2411
tsw
  • Looooser
    #49
    am jól láttam hogy az artworkokben szerepelnek VelociPatkányok????
  • Looooser
    #48
    egyszerű.... genyóból vannak hagynak 1 évet játszani jó drágán fogják adni a gammát fél év alatt meg gazdagszanak fél évet a Bahamákon töltenek... és megdöglünk röviden ennyi a lényege a dec 21-es kiadásnak....
  • arcosharcos
    #47
    A game megjelenés ha jól tudom 2011 dec. 21 és nem véletlenül
    Dark Days Are Coming (www.darkdaysarecoming.com)a game hivatalos
    web oldalának a címe és a megjelenés dátuma sem véletlen.

    A sötét nap eljön címszót nem csak a játék megjelenésére értik.
    A Maya mithology szerint,tanulmányozva a Maya naptári ciklusokat
    2012 dec.21 a világvége.Akit érdekel ez a téma az nézze meg
    Márc 9-én a discovery csatornán az erről szóló műsort.
    Hogy mi igaz ebből a feltételezésből abba nem megyek most bele de
    a Secret World készítői úgy látszik mindent megragadnak és felhasználnak ami misztikus vagy rejtélyes
  • Tababo
    #46
    2012-re tippelek.
  • Robcuskilla
    #45
    sziasztok!
    Mikorra várható ez a cucc?
  • Tababo
    #44
    Ha szereted Lovecraft és a Ctulhu mítoszt akkor ismerkedj meg a Kult világával. Kevés infó van róla és főleg rpg cuccok.

    Nekem jobban bejött.

    A játékról: Csak a hangulatot kapják el. pölö mint a Templar trailer-ben. A játék technikai megvalósítás nekem itt teljesen másodlagos. Hidegen hagy milyen skillek meg milyen fegyverek lesznek stb. Legyen komor,sötét, nyomasztó hangulata. Egy álmom válna valóra ha sikerülne de sajna szerintem inkább hent/kaland játék lesz.

    Mind1. Azért collectors befigyel majd az biztos.
  • arcosharcos
    #43
    Lovecraft világában Ctulhut idézni dimenziókapu vagy megfelelő csillag
    együttállás szükséges.Gaméban nem véletlenül lesznek a szentélyek sem amiket már előzőleg írtam.

    Lovecraft világát rengeteg tárgyal szórta meg
    pl Necronomicon,Halott nevek Könyve...Valószínüleg ezek a tárgyak
    fontos szerepet kapnak majd gaméban de akár a Grált,Torinói lepelt vagy
    Frigyládát is betehetik mint misztikus,ősi,vallási,kultikus giccseket.

    Egy modern világban bolyonghatunk majd de ez ne téveszen meg senkit,
    nagyon is része lesz a gyógyítás vagy a sötét mágia nem csak a shotgun
    vagy uzi.



  • arcosharcos
    #42
    A Ctulhu-mítosz H.P. Lovecraft nevéhez fűződik.Általa teremtett világ már önmagában is egy a számos fantasy világ közzül melynek nem kis rajongó tábora van.Már akár csak ebből a Ctulhu témából is készíthettek volna önálló MMO-t ismerve a világot de tovább léptek és szélesebb skálán fog mozogni a történet a Secret World-ben.

    A Ctulhu-t láttam filmen:( Könyvben jobbnak tartom.Másik Lovecraft mű
    az Álmok a Boszorkánytanyán (Dreams in the Witch-House)is elkészült
    filmen de ez könyvben megint csak jobb.
  • Tababo
    #41
    Na hogy ne csak poénkodjak.

    Tegnap adták az ÍTÉLETNAP-ot. (RTL)
    Nem régiben meg a CONSTANTINE-t. (Film+)
    Ma meg megnéztem A TITKOK KULCSA nevezetű filmet. Az angol címe BONEKEY ha jól tudom.

