8
  • ricsa008
    #8
    jah a cím félreérthető mert ennek semmi köze a számítógéphez :D
    PS3 exkluziv a cucc
  • Sliderx
    #7
    Félrevezető cím, ráadásul az első mondattal el van intézve az egész cikk. Ráadásul itt ilyenek fent is maradnak...
  • vasziszdasz
    #6
    Ez vmi konzolos szarság?
  • sugarman
    #5
    Tudom, ismerem. "Ha nem tetszik, ne járj ide", stb. tudom magamtól is. Viszont ez tény SAJNOS. Az elmúlt hónapokban az SG akkorát vesztett a színvonalából. hogy az hihetetlen. Mind a cikkek minősége terén, mind pedig a hír értéke terén. Persze most csak a Film részlegről beszélek. Ami már inkább sorozat részleg, de mindegy. Szóval, ha van is egy értelmesebb cikk, akkor vagy megtévesztő a címe, vagy tele van ordas hibákkal, (nem helyesírásra gondolok) vagy esetleg hetekkel később jön fel egy akkorra már jelentéktelen dolog. Sajnos ez van. Sajnálom az sg-t.
  • Chocho
    #3
    Engem, mert remélem, hogy valami olyanról szól a hír, ami engem is érint. :D
  • Csak77
    #2
    Jaj, jaj! :) Ez olyan amikor a CGI mese mozifilmekre azt mondják, hogy rajzfilm. Kit érdekel?
  • Chocho
    #1
    Istenem, ezen az oldalon soha nem tanulnak meg cikket írni a kollégák? Az Uncharted NEM SZÁMÍTÓGÉPES JÁTÉK, mert csak PS3-ra jelent meg!