8765
Windows 8 - 8.1 kérdések és válaszok
  • janihunk
    #1664
    Hát nem tudom, mindenesetre dvd key sincs megadva. Bár az is lehet hogy a torrenben van. Én el sem indítottam:D
  • bon
    #1663
    Vajon valód vagy valami átverés? Úgy tudom eddig olyan változatok voltak, amik adott felhasználóhoz kötődtek így ha kikerültek volna akkor könnyen kideríthető a származás.
  • Tomy Lee
    #1662
    Az jó.Várom már:)
  • janihunk
    #1661
    Na kiszivárgott a Kínai RP: Klikk
  • pxxl
    #1660
    nem is játszok fps-ekkel már :D olyan komplikált a nyelvezet, és a pályák is nevetségesen bonyolultak lettek az utóbbi időben...
  • KranaZoli #1659
    És el is akadnak egy cső FPS-ben.
  • pxxl
    #1658


    ___


    jah a játékkal csak arra akartam utalni, hogy sokan még ezért is sírnak, hogy miért nincs magyarítás :D
  • MerlinW
    #1657
    Kettő. Next és Finish
  • pxxl
    #1656
    ez is kb olyan mint pl egy autós vagy fps játék. max 10 szó van amit tudni kell... :D
  • Blum
    #1655
    +1

    Angolban sokkal konnyebben megtalalok egy-egy dolgot,ha be akarok valamit allitani. Neha olyan lehetetlenul van leforditva a szoveg,hogy a hajamat tepem. Vagy csak szimplan nem egyertelmu.
  • MerlinW
    #1654
    Én csak előnyeit látom az angol OS-nek:)
  • janihunk
    #1653
    Tudom, de csak jobb egy hivatalos magyar nyelv, mint egy win7 ből átemelt. Am nekem jó az angol is. Nem ütköztem még hátrányba miatta.
  • bon
    #1652
    A funkció adott volt eddig is, sőt magyar nyelvet is lehet találni, csak eddig nem hivatalosan.
  • janihunk
    #1651
    Magyar nyelv is lesz az RP ben: KLIKK
    És pár kép az RP-ről:: KLIKK
  • bon
    #1650
    Igen, péntek délután, este felé várható
  • Tomy Lee
    #1649
    Héten már lesz RP?
  • MerlinW
    #1648
    Annyira megerőltető az az egyetlen kattintás?:)
  • [HUN]FaTaL
    #1647
    Egyébként ha már a metrot nem lehet kipucolni, akkor a Desktop csempét be lehet valahogy rakni autorunba? Úgyértem, hogy ne kelljen rákattintani, hanem egyből hozza be az asztalt.
  • bon
    #1646
    Lassúlás esetén igénbelehet majd venni a Pc felfrissítése szolgáltatást.
  • MerlinW
    #1645
    Elvileg ugyanolyan gyors lesz az indulás mindig, hiszen csak a metro-t fogja betölteni, és ha az kész, csak utána fut le az autorun. Tehát belakott vagy sem, a rendszer indulása mindig ugyanolyan gyors lesz. Ez benne a pláne. SSD-vel meg gyakorlatilag mindegy mennyire van belakva a rendszer, lévén hogy legalább 200x gyorsabb az SSD a HDD-nél, vagyis sosem fogod észrevenni a különbséget. Ezért is ajánlja mindenki az SSD-t.
  • KranaZoli #1644
    10-12sec; vagy mp (másodperc) akart lenni természetesen.
  • MerlinW
    #1643
    ?
  • [HUN]FaTaL
    #1642
    200 egy üres win8-on, nem 10-12 egy belakott win7-en :D
  • MerlinW
    #1641
    " Egy a Microsoft teszt számítógépén mely SSD-vel és UEFI rendszerrel rendelkezik kb. 200 milliszekundum alatt tölt be"
  • [HUN]FaTaL
    #1640
    Akkor automatikusan fel fogja dobni szerintem.

    Az a 10-12ms pedig gondolom sec akart lenni :D
  • bon
    #1639
    De mint a videón is mutatják az újabb UEFI bios-nál belépés nélkül is állíthatók a gép beállításai.
  • bon
    #1638
    Ha nem indul el, akkor alapból felfogja ajánlani csökkentet módot szerintem.
    De csak úgy lesz gyorsabb, hogy nagyon sok mindent később tölt be, mint a Windows 7 is, csak itt továbbfejlesztették.

    Nem minden bios-ban van várakozási idő vagy nagyon kevés, leginkább hordozhat gépre igaz. Én már több olyan laptoppal is találkzotam ahol elég kevés volt.
  • KranaZoli #1637
    Ezzel csak az a gond, ha pl. nem indulna el normál módban a Win8. Azt viszont meg kell állapítanom, hogy a Win8 lesz a leggyorsabb OS.

    Ui.:

    A Win7-em 10-12ms alatt boot-ol be (lemértem). De nyilván rövidebb lenne az idő, ha csak egy alap Win7 lenne mindenféle automatikusan induló folyamat nélkül, ahogyan gondolom a Win8-nál lemérték a "túl gyors boot időt".

    Azt még mindig nem értem, ha BIOS-ba amúgy is van várakozási idő és még állítható is, miért nincs idő lenyomni a bill-ket?
  • bon
    #1636
    Túl gyorsan bootol be a Windows8? link Nem az index.hu-n közzétett érthetelen cikk! Így már értem, hogy mire gondolnak.
  • berczely
    #1635
    Ilyen van?

    DP-ban még tudtam használni a laptopba épített webkamerát. Magától talált a winfos drivert hozzá.
    Most meg a CP-ban semmi. A windows sem talál drivert és én sem! Komolyan kipróbáltam vagy 6 drivert és semmi. 1.3M HD WebCam driver kéne.
  • SirAlo
    #1634
    Kozbe letoltottem egy Fedora linuxot is es most ezt probalom Virtualboxra telepiteni, mar elindult a telepites , ennel is kiirja ezt a 24 bites dolgot de ez telepul
  • SirAlo
    #1633
    Nah atbongesztem a Biost de nem talaltam Virtualizationt:( ilyenkor mi a helyzet? Amugy regebben amikor a VMwaret probaltam akkor az mukodott es akkor sem allitottam semmit a BIOS-ba , vagy ezt csak a Virtualboxnal kell beallitni ?
  • MerlinW
    #1632
    Virtualization
  • SirAlo
    #1631
    azt nem tudom, mi a neve ?
  • MerlinW
    #1630
    Jah, benéztem:) Virtualizácitót tud a procid? Be van kacsolva BIOS-ban?
  • SirAlo
    #1629
    Ez Virtualbox
  • MerlinW
    #1628
    Virtualbox-ot használj
  • SirAlo
    #1627
    Hi, Virtualboxra probaltam felrakni a Win8-at de sehogy sem sikerul, regebben Vmwaret hasznaltam ott nem voltak gondjaim de ezzel sehogy nem engedi:
    Elinditom startal, berakom a virtaualis CD-t aztan kiirja: a VT-X/AMD hardweres gyorsitas nem erheto el a te rendszereden stb.... aztan itt teszem Folytatas... aztan ujabb ablak jon elo ahol ezt irja: a virtualis gep ablaka 32 bit szinmennyisegu lett optimizalva de a virtualis megjelenito szinmennyisege 24 bit , jobb ha csinalok egy kepet:
  • bon
    #1626
    Engem meglepet ez a hír (már ha igaz lesz), mert úgy tudtam hogy megszüntetik a flash-t támogatást és áttérnek a HTML5-ra.
  • bon
    #1625
    A Flash a Windows 8 integrált része lesz:link