2411
tsw
  • arcosharcos
    #89
    Ennek tudatában lehet mégis illuminatit kéne indítanom:)Az illuminatis felszerelésben az a maszk a fejükön meg a földalatti bunkereik egy ilyen világban nem kis védelmet és biztonságot jelent.
  • arcosharcos
    #88
    Ez egy kissé off de mivel a játékban lesznek zombik ezért elmesélem. National-en volt egy dokumentum film a zombikról,több teóriát is felvázoltak ami ZOMBI APOKALIPSZIShez vezet.

    Ezekből az egyik,hogy az elmúlt harminc évben negyven különböző vírus,baktérium terjedt át az emberekre az állatokról.

    Idő kérdése,hogy mikor terjed át emberre egy kerge vész vagy a veszetség vírus.Ezek a vírus törzsek fejlődnek,mutálódnak és ha az influenza vírussal mutálódna vagy akármivel ami cseppfolyósan is terjed akkor már ott is lenne a zombi apokalipszis.

    A veszetség vírus a kisagy részt fertőzi meg,ami a mozgáskoordinációt szabályozza,ettől lenne zombi mozgásuk,a tudatuknak meg annyi lenne.Az agy többi részére(és amiket ez a rész szabályoz szervezetünkben)ez a betegség nem terjed ki vagyis a túlélési funkciók,légzés,szívszabályozás.Ez ebben a formában természeti eredetű betegség lenne.

    De tudományos módszerekkel is rásegíthetünk(lásd resident evil)a mikrobiologiai tudományok korában.A filmben megszólalt doki szerint mi magunk is képesek vagyunk vírus törzseket keresztezni,létrehozni.Ez a zombi virus akár egy zombi apokalipszist is eredményezne.Nem pont olyan lenne mint a hollywoodi filmeken de az eredmény ugyanaz lenne és valószínüleg itt is lennének fertőzött és védett zónák.

    És még egy kis kapcsolódó anyag:veszett denevérek 1,vd 2
  • Tababo
    #87
    tetszik a skill rendszer. végre nem a hagyományos és már rém unalmas "talentfás" történet lesz.
  • [HUN]Crassus
    #86
    hmmm ezt érdemes lesz nyomonkövetni...
  • darkling
    #85
    Még némi infó
  • darkling
    #84
    Gameplay videók
  • arcosharcos
    #83
    Hangulata az van neki rendesen.Fegyver arzenálban a kalapács meg a láncfűrész hatása megfelelő hangefektekkel párosítva akár még horrorisztikus is lehet,pár zombi hozzá meg AOC-ban megszokott topless csajok és tuti rámegyek.
    ------------------------------------------------------------------------
    Jó a téma is,ez a resident evil-es,modern nagyvárosok+misztikum egy ürességet fog betölteni az MMO piacon.A jövőben megjelenik majd más MMO is ami ilyen modern nagyváros+misztikum kategória lesz pl.world of darkness.

    Kezdtem unni az MMO piacon az emberek és orkok harcát meg a kőbaltás kategóriákat.Sci-fi volt meg lesz és talán tudnak újat alkotni a régi témákban is de ezt a kategóriát már hiányoltam.
  • darkling
    #82
    Új honlap
    Új videó
  • Terrorcigano
    #81
    hehe...ők fogják kiadni. Én személy szerint örülök neki.
  • darkling
    #80
    Massively interjúcska
  • darkling
    #79
    Az EA keze ebben is benne lesz.
  • Terrorcigano
    #78
    már konkrétan elmondták hogy fog működni az egész történet...hogy azóta mit változtattak azt nem tudom.

    olvasgass GDC riportokat.
  • arcosharcos
    #77
    Olyan sokáig játszottam szintezős MMO-kal,hogy már szinte megszoktam.Ott elérjük a max szintet,utána még felszerelésben föltuningoljuk magunkat amennyire csak bírjuk aztán ott a tápolás vége.Utána várjuk,hogy mikor dobnak ki egy új páncélt,fegyót,követ,enchantot..ami dob rajtunk még valamit,esetleg kapunk még pár szintet.Legtöbb MMO ezt a fejlődés rendszert követi.

    Olyan fejlődési rendszer kellene ami tükrözi hogy mi már sokkal több ideje játszunk,többet kalandoztunk és sokkal több tapasztalati pontot szereztünk mint egy másik kari.Ez képességekben,tulajdonságokban meg is nyilvánulna,így nem csak felszerelésfüggő lenne a kari képessége.

    Kíváncsi leszek,itt hogy oldják meg a skill alapú fejlődést és ez mennyire lesz limitálva,behatárolva vagy maxolva a karink fejlődése.

    Azt elárulták,hogy a tapasztalati pont lényeges lesz,mert ezt válthatjuk be,ezért vásárolhatunk képességeket,skilleket.Lehetőségünk lesz vásárlás előtt kipróbálni a képességet.

