47
vodafone 541 telefonról minden
  • Lazy 05
    #47
    Sziasztok!
    Eladom Vodafone 541-es,fekete,teljesen új,egyáltalán nem használt telefonomat( még a fólia is rajta van). Minden tartozékával együtt adom,egy év garanciával. Ára: 12 ezer ft.
    Ha érdekel valakit,értesíthet itt is,vagy e-mailen. A címem: [email protected]
    Sziasztok!
  • qwerty9
    #46
    Sziasztok! Eladó 1 fekete, 10 hónapig használt, kisebb karcolásokkal bíró vodafone 541. Minden tartozékot adok(12000 ft).Akit érdekel írjon:[email protected]
  • vassgaby
    #45
    flashképes egyébként?
  • Fugitive
    #44
    Sziasztok! Valaki tudja, hogy hogyan lehet teljes
    alapbeállítást nyomni a telóra, ami mindenhol hat?
    Még a *#364463# beállításait is vissza nyomja alapra?
  • vassgaby
    #43
    Sziasztok ilyen telóm van, de fél év alatt nem jöttem rá,h hogy tudok ékezetes karaktereket írni :D lágyszi segítsetek.
    Plusz úgy tudom,hogy gyorsítani lehetne a telót(magát a menüt,alkalmazásbetöltést..mindent) ha szoftvert frissítek rajta. Ezt hogy tudom megtenni.
    Köszi előre is
  • Slayerboy
    #42
    Sziasztok! Nem tudja valaki, hogy a háttérről az órát meg a vodafone dumát hogy lehet eltüntetni, vagy áthelyezni máshova? Kössz
  • SimaSuna #41
    TurboSim -.-
  • tomika0523
    #40
    valaki segitsen kisütni a wodafone541est
  • Fugitive
    #39
    Valaki tud mondani egy a telefon számára alkalmas 320X240-es méretben 3gp-re konvertáló progit?
  • Fugitive
    #38
    Megvan a Pc csomag, ha valakinek szintén kell, itt letöltheti:

    http://www.alcatel-mobilephones.com/www/content/view/full/16137
  • Fugitive
    #37
    Se kamera, se semmi ként nem kezeli le a gép,
    ha valaki megtalálja hol van hozzá progi, tegye itt közkincsé!
  • Fugitive
    #36
    A vodafon azt írta, hogy van hozzá program csomagja,
    de én azt nem találom a cég honlapján, és nem ismeri fel így a gép.
  • Cicaaa
    #35
    segitsetek pls!!!!

    Nekem is iylen telóm van, és ugyebár van rajta webcamera...eddig mindig fel ismerte a msn, de most nem. Mit cisnáljak vele? Valami ötlet?
  • egaa
    #34
    Üdv!Van valakinek ilyen telefonja,aki el is cserélné számítógép cuccokra?
    Akinek igen,az dobjon egy emailt az [email protected] címre,és megbeszéljük a részleteket.
  • Grate
    #33
    bocs nem ezt kell beirni hanem *#364463#
  • Grate
    #32
    ja és ha több beállítás kéne írjátok be *#36443# és kiad egy csomó beállítási cuccot sőt még rajzolni is lehet!
  • Grate
    #31
    figyi all sztem ez egy nagyon jo mobil nincs vele semmi gond a menüje meg nem lassú szerintem :D
  • Clark 23
    #30
    Én is vettem egy ilyen telót szerintem nagyon jó és jól is néz ki én fehérbe vettem és nekem mennek rajta a java játékok és a fotókat lelehet kisebbiteni úgy hogy a mérete ugyan az.
  • MiQ
    #29
    Sziasztok!

    Vettem egy ilyet a kisebbik fiamnak karácsonyra. Szerintem egész jópofa teló. Az érintõképernyõ érzékenységével nincs semmi baj. Az tény, hogy a java lassan töltõdik be, a fotók max. egy gyerek igényeit elégítik ki.

    Egy kis segítséget kérnék. Töltöttem le a telóra java játékokat, fel telepünek, benn lesznek a java alkalmazások között, de indítás után (kis idõ múlva) kilépnek/nem indulnak. Ha van valakinek ötlete, azt szívesen venném!

