8765
Windows 8 - 8.1 kérdések és válaszok
  • Marci0115
    #6304
    nah sikerült aktiválni egy neten talált retail kódot telefonon, reméljük nem kopogtatnak majd a hivatalos szervek
  • bon
    #6303
    Rálehet telepíteni, mert elsődlegesen frissítésként lesz elérhető.
  • torok6
    #6302
    Sziasztok azt szeretném kérdezni ha kijön a win 8.1 akkor lekel formázni a gépet vagy rálehet tenni simán a win 8-ra?
  • xxx007
    #6301
    Igen , közben én is rájöttem ... újra kellett telepítenem ... aktiváltam is , de az office-ra nem tudok okosságot ...
  • lck
    #6300
    Ha fenn van a magyar nyelvi csomag, akkor már nem települ.
  • xxx007
    #6299
    Nem jutottam semmire , vagy ezt hibakódot kapom : 0x800f0906 vagy ezt : 0x800f081f
  • Ryder159
    #6298
    Na èn feladtam, mert most màr kàrtya nèlkül is előjött a problèma. Nem értm miért nincs a 64Hz-en kívül más lehetőség. Csökkentett mòdban sem volt kép... Köszi az eddigi segítséget!
  • [HUN]FaTaL
    #6297
    OK, akkor egyelőre hanyagolom, bár MSDNAA kulcs, de nem szeretném, ha letiltanák.
  • xxx007
    #6296
    Próbáltam magát a lemezt , meg a képfájlt is mindkettőre azt dobja ...
  • bon
    #6295
    Hibakód: 0x800F081F
    Ez a hibakód akkor merül fel, ha egy alternatív telepítési forrás van megadva, és az alábbi feltételek egyike teljesül: • Az elérési út által meghatározott hely nem tartalmazza a szolgáltatás telepítéséhez szükséges fájlokat.
    •A szolgáltatást telepítő felhasználó nem rendelkezik még OLVASÁS hozzáféréssel sem a helyhez és a fájlokhoz.
    •A telepítési fájlkészlet sérült, nem teljes, vagy érvénytelen a használt Windows operációs rendszer verziója esetén.
    A probléma megoldásához ellenőrizze, hogy a forrás teljes elérési útja helyes-e (x:\sources\sxs), valamint hogy legalább olvasási hozzáféréssel rendelkezik a helyhez. Ehhez próbálja meg elérni a forrást közvetlenül az érintett számítógépről. Ellenőrizze, hogy a telepítési forrás érvényes és teljes fájlkészleteket tartalmaz-e. Ha a hiba továbbra is fennáll, próbáljon meg másik telepítési forrást használni.
  • xxx007
    #6294
    igen minden klappol
  • lck
    #6293
    Pedig #6259 szerint nekem simán felment. Telepítő lemez benn van ? betűjel jó ? rendszergazdai a parancssor ?
  • xxx007
    #6292
    Már próbáltam : 0x800f081f számú hibát dob ...
  • bon
    #6291
    #6259-es hozzászolás
  • xxx007
    #6290
    8.1 : Telepítettem , magyarítottam , aktiváltam ... Netkeretrendszer 3.5-öt nem tudom bekapcsolni ...
  • bon
    #6289
    A mondat 2/3-ban én is, kiszivárgot kulccsal telepíthető és ha hivatlaos kullcsal aktiválható de úgy tudom nem minden kulcsot fogadnak el.
  • [HUN]FaTaL
    #6288
    Én a kiszivárgott releasere gondoltam.

    De ha nem megy fel rendesen, akkor hagyom egyelőre.
  • Ryder159
    #6287
    Nem nincs másik kilelző
  • bon
    #6286
    Ha van egy második kijelző is rádugva a gépre akkor azon lesz a kép.
  • Ryder159
    #6285
    Ha kiveszem a grafkártyát, és az alaplapi csatlakozót használom, akkor van kép, és azt írja, hogy 64Hz-en megy. Nem értem kártyával már miért nem jó. A betöltő képernyőt még látom...
  • bon
    #6284
    link Bár szerintem ez nem lesz megoldás neked.
  • bon
    #6283
    Megjelenés után igen, állítólag egyenlőre csak aktiválni, de nem minden kulcsot fogad el.
  • Ryder159
    #6282
    Köszi az már mgoldodott, de most olyan bajom van, hogy indulás után olyan frekvencián megy a rendszer, amit a monitorom nem támogat. Hogy tudnám elindítani csökkentett mòdban?
  • [HUN]FaTaL
    #6281
    Sima win8 kulccsal fel lehet rakni a 8.1-et?
  • bon
    #6280
    Visszaolvasás, de itt egy megoldás: link
  • Ryder159
    #6279
    Na most vettem észre hogy a Win8 nem ismeri fel a DVD írómat. Valami ötlet?
  • bon
    #6278
    2014 január 15-ig használható.
  • Szabi #6277
    mármint eredetire gondoltam, jelenleg 24ért találok boltban.. ha mondjjuk valami brutál akcióba megjelenéskor 12 lenne indulnék is megvenni :D
  • Ryder159
    #6276
    Jóáras kulcsok már most is vannak
  • Szabi #6275
    nálam egy hónapja az eredeti ms oldaláról letöltött 8.1 pro preview van fent a hivatalos kulcsal, teljesen megvagyok vele elégedve, bár sokáig tartott megszokni a startmenű helyetti csempés izét :D

    remélem lehet még majd megjelenésig használni, aztán majd hátha lesz jóáras kulcs valahol :)
  • Ryder159
    #6274
    Ja télleg. Köszi...
  • bon
    #6273
    Csak annyit mondok, hogy a telepítéshez használt kulcs dönti el, hogy mi települ. Tehát az RTM esetében is.
  • Ryder159
    #6272
    És a Pro már letölthető valahonnan?
  • bon
    #6271
    Windows 8.1 vagy 8.1 Pro. Enterpise céges környezetbe való.
  • Marci0115
    #6270
    és amúgy melyiket éri meg jobban sima használatra? az enterprise-t vagy a sima rtm-et ?
  • bon
    #6269
    Nyelvi csomagnál tudtommal nincs különbség a változatok között, eddig legalábbis nem volt.
  • Ryder159
    #6268
    Ja még szt akartam hogy RTM-et vagy ENTERPRISE-t éri meg jobban feltenni.
    Ha jól látom nyelvi csomag csak RTM-hez van
  • Ryder159
    #6267
    Magon fent van egy ilyen:
    MICROSOFT.WINDOWS.8.1.LANGUAGE.PACK.RTM.X86.MULTI.CL1.DVD-WZT

    A következő 36 nyelvet tartalmazza: English, Japanese, Arabic, Bulgarian, Czech, Danish, German, Greek, Spanish, Estonian, Finnish, French, Hebrew, Croatian, HUNGARIAN, Italian, Lithuanian, Latvian, Dutch, Norwegian, Polish, Portuguese-Brazil, Romanian, Russian, Slovak, Slovenian, Serbian, Swedish, Thai, Turkish, Ukrainian, Multi-Language, Chinese - Hong Kong SAR, Chinese - Simplified, Portuguese-Portugal, Kyrgyz.
  • bon
    #6266
    Mert nem hozzá való.
  • bon
    #6265
    Nem adtak ki hozzá magyar nyelvi csomagot.