8765
Windows 8 - 8.1 kérdések és válaszok
  • Tomy Lee
    #1544
    Kompatibilis módban fel telepítette de hang recseg és magát a hangkártya driver opcióit nem indítja el arra hivatkozva hogy "nem support OS verzio"
    H61 chipset-es asrock lap amúgy valami VIA hangkártyával
  • bon
    #1543
    Kompatibils módban? Gyártó oldalán fellelhető legújabbat próbálod, esetleg már Windows 8 beta drivert?
  • bon
    #1542
    Hangkártya drivert kellene felrakni.
  • Tomy Lee
    #1541
    Win7 drivert nem engedi felrakni
  • Tomy Lee
    #1540
    Hali!Audio részével van problémám.
    Ezt írja "No speakers or headphones are plugged in" és sound device-ben csak 1 van a digital audio(HDMI)
    Mi lehet a gond?
  • LeWyTy
    #1539
    Várom
  • pxxl
    #1538
    biztos lesz valami önjelölt egyén/banda aki kiírtja majd :DDDD
  • bon
    #1537
    Ezt már most megtudom mondani, hogy nem lesz, változatok be vannak jelentve. Metro-t és se szerettem a korábbi teszt változatnál, de most már elvagyok vele.
  • LeWyTy
    #1536
    Nem a start a fontos... hanem hogy lesz e olyan verzió/opció amiből kimarad a Metro?(mer ahogy próbálgattam mindenhonnan oda lyukadtam ki és utálom)
  • bon
    #1535
    Start menü miért fontos játékhoz? Én is játszok elég sokat, de hiányát nem érzem, játék indító parancsikont kiraktam és kész.
  • LeWyTy
    #1534
    Jólvan... azé remélem a win8ban lesz legalább valami mod hogy olyan legyen mit a régiek.(én csak gamer szinten szerettem volna használni ... az a sok szar amit beleraktak meg megvan mind a mellettem lévő telefonban, ebben meg csak zavar és idegesít akadályoz)
  • pxxl
    #1533
    tudom azért mondtam, mert a minden 2. elmélet hülyeség, csak mert a vista nem lett nagy siker, holott sokkal jobb mint az xp.
  • bon
    #1532
    XP után már a Vista is jobb volt, XP egy elavult régi oprendszer.
  • bon
    #1531
    Ez a mindig a második oprendszer a jó egy baromság, ez alapján: link már megdölt az elméleted, mert a kiadásokat figyelve akkor a Windows ME jobb mint a Windows 98SE?

    Amúgy meg 1. teszt oprendszert minek írsz ki végleges dvd-re? Létezik újraírható lemez is. Na meg pendrive-ról is telepíthető.

    A régi start menű hiányát meglehet szokni, minden elérhető a ball alsó sarkon keresztül az egér jobb gombját is használva. Kereső meg a jobb felső vagy alsó sarokba húzott egérrel érhető el. Alkalmazás váltás meg a ball felső sarok húzva.
    A rendszer gyors sok újítás van benne, már most is elég stabil teszt változat létére. Úgy gondolom a gépigény se növekedett.

    A Metro UI-t az tény, hogy szokni kell, de még változik.
  • pxxl
    #1530
    az a tradíció, hogy xp után a win7 jobb mint a vista? :D
  • LeWyTy
    #1529
    Na jó. Végül arra jutottam hogy kár volt elbasznom rá a DVD-t

    A microsoft tradíció szerint minden második windows ér csak valamit... ez rossz számot kapott A 9.-et mindenesetre már nagyon várom. Lehet beszólni! De nincs igazam?!
  • aate
    #1528
    Calssic start menü Windows 8-ra
  • [HUN]FaTaL
    #1527
    Külső hack és mindenhol írják, hogy bugos. Arról nem beszélve, hogy atomronda :D
  • aate
    #1526
    Egyéb külső alkalmazással, MSN - jelentkezz ki a státusznál.
  • LeWyTy
    #1525
  • LeWyTy
    #1524
    Nemár... a képeken láttam hogy van.
  • [HUN]FaTaL
    #1523
    - 1 hsz-t kellett volna visszaolvasni
    - sehogy
  • LeWyTy
    #1522
    Hogy tudom a létezését is kitörölni az MSN-nek a hotamilomról és a windowsból? Valami elcseszett kurvák minden belépéskor spamelnek nekem... idegesítő.
  • LeWyTy
    #1521
    Ez a cucc durva
    Kérdések:
    -Honnan hogyan milyen magyarítást rakok fel?
    -Hogy csinálok Aero start gombot?
  • bon
    #1520
    Hivatalos magyarítás nincs hozzá, én maradnék az angolnál.
  • aate
    #1519
    A magyar DP csomag nem jó hozzá ez már a CP - problémát okoz !
  • Tomy Lee
    #1518
    Oké köszi.
    Magyar hozzá ez lesz a jó?link
  • bon
    #1517
    Ha felismeri akkor nem amúgy igen, Windows 7-es driver-el célszerű próbálkozni.
  • Tomy Lee
    #1516
    Alaplaphoz semmit nem kell fel telepíteni driver-t?
  • bon
    #1515
    Nem annyira gáz, de kétcsatornás memória vezérlést elvileg így nem működőképes. A bios-ba vagy a boot elején a memória tesztnél látszodik a 4gb memória? Ha nem akkor a bios-ban a memory remap funkciót kapcsod ki vagy be, rendszerint az szokot a hiba forrása lenni.
  • bon
    #1514
    Képes 4gb vagy több memóriát megcímezni, 64bit-es alkalmazásoknál gyorsabb is mint a 32bit-es váltzatuk, egy folyamat 2gb nál nagyobb memória területet is használhat. Más jellemző nem jut eszembe, de a google biztos talál még néhányat.
  • LeWyTy
    #1513
    bónusz kérdés:
    Ha van egy KIngstone 2GB és egy Geil 2GB ramom de lehet hogy nem egyforma a Hrz... nemtom melyik melyik az nagyon gáz?Ja és lehet hogy ebből kiindulva csak 3Gb-t érzékel a rendszer?
  • bon
    #1512
    4gb memória esetén 64bit-est.
  • LeWyTy
    #1511
    De az mitől másabb?
  • DarkSector
    #1510
    Igen ingyenes próbaverzió...
  • DarkSector
    #1509
    64bit-est tegyél fel.
  • Tomy Lee
    #1508
    Az jó akkor,köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek!
    De még egyet akkor ha lehet:
    ezt kell töltenem ugye ez a mostani preview?
    link
  • LeWyTy
    #1507
    Hali kérdeznék a hozzáértőktől.

    32bit vagy 64bit-eset telepítsek a gépemre?
    -i.core duo 3,2
    -9600gt
    -2x2Gb ram (nem egyformák rendszer csak 3at érzékel xD)

    Nem értem mi a különbség a 2 verzió között.
  • DarkSector
    #1506
    Asszem csak azok amikhez nincs pb frissités.
    BF3-hoz van egy trükk a beállitásoknál, haverom azt megoldotta de az a cod4 API error hibára nem megoldás.

    Megy a multi a cod4-be csak PB mentes szerverekre kell felmenni. :)
  • Tomy Lee
    #1505
    Apb reloaded is kéri PB-t akkor az sem működik?