    Esetleg még ha valaki nem látta az feltétlenül nézze meg az ANGYALOK HÁBORÚJA filmet de szigorúan csak az első részt a többi gagyi.

    Amiket felsoroltam ezek misztikus, vallási stb filmek.

    Van még a Cthulhu film is az is érdekes.

    Ha esetleg valaki még tud jó címet az beírhatná ide.

    Vámpíros/szellemes/zombis filmeket direkt nem írtam de jöhetnek azok is.

    Ha a fenti címeket nem láttátok, pótoljátok. Garantálom hogy jobban fogjátok kívánni a TSW-t.
  • Tababo
    #40
    Ha tényleg lenne collectorsban simán kiadnám érte a több lóvét. Mekkora lenne héééé...lángnyelv festéssel.

    Vagy valami jó kis Templar logót rakni rá. Mivel én az egyház nevében fogok cselekedni. Rendelkezz velem atyám... de a likam érintetlen marad...
  • arcosharcos
    #39
    Jah és a króm kipufogót meg a kézi festést kihagytad...
  • arcosharcos
    #38
    Trabant absolute rulez,collector verzióba hozzá adhatnának egyet
    gyüjtők örömére,ha mégsem akkor még mindig ott a Need for Speed World
    Online,talán abban lesz viszont ott meg zombik nem lesznek.Szal
    tökéletes game nincs csak tökéletes trabant.
  • menorel
    #37
    A Gameplay kapcsán ami eddig nekem lejött:
    - A három titkos társaság nem véletlenül titkos, mindhárom a világon élő emberektől eldugottan működik és direkt módon nem is nagyon konfrontálódnak egymással.
    - a Kingsmouthon történő eseményekkel párhuzamosan a világon több helyen is abnormális dolgok történnek. A sorryban ezt a "sötétség seregének ébredése"-ként hivatkozzák. Tudjuk, hogy a zombi, vámpír és vérfarkas rész csak a sakk gyalogságát képezi. Ezek mellett folyamatosan fognak előkerülni nagyobb és félelmetesebb szörnyek, mely megteremti a játék PvE/mass-PvE/raid-PvE contentjét. Korábban egy interjúban már megválaszolásra került, hogy az outdoor PvE (PvE World bossok) mellett több "dungeon" is lesz a játékban, mely megteremtheti a group és raid instanceolt PvE környezetet.
    - A játék PvP Contentje a föld alatt fog zajlani. Egészen pontosan a "hollow earth"-ben, melyet úgy kell elképzelni, hogy a föld felszíne alatt néhány kilométer mélyen egy belső föld (agartha) várja a kalandorokat. Ez a terület alapvetően érdektelen lenne, ha nem itt "teremne" az anima nevű ásvány/energia/valami. Az Anima az alapanyaga a frakcióktól tanulható speciális képességnek (láthattunk ilyeneket az eddig megjelent két teaser videóban). Az anima ez miatt nagyon fontos árucikk. Valószínűleg az anima egyfajta "progress" mérő is lesz. Ahhoz hogy animához juss Cabalokba (guild/légió) kell szerveződnöd és a Cabalod nevében tudsz elfoglalni a belső földön Anima forrásokat, melyeket ezután ki tudsz termelni. A Cabalon rangsorolásának egyik aspektusa valószínűleg a kitermelt Anima cellák mennyisége lesz. Véges mennyiségű kitermelő hely lesz, és az sem biztos, hogy ezek mindig fix helyen lesznek, lehetséges, hogy egy komoly áldozatok árán megszerzett anima cella a megszerzés után nemsokkal kimerül és egy váratlan helyen nyílik meg egy új cella, amire frissen fognak lecsapni a frakciók. Erről egyelőre csak ennyit lehet tudni, de mindenesetre ez biztos, hogy nagyon érdekes lesz.

