8765
Windows 8 - 8.1 kérdések és válaszok
  • aate
    #3276
    Részt vesz a Win fejlesztésében, magyar srác(helybéli) egy IT. zseni...Pályázaton nyert így kapott munkát először Koppenhágában idén meg a Windows központban. :)
  • bon
    #3275
    Mázlista!
  • kifli
    #3274
    jaaaaaaaaaa


    akkor várok :)
  • aate
    #3273
    Te meg eltévesztetted a topikot misem trollkolunk a Linux oldalán pedig megtehetnénk !
  • aate
    #3272
    Microsoft Support manként nem vagy te ellentmondásos ?, volt már a kezedben egy Surface ? Barátom A Windowsnál dolgozik Redmondban és kapott egyet, hát tudod ott nagyon más véleményen vannak mint te ! Aki eddig kipróbálta egyből megkedvelte ,ez egy másik irány de nem kell temetni! Üzlet ? Igen az és miért ne, ez most a jövő.
  • hurkaur
    #3271
    "Azért, mert kb. másfél éve már elsődlegesen Ubuntu Linuxot használok és teljesen meg vagyok vele elégedve" Mar itt abbahagytam az olvasast inkabb.
  • bon
    #3270
    Én meg nem értek vele egyett.
  • local
    #3269
    Tisztelt Falu !

    Maximálisan egyetértek a véleményeddel !

    Végre egy a sokk közül aki tisztán lát !

    Csak így tovább !!!

    Üdv.
  • Tomy Lee
    #3268
    Kevesebb mint a Win7 ár feléért lehet majd megvenni.A Win8 jól sikerült nincs probléma vele.Gyors,stabil olcsó.
    Aki most fog Windows-t venni az úgy is W8-at fog venni lecserélni eredeti win7-et meg semmi körülmények miatt NEM KELL és nem is muszáj!
  • falu
    #3267
    Azt hiszem ez lesz az első olyan Windows, amit nem fogok feltelepíteni. Hogy miért nem?
  • bon
    #3266
    Szerintem kicsit lemaradtál, már tudunk róla, letöltési lehetőségek is voltak már.
  • local
    #3265
    http://msdn.microsoft.com/hu-hu/evalcenter/jj554510.aspx
  • local
    #3264
    http://click.email.microsoftemail.com/?qs=c3809cbad09048182c4358e6fc6ac2ebe4110f10328dd39ecbe3c99a794d21b379c1ef6f29b490ef
  • local
    #3263
    Sziasztok !

    Szerda este óta elérhető az MSDN és a TechNet letöltések közt a Windows 8 RTM. Azok, akik rendelkeznek MSDN vagy TechNet előfizetéssel, így már szabadon letölthetik és telepíthetik a Windows 8 végleges verzióját.

    http://click.email.microsoftemail.com/?qs=c3809cbad0904818f756ba4f09834fb9cfd58467e20d380eaeed857324f0f6f8836a721d5d9d9ecb

    http://click.email.microsoftemail.com/?qs=c3809cbad09048182c4358e6fc6ac2ebe4110f10328dd39ecbe3c99a794d21b379c1ef6f29b490ef

    Azok számára pedig, akik nem rendelkeznek a fenti előfizetések egyikével sem, a Microsoft elérhetővé tette a Windows 8 Enterprise 90 napos próbaváltozatát is letöltésre, hogy bárki kipróbálhassa azt.

    A Windows 8 Enterprise 90 napos próbaváltozat letöltése

    Üdv
  • cody1994
    #3262
    Gond*
  • cody1994
    #3261
    Nekem az l.a rendesen ment nem bolt gond vele
  • [HUN]FaTaL
    #3260
    Pro igen.

    De milyen próbaidőszak? Az csak enterprisenál van. :)
  • kifli
    #3259
    fasza :)


    pro verzió lesz elérhető, mint win7-nél? Csakmert akkor szerintem feltolom, és addig a próbaidőszak úgysem jár le.
  • aate
    #3258
    Skype [URL=http://www.winhax.com/2012/08/metro-style-skype-preview/],,metros" app [/URL]Telepítés a leírásban.
  • Evin
    #3257
    MP3 meg a Noire nem driver miatt nem megy, úgy tudom.
    A Noire a védelem ellenőrzésénél hal meg, de állítólag arra már van megoldás. És egyáltalán nem driverrel oldódik meg.
    BF3-nál meg lehet, hogy a Punkbuster, de ez csak tipp.
  • zola2000
    #3256
    Egyébként szerintem a win8nál az MS még annyira sem fog próbálkozni a warez ellen mint eddig, végülis abban az esetben is lesz bevétele, ha valaki majd sajnál kiadni 10ezer+ forintot a windowsra, de nem sajnál pár száz forintot elkölteni egy-egy appra a windows storeban, bár így hogy olcsóbb lesz mint eddig, lehet hogy többen megveszik.
  • zola2000
    #3255
    Ha a win8nál sem adod fel a szokásaidat, akkor teljesen kedvezményes lesz az is :)
  • [HUN]FaTaL
    #3254
    Én már próbáltam, akkora újítás nincs, lehet marad a win7 majd meglátom.

