13
Strength and Honour 1 & 2
  • Montanosz
    #13
    pár percre belekukkantottam, ha jól látom lehet városokat építeni.
    kicsit a játékmenet hasonlít a régebbi Hannibal-ra és az Imperial conquest 2-re.
    a csaták irányítása sem komplikált, fejlesztések vannak, minden népnél van favorit egység.
    csatamező lehetne nagyobb.
  • csgery
    #12
    Egy stratégiai játéknál szerintem tökmindegy milyen a grafika, egy harc közben úgyse azzal leszek elfoglalva, hogy hány poligonból épülnek fel a katonáim.
  • csgery
    #11
    Akkor már rá se szabad nézni!
  • Csirke4
    #10
    Nem.

    Kérj elnézést, mossál fogat és menjél aludni.
  • TneX
    #9
    És ezt most abből az egy hozzászólásából leszűrted? Szó nem volt játékmenetről csak megjegyezte hogy egy nagy nulla a grafika. Talán nem szabad?
  • Rundstedt17
    #8
    jónak tünik
  • plu604
    #7
    sajnos sokan vannak akiknek a grafika egyenlő a játékélménnyel... csak sajnálni tudom őket :)
  • Montanosz
    #6
    most szedem, ha jó úgyis játszom vele, tök mintegy milyen a grafika.
    Amúgy az elhanyagolás nem a játéknak szólt, hanem pont akkor jelent meg a Rome hasonló témában, és így egy kiadó sem merte megkockáztatni a megjelentetést.
    Meg szeretem ha nem területenként kell lépni, hogy egy ország három kockából álljon, hanem folyamatos a stratégiai térkép. Illetve egész kis területekre van felbontva, nem úgy mint a rome.
  • a.carkey
    #5
    Takeda. "Pár hete" jött ki. Detto ugyanez, csak Japánban játszódik.
  • pxxl
    #4
    talán nem is volt annyira méltatlan az elhanyagolása
  • Thanatos
    #3
    és?
  • byzhouse
    #2
    graf: 0 (nulla)
  • Montanosz
    #1
    Mivel megjelent e méltánytalanul elhanyagolt játék második része, talán érdemesítsük egy topikra.
    A játék Rome: Total war stilusú és a hellenisztikus korban játszódik, stratégiai és taktikai szinten, úgy mint a nagy társa.

    HONLAP