8765
Windows 8 - 8.1 kérdések és válaszok
  • R3TR0
    #1704
    ISO ba hh nincsen magyar?

    Vagy benne van a magyar nyelv?
  • Blum
    #1703
    Ez mi a f*szom?

    MI EZ?????!!!!! A nyari villam huzkodja oket keresztbe az udvaron...

  • aate
    #1702
    Windows 8 Release Preview ISO images- Product Key: TK8TP-9JN6P-7X7WW-RFFTV-B7QPF
  • R3TR0
    #1701
    Cd kulcs?
  • aate
    #1700
    Download Windows 8 Release Preview
  • aate
    #1699
    Tölthető : Link
  • aate
    #1698
    G+-ról hozva a hírek a várakozásig :
    Windows 8 is expected to RTM around July 21 2012.
    Windows 8 General Availability on September 30 2012.
    - The latest Windows 8 build is - 6.2.8424.0.120529-1855 ( preRTM )

    Office 15 will be available in November 2012.
    - The latest Office 15 build is - 15.0.4123.1000 ( from 28.05.2012 )

    And.. Windows 7 Service Pack 2 - probably in March 2013.
  • bon
    #1697
    MSDN-en elérhető a Windows 8 RP!
  • RYO21
    #1696
    A DP-t is lehetett.
  • bon
    #1695
    Én már a CP-t is pendrive-ról telepítettem.
  • Tomy Lee
    #1694
    Ja de nem is tudom ma már kipróbálni mert megy egy hosszú letöltés meg RP-t is még le kell tölteni:/
    Marad a péntekre betervezett időpont:)
  • Blekk Síp
    #1693
    Zsírsüti, akkor a remélhetőleg ma megjelenő verziót már pendrive-ról fogom telepíteni. Köszi! (=
  • Tomy Lee
    #1692
    Igen lehet.Egyszerü és biztos mód telepítésre!
  • Tomy Lee
    #1691
  • Blekk Síp
    #1690
    A Windows 7 USB DVD Download Tool-al Win 8-al is lehet pendrive-ra tlepítőt varázsolni?
  • KranaZoli #1689
    Láttam, néztem. Köszi!
  • bon
    #1688
    Ez a hivatalos link.
  • KranaZoli #1687
    Na, ha kint lesz ezt most lekapom Én is és felteszem notira. Köszi az infót.

    Ha kint lesz már a végleges és hivatalos oldalon írjátok be, mert nem szoktam nézegetni.
  • bon
    #1686
    Mától lesz letölthető a Windows 8 RP : link
  • MerlinW
    #1685
    Még mindig 2013 eleje a kiadás ideje, 2013 elejére elkészítik (jó esetben) a cégek a driver-eket. Adobe, Creative, Samsung, Logitech, Pinnacle biztos nem fogja hamarabb kidobni a meghajtókat. Miért is tennél, bő fél évük van még rá. Creative pl kiadás után fél évvel szokta kidobni a bétákat...:)

    Én maradok a VMWare-nél, aztán majd jövő nyáron/ősszel talán feldobom élesben is. Persze attól függ mennyit kérnek az upgrade-ért. 20k-t nem költök rá megint.. (az 50k-s professional után..) akkor már inkább megvárom a 2015-ös Win9-et. Főleg úgy, hogy az ég világon semmi sem indokolja a Win8-ra való váltást.
  • L7wy
    #1684
    8400.0.WINMAIN_WIN8RC.120518-1423_X64FRE_CLIENT_ZH-CN-HRC_CCSA_X64FRE_ZH-CN_DV5.ISO innen származik felelősséget nem vállalok a hitelességéért.
  • L7wy
    #1683
    Valaki elkezdte a kínai-t tölteni? Dobhatna egy magnet uri-t utorrentből (jobbklikk a torrenten utorrentban és magnet uri másolása) és ide belinkeli.
  • wollnerd #1682
    Hmm. Oké.
  • bon
    #1681
    Szerintem lehetséges lesz, csak éppen nem ajánlott pláne tesztrendszer esetén.
  • bon
    #1680
    Közel se biztos, hogy minden hardver-edhez lesz driver. Én már futotta bele olyan wifi-be ami nem üzemelt a tesztváltozaton driver hiányába.
  • janihunk
    #1679
    Nem, ha sikerül is akkor sem ajánlott. Amúgy is a CP már 10perc alatt települ.
  • Tomy Lee
    #1678
    Nekem holnap hozzák ssd-t(corsair3)arra teszem majd a pénteki RP-t.Addig marad dobozban:)
  • wollnerd #1677
    De nem tudok majd a "upgrate install windows and keep files, settings, apps" módszerrel(kép) telepíteni RP-t a CP helyére?
  • silver26
    #1676
    Üdv!
    Valaki esetleg tudna nekem segíteni hogy a metro csempe ikonok miért nem működnek? Csak az explorer nyílik meg.
  • Jim Morrison
    #1675
    köszi. Igazából azon gondolkodtam, hogy júliusban beszerzek egy SSD-t és majd arra rakok egy win8at, de nem nagyon tudok várni :D
  • janihunk
    #1674
    Nálam eddig minden ment. Még a Most Wanted is. Pedig nem mai darab. Drivereket win7 kompatibilitásban kell telepíteni AMD drivernél elég csak a 2. fázist amikor már tényleg a driver települ.
  • Jim Morrison
    #1673
    gondolkozom, hogy pénteken fel tegyem e ezt az rp változatot. annyit még nem próbáltam a 8-ast de kompatibilitás szempontjából minden megy ami a hetesen? játékok/ driverek? (gondolom ami az eddigi változatokban futott az most is)
  • [HUN]FaTaL
    #1672
    Reinstall, és majd a véglegest is.
  • Solt
    #1671
    Boldog vagyok! :D Köszi mindkettőtöknek... ;)
  • janihunk
    #1670
    Újra kell telepíteni.
  • Solt
    #1669
    Urak!

    Nekem a 8250-s CP build van fent. Ez frissül majd RP-re, vagy újra kell telepítenem? Ha hülye kérdés, akkor elnézést... :D
  • janihunk
    #1668
    Nem vagy egyedül.
  • bon
    #1667
    Én tuti megvárom a hivatalost.
  • janihunk
    #1666
    CP hez is kelet, így gondolom ehhez is kell. Ha mást nem arra jó hogy pénteken a kínaiknak már nem kell leszedni, csak várni a kulcsot:D Bár kitudja lehet már estére valaki aktiválja benne az Angolt.
  • bon
    #1665
    Rövid távon a kulcs hiánya nem szkott probléma lenni, bár Windows 8-at nem tudom lehet e kulcs nélkül telepíteni.