8765
Windows 8 - 8.1 kérdések és válaszok
  • Blekk Síp
    #1344
    Egyébként úgy tűnik javították Chromeban a flash problémát. már működnek a játékok is. (=
  • Blekk Síp
    #1343
    Amikor olyan programot telepítek ami különböző fájltípusok megnyitására képes (pl.: media player, winamp, böngésző stb.) akkor jobb felső sarokban feljön egy kis ablak, hogy a win8 észlelete, hogy települt ilyen program és ki lehet választani, hogy az nyissa meg a fájlokat. Pl. a linkek Chrome böngészőben nyíljanak meg. Ez az ablak azonban egy idő után bezárul. Hogy tudom elővarázsolni újra ezt az ablakot?
    A problémám ugyanis az, hogy mivel elszalasztottam beállítani ebben az ablakban, hogy Chrome telepítése után az nyissa meg az oldalakat ezért midnen Firefoxban nyílik meg. Pedig a Chrome az alapértelmezett böngésző.
  • 0Diaz0
    #1342
    és miként irjam ki? boot lemezként?
    vagy hogy?
  • aate
    #1341
    ne az iso-t másold rá hanem azt írd ki ,,imige"- képfájlként ! Imigeburn vagy (néro )Bootolható kell,hogy legyen !
  • 0Diaz0
    #1340
    megvan az opció. mostmár király lesz. köszi a segitséget!
  • 0Diaz0
    #1339
    vagy .iso-ba irjam ki? mert az iso tartalmát rátoltam a dvdre..
  • 0Diaz0
    #1338
    Nem hivatalos, de jól lett kiírva szerintem.. de akkor újrapróbálom..
  • bon
    #1337
    Ha nem hivatalso telepítő akkor gondolom nem jól írtad ki és ezért nem indul el a lemezről.
  • 0Diaz0
    #1336
    Hiába bootoltatom a telepitőről.. ugyanúgy inditja a gépet.. nemcsinál semmi mást mintha cd nélkül inditanám..
  • 0Diaz0
    #1335
    Na meglesz már! :))
  • bon
    #1334
    Úgy nézem nem a telepítő lemezel boot-olsz be.
  • 0Diaz0
    #1333
    Lehet hogy én vagyok a buta, de itt nemtalálom..
  • 0Diaz0
    #1332
    Köszi! :)
  • bon
    #1331
    Telepítés megnyomása után amikor kijelölőd, hogy hova telepítse ott van lehetőség törölni és újra létrehozni a partíciókat. Ez jobb megoldás mint a formatálás.
  • 0Diaz0
    #1330
    De a telepitőben csak telepítés van.. és nekem azkéne mint az XP-nél, hogy bejön a kék ablakocska, formatolom a lemezt?! Igen! És akkor utána feldobja az oprendszert..
  • aate
    #1329
    Win 7 telepítőt próbáld elindítani, vagy egy ,,live"cd-t és azzal formázni, esetleg indításkor - csökkentett mód vagy javítást válasz ki - sajátgépből a működő oprendszert nem tudod formázni.
  • 0Diaz0
    #1328
    Skacok, egy kis segitség kéne.. CD-ről bootoltatom a gépet de nemcsinál semmit, simán elinditja az oprendszert meg minden. Nos, leszeretném formázni hogy a W7-et feldobjam mert ez még ugyebár nem a teljes verzió.. namost, sajátgépen belül tudnám formatolni a C-t? Mert arra lenne szükségem..
  • aate
    #1327
    WinUnleaked : Windows 8 Release Candidate Május végén Június elején jöhet. Februári build 8275. Jelenlegi verzió: build 8306. Pletykák szerint a Build 8400 lesz a Májusi(RC). Publikus változások : Bővült a választható startképernyő színkészlet! Charm bar-ba bekerült a Language menü. Asztali IE 10 javítások. > link
  • aate
    #1326
    A publikus igen de fejlesztői megy tovább a build 8306. Atelepítő képén is Developer van.
  • [HUN]FaTaL
    #1325
    A Consumer az újabb, a Developer a fejlesztői volt és az a korábbi.
  • Tomy Lee
    #1324
    Hát az messze van még.köszi:)
  • bon
    #1323
    Nem hivatalosan októberre igérik a véglegest.
  • bon
    #1322
    Hivatalos magyar nyelvi csomag még nincs, nem hivatalost már láttam.
  • aate
    #1321
    Developer Preview. Jelenlegi verzió: build 8306. de ez a nem publikus verzió ! Magyar pack még nincs.
  • simonl #1320
    Sziasztok, lehet hülyeséget kérdezek de melyik a legutóbb kiadott próbaverzió:
    Consumer Preview vagy a Developer Preview ???

