56
  • winnie
    #16
    ha te oscaros történettel rendelkező, top színészi képességeket felvonultató drámát vártál, akkor nem mindenki. de hiszem, hogy a legtöbben egy robotos akciófilmet vártak a transformers-től.
  • Szolnokboy1
    #15
    példa, nem ellenpélda.
  • Szolnokboy1
    #14
    sajnos most egyet kell értenem winnie-vel. a retardált készítők egy valamit jól tudnak, mégpedig azt, hogy az embereknek retardált film kell. meg is csinálták és kaszáltak is vele hatalmasat. fájó, hogy ez lesz a trend a jövőben is. ostoba filmeket akarnak a nézők, hollywood megadja nekik. idén a legjobb ellenpélda a watchmen. okos, érett ráadásul technikailag pazar film, mégis hatalmasat bukott.

    justil: szerintem a legtöbb ember elvárta volna legalább az első rész intellektusát, de a készítők nemhogy leverték a lécet, hanem jóval alatta sikerült ugraniuk. akiknek nem voltak ekkora (vagy egyáltalán nem voltak) elvárásaik, azok szórakoztak kifogástalanul a T2-n.
  • zaki
    #13
    nem, ő az isten
  • Justil
    #12
    "nyilván mindenki ugyanazt várta a filmtől"

    nyilván.
    te vagy mindenki?
  • winnie
    #11
    "Úgy őszintén, mi a tökömet vártok egy ilyen filmtől?"

    hagyjuk már ezt a nevetséges védekezést. nem kell védened a filmet. neked tetszett. törődj bele, hogy más szerint gyenge. nyilván mindenki ugyanazt várta a filmtől (látványt, robotokat, rombolást), nem pedig oscaros sztorit és csontba markoló drámát.

    és épp ezért, mivel nem voltak az embernek elvárásai, épp ezért döbbentek meg sokan, hogy még így is mennyire alulmúlt minden elképzelést a második rész. azért ez művészet. de ez van, a készítők még az 1. részhez képest nagyon iqnullára vették a figurát.

    más kérdés, hogy nekik volt igazuk, hiszen ennek köszönhetően lett hatalmas a siker.
  • bub1988
    #10
    hány éves vagy jó ember h neked még ehhez a "történethez" is felfogó képesség szükségeltetik?
  • Ahoy
    #9
    Csajt szögelném izibe' de a filmben nagyot csalódtam. Első fele komolynak tűnt, aztán ahogy elkezdtek idióta szar poénokat tolni a nagydarab robotok...hátfakk, akkor az elején miért kellett komolykodni? Hogy földet megtámadó izé meg tököm... Közben telinyomják a második felét b*****gyenge robotpoénokkal. Nanemá'

    2-őt meg sem néztem...
  • hawkie22
    #8
    Úgy őszintén, mi a tökömet vártok egy ilyen filmtől? Én humort, látványt, látványt, látványt, rombolást, és még sorolhatnám. Nekem mindkettő rész tetszett, hozta azt, amit a képregényekből és a rajzfilmeben anno kisfiúként megszoktam. És nekem ennyi elég egy kellemes esti kikapcsolódáshoz.
  • Reg5
    #7
    LOL, mintha kitudja milyen összetett sztorija lenne. Én is úntam magam az 1-en, pedig érdekes módon felfogtam. A 2 pedig megnézésre vár, csak nagyon nincs hozzá kedvem..
  • Hookay
    #6
    Mi van ma B.meg, hülyék napja
  • NovaTerra
    #5
    Tipikus látvány, gagyi film. Ráadásul a másodikban már a látvány se az igazi. Egyedül Megan Fox ér valamit a filmben, annak ellenére, hogy színésznőnek nagyon gyenge, de legalább jól néz ki.
  • Seth
    #4
    Mit kell rajta felfogni? Részleteznéd? XD
  • JaSoN HuNTeR #3
    Én sem szerettem a Transformers robotokat de hát ahogyan ezt megcsinálták nagyon jó.Most nem irom le részletesen hogy mire gondolok mert az vagy 30 ha nem több sor szöveg lenne.
  • JaSoN HuNTeR #2
    Háhá pedig tökéletes mindkettő. Csak fel kell fogni.
  • IMYke2.0.0.0
    #1
    Az első részt is kínlódva néztem meg. 2. kimaradt, és így jár a 3., a 4., az 5...