8765
Windows 8 - 8.1 kérdések és válaszok
  • [HUN]FaTaL
    #1584
    A legnagyobb probléma a mérhetetlen butítás, amit végigvisznek a rendszeren.
  • kifli
    #1583
    világosítsatok fel, de most az a legnagyobb probléma, hogy nem fog átlátszódni az ablakok széle?
  • benőmenő
    #1582
    ugyan úgy, mint win7-en böngészőből, csak kapott egy külön metro UI-s appot (mint telókon a facebook, stb.)
  • KranaZoli #1581
    Amúgy is a notik Maguk a gyenge láncszemek, mint vasak. Nagyobb kijelző rövidebb üzemidő (vagy méreg drága példány) kisebb "használhatatlan" kijelző és több üzemidő.
  • 0Diaz0
    #1580
    Srácok, megtudjátok nekem mondani hogy van ez az Xbox izébizé W8on?
  • [HUN]FaTaL
    #1579
    De nem fogja tovább bírni az aksi, most is lekapcsol az aero, ha úgy van beállítva a GPU az energiagazdálkodásnál. Már egy HD3470 is tudja ezt.

    Ez az egész egy raklap szar lesz evvel a metro uis baromsággal. Remélem bukik a tablettel az MS és akkor legalább a desktopot visszaállítják, ha már szarnak arra a platformra, ami életben tartja a windowst.

    #1577: Inkább Microsoft Bullshitre.
  • KranaZoli #1578
    Én vmi teljesen más nevet tudnék adni Neki, de azt nem írom le. ;)
  • pxxl
    #1577
    lassan átnevezhetnék akkor már Microsoft Tile-ra is kb :D
  • Blum
    #1576
    Jut eszembe es most ezt komolyan kedezem: Vajon lesz klasszikus kinezet? Ugy megszoktam mar..:)
  • Blum
    #1575
    Ha lesz klasszikus Windows kinezet,akkor lesz*rom! :D
    Ha nem,akkor marad a Win7
  • KranaZoli #1574
  • bon
    #1573
    Nem kötekedésnek, hanem egyetértő hozzászolás volt, jobb magyarázatott nem tudnék a mint a platormok egységesítése.
  • KranaZoli #1572
    Ezt remélem most nem "kötekedésnek" írtad, Én nem annak vettem.

    Természetesen lehet Velem egyet nem érteni és 180 fokban teljesen más nézőponton lenni, hogy ez a Metro UI fogja megváltani a Dekstop-os Windows OS-t de szerintem ez egy halálra ítélt OS lesz.

    Én úgy látom, hogy egységes legyen az UI. Legyen ugyanaz a Tablet-en és a Dekstop-on is, aminek van is értelme de kb. ugyanennyi érv szól a mellett, hogy miért konvergál a zéróhoz a valószínűsége, hogy ez desktop-on életképes lesz.

    Ki a fenét érdekel desktop-os felhasználók közül, hogy így tovább bírja majd a notik akksija, ... Ez egy agresszív lépés a desktop oldalon. Minden máshol meg lehet magyarázni ezt az egységesítés és letisztult dizájnt csak épp desktop oldalon nem. Főleg nem opció nélküli verzióban. Hirtelen úgy keltek fel, hogy giccses az Aero?! Ez qrvára nem értem miért giccses, amikor egy KDE-hez szinte fapados az UI. Az meg, hogy elavult lenne erős túlzás. Ha már mindenki Win7-et és/vagy Vista-t használna évtizedek óta akkor talán lehetne ilyet nyilatkozni.

    És állítom viszontlátjuk majd ezt a egységes Windows-t az új generációs XBOX-okban is, ha majd böngészni szeretne az ember.

    Az Én véleményem, hogy ez nevetséges. Nem lenne rossz az 5let, csak épp vagy bejön; vagy bukás. Hát szerint desktop oldalon a Win8 nem fogja meghozni a Messiást.
  • bon
    #1571
    Egységes kezelőfelület kialakítása ésszerű ötlet a butítás magyarázására, eddig eszembe se jutott.
  • KranaZoli #1570
    Eddig azt hittem csak a hír a bullshit, de nem.

    Szakít az Aero kezelőfelülettel a Windows 8

    "A Microsoft illetékesei szerint a váltásra mindenképpen szükség van, ugyanis az Aero UI már elavult és ezzel együtt némileg giccses is."

    Elavult?!?!
    Az XP-nek ehhez majdnem 30 év kellett, de még mindig él és létezik.

    És giccses?!?! Egy Linux KDE-hez képest az Aero még labdába sem rúghat.