    Ami nálam kiverte a biztosítékot az az SBS megszűntetése. Erőltetik azt a kurva felhőt, csak tudnám minek..
  • local
    #3253
    Szia Evin !

    Én asztali gépek esetéről nyilatkoztam hiszen az esetek 80 % teszi ki.

    A többiben igazad van, de sajnos nem mondhatok többet mert lehet így is sokat mondtam és megüthetem a bokámat emiatt.

    Üdv.
  • Blekk Síp
    #3252
    Akkor még várok, hátha frissülnek a driverek, kb 1-2 hónap múlva ránézek újra, mert nálam a Max Payne 3 és az LA Noire is crashel, hiába próbáltam patch-el és nélküle is. :S Meg néha a BF3 is hajlamos fagyogatni.
    De egyébként ha nem játékra van használva nekem jobban bejön mint a Win7, kis szokás után sokkal kényelmesebb szvsz.
  • Solt
    #3251
  • zooleeh
    #3250
    Igy :) mukodik probaltam
  • Solt
    #3249
    Urak!

    Hogy lehet megoldani, hogy indításnál ne kérjen jelszót?
  • bon
    #3248
    MSDN oldalon is RTM azaz gyártásra jelölt változat van fent.
  • Blekk Síp
    #3247
    Az RTM és MSDN verzió között van különbség? Vagy ugyan az a verzió?
  • gergely1991
    #3246
    Persze,ahogy nézem ez kimaradt:
    junius 3-tól - január 31.-ig
  • Tails
    #3245
    Nem tudom eldönteni hogy most trollkodik vagy komolyan gondolja.
  • Evin
    #3244
    Van benne pár frissítés/javítás, ami nem csak a szakembereket érinti, értelemszerűen.
    Valószínűleg ez lesz az új irány, szóval ajánlott mindenkinek, minél előbb elkezdeni megbarátkozni vele.
    A felhasználóbarátságon lehet vitatkozni, de nem érdemes. Asztali gép esetén!
    Aki vár, lemarad.
    A próbaverzió kipróbálásra van, kit érdekel, hogy nem lesz belőle magyar verzió?!
  • local
    #3243
    Sziasztok !

    Ne kapkodjátok el az Operációs rendszer váltást !!!

    Sajnos mint Microsoft Support man tudom, hogy csak a változtatást amit csináltak a Windows 7-hez képest az csak a hozzáértő szakemberek tudják értékelni, és itt most mindenkitől elnézést kérek, de lássuk be, hogy a felhasználók 90 % nem informatikus mérnők és ezt ők is tudják.

    Akkora változás nem lesz mint anno a Windows 7, ami igen jól sikerült startolás volt a Microsoft- nak mint új operációs rendszer és az irányt adó egyben, de itt már csak a marketing van, vagy is mivel tudunk több pénzt keresni.

    Ezért mi az első lépés, hogy a kezelő felületet csicsásítjuk és persze azért fejlesztjük is, de ezt már csak az említett 10% fogja igazán érteni.

    Az, hogy felhasználó barát lett ez nevetséges !!!

    Várjatok vele !!!

    Elérhetővé vált mindenki számára a próbaverzió igaz több nyelven is, de sajnos magyarul még nem és nem is fog megjelenni !

    Aki érez magában annyi kurázsit az próbálja ki !

    Üdv.

  • [HUN]FaTaL
    #3242
    Aug 25-től (utána már egyetemfüggő, elvileg a hónap végéig mindenhol elérhető lesz)
  • xxx007
    #3241
    Nekem nem sikerült ...
  • kifli
    #3240
    egyébként msdnaa-n miért nincs még fent a végleges? Csak rp és cp tölthető.


    Vagy itt majd csak októberben lesz elérhető?
  • Örm
    #3232
    Köszönöm szépen a segítséget!
  • aate
    #3231
    Figyeljetek oda mert sok tákolmány már vírusos ! - manuálisan is lehet és biztonságosabb !
  • kjhun
    #3230
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Win8 KMS Activator 1.0

    Link

    Pass: premiumaccounts-browser.blogspot.com