23
Msn Bot
  • Herold
    #23
    Miért kell magyar? Próbáld ki a Trilliant.
  • mester1987
    #22
    Sziasztok, nem tud valaki olyan programot, ami magyar és nem kell frissíteni és lehet vele MSN-ezni, semmi extra nem kell, csak hogy lehessen vele üzenetet vákltani MSN felhasználófiókkal.


    Köszi
  • hooah
    #21
    Valaki tudna segíteni, hogy a letöltött websetup-os msn miért nem enged fel, ja és windows Xp-m van, mert hallottam, mert hallottam, hogy Windows 7-re van az már.
  • Idum
    #20
    Húú ez nagyon jó köszi!!
  • Terensz
    #19
    Úgy látom, az fizetős. Ez pedig free: Answering Machine Plus
  • Herold
    #18
    Van egy olyan progim, hogy MSN Answer Machine, de soha nem próbáltam.
  • BB7
    #17
    Úristen! :D
    Válasz erre gomb?
  • BB7
    #16
    Már nem azért, de aki a #2 után még bármit is kérdez.. az szerintem ne nagyon foglalkozzon ilyen témával! -.-
    Na meg egy magánszemélynek mi a fenéért is van ilyenre szüksége? E-Penis növelésen, meg vagizás a haveroknálon kívül? :O
  • Fresh Duke
    #15
    MSN Pluszban van a "Saját állapot" funkció, ott csinálhatsz olyan állapotot, ami visszaír egy általad megadott automata üzenetet azoknak, akik rádírnak.
  • Csirke4
    #14
    Ez alapból benne van az MSNbe. (lehet plus kell hozzá, de nemhinném)
  • Idum
    #13
    http://www.msnfan.hu/dokumentum-letoltese/msn-hibajavito.html

    Szia
    ez egy msn hibajavító próbáld meg vele
  • naaa
    #12
    hello

    tudjátok mi a 8007007 hibakód és hogyan lehet kiküszöbölni?
  • Hegi90
    #11
    sztem semmi

    ha rádírnak, akkor ha érdekel akkor úgyis írsz, ha meg nem akarsz a taggal dumálni, akkor minek írjon vissza. Ha meg nem is vagy gépnél, akkor meg tényleg fölösleges...
  • Pistike 007
    #10
    Ennek úgy nagy vonalakban mi értelme van?
    [kíváncsi]
  • syberia2
    #9
    Ez engem is érdekelne: van olyan egyszerű progi ahova csak be kell írnom az üzenetet, és elküldi ha bejelentkeznek vagy rámírnak?
  • Idum
    #8
    na most addig eljutottam hogy leszedtem arról az oldalról egy programot amit mutattál és fölettem de ott elakadtam

    Idézem:
    utalok kotekedni meg anyazni a masikat mert en is kerdezek ha nem tudok valamit csak azt nem kellett volna legalabb oda irnod hogy nem talaltal neten errol semmit.

    elso link volt :)

    msn bot developer kit
  • Terensz
    #7
    +fav topig.
  • Idum
    #6
    nemelőre programozottat kérek ( de az is jöhet :D ) hanem hogy mit kell azokkal a fájlokkal csinálni??
  • PeeTeR
    #5
    jovanna en azt hittem ez boven eleg ahoz hogy elindulj :P
    nem azt mondtad hogy linkeket kersz meg elore programozott bot -ot :D
  • Máté94
    #4
    Régen volt valami Encartacommendatore:D
  • Idum
    #3
    na igen ezt én is megtaláltam de ezzel mi a szöszt csináljak?
  • PeeTeR
    #2
    utalok kotekedni meg anyazni a masikat mert en is kerdezek ha nem tudok valamit csak azt nem kellett volna legalabb oda irnod hogy nem talaltal neten errol semmit.

    elso link volt :)

    msn bot developer kit
  • Idum
    #1
    Sziasztok! Nemrégiben láttam egy hirdetést a neten, hogy ...blablabla...és vedd fel msn re a ****@***.hu-t és felvettem és egy msn robot jelentkezett nagyon megtetszett hát szétnéztem a neten ez irányában, hogy hogyan lehetne ijet csinálni, de sehol nem találtam. Gondoltam itt majd tudtok segíteni.