    A PvE és PvP gameplay mellett a játékban nagyon fontos szerepet fog kapni az felfedezés és a nyomozás. Mivel a játékban nincs olyan, hogy szintezés, ezért az outdoor területek nem lesznek szükségszerűen szintekhez kötve, így nem fordulhat elő, hogy a játék előre jutásával bizonyos területek elnéptelenednek, míg más helyeken tömegnyomor lesz. Bár ez is inkább csak spekuláció, de valószínű, hogy az outdoor nyomozásos rész annyiból fog állni, hogy elmehetsz bizonyos területekre, ahol bele tudsz kezdeni egy-egy területi-mission-chainbe, melynek során lépésről lépésre keveredsz bele a terület lorejába és a területet uralni akaró gonosz felkutatásába. Ezek a mission chainek nem csak a szokásos: "ölj meg 15 kis zombit, majd 20 nagy zombit" szintűek lesznek, hanem ténylegesen nyomozni kell, bejárni a könyvtárakat, beszélni emberekkel, adott esetben vallatni, megvesztegetni, majd a történet végén eljutni a célhoz és teljesíteni azt. Ezekért a mission-láncokért a frakciódtól valószínűleg busás jutalmakat kaphatsz, hiszen segítettél a gonosz elleni harcban.
  • menorel
    #36
    Csak egy kis kiegészítés:
    - Kingsmouth és ahhoz nagyon hasonló nevű létező és fantázia városokból több is található. A TSW kapcsán előkerülő Kingsmouth egy fantáziaváros, amely a Solomon szigeten található mely szintén nem létezik a való életben. Egészen pontosan Maine városától keletre található a hely az óceánparton. Az egész környék (Massachussech állam) táptalaja a 1920-1930-as horror irodalomnak. H.P.Lovecraft itt élt és a művei is ezzel a régióval foglalkoznak. Aki olvasott Lovecraft novellákat annak nem ismeretlen Innsmouth, Arkham és a Miskatonic University. Egyébként a hely egészen pontosan észak-kelet USA-ban található NewYorktól északra, de még a Kanadai határ alatt.
  • Tababo
    #35
    Trabant káábrííóó rulz. Haverokkal 4en nyomulnánk a trabiba.
    Jó kis kormányváltós 2 ütemű fincsiség, plüss dobókockás visszapillantóval...

    Gyerünk srácok előre Kingsmouth-ba trbikával ölni a zombikat...

    "döcög és pöfög húúú de kafa...orrod alá dörgöl a kis pofa"

  • arcosharcos
    #34
    Valószínüleg nem egy globális katasztrófa tárul majd elénk.Kingsmouth
    város az a helyiség ahol kezdetnek eluralkodik a zürzavar.Ez a város
    valóságban is létezik Canada,Ontario államban ha jól sejtem.
    Megjelenik egy hippi banda a városban gondolom Ctulhu hívők,Katonai
    alakulatok talán az amerikai hadsereg vagy titkos társaság félkatonai
    csapatai,sötét autók öltönyös ügynökökkel,humanoid lények is akiktől
    még küldetéseket is kaphatunk és megjelennek az első zombik is...
    Valószínüleg nem az egész bolygóra lesz ez jellemző,lehet más városokban
    zajlik a megszokott élet és csak bizonyos részeit érinti a chaos,teszem azt egy katedrális,katakomba vagy bunker,metró stb egy biztos folyamatosan terjedni fog,hogy mennyire az a fejlesztőkön áll.
    A három nagyvároson kívül megemlítenek öt helyiséget,öt szentélyt
    ahová elfogunk látogatni:Easter Island,Bermuda,Tibet,Ayers Rock,
    South Pole.

    Mounth kérdésre visszatérve:) én egy robogót akarok de egy jet-ski meg
    egy motoros szán is jól esne hab testemnek.
  • arcosharcos
    #33
    Egyik titkos társaságra sem lehet rámondani,hogy jó vagy rossz.Mindnek
    megvan a saját jövőképe,világképe szemben a másik két faction-al,
    érdekek fognak ütközni ami akár konfliktushoz is vezethet.

