Amúgy maximális respect a CroTeamnek.
    Ők ingyenes multiplayer hétvégét akartak.
    Valve véletlenül hibásan hírezte ki, azt írták, hogy az egész játék ingyenes.
    Persze a nerdrage azonnal beindult, mindenki telebőgte a fórumot, hogy amúgy megvenné a játékot, de csak emiatt nem fogja, jujj, jujj.
    A Croteam pedig ahelyett, hogy elküldte volna a p*csába a rinyagépeket és helyesbítette volna a hírt, megírta, hogy elnézést a félreértésért, ők nem így akarták, de ha már így alakult azonnal nekiállnak átírni a klienst, hogy az egész játék elérhető legyen és pár órán belül elérhető volt az egész játék.
  • RAMyMamy
    #136
    köszi az infot
  • Pio
    #135
    Ja igen, csak a second encounterre vonatkozik a dolog.
  • Pio
    #134
    Ingyen hétvége van a steamen és hétfő délutánig féláron (10 euró) lehet megvenni a játékot!
  • Narxis
    #133
    Durva.