80
ürességérzet
  • Lacee
    #40
    azért az nem semmi, hogy a hozzászólók kb fele valamilyen tudatmódosítót ajánl, közben a gyógyszereket viszont hagyja abba... minden héten rúgjon be amennyire tud? Az aztán megoldja a hangulatproblémákat, gratula.
  • Sickness
    #39
    szívjál egy kis zöldet, legalább nem leszel üres. -.^
  • TommyC
    #38
    megnyitja a topikot aztán basz*k visszanézni...:-|
  • TDantes
    #37
    Üresség? Jó módszer ellene, ha az ember jólberúg. Két dolog miatt is jó ha részeg, végképp nem foglalkozik semmiféle ürességgel, legfeljebb a pohár ürességével. Aztán,következő nap, mikor másnapos, megint csak nem foglalkozik az ürességgel, mert azzal van elfoglalva, hogy másnapos.

    Mondjuk hétvégente...na jó nem minden hétvégén de ez tuti bevált recept, nem vicc, ez működik.
  • Christiansen
    #36
    miről szól?
  • Aquir
    #35
    tényleg érdekes, a felénél vagyok, emberekkel megnézetném
  • highlander15
    #34
    Így kívülállóként roppant könnyű kinevetni más ember nyomorát!De hát ezt bírom itt hogy sok az olyan ember akiben nincs egy csepp empátia sem!SG Fórum,én így szeretlek!
  • nonicks
    #33
    az jóó játék!
  • Tinman #32
    Bannerba?
  • Rage47
    #31
  • Sadist
    #30
    Beton.
  • DIESEL DOG #29
    Azaz!
  • andersh
    #28
    lol
  • andersh
    #27
    jah egy kis ekitől jól érzed majd magad :D
  • OrioN the S
    #26
    nem jottek be a tarskeresos oldalak.. vett egy fegyot, hatha uj hobbyja lesz. aztan az uresseg erzettol rajott, hogy mennyi embert utal es tok ures az elete... kene egy kis izgalom meg 4 tar tolteny.
  • DIESEL DOG #25
    Keresd az összefüggéseket...
  • Bandew
    #24
    Egy kis gomba, egy kis LSD és rögtön feltöltődsz!
  • F1re
    #23
  • OrioN the S
    #22
    elotte meg parkeresos...
  • OrioN the S
    #21
    gyanus, hogy a fegyvertartas topik utan nyilik egy uresseg erzetes -.-
  • mosoporr
    #20
    1jó doki drogot adna első körben :)
  • Apocalipto
    #19
    Én pszichológus helyett inkább egy baráttal beszélgetnék.

    Amúgy én is a hobbira szavazok. Csinálj olyan dolgokat amik érdekelnek/lekötnek/jól érzed magad ha csinálod. Célokat akarsz látni magad előtt? Hát tűzz ki egyet, és valósítsd meg!
  • kakaoskalacs
    #18
    Baratnő meg hobbi . addki magadbol azt ami üressé tesz , kezdj festeni vagy vesd papirra amiket gondolsz .
  • David2
    #17
    téli depis hangulat, kint hideg van, bent sötét
  • Csirke4
    #16
    Keress valami olyan dolgot ami leköt, hobbi sport vagy bármi. Renget soksok érdekes dolog van ebben a világban. :>
  • Csirke4
    #15
    Reklám. Ban.
  • andersh
    #14
    kvékezzzél
    "A frag a day keeps the doctor away!"
  • TommyC
    #13
    mit értesz az alatt h üres?

    filozófiai vagy pszichológiai üresség?
  • Lacee
    #12
    nem akarok hazabeszélni (lévén pszichológushallgató), de szerintem megfontolandó a pszichológus is, csak próbaképpen néhány találkozó nem a világ (időben sem, pénzben sem), és ha nem tetszik / nem látod értelmét akkor abbahagyhatod. Persze csak kiegészítésképpen, a már említett sport, hobbi, társas kapcsolatok mellé.

    Itthon (a 2-3 millió kezeletlen kedélybeteg országában) sokak szerint még "cikinek" számít, hogy valaki pszichológushoz jár... Pedig az emberek 40-50%-ának lenne rá szüksége, és nem csak azoknak, akik valamilyen diagnosztizálható problémájuk van: a mentális egészség ugyanolyan fontos, mint a testi. Sőt...
  • trident
    #11
    Próbálj olyan sporttevékenységet keresni, ami naponta, vagy hetente el tud foglalni akár csak 10 perce (ha lehet akkor fél óra lenne jó), bármit, a futástól kezdve a súlyzóig.
    Ez is, de akár valamilyen hobbi sem lenne rossz, ami leköt, elfoglal, értelmesnek tartod.

    A szociális kapcsolatokról pedig írtak, remélem én is tudtam egy hangyafasznyit segíteni. Kitartás, jobbulást.:)
  • rumkola
    #10
    ez a gyógyszer, nem is kérdés

    felesleges pszihiáterezni
  • Christiansen
    #9
    - barátnő
    - hobbi amiben önmagad megvalósíthatod
  • DIESEL DOG #8
    Ne szedd tovább a gyógyszereket! Csak magadnak ártassz vele...
    Önmagad is tudol ezen változtatni, kis odafigyeléssel. Légy sokat társaságban, beszélgess emberekkel, bár írtad hogy megromlottak a kapcsolataid. Próbáld meg őket felélnkíteni, hidd el menni fog. Volt nekem is ilyen időszakom.

    Egyébként nálad miben nyilvánul meg ez az érzés?

    Kitartás! :)
  • Desiderata #7
    gyógyszereknek nincs sok hatásuk, de szedem mert még mindig jobb mint előtte
    a videót megnézem...
  • Desiderata #6
    hogyan?
  • Desiderata #5
    csak futó kapcsolataim vannak, semmi mélyebb
  • Yeltzin
    #4
    Azonnal hagyd abba a gyógyszereket, és ha van két órád, ezt nézd végig:

    http://video.google.com/videoplay?docid=-1834102102164393998#

    Komolyan mondom, érdemes odafigyelni és elgondolkodni rajta!
  • Rockynhooo
    #3
    ezen csak magad tudsz változtatni.
  • oliwwer
    #2
    Lefogadom, ha találsz egy barátnőt, azonnal elmúlik.
  • Desiderata #1
    Sziasztok!

    Érdekelne hogy van-e itt olyan aki ebben a betegségben szenved. Mint pszichiátertől megtudtam ez nem depresszió, mert az csak bizonyos ideig tart. Ez sokkal komolyabb mert születésem óta fennáll és kihat a teljes életemre.
    Szedek gyógyszereket, de orvos is megmondta ez nem fogja megszüntetni az űrt. Annyit tehetnék hogy pszichológussal beszélgethethetek a dologról.
    Eddig nemet mondtam erre a fajta kezelésre. Arra lennék kiváncsi hogy segített-e pszichológus a probléma megoldásában valakinek.
    Sajnos az emberi kapcsolataim eléggé leromlottak, szorongásban és pánikban is gyakran van részem. Szeretnék kigyógyulni valahogy, célokat látni magam előtt.