    Mégsem három társaság harcáról fog szólni,mert ebben még nincs semmi
    horror,hogy három társaság öli egymást.Amikor beüt a baj,valami szörnyűség közeledik az oceán mélyéről,utalás Ctulhu-ra,valószínüleg mind három társaság a saját módszereivel akarja megoldani a problémát de nem feltétlenül a másik társaság nélkül.
    A három teljesen szemben álló társaságra kihegyezett game a PvP
    tartalmat erősítete volna,így azonban a PvE tartalom lehet változatosabb.Biztosan látta más is azt a gameplay screenshootot ahol dragonos és templar együtt ölik a mobot.
    Azt,hogy melyik oldalon állunk még így sem mindegy a személyes,egyéni
    story questek miatt és a PvP tartalom miatt sem ugyanakkor elképzelhetőnek tartom,hogy guilden vagy csapaton belül mind3 társaság
    tagjai is beléphetnek.

  • menorel
    #32
    Most csak nevettek rajta, de majd jön a döbbenet, amikor a játékban tényleg ilyenekkel lehet közlekedni :) Gondolom többen is láttátok a concept artot, ahol valami nagy romos torony tövében egy fába bele volt épülve egy oldschool 2 ütemű fabetétes trabant ronccsa.
  • Looooser
    #31
    pááázzz a kempingre tényleg nem gondoltam
  • Tababo
    #30
    Ha lehet akkor én kempingel szeretnék járni és haverom felállhat a csomagtartóra.

    bebicigliznénk a zombik közé.

    Talán még szóba jöhetne a babetta de az már túlzott flancolás.

  • Looooser
    #29
    százat teszek rá hogy a dragonok motorral fognak járni....
  • menorel
    #28
    Érdemes különválasztani a való világ által szűlt logikai bukfenc halmazokat (gondolok itt a Szent Grál és a Királyi vér összefüggésére, amiből bármi is legyen igaz, de mindenféleképpen több belemagyarázás is van (lásd csak a Dan Brown könyveket, amelyekben szereplő infókat sokan már-már bibliai szintre emelnek) és a tényleges TSW lore-t.
    Bár a TSW a földön játszódik, de nem szabad elfelejteni, hogy egy alternatív jövőképet mutat nekünk. A TSW lore szerint az Illuminati-t Európából a Templomos lovagrend űzte ki, ez az egyik fontos alappillére a két frakció közötti hatalmas ellentétnek.