    Elõre is köszi!
  • theone91
    #28
    "Ár/érték arány - 10 pont"

    Ez a lényeg.
  • Dzsini
    #27
    mesélj, hogy 15ezerért milyen feltöltőkártyás mobilt kapsz
  • zoliii
    #26
    Érdekes egy mobil :D Először azt hittem, hogy gyerek mobil.
    15.000ft-ért szerintem elég gyenge egy telefon.
    Összegzés: pici, nyomi, drága, lassú, 1.3MP kamera :D
    érintőképernyő sem segít a telefon tudásán :DD
    Ezen a telón azért megnézném, hogy futna pl. a Prince of Persia classic, ha már a menüje is lassú :D
  • Darthmushroom
    #25
    végre már vártam
  • Dzsini
    #24
    Mobilarena teszt

    Az összegzést kimásoltam:
    "Összegzés. Nehéz úgy fikázni, hogy közben tudom, hogy mennyibe kerül. Igazából van egy sereg hibája a telefonnak, kezdve a nem tökéletes érintőkijelzőtől a csapnivaló kamerán keresztül a rettentő lassú Java kezelésig. De ugyanakkor 15 ropogós ezresért kapunk egy QVGA kijelzős, érintésvezérelt, bővíthető memóriával rendelkező, rádiót és zenelejátszót is tartalmazó, Bluetooth képességgel megáldott jószágot, s ez bizony kifejezetten jó vétel. Kedves formája és a nagy színválaszték miatt inkább fiatalos, illetve nőies a termék, feketében abszolút unisex, de a rezisztív kijelző vastag ujjú felhasználók számára nem túl praktikus. Lehetne még csiszolni a terméken, de a kínai MTK platformból ez kihozott a teljesítmény is igencsak figyelemre méltó, ráadásul az a helyzet, hogy még csak azt sem mondhatom, hogy ez vagy az a készülék jobb, mint a Vodafone 541, mert konkrétan ennyi pénzért nincs hasonló jellegű termék a piacon.

    Ez a legolcsóbb érintős készülék jelenleg. Ha pedig innen nézem, akkor igenis ajánlott."
  • theone91
    #23
    Első komment, plz.
  • hitch
    #22
    nekem ilyen tellám van.
  • Fehercsoki
    #21
    Van itt olyan akinek ilyen telefonja van?
  • Fehercsoki
    #20
    Itt van róla egy összegzés hogy miket tud.
  • Darthmushroom
    #19
    thx
  • karajjj
    #18
    itt #363-tól van róla egy user-teszt, abból talán le tudsz szűrni valamit
  • Darthmushroom
    #17
    hmm topic szolljon már erről a teloról
  • Fehercsoki
    #16
    Keresővel nem találtam,de googlel meglett,köszi h szóltál.
  • karajjj
    #15
    van topikja
  • Fehercsoki
    #14
    Ha már a telefonoknál tartunk,a T-Mobilenál kapható Samsung S5230 tudja kezelni a java fileokat?
  • karajjj
    #13
    bazz, harmadik éve van pannonos számlás előfizetésem, ne tudjad már jobban, hogy én mivel jártam jól, meg mivel nem, eddig teljesen korrekt volt a számlázás, havi 2-3 ezret kell fizetnem, amit általában 95%-ban le is szoktam telefonálni
  • whiskeyman
    #12
    én 500 Ft-ért vettem
    bár az a sima 5230-as :D
  • tom235
    #11
    Szerintem olvasd el a szerződést amit aláírtál, hogy 8k-ért elvihesd, tulajdonképpen kifog derülni, hogy mégsem jártál olyan jól, hacsaknem naponta órákat telefonálsz, akkor lehet, hogy megéri.
  • karajjj
    #10
    és?
  • tom235
    #9
    Tegyük hozzá, hogy előfizetéssel.
  • Darthmushroom
    #8
    hát azért pár dolgot szeretnék megtudni a telóról:D meg amúgy is akinek van ilyen teloja azt megoszthatja mással a tapasztalatit itt