    És létezik e magyar nyelvi pack?

    Köszi srácok...
  • Tomy Lee
    #1319
    Hello.Mikorra várható a teljes verzió és ami most van azt meddig lehet hasznàlni?Köszi
  • 0Diaz0
    #1318
    köszi szépen! :)
  • Zsoltika 007
    #1317
    Nem fognak menni. Csak eléred majd az ismerőseidet meg a marketplace-t. Esetleg pár arcade cím működni fog pc-n is.
  • bon
    #1316
    Csak kiegészítés képen a youtube-on nem minden videó használ flash-t.
  • Blekk Síp
    #1315
    Google Chrome-ban a flashjátékok nem töltődnek be, de a többi flash dolog pl.: youtube rendesen működik. Helyette alternatíva lehet a Chromium, abban minden tökéletes.
  • bon
    #1314
    Steam nekem megy gond nélkül.
  • aate
    #1313
    majd amit az Xbox oldalán megvásárolsz , de nálunk jelenleg nem támogatott a régió.
  • 0Diaz0
    #1312
    Sziasztok srácok! Tegnap(ma éjjel) dobtam fel a win8-at, idáig megvagyok vele elégedve. Nos van itt egy " Xbox Live " opció. Olvasgattam róla picit, de tőletek is megszeretném kérdezni hogy valóban lenne rá esély,hogy az xboxos játékok mennyenek PC-n a win8 segitségével?!
  • aate
    #1311
    Játékok cod mw3 - mw2, - single mód nekem működik
    Steam - ha jól emlékszem azzal már valakinek volt problémája.
    KMPlayer - működik
    Google Chrome- működik
    Office 2010 - működik
    Torrent - működik
    többi passz.
  • simonl #1310
    Sziasztok,

    Bevallom nem olvastam vissza minden oldalt a DP megjelenésétől, ezért tenném fel kérdésemet:
    Hogyan működnek Windows 8 x64 alatt a az alább felsorolt programok egy teljesen átlag felhasználó keze alatt?:

    Játékok (cod mw3 - mw2, Assassin sorozat)
    Steam
    KMPlayer
    Google Chrome
    Office 2010
    Dropbox
    Freemake progik
    Torrent
    stb.

    Köszönöm a türelmes, akár mindenre kiterjedő válaszokat, írásokat.


  • lck
    #1309
    Nem olyan régi.
  • DarkSector
    #1308
    win7 óta a régebbi cuccokat alapból kellene kezelniük, lehet túl régi az alaplapod, azért nekem a 4-5 éves alaplappal még csoda hogy megy.
  • lck
    #1307
    Helló !
    Alaplapi VIA HD Audio Driver megy nálatok - vagy van rá valami megoldás ?
    Az eszköz Win (x86) telepítés után alapból sárga felkiáltójeles.
    Legutolsó gyári win-all driver meg nem települ.
  • DarkSector
    #1306
    Nah akkor az. :)
  • bon
    #1305
    Nem nagy vonalakban, hanem konkrétan a Windows 7-et fejlesztették tovább.