26
  • narumon
    #26
    Arról nem beszélve hogy ezeknek az olcsóaknak egynémelyiknek olyan trágya képe van, hogy csak nevében dvd, és ezért fikázza sok ember a dvdt.
  • puntocsento
    #25
    narumon: "lesznek pár ezer meg páriízezer forintért a szarok, meg relitve sok pénzért a normálisak." ebben van valami. a legelső aszatli dvd-m 220.000ft volt. (akkor még csak 2 féle/márkát dvd árultak) vasta mart alumínium előlap, vastag fedlapja van. és több kiló. na az még mindig jó. azóta a másik szobába már vettem töbfélét, és mellette már ment tönkre más dvd lejátszó. és azok mind olyan könnyűek voltak, hogy nem hittem el hogy van benne alkatrész.
  • narumon
    #24
    Oké értem én dehát toronyora láncostúl nem kéne 100$ alatt? Nyilván erre ugyanaz érvényes mint a dvdre, hogy lesznek pár ezer meg páriízezer forintért a szarok, meg relitve sok pénzért a normálisak. Mivel árat csökkenteni egy idő után csak a minőség rovására lehet. A cikkben szereplő készülék egy egyszerű BD lejátszó nem is kell tőle mást elvárni. Ha meg olyan kell ami sok mindent tud és jó minőségben akkor meg a zsebbe kell nyúlni. Ez eddig is így volt és ezután is így lesz.
  • B0nFire
    #23
    "Amit én rendeltem az támogatja a FLAC lejátszást. Szóval találni ilyeneket." - Nem arról van szó, amit te rendeltél, hanem arról, amit a cikk említ: a Magnavox NB500MG1F 78 dolláros készülékről, ami nem támogatja a losslesst. Elhiszem, hogy van ami támogatja, de a cikk nem arról beszél, ráadásul nem hiszem, hogy 100 dollár alatt lenne az ára.
  • narumon
    #22
    Tévedés. A Ps3-nak elég tisztességes a BD lejátszó része, persze csak bd lejátszásra venni eléggé nagy luxus. (és nem feltétlenül az ára miatt)
  • puntocsento
    #21
    Hober Mallow: én is előszőr ps3-ban gondolkodtam, de mondta az öcsém, hogy sok forumon járt ezügyben, és azt írjáj hogy egy asztalinak szebb képe van mint egy ps3-nak. mivel a ps3-ban egy úgymond videókártya van, egy asztaliban meg kimondott errekészűlt processzor. hát van benne valami. én meg úgy se veszem meg a 17000ft-os ps3 játékokat. jó nekem az xbox360 arra.
  • Hober Mallow
    #20
    eddig engem is hidegen hagytak am a BD filmek,De amióta kb 900 Ft egy üres BD lemez.Simán kilehet írni azt amit a netről leszedsz:) mondjuk ígyse olyan olcsó mint a dvd filmek,de ha csak 900 forintban van egy filmed az se annyi mint mondjuk 5-6k
  • Hober Mallow
    #19
    a 45-50k körüliben ps3 ra gondoltam. Tudásilag az is nagyon jó BD lejátszásra:)
  • puntocsento
    #18
    Hober Mallow? amúgy én azért vettem ezt mert sok külföldi tesztben azt írták kíváló minőségű.
  • puntocsento
    #17
    Hober Mallow: vaterán 15.000ft ért is volt jó álapotba blu-ray játszó.
  • Hober Mallow
    #16
    Hát igen de ez 39k volt.. 3BD filmel együtt a tudása pedig jónak mondható:7.1 MKV-t is játszik.24p true cinema,precision drive HD,1080p-s HDMI,USB csati.
  • puntocsento
    #15
    Hober Mallow: van még olcsóbban is csak nem mindegy mit tud, meg milyen a minősége.
  • Hober Mallow
    #14
    Hát mivel már 45-50 körül is lehet kapni (használtan,jó állapotban) ezért szerintem nem rossz döntés BD lejátszónak.De pont tegnap láttam az újságba elektro world-ben 30k ért adják a BD lejátszót.
  • puntocsento
    #13
    én a LG 370-est 46.000ft-ért vettem. és lejátsza lemezről az mkv fileket is. (a mediaba 72-ért láttam utána pár nappal). én egy 140cm-es LED-es LCD-n nézem, és szerintem ég és föld a külömbség, a dvd-hez képest. a lemez se annyira vészes. a 25GB-os maxell blu-ray 800ft, de van más philips alapanyagú blu-raj lemez 599ft-ért. ha megnézed hogy egy 8.5GB-os dvd 250ft körűl van akkor már nem is annyira drága.
  • Inquisitor
    #12
    Nálunk most 40k egy eldzsí vagy szamszúúúng, és 50k egy sunyi lejátszó, max. fél év és fele se lesz. Inkább azt várom nálunk mikor lesz legalább akciósan 3K körül vagy alatt BD lemez, mer' most nem jellemző külföldön meg már igen.
  • narumon
    #11
    Amit én rendeltem az támogatja a FLAC lejátszást. Szóval találni ilyeneket.
  • Mardel
    #10
    Mit akarsz vele? Az egy konzol.
    És aki nem játékbuzi, csak filmbuzi szerinted figyelembe veszi?
  • Jubei
    #9
    ugye a blu-ray lejátszókhoz dukál egy full hds tv is.
  • Rincewind
    #8
    Ehhez Europanak semmi koze; ezek a holnap utani Black Friday akciok. Kar elkezdeni atszamolgatni.
  • tricky
    #7
    én már csak arra lennék kíváncsi, hogy a 68 dollár az szokás szerint 68 euró lesz vagy esetleg 45 euró ahogy az euró dollár árfolyama megy...

    sok helyen észre vettem hogy ami Amerikában 200 dollár, az Európában 200 euró
    pedig közel sem annyi ér
    akkor ezek szerint a 200 dollár az Angliában 200 font? !

    ami a Blu-ray lejátszókat illeti, nagy ívben lesz...rom, mert még nagyon sokáig drága fog lenni a hozzám hasonló egyszerű nem gazdag embereknek
    marad a DVD és a CD még sokáig, szerintem...
  • B0nFire
    #6
    Nem támogatja a losslesst? És ha valaki eddig éveken keresztül azt gyűjtötte, az mit csináljon? Kenje a hajára?

    Lényeg, hogy kapni lehet.
  • Jan Ullrich
    #5
    PS3?
  • readswift
    #4
    Bezony audio célzattal nagyon is jó dolog az ilyen általában megadják a módját, szóval hangkártya helyett használható ha van vmilyen bemenete .
  • narumon
    #3
    Én pl most rendeltem egy BluRay lejátszót, persze mellette megtartom a dvd lejátszómat is audió célzattal.
  • artschi2
    #2
    ok, de attól, hogy ingyen sem kell, illetve elajándékoztad a lejátszód és nem vagy ezzel egyedül, még esetleg vannak rajtad kívül pár millióan, akik talán másként gondolják...
  • Glutamin
    #1
    Ingyen se kell, DVD lejátszómat is elajándékoztam már. És nem vagyok egyedül ezzel a hozzáállásommal.