81
Ezeröcsi (Neo FM) Winkler/Bazsó
  • pzoli00
    #81
    Ezeröcsi (ÉLŐ)
  • pzoli00
    #80
    A pénteki adást itt láthatjátok/hallhatjátok:

    Ezeröcsi (Neo FM) 2010.03.05.
  • pzoli00
    #79
    Winkler épp "hajszobrászkodik" élő adásban, WTF
  • Norbi1990
    #78
    Tegnapi ezeröcsit lelehet valahonnan szedni mp3-ba?
    Ezen a videon pont nem hallani a Michelisz Norbival való beszélgetést -.-
  • pzoli00
    #77
    Mostmár élőben is nézhetitek az Ezeröcsit

    itt

    http://www.neofm.hu/index.php?lapid=204

  • Minstrel
    #76
    +fav

    kösz, hogy feltöltöd az adást, nem mindig tudom hallgatni
  • karajjj
    #75
    csütörtökön felváltva hallgattam egésznap mindkét rádiót, egyedül a kívánságműsorban voltak olyan számok, amik nem tetszettek... lehet, hogy bennem van a hiba akkor, de nekem bejön, egyébként magasról teszek arra, hogy jajj mi lett szegény danubiusszal meg slágerrel, engem nem érdekel, legalább 5 éve nem is hallgattam őket... ez viszont most tetszik és lehet szidni Winkler Robit is, akkor is olyan szövege van, hogy meghallgatom, Ganxstát meg még nem hallottam, hogy mit művel, de majd hétfőn tesztelem
  • Morphin
    #74
    nem feltétlenül tömegzenéről van szó...a réteg zenék közt is elég sok van ami egy rakat szar. ők épp ezeket játszák...kár erről vitatkozni. egy huzamban hallgasd másfél két órát és rájössz.
  • karajjj
    #73
    ja hát persze, inkább a tömegzene kell, amit egy nap tizenthatszor beraknak, hogy vedd meg a cd-jüket is... szerintem sokkal jobbak a zenék, mint a régi rádiókon voltak
  • Morphin
    #72
    Hát nem tudom, én a két korábbi rádiót csak a reggeli műsor miatt hallgattam. Ha épp nem reggel vezetek akkor is Danubius v Sláger szólt,esetleg Rádió1,MR2..ezeket nyomtam. Ez a két új rádió botrányos...miket meg nem engednek élő adásban. A zenék szarok...(sokat vezetek ebből kifolyólag hallgattam eleget ezeket,nem csak elvből szidom)
    Winkler élő adásban: kvarchomokos vibrátor...double penetration fist fucking...ilyet lehet egy rádióban?? Mert akkor azt hiszem tényleg rossz országban lakom. Ez a műsor is vicc,rádióba nem illő emberek erőlködnek...ugyanez szól a Kovács Áronnak meg a Gengszter Zoltánnak...lehet mondani, hogy újak a műsorok stb,majd jó lesz...de nem lesz jó,mert olyan emberek ezek akik nem valók rádióba!
    Ennyi.
  • pzoli00
    #71
    Csőkulcs!
  • karajjj
    #70
  • pzoli00
    #69
    nincs mit, ha tudom mindig felrakom az aktuális műsort
  • karajjj
    #68
    köszönöm szépen
  • pzoli00
    #67
    a mai műsorból:

    Szikora Robi

    Vásárlásmentes világnap (1. rész)
    Vásárlásmentes világnap (2. rész)

    Magyar rekordok - Borsay Szabolcs
  • karajjj
    #66
    a mai adást nem vette fel valaki? :S csak addig hallottam, amíg szikora robival beszélgettek
  • karajjj
    #65
    apa kezdődik :D
  • R0zs0máK
    #64
    ma hallgattam, fasza :D
  • karajjj
    #63
    énis csak a felét hallgattam
  • Falcon87
    #62
    Elég baj, hogy annyian hallgatták azt a szennyt.
  • pzoli00
    #61
    pedig csak a műsor felét sikerült elcsípnem
  • karajjj
    #60
    ez a buzoid kifejezés nagyon komoly :D
    meg az adibasz :D
  • pzoli00
    #59
    Részletek a mai műsorból:

