8765
Windows 8 - 8.1 kérdések és válaszok
  • Look at the cat
    #1424
    +1
  • [HUN]FaTaL
    #1423
    +1
  • bon
    #1422
    Úgy emlékszem még nem volt a hír, hogy a következő publikus teszt változat Június első hetében fog megjelenni, én már várom és tiszta telepítés formájában még aznap telepíteni is szándékszom.
  • LeonSilver
    #1421
    Tőlem kettőt ;) (+1)
  • DIESEL DOG #1420
    Tőlem is kapsz +1-et... ;)
  • bon
    #1419
    Kösznöm a támogatást
  • simonl #1418
    Maximális tiszteletem mellett, +1 :)
  • naaa
    #1417
    +1
  • DarkSector
    #1416
    +1
  • KranaZoli #1415
    G+
    őőőőőőőőőő akarom mondani +1
  • Tomy Lee
    #1414
    +1
  • Blum
    #1413
    +1
  • DarkSector
    #1412
    cod4 megy már?
  • wollnerd #1411
    +1
  • bon
    #1410
    Én jelentkezek házigazdának, ha támogatnak.
  • vajo
    #1409
    Sziasztok. Átadnám a topik Házigazda jogát valaki olyannak aki jobban járatos az operációs rendszerek és a számítógép terén. Eddig se nagyon tudtam hozzászólni, meg ezek után se nagyon és mivel nem értek annyira hozzá, úgy érzem, hogy valami szakibb ember legyen azért a HG.
    Őt nekem kéne kiválasztani, vagy ti eltudnátok dönteni?

    Üdv: Vajo
  • lo9in
    #1408
    Hy, valaki nem tudja mikor várható a következő win8as catalyst ? és jól sejtem hogy a 12.4-re építik majd csak wddm 1.2-vel ?
    köszi mindenkinek :)
  • bon
    #1407
    Végleges Winodws 8 változatok: link
  • Laza
    #1406
    Fel kéne már tegyek Én is valami hasonlót, mert nagyon idegesít a Win8 kezelése. Nálam sehol semmit nem ír ki, hogy mit hol találok. Felrakás után egy órát szenvedtem vele, majd idegesen kikapcsoltam :)
  • Laza
    #1405
    Pf :)
  • pxxl
    #1404
    xDDD
  • [HUN]FaTaL
    #1403
    Marhára nem ez a lényege a képnek, de ne zavarjon :D
  • berczely
    #1402
    Csak ugyan úgy néz ki a 2 felület :)
  • wollnerd #1401
    AOLnak semmi köze a windows-hoz. Ráadásul különböző cég.
  • skinnyman
    #1400
  • janihunk
    #1399
    Hát megpróbálni meglehet, de egy olyan gépre tenni egy olyan rendszert amire még drivert se írtak (csak 1 et) és az is használhatatlan, hát elég merész dolog. Főleg úgy hogy a mostani hivatalos driverek már nem jók a vga-hoz. Ha a 12.1 feltudod tuszkolni akkor van esély. De 6 éves laptop hát már netre sem, szerintem.
  • simonl #1398
    Ja, amúgy a windows 8 nekem bejött, nem zavarnak a csempék, egy mozdulattal ott az asztal. Gyorsabban bootol és a wifit is 3 mp alatt megtalálja....
    Mondom, egy legalább 6 éves laptopon.
  • simonl #1397
    Sziasztok srácok,

    Egy öregecske ASUS laptopra tettem fel a win8 -at, ami egy nyugdíjazás előtt álló HD2600(512Gb) videokártyával rendelkezik.
    Ehhez a kártyához már nem jó az AMD által kiadott driver. Próbáltam, feltelepült de nem indult el.
    Telepítés után az eszközkezelőben minden rendben van, gondolom talált magának a rendszer használható drivereket. A rendszer minősítése után is megkapom a 4,5 ös pontszámot.
    Kérdésem, hogy így AMD driver és catalyst nélkül érdemes e játékokat telepítenem rá vagy ne pazaroljam rá az időmet??

    Köszönöm a türelmes válaszokat...
  • Tomy Lee
    #1396
    Ok köszi!
  • bon
    #1395
    május végén – június elején
  • Blekk Síp
    #1394
    Zsír, köszi!
  • Tomy Lee
    #1393
    Az mikor lesz?:)
  • bon
    #1392
    Ha a hibákkal együtt tudsz élni akkor igen. de én azért a következő teszt változatott biztos felraknám.
  • Tomy Lee
    #1391
    Ha most feltenném ezt a Win8-at akkor maradhatna is ez a verzió akár a megjelenésig?
  • aate
    #1390
    Akinek hiányzik, itt egy használható start menü a win 8 alá : Link
  • bon
    #1389
    Én az IE10 bövímény kezelését hiányolom legjobban, nekem hiányzik a flash, java, silverlight stb.
  • bon
    #1388
    Bukás szerintem erős túlzás, Vista-t is bukásnak titulálják sokan, de szeretném én azt a bukott bevételt látni a számlámon. Majd a jövő eldönti, de szerintem tablet piacon tarolhat a Microsoft, a nagyfokú átjárhatóság miatt.

    Céges környezetben a metro felületet agályosnak tartom továbbra is, otthon megszokható, pláne ha finomítanak még rajta és több metro alkalmazás is lesz.
  • aate
    #1387
    A régi starmenű hiánya nem vészes meg kell szokni,hogy máshol van. Inkább az új start menün kellene kicsit változtatni hogy ne full képernyős legyen illetve ne csak csoportokban keressen hanem mindenhol. A metro is lehetne átjárhatóbb desktop között mint itt a képeken valamelyik fejlesztői változatban : kép 1>
    kép 2> kép 3> kép 4> kép 5
  • wollnerd #1386
    Hát akkor tényleg bukás lesz. Megérdemli a Microsoft.
  • gosumofo
    #1385
    nem lesz start menü a későbbi változatokban sem.