    Mount kérdés: Modern világ... Nagyon sok screenshoton ott vannak az autók, taxik, stb. Valószínűleg ezek mind vezethetők lesznek, sőt eltudom képzelni, hogy tanulható lesz (secret societynként más-más) néhány spécibb közlekedési eszköz vezetése is. Gondolok itt a repülő eszközöktől kezdve bármire. Nem kizárt, hogy a nagyobb zónák között lesznek repülőjáratok, amelyekre lehet jegyet vásárolni és így "teleportálni". És persze nem szabad azt sem elfelejteni, hogy a játékot átszövi a fekete mágia, mely szintén eszközöket biztosíthat a mozgás meggyorsítására.
  • arcosharcos
    #27
    Azon filozofáltam,hogy ebben a gaméban milyen hátas lesz?:)
    A hátas kifejezés itt nem is túl jó,mert kicsi a valószínűsége,hogy
    ló,kecske,elefánt,sárkány stb grasszálhatunk egy modern világban.
    Arra gondoltam,hogy a Dragonok közlekedjenek riksával,a Templarok
    gyaloggalopp,Illuminati pedig taxival.
  • arcosharcos
    #26
    A szent Grál nem "humbuk".San Greal,Sang Rea-nak,királyi
    vérnek lehet fordítani.Utalás Guillaume de Gellone VIII.sz.-i úrra
    akitől az Illuminatik gyökerét alkotó nemesi családok erednek.A Sinclair-ek is tőle származnak akik a skóciai szabadkőművesek örökös nagymesterei.A XVIII.sz.-tól az Illuminatik a Rothschild család vezetése alá kerültek.
    A templomosok rendjét 1307-ben oszlatták föl.Vagyonukat,kincseiket elkobozták és nem ok nélkük.A Katarok voltak azok akik befolyásolták
    a templomosok eretnek ágát.Központjuk Tolouse volt és a Guilhemida
    család vezette.Az Illuminati még védeni is próbálta őket ezért bukásuk
    után nekik is menekülni kellett az egyháztól de nem a templomos lovag rendtől:)
  • Atkamon
    #25
    Assassin's Creed óta megnőtt az emberek száma, akik negatív szereplőkként néznek a templomosokra:)
  • menorel
    #24
    Nem szabad elfelejteni, hogy a játék nem új keletű. 2003 óta már tervezgeti a történetet Ragnar és biztos vagyok benne, hogy már az első 1-2 évben sokkal nagyobb információhalmazt rakott össze, mint amiről akárcsak most 2010-ben tudomásunk van a játék kapcsán. A titkos társaságok kilépte már 2007 óta ismeretes.
    A három frakció egyébként - szerintem - nagyon jó választás. Mindhárom nagyon komoly lore-ra épül, amelyből hosszú évekig fognak tudni meríteni a játék folyamatos frissítései során. Nagyon jó, hogy a titkos társaságok kiválasztásánál pont ezt a három frakciót választották, hiszen:
    - Illuminati: Titkos társaság, amely keletkezése helyileg a középkori olaszországba helyezhető, viszont egyértelműen ősi egyiptomi szimbólumokra hagyatkoznak, mely távolabb veti a a rend keletkezését időben. A modern kor hajnalán az illuminati rend alapelveit olyan külső források hígították fel mint pl. a szabadkőműves irányelvek. Ezen külső behatások alapján a modern Illuminati egy hatalmas szervezet lehet, amely hihhetetlen anyagi forrásokkal rendelkezhet, ráhatása van a modern technológiai tudományokra és nagyon komoly befolyással rendelkezik a politika felett. A sötétség eljövetele az Illuminati számára nem szerencsés. Az Illuminati évezredek óta egy kvázi nyitott szervezet, amibe bárki csatlakozhat akinek elégséges anyagi és/vagy hatalmi támogatása van ahhoz, hogy segítse a rend működését. Az Illuminati legnagyobb fegyvere a nyitottság, mindenki tudja pontosan, hogy vannak, de egyben senki nem hiszi, hogy valóban létezhet egy ekkora szervezet. Az Illuminati szeret játszani az emberekkel és kérkedni a hatalmával. Ennek egyik leglátványosabb megnyilvánulása az USD 1$-os bankjegy, aminek a hátoldalán ott az Illuminati szervezet és alatta latinul az "Új Világrend" felirat.