    Magyar gárda egyenruha (1. rész)
    Magyar gárda egyenruha (2. rész)
    Magyar gárda egyenruha (3. rész)

    Hallgatói sms

    Viva tv

    Izzócsere
  • karajjj
    #58
    hát ez valami kurvajó :DDDDDDD
    reggel meg ganxsta van? :O
  • Guer
    #57
    aszittem vmi zsigulis topik :)))
  • Tufa
    #56
    legalábbis akik jelöltek...
  • dronkZero
    #55
    Mondjuk szerintem aki a 21. században nem képes magának olyan zenét találni, amit szívesen hallgat, az meg is érdemli, hogy torkon szarják sugárban a kereskedelmi rádiókból...
  • BaliBoy
    #54
    Azta mindenit. Megvan a Bartók egyetlen hallgatója. :D
  • Carloska
    #53
    nahjó csak vicc volt amugy :D
  • Carloska
    #52
    mióta forradalmasítva van a kóssuth rádió azóta az egyik legjobb rádió lett :D
  • Motoroj
    #51
    Még mindig az MR3 Bartók a legjobb.
  • csgery
    #50
    És az csak a Bumeráng.
  • karajjj
    #49
    szeret túlozni
  • theone91
    #48
    Akarod mondani 1,6 millió embert, a legjobb esetben is... Khömm.
  • n3whous3
    #47
    Most azért, mert savanyú a szőlő, nem kell fikázni
  • LaszloLedzenyi
    #46
    hát azé ebbe a Neo fm es dologba nem lennék biztos. igazából engem az zavar hogy reggel munkába menet meg este 11 és 1 között mikor hazafele szoktam jönni akkor nem tom hallgatni. napközbe elmegy a juventus meg a radió 1 meg csaba rádió cserélgetve de akkor is jó volt.
  • gordon 24
    #45
    Nahh most az hogy valaki nem hallgat valamit azért nem dugja a fejét a homokba.

    Ismerem a müsört hiszen vannak kollegáim. Igy hallottam részleteket belőle. Ismerem a 2 úriember müsorait. (annak idején Kész átverés Show stb stb)

    Én elfogadom azt, hogy valakinek tetszik, de szerintem (nem csak én gondolom igy) nagyon sokat árt! Ugyan az a színvonal mint a Monika Show. Aztán csodálkozunk, hogy itt tartunk. Nem kell megsértődni legfőképpen vitát nem akarok. De az, hogy valaki azért ítél egy rádiót, mert megszűnt egy másik az pont olyan szélsőséges mint az amit leírtam.

    Pont fm 88.1 egyetlen magyar Rock Radio. Ugyan ugy mint ahogy a Slágert és a Daniubiuszt egy toll vonással elkaszálták tették ezzel is.
    Még sem volt "országos gyász" mégsem volt az új rádio tele ex Pont fm-esekkel hogy : ku.. anyátok vissza a Bocsit. Meg szarok vagytok, meg árulok akik hallgatják stb stb.
    Született egy döntés, ennyi. Bocsokér pedig ugyis tovább mennek kb 90% hogy a Neo-ra. (mivel a kamikaze December végig megy a Neon) Januártól jönnek Bocskorék ez szerintem 100%

    Tovább megyek. Class fm:
    Müsor vezetők: Vágo Piros ex Danubiusz, Jáksó ex Danu, Balázsék ex Danu, Abaházi Csaba ex Danu.
    Müsorok: reggel 6 10 ig reggeli műsor (hétfőtöl Balázsékkal)
    10 től kivánság műsor Abaházival..
    Tehát mi változott? A Név.

    Neo:
    Fele brigád Cafe 98.6 os, másik fele ex Slager rádiós.

    Oda megy Bocsi és a Boros meglesz a Bumeráng.

    Mi változik?
  • kuci06
    #44
    "Mondjuk én sosem hallgattam!"

    bmeg, akkor honnan tudod, hogy milyen?
  • Vaxi
    #43
    ha soha sem hallgattad, akkor miért örülsz, hogy nincs többé? :DDD
    egyébként megint indul a " akkoris az én ízlésem a jobb te hülyevagy mert szarvagy " típusú vita, amiből nincs kiút.
  • Jim Morrison
    #42
    jaja :D de sokszor már unalmas...