    A képességeinket,tárgyakkal is kombinálhatjuk majd.A kettő kombinációja megváltoztatja a skill hatását,további lehetőségek tárházát kínálva.

    info
  • Piszkos  Fred
    #76
    Az lehet, de az elvakultabb fanokon kívül nem sokan fognak egy ilyet venni ezért a játékért. Akkor már tolja gépen.
  • Atkamon
    #75
    Ez szerintem rohadt drága lesz.
  • Looooser
    #74
    ohhhh az így már más... de ha már klaviatúra és egér akkor maradok az asztali pc-nél...
  • arcosharcos
    #73
    Én nagyon nem vagyok otthon Xbox 360 témában de úgy tudom,hogy lehet csatlakoztatni ezekhez is egeret,billentyűzetet,mindent.
    mouse/keyboard for 360
  • Looooser
    #72
    csak egy kérdés hogy oldják meg a spell használatot mert mondjuk egy vazsi drazsinak van mondjuk 10 attak és 5 buff és 4 course spellje azt nem toom hogy oldanák meg kontrolleren, főleg hogyha gyors pvpve duelben van...
  • arcosharcos
    #71
    Nehogy már kimaradjanak az előfizetéses online játék dömpingből a konzolosok.Az XBoxot is utolérte az MMO piac,ahogy nézem ez nem csak PC-re fog kijönni.

    "Pár" millió XBoxot eladtak már,ha csak töredékük fog belekóstolni az MMO gammákba akár kedvezően is befolyásolhatja a játékos populációt.Engem nem zavarnak de érdekes marketing manőver.Lesznek itt még a jövőben nintendo, playstation...mmorpg-k is
  • darkling
    #70
    London videó
  • Tababo
    #69
  • darkling
    #68
    London bemutatása
  • Looooser
    #67
    csak legyen gépem mire kijön :D 1 biztos: a Dragon-ok közt vagyok én is
  • Atkamon
    #66
    Hát, szinte semmi infó nem jött ki a játékról, úgyhogy nincs miről beszélni :) De én is nagyon várom Dragon-ként :)
  • Piszkos  Fred
    #65
    Kissé elhanyagolttá vált a topik az elmúlt időben. Én mindenesetre várom a játékot, templarként :D
  • Tababo
    #64
    Neked legyen igazad, de tényleg.
    Ha megnézed az SWTOR-t még egy év kb mire jön vagy több és tegnap már egy fejlesztőnek kellett nyugtatni a népet mert már cincálták a fórumot.

    'Mindenek előtt nem szabad megfeledkezni a FunCom CEO által jelzett “18-24 hónapos” becslésről, ennek fényében a játék ugye 2011 utolsó negyedéve és 2012 első negyedéve között fog megjelenni. Egyrészt elszomorító, hiszen sokan hittük, hogy akár még idén megjelenhet, de persze a tavalyi létszámleépítés miatt már korábban is keringett, hogy 2011 a leghamarabbi dátum. Mindenesetre az legalább pozitív, hogy a warmup nyomozásokban szereplő 2012. december 21. – remélhetőleg – a legrosszabb esetben sem lehet a release date. (Még akkor sem, ha a 24 hónaphoz képest is csúszik a release pár hónapot)"

  • RaSzTaH
    #63
    nem hinném, hogy 2 év múlva jönne, különben hova lenne már ez a mostani hype?! Amúgy ennél hosszabb videót ígértek a dev-ek fórumba... nem hiszem, hogy gdc-n is csak ennyit lehetett látni a játékból, továbbá az is fura, hogy Conan előfizetést már úgy hírdették, hogy fizess elő 3 hónapra, hogy legyen fix inviteod bétára, ezekből kétlem hogy 2 év kellene még ennek a játéknak...
  • RaSzTaH
    #62
    2 év?:)
  • Tababo
    #61
    Majd 2 év mire jön a játék. Nem hiszem hogy ahoz képest szegényes.
  • darkling
    #60
    Hát talán ha lejár a visszaszámláló a hivatalos oldalon (olyan 16 óra), akkor kapunk valami bővebbet.
  • RaSzTaH
    #59
    a nagy beígért ingame videóból elég szegényes anyagot kaptunk....
  • darkling
    #58
    Itt az újabb videó
  • darkling
    #57
    És új képek
  • darkling
    #56
    Rövidke videó,holnap elvileg kapunk hosszabbat
  • Tababo
    #55
    Megjelent egy interjú. Ragnar bácsi a szörnyekről beszél.
    Interjúúúúú
  • Tababo
    #54
    Nagyon helyes.
  • arcosharcos
    #53
    Hamarosan megrendezésre kerül a Game Developers Conference,Marc 9-13
    San Francisco.A fejlesztők itt új infokat fognak bemutatni a készülő
    gaméról.
  • arcosharcos
    #52
    A Kaptárban (Resident Evil) zombi kutyák voltak itt meg zombi őshüllők lesznek.Gyanítom,hogy ugyanazt kell majd csinálni ezekkel is:)

    Én má nem is nézem mi jön szembe csak farmolom.
  • Tababo
    #51
    jaja, pont tegnap láttam a diszkón az előzetest.
    Gyors telóba be is írtam az emlékeztetőt.

    Egy éve kb adták a nesönelen a "Miért dobták fel a pacskert a maják" filmet.
    Vártam...néztem...bár ne tettem volna.
  • Looooser
    #50