    Ez egy akkora egy rakás kaki lesz, hogy az csak na. Letisztult, egyszerű, ... bla-bla... Legyen 1séges minden MS OS és termék Én vmi ilyet vélek itt felfedezni. Majd a következő XBOX-ban is visszaköszön ez az "egyen" Windows felület. Szánalmas. Bullshit!
  • berczely
    #1569
    Jó lesz ez! Laptopon nem húzza úgy az akkut + jól is néz ki! Letisztult, modern, minimalista. Kedvencem. Teljesen laptop barát rendszer lesz ez! Már most tovább bírja a CP-val a kicsike mint Win7 alatt.
  • bon
    #1568
    Azért azt hozzá kell tenni, hogy nem a teljes átlátszóság tűnik el, a publikált képen is látszik.
  • KaBuTo666
    #1567
    Nem kell teljesen elhinni, még változhat.
  • benőmenő
    #1566
    Ez most miért is jó? Ha annyira gyilkolja az akksit (ami engem a desktopomon qrvára érint), akkor miért nem opció, mint ahogyan a start menü is lehetne? Pedig a CP után komolyan elgondolkodtam, hogy na most az egyszer legal windows lesz majd a gépen.
  • janihunk
    #1565
    Ja hogy már az RP ben sem lesz. Akkor kapják be. vista 2 lesz ez így.
  • janihunk
    #1564
    Na ha ez tényleg igaz akkor maradok az RP nél abban még lesz. Bár ezeket a kiadás előtti verziókat meg úgy is lelövik. Szal akkor win7.
  • [HUN]FaTaL
    #1563
    loool :D

    Remélem hatalmasat bukik ez a hulladék.
  • LeWyTy
    #1562
  • gosumofo
    #1561
    Nem lesz Aero felület a win8-ban

    "It’s all about battery life."

    köszönjük az ipados faszoknak.

    "Windows 8 isn’t even Windows anymore. It’s a tablet OS that’s been grafted onto Windows like a monstrous Frankenstein experiment."
  • bon
    #1560
    Elkészült a Windows 8 RP bővebb info: link
  • pxxl
    #1559
    most szedem negyedszer :/ mindig 99% körül kezdi el -.-
  • benőmenő
    #1558
    Ez ms-os trehányság. Nekem is először ez volt, majd lejött, de azt írta, h az iso nem valid, majd harmadjára le is jött rendesen.
  • bon
    #1557
    Állítsd le és kezd újra.
  • pxxl
    #1556
    hmm tölteném le ms oldaláròl a 64bites iso-t de 99.7% után mindig visszaugrik 99.1%-ra. egész èjjel ez ment. valami ötlet? :/
  • Pupuci
    #1555
    Közben sikerült végre hangot kicsiholnom ebből a kramancból :)
  • Pupuci
    #1554
    Azt hogyan?
  • bon
    #1553
    Kompatibilis módban se bírod telepíteni?
  • Pupuci
    #1552
    Srácok!
    Hogy a bánatba lehet(ne) feltenni egy qrva, aláíratlan drivert??
    Egy hangkártyához kellene, a W7-es nem jó és akármit próbálok, nem megy.. :(
  • benőmenő
    #1551
    Igen ezekkel én is találkozom nagyritkán.
  • bon
    #1550
    Időnként előfordulhatnak még hibák, néha nálam is előjön egy-két bug, pl. pattogás, elmegy a hang, de újraindítás szokott segíteni.
  • kifli
    #1549
    millenium is szar volt :D
  • Tomy Lee
    #1548
    Kb.4 driver-el próbálkoztam különféle módszerekkel de mindegyiknél recsegett a hang ez az egyedüli megoldás erre szerintem ahogy elöbb leírtam a VIA hangkártyákhoz.
  • Tomy Lee
    #1547
    Kész megcsináltam:-)
    Device manager-ben uninstall törlés minden az összes audio részre,gép restart.
    v7400a,drivert letöltöttem,xp sp3 kompatibils install(adminisztrátor módban).Install után pár error mivel ez a driver nem az én lapomhoz van de kit érdekel,használható teljesen szépen szól minden..
  • Tomy Lee
    #1546
    Ahh ne máár pedig annyira tetszik és jól működik,hogy nagyon Win8:)
    Na most fennt leszek reggelig és azért is megcsinálom valahogy:-)
  • bon
    #1545
    Ez esetben előfordulhat, hogy várni kell Windows 8-as driver-ra. VIA hangkártya nem túl nyerő, realtek HD audio menne, x-fi xtreme gamer menne, ehhez a kettőhöz volt szerencsém.