9
  • Brainpumper
    #9
    Szerintem nem fake, csak az évszám rossz. A fickó öltözékéből, szemüvegéből meg a terminál kinézetéből valahová az 1970-es évek közepére tenném a képet. Az üvegajtó kidolgozása sem vall az 50-es évekre. Egyértelműen 70-es évek, 1976-77 táján talán.
  • drwho
    #8
    Igen, ez egyértelműen FAKE! A korabeli gépekben nem volt merevlemez, ráadásul nem ilyen aki látni akarja az nézze meg az IBM http://www.youtube.com/watch?v=zOD1umMX2s8 Ramac-ot, meglátja, hogy CRT terminál nem létezett, teletype-szerű volt.
  • roliika
    #7
    Hát ez tényleg hard diszk. xDDD
  • Lunki88
    #6
    Ez kapásból feltűnt nekem is! :D Azt hittem akkoriban még nem voltak ilyen székek. :o
  • Cat 02 #5
    Mivel Európáról van szó a cikkben, ezért csak az.
  • zola2000
    #4
    Na ez jó kérdés!
  • GiXXXer
    #3
    Sir Ny:
    Többször is olvasható a bekezdés alatt, hogy Európában. Tehát feltételezheti bárki intelligens ember, hogy erról van szó: "Az igazsághoz azonban hozzátartozik, hogy akkoriban még az Európai Únió (EU) nem, csak az Európai Gazdasági Közösség (EGK) létezett, amelyet Belgium, Hollandia, Luxemburg, Olaszország, Németország és Franciaország alkotott."

    Az efféle cikkeket meg gondolom ilyen emberek olvassák, nekem abszolút egyértelmű volt, fel sem tűnt.
  • Sir Ny
    #2
    "Az igazsághoz azonban hozzátartozik, hogy akkoriban még csak az Európai Gazdasági Közösség (EGK) létezett, amelyet Belgium, Hollandia, Luxemburg, Olaszország, Németország és Franciaország alkotott."

    1956-ban csak az EGK létezett? azt hittem, akkor volt USA és Szovjetúnió is. hát igen. nekem már ilyen hülyeségekkel tömik a fejemet töriórán. bezzeg a kedves cikkíró idejében azt tanították, hogy akkor csak az EGK létezett. egyébként, ha akkor csak az EGK létezett, akkor hogy vívtak az őseink szabadságharcot, ha nem léteztek?
  • JaSoN HuNTeR #1
    1956ba már volt olyan szék amin a csávó ül?:D