    - Templomos Lovagok rendje: A történelem egyik talán legvitatottabb titkos társasága. Számtalan legenda kering a rendről, melyek a valós történéseket vegyítik a fikcióval. Vegyük csak Szent Grál legendáját, vagy a keresztes háborúban vállalt szerepüket. Sokan - tévesen - pozitív képben képzelik el a Templomos rendet. Egy jótét szervezet, akik a vallást részesítve előnyben és annak oltárán próbálják jó irányba terelni a világot. A felszín alatt azonban koránt sem ez van. A Templomos rend egy nagyon is anyagi és hatalmi érdek orientált szervezet. A történelem során számos esetben robbantottak ki szent/vallási háborút melyen célja csak a területi határok - nekik megfelelő - átrendezése volt a cél. A vallásos, bigott megjelenésük csak álca, sok esetben bolondítottak meg uralkodókat és királyokata mesékkel csak azért, hogy anyagi és emberi erőforrás támogatást nyerjenek. Ezen támogatások később elvesztek a hatalmas rendszerben. A modern Templomos Lovagok rendje egy sokkal nyitottabb és okosabb világban kell hogy éljen. Itt már nem lehet humbukolni a Szent Grálról és a szent háborúról; márpedig egy titkos szervezet folyamatosan anyagi támogatással kell hogy rendelkezzen. A modern világban egy olyan múltú rend, mint a Templomosok, csak úgy képes fennmaradni, ha egy tökéletesen zárt és fedett szervezetet hoznak létre, amelyen még belül is a bizalmatlanság a fő hajtóerő. Nagyon magasra kell a szervezetben ahhoz jutni, hogy valóban elhihesd: az a valóság amit látsz és nem az, amit láttatni akarnak veled. A Templomos Lovagok rendje bár kifelé a bigott, vallásos képet mutatja, akiknek az oldalán a célod az lehet, hogy vallás eszközeit felhasználva a szolgáld a gonosz elleni harcot; de valójában idővel rá kell, hogy ébredj, hogy a Templomos Lovagok rendje ebből is csak hasznot akar húzni és arra akarja felhasználni a sötétség seregeinek eljövetelét, hogy ezáltal újra felkapaszkodhasson és elérhesse azt a világ befolyásoló hatalmát, amivel egykoron rendelkezett. A Templomos Lovagok egy új kori keresztes háborúra készülnek, mely háború újra ugyanarról szól: hatalom és terület szerzés és a rend megerősítése. A Templomos rend számára nem cél a sötétség seregeinek mihamarabbi elpusztítása. A cél az, hogy miután eljönnek a sötét napok és a világ már a pusztulás szélén lavírozik. Akkor - és csak akkor - minél látványosabban bizonyítsa hatalmát és nélkülözhetetlenségét az egyéb világ számára...

    Nos jól látszik, hogy bár nagyon sok sztereotípia él mindkét titkos társaság kapcsán, de valójában egyiket sem lehet egyszerűen jónak vagy rossznak nevezni. A rivalizálás miatt adott konfliktust a TSW-ben ráadásul egy apró adalékkal is megfejelik: Az Illuminati-t a Templomos rend űzte ki Európából és zavarta el egészen az USA-ig.

    Hogy mindez ne legyen egy egyszerű választás majdan a játékosoknak, a tervezési szakaszban behoztak még egy rendet, egy harmadik titkos társaságot, a Sárkány Rendet...
  • arcosharcos
    #23
    Lemaradt:) Templar ez is
    http://www.youtube.com/watch?v=Dz8-2-vlj30&feature=PlayList&p=wM5OSMmUzBY
  • arcosharcos
    #22
    Dragon faction kedvelőknek 2 vidi:
    http://www.youtube.com/watch?v=jhM3VluLrZs

    http://www.youtube.com/watch?v=lsLXQEeLiI0

    Templar faction vidi:
    http://www.youtube.com/watch?v=woBJX-KSH_k

    Illuminati vidi:
    http://www.youtube.com/watch?v=fyMoVrZmd5c
  • arcosharcos
    #21
    Elnézést ha sokat írtam de a game megjelenés még több mint másfél év.
    Ezért a játékról még nem sokat tudunk írni ezért a körítésről írtam.
    Még ezt leírom körítésről aztán eldugulok és későbbiekben csak gaméról
    írok.
    Illuminati szó jelentése:A fény hordozói.Nem komálják az egyházi,
    parlamenti és uralkodói(királyság..stb) rendszereket,elakarják törölni
    mindezt és ők akarnak irányítani.A Templar faction az európai uralkodó
    osztályok,egyház..magánhadserege,legfőbb ellenségük az Illuminati.
    Létezik még a Dragon misztikus társaság akik tudják,hogy eljő a sötét nap és ezt nem képesek megakadályozni.Ezért egyelőre csak figyelnek és mikor elkezdődik céljuk az lesz,hogy visszaállítsák a "háború" előtti helyzetet.
    A játékban barangolhatunk majd valós helyeken is pl: New York,London,
    Soul és mintha Afrikát is olvastam volna,hogy egy-két küldi erejéig átnézhetünk.
    Sokat merítettek Stephen King,H.P. Lovecraft műveiből illetve Ctulhu
    kultuszból.Barangolhatunk majd New England területein ami állítólag
    területileg hatalmas lesz.Itt született Lovecraft vagy a Salemi
    boszorkány perről is elhíresült.




