8765
Windows 8 - 8.1 kérdések és válaszok
  • vajo
    #64
    köszi az infót.
  • pxxl
    #63
    milyen évente? számoljál már hogy 2009 meg 2011 között háyn év van... eddig is kb 2-3 évente dobálták a wineket.
  • pxxl
    #62
    Korai hírek a Win8-ról

  • SzocsA
    #61
    Jövő nyáron érkezhet a Windows 8?

    minek ezt? már lassan olyan lesz hogy minden évben kiadnak új oprendszert!
    ennyi idejük van vagy mi?
    tisztára mint a fifa minden évben kiadja az ea pici változással ugyanannyiért!
  • vajo
    #60
    Win8 biztos jó lesz. Én már kíváncsi vagyok rá milyen lesz.
  • devon2009
    #59
    Igazad van,3 napot szántam arra hogy mindent megtudjak a Win 7-ről és hála istennek nem csalódtam benne.Ma fel is tettem ,aktiváltam és gyors,stabil,nem fagy le és még szép is.Ha lesz Win 8 akkor az már nagyon ultra-jónak kell hogy legyen hogy ezt lekörözze.
  • L7wy
    #58
    Igen észrevettem mindjárt az elküldés után, de hát nem lehet szerkeszteni a hsz-t.
    Tehát helyesen:
    Egyáltalán nem egyforma a 2 rendszer, a Windows 7-nek sokkal jobb kezelőfelülete (sok praktikus dolog került bevezetésre, ami összességében rengeteget emel a színvonalán), gyorsabb (jobban tud párhuzamosítani, a processzort is sok mindenben máshogy használja), stabilabb ... Nem is értem minek jön ennyi ember ide ontani a baromságot, mikor még semmit sem tudni a Windows 8-ról...

    Aki meg nekem nem hisz valami miatt, mert azt hiszi, hogy egy okoskodó alak vagyok, az téved, szedje le INNEN az összes videót, nézze meg, és megérti, hogy miért is mérföldkő a Windows 7.
  • vajo
    #57
    jah. Nekem most 2 évig nem lesz új gépem, majd ha kijön a WIN8.
    amúgy is 2 hete van vadi új gépem. simán kibír 1-2 évet. meg végülis már csak 2 év van 2012 ig :D így pont elleszek, és akkor talán lehet egy érintőképernyős monitor is :D
  • Nasim
    #56
    Kicsi off.Azért van kölünbség a Vistához képest,nézd meg az asztal újításokat,a vista xp-hez képest csak az aeroval járt előrébb,aminek még haszna se volt!Na és a touch képernyőről nem is beszélve,ez a hivatalos Windows 7 bemutatón megnézhető,már akinek nincs érintős monitor :)
  • matyi0323
    #55
    Akartam új gépet venni a a win8-nak, de akkor ha világvége lesz, win8 pedig nem, így megfontolom.. xD
  • Narxis
    #54
    Akkor én megnyitom a Windows 10-et, de Flang3rt nevezem ki házigazdának!!!!
  • pxxl
    #53
    sokkal jobb kezelőfelületűbb

    mi az hogy kezelőfelületűbb
  • csokalaci
    #52
    igaz!
  • CoolX
    #51
    nem lesz win 8 mert 2012-ben világvége
  • L7wy
    #50
    Egyáltalán nem egyforma a 2 rendszer, a Win 7 sokkal jobb kezelőfelületűbb, gyorsabb, stabilabb... Nem is értem minek jön ennyi ember ide ontani a baromságot...
  • pxxl
    #49
    addigra egyesítik erőiket, és a 10es lesz a legkirályabb, és "különvélemény" módjára fogjuk csapkodni a filmeket és doksikat a 400cm-es kijelzőn
  • electrokilla
    #48
    A winows 8 megint sz@r lesz, mert ugyan az a fejlesztőbrigád fog rajta dolgozni, aki a Vistát csinálták (gányolták).
    Akkor már win 9, azt legalább a win 7 csapata rakta össze, szóval pixxel: a 10-es lehet megint a tied
  • pxxl
    #47
    win 10 az enyém! stipistopi
  • csokalaci
    #46
    siess
  • Klemice
    #45
    meg kell nyitnom a windows 9 topicot nehogy valaki megelőzzön jajj nekem...
  • [HUN]FaTaL
    #44
    Szarul írtad meg a lemezt. Írd ki IMGBurnnel az ISOt.
  • vajo
    #43
    megnézem holnap...
  • R420
    #42
    Én máshonnan boot-olok vagy Xp-ről de ha nem XP-ről akkor viszont úgy kell megírni a DVD-t.
  • Máté94
    #41
    Save and reboot-ot választottál?
  • vajo
    #40
    nekem az a bajom a win7-tel, de az eredeti XP-vel is, hogy nem bootol-be.
    És nem tudom miért. Pedig átállítottam a DVD meghajtómat elsődleges-re hogy arról bootoljon, de tölt valamit és elkezdi tölteni az XP-t.
    valaki tud megoldást?
  • akyyy
    #39
    én Fujitsu Siemensre, és Nvidia oldalán ott virit, hogy nem támogatja többé a hardvert, így nem is nagyon próbálkozok már vele, jó ide a vista, az legalább eredeti ezen, másikra megmajd megpróbálom a win7-et csak a torrenteket valahogy rendezin kéne rajta:D
  • Máté94
    #38
    Nem igazán akarok értetlenkedni,de minek 2010-re Win8?
    Bár biztos vagyok,hogy nem fogunk kapni mert úgy is csúszni fog mint általában.De amire Win7-re mindenki át áll addigra meg lesz Win8.Végülis engem nem érint de hát na akkor is!:)
  • vajo
    #37
    Végülis Windows 8-ba azért már csak lesz több újdonság win7-hez képest.
    bár win7 és vista között nem sok különbség van, max teljesítményileg.
    majdnem 1 és ugyanaz a 2 rendszer.
    nem?
  • Fehercsoki
    #36
    Nekem már megvan és szar.
  • gyepesjoint
    #35
    például tőled? mert ha igen,akkor egy segg leszek örök életemre,ha tőled kell tanulnom :)
  • LeonSilver
    #34
    Nem az enyém a cucc.Egyébként ilyenre tettem.
  • vajo
    #33
    de...most hogy így mondod!!
  • Garrett27
    #32
    a windows 9-re nem nyitasz egy témát??....
  • akyyy
    #31
    biztos laptop függő. de másikra majd ráteszem abba integrált van
  • vajo
    #30
    ez a 3 év nagyon hamar el fog telni.
  • pxxl
    #29
    neved jól tükrözi a hsz-edet meg azt h mennyire képben vagy...gyépésjoint
  • L7wy
    #28
    Sokkal jobb a Windows 7 mint a Vista, erről nincs értelme vitázni sem, jóval kevesebb memóriát és procit eszik, a programok pedig igenis gyorsabbak rajta. Ja és ezt a vitát tessék befejezni, mert ez Windows 8 topik.
  • bertino
    #27
    valamiért ms szerint nem.
  • LeonSilver
    #26
    Én a múlt hétvégén raktam w7 64b-t laptopra.Simán, zökkenőmentesen ment minden. :P
  • MR ME
    #25
    kicsit korai még