8765
Windows 8 - 8.1 kérdések és válaszok
  • bon
    #784
    Ajánlott de nem kötelező megadni live profilt. Támogat más szolgáltatókat is.
  • bon
    #783
    Nekem meg a X-fi kártyámmal van gond. látszólag minden jó, de időnként mégis lemegy a hang. Driver probléma lesz nálad és nálam is.
  • júzer02
    #782
    Üdv. Felraktam az x64 verziót. Ez a metro ui hamar kiverte a biztosítékot nálam, úgyhogy áttérnék inkább a jól megszokott kezelöfelületre. igenám, de nekem a megadott registry címen nincsen RPE bejegyzès ès hiába adtam hozzá kézzel a metro ugyanúgy megmaradt start menü meg sehol. Próbálkoztam a tweakerrel is, de hiába. Valaki nem tud erre megoldást?
  • bowari
    #781
    Nah úgy jó lett a wifi,hogy a telóval csináltam netet és úgy dugtam rá a sticket,akkor leszedte magának a driverét és fasza most.
    Ati kártyám van,nekem ott sem volt jó,sem a win 7-es,sem a developer verziós,szerencsére guru3d-n pont este kijött egy ehhez való driver, ami jó már.Most már működik minden.
  • Look at the cat
    #780
    YOYOYO
  • MerlinW
    #779
    - nem
    - nem
    - nem
  • oneal1
    #778
    érdemes feltenni?

    gondolom futnak ugyanúgy a win7es progik rajta?
    driverek is win7-esek kellenek?
  • Ironman2
    #777
    MI???? LIVE profil kell a WIN8-hoz?
  • Look at the cat
    #776
    punkbuster??
  • DarkSector
    #775
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amúgy érdekesség hogy már részben kész az xbox live cucc, valóban igaz, hogy valamilyen formában kezeli az xbox live tartalmakat.
    Érdekesség még az is, hogy Microsoft profil (XBL,GFWL) kell a win8-hoz.
    Kíváncsi leszek mennyire fog összefonódni a 2 rendszer tartalmilag...:)

    Pinball FX2 már megy.
  • Ironman2
    #774
    Igaz hogy minden program,és profil megmarad a telepítés után?
  • DarkSector
    #773
    hát nekem alapon win7 kezeli az alaplapomat, de ez a win8 most a hanggal nincs kibékülve.
  • Ironman2
    #772
    De amúgy most nem a win7 drivereit tartalmazza alapból? Vagy ujraírták az összes drivert?
  • Look at the cat
    #771
    rakjam ne rakjam? :D
  • DarkSector
    #770
    Uh nekem valamiért nincsen hang.
    Automatán az S/DIF-et kapcsolja be, és azt mutatja, de a Speaker és Headphone meg piros...:S
    Valakinek csinál még ilyet a rendszer?
  • lokika28
    #769
    vkinek működik virtuális gépen?? nekem vmi hibát ir ki szomotú fejjel:S
  • bowari
    #768
    Bah,xperiam usb netmegosztásával meg megy szépen...xD
  • bowari
    #767
    Jól van,ezek n-s vevők,win7-et is első bétakorától használtam,ott nem volt semmi gondom...
  • DarkSector
    #766
    No igen így jártam a régi lapolvasómmal is. :)
  • bon
    #765
    Sőt előforulhat, hogy némely eszköz támogatása még a végleges változat megjelenése után se fog javulni.
  • DarkSector
    #764
    sürün előfordulhat mit gondolsz egy beta cuccnál milyen támogatások lehetnek? Semilyen...:D
  • bowari
    #763
    Üdv.Nem ismeri fel sem a tp-linkes,sem a linksyses vevőegységet...másnál ilyen?
  • bon
    #762
    Próba nélkül ne akard letiltani a metro ui-t. szoni kell, de használhatónak tűnik.
  • wollnerd #761
    THX!
    Habár még sose navigáltam a BIOS-ban....
  • bon
    #760
    Semmi hátránynal nem jár, nyugottan bekapcsolható.
  • wollnerd #759
    De az hatással lesz a programokra meg főleg a játékokra. Vagy rosszul tudom?
    Milyen hátránnyal jár a gazdagéppel az ennek bekapcsolása?
  • DarkSector
    #758
    THX!!
  • Jakuza001
    #757
    A legjobb az Acronis True Image Home
  • DarkSector
    #756
    Nah az szupi lenne.
    Csak majd ha valaki adna egy ghost progi nevet, hogy meiket használjam erre, azt még megköszönném, mert nem értek hozzá.
  • Evin
    #755
    Én úgy tudom (nem sokat használtam), hogy a Ghost-tal nem csak partíciót, de vinyót is tudsz ghostolni, tehát ha ráengeded a 80-asra, akkor onnan mindent lement, az összes partíciót.
  • DarkSector
    #754
    Srácok, légyszíves mondjatok egy olyan ghost progit, ami szerintetek a legmegbízhatóbb. a lényeg hogy a mostani win7 egy 80-as vinyón van, le szeretném ghost-olni és rátenni a win8-at, majd ha már nem kell újra vissza a win7-et.

    Azért nem tudom lehetséges-e, mert ugye a win7-nek minden eltünne, még a 100mb-os boot cucca is...szóval lehetséges ilyen dolgot gyakorlatban kivitelezni?
  • RETROB0Y
    #753
    Sehol se talalom hogy hol tudom Celsiusra rakni pedig nagyon fontos lenne
  • janihunk
    #752
    Hogy lehet kivenni bele ezt a felbontás korlátot? 1280x720 ban nem hajlandó megnyitni a képeket a médialejátszót meg szinte semmit.
  • Look at the cat
    #751


    www.thewindowsclub.com/downloads/MUITW8.zip
  • DjDano
    #750
    Aki felrakta kérem dobjon pár screenshotot ide, főként az újítások érdekelmének. Köszönöm!
  • Evin
    #749
    Próbálom használatra bírni, de felmerült 2 igen fontos szempont:
    -hogy lehet kilépni/újraindítani?
    -ha kint vagyok a metro-n, az időjárásnak nem kellene az aktuális adatokat mutatnia? (a hely megvan neki adva)
  • lo9in
    #748
    valaki tesztelné ? én igazából még nem tettem fel csak próbálok felkészülni , vagy egyáltalán eldönteni kell e nekem :)
  • Look at the cat
    #747
    Win Eight Metro UI Switcher

    www.superutils.com/dloads/win-eight-metro-ui-switcher-setup.exe
  • Look at the cat
    #746
    nem biztos , hogy jó

    1. Nyissuk meg a Metro menüt és kezdjük el beirni hogy regedit.
    2. Bal oldalt kifogja adni a találatot kattintsunk rá.
    3. Keressük meg a következőt:
    HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer
    Itt dupla katt a RPEnabled bejegyzésre és az 1-es számot irjuk át 0-ra.
    4. Elég kijelentkezni majd vissza és visszakaptuk a kényelmes és megszokott Start Menu-t
  • DarkSector
    #745
    Tegyél fel win7-et. :)