  • arcosharcos
    #20
    Érdekesnek találom,hogy beépítették a játékba az Illuminati factiont
    amely az utóbbi időben reflektorfénybe került.A DaVinci kód és az Angyalok és démonok c. filmekben találkozhatunk utalásokra erre a titkos társaságra.Dan Brown neve biztosan ismerős,vatikánban dolgozott és nem mehetett be bizonyos helyiségekbe ahol régí,híres...stb festményeket őríznek,amiket mi látunk kiállításokon azok meg államilag készített replikák.Ki tudja miket őriznek még itt.Érdemes könyveit elolvasni amiben próbálja leleplezni ezeket a titkos társaságokat.

    Az Illuminati már a VIII.századtól vannak feljegyzések.Lényege,hogy
    a világ leggazdagabb családjai irányítják a világot.Jelképük a piramis
    tetején a szemmel a hierarchiájukat tükrözi.Lentről megyünk fölfelé
    megszabadulva a fölöslegtől,a csúcson néhány család és a szem.Az
    amerikai 1dollároson is megtalálható ez a jelkép de már több
    évszázaddal az 1dolláros előtt is megtalálható volt ez a jelkép.
    1789-ben George Washington elismerte,hogy az Illuminati tevékenysége
    az USA-ban van,játékban is itt található a székhelyük.1999-ben
    Jim Keith újságíró leleplező könyvet akar írni a biológiai fegyverekről
    a könyvben megemlíti az Illuminati-t ezután "véletlen" baleset éri.
    Most pedig Dan Brown boncolgatja a témát.Az Illuminati csúcsát
    képező családok:Astor,Bundy,Collins,DuPont,Freeman,Kennedy,Li,Onassis,
    Reynolds,Rockefeller,Rothschild,Russel,Van Duyn.
    Kicsit meglepett,hogy MMORPG ötletként látom viszont ezt a témát,
    de végre egy nem szintezős,nem szintlépéses MMO ahol elmélyülhetünk
    a misztikum,rejtély megoldások világában és nem arról szól,hogy csapjak
    le 10 vaddisznót majd a kövi területen 120 krokodilt a szintlépéshez.

  • Looooser
    #19
    jól van akkor középen leszünk, mert nekem is Dragoon jött ki :) márha addig lesz olyan gépem ami majd viszi a gammát
  • Tababo
    #18
    Én Templar lettem. Azzal is akarok majd játszani.
    Örülök hogy van magyar blog.
  • Atkamon
    #17
    Én még nyáron csináltam meg azt a tesztet, én is Dragonos lesek, az olvasottak alapján az is a legszimpatikusabb.
  • arcosharcos
    #16
    Van egy hanghatása neki:) Gondolom game közben is ilyen sikolyok
    lesznek,asszem ezt a gamét fülhallgatóval fogom tolni nehogy szomszédok
    félreértelmezzék szitut.

    www.darkdaysarecoming.com hivatalos game oldalon végigtoltam egy initiation test-et,kérdésekre válaszolhatunk a végén kiértékeli
    és megtudhatod,hogy majd a 3 választható frakció közül melyik áll
    hozzád közel,melyiket javasolja,melyik jellemző a szémélyiségedre.

    Én Dragon frakciós lettem és azt is fogok indítani:)

  • Atkamon
    #15
    Ma kijött egy új videó. Nagyon érdekel, hogy milyen lesz ez a játék.
  • menorel
    #14

    Sziasztok, nemtudom, hogy a magyar közösségből mennyien kattantak már rá a The Secret World témára, de akiket esetleg érdekel a készülő játékkal kapcsolatos információ morzsák, azok látogassanak el erre a magyar blogra. Törekszem rá, hogy folyamatosan információval lássam el az érdeklődőket.
  • arcosharcos
    #13
    Ez még érdekes lehet vagy inkább új,hogy az indított karink nem fog
    szinteket lépni nem szintezős MMO lesz,fejlesztők ezt mondták,hogy ez
    változni fog megjelenésig az passz.Fejlődés természetesen lesz,skill
    alapú vagyis itt osztogathatunk majd pontokat és mindenféle tulajdonságok,skillek fognak fejlődni.
  • arcosharcos
    #12
    Igen 2011 a várható megjelenés,remélhetőleg nem csúszik el még későbbi
    időpontra.Amennyiben hozzák az AoC grafikát esetleg még jobban kidolgozott lesz akkor megér egy próbát.Az AoC 18+ volt akkor ez méginkáb az lesz.
    Maga a game kicsit mintha összegyúrták volna a resident evilt a World of
    Darkness világával plusz Ctulhu-val.Modern,kihalt nagyvárosokban
    rohangálhatunk zombik közt shotgunnal.A kőbunkós fantasy meg a lézerfegyósscifi MMO-k közzé ez pont jó lesz.Jah és itt 3 frakció lesz
    remélem 3 teljesen egymással szembenáló frakcióra készítik el.
    Unalmasak már a 2 frakciós MMO-k lehetne 3 már végre ami teljesen
    különállók egymástól.

  • Tababo
    #11
    Sziasztok!
    Gondoltam írok pár infót a játékról.

    Nos,a játék a Funcom gondozásában fog megjelenni de nem kell rögtön következtetéseket levonni,hiszen Ragnar Tørnquist (Dreamfall,The Longest Journey,Anarchy Online) és csapata fejleszti a játékot ami számomra bizakodásra ad okot.
    A játék az Age of Conan motorját fogja használni úgy hogy aki játszott a játékkal az tudhatja ha más nem is de az AOC grafikája lenyűgöző.

    A The Secret World napjainkban fog játszódni és erőteljesen Horror/Okkult mmorpg lesz.Akik ismerik a Call of Cthulhu,Kult,Beyond the Supernatural,World of Darkness világát azok tudják hogy kb milyen hangulatra számítsanak.

    Kitérnék itt egy pillanatra...World of Darkness mmo is készül az Eve online brigád (CCP) gondozásában,na de wod nem most lesz úgy hogy visszatérek...

    Tehát a játékban (TSW) lesz ősi mitológia,sötét rituálék,okkult rejtvények,elfeledett vallások,helyi legendák,démonok,vámpírok,lángoló pallosok és hatalmas rendek/titkos társaságok közötti összecsapások.

    Itt ki is térnék a rendekre ugyanis 3 rend közül lesz lehetőségünk választani.Mind1ik rendnek más nagyvárosban lesz a székhelye.
    Templomosok:Ők testesítik meg a jót.Székhelyük London
    Illuminátusok:A Templomosok gonosz ellenségei.Székhelyük New York
    Sárkányok:Ők a Szürkék.Székhelyük Szöul
    Részletes magyar leírást itt találtok.Ebben a leírásban benne vannak a Titkos társaságok és hogy miért is fognak egymással harcolni.
    TSW

    A játék 2010-ben fog megjelenni bár a legfrissebb infók szerint 2011-re fog csúszni a nagy elbocsátások miatt.PC és Xbox360 lesz a célplatform de ebből megint csak Pc lesz.
    Érdemes a hivatalos oldalra is ellátogatni.

    kb most ennyi jutott eszembe
  • RaSzTaH
    #10
    jah vágom... Conan után szabadon, legalább itt nincs class/szint ennyit megér! Majd meglátjuk:)