77
  • Aquir
    #77
    nem:)
  • jozsy barat
    #76
    Hali! Valaki még szokott ide felnézni?
  • Dina93
    #75
    köszi
  • Aquir
    #74
    Használat előtt olvasd el a használati útmutatót. A háttérképen egyet érintesz és behúzod őket a baloldali kinyíló menübe
  • Dina93
    #73
    sziasztok...most kaptam ilyen telót, és kicsit nézegettem, mikor elkezdtem zenét hallgatni a zenelejátszóban, majd a rádióban... aztán mikor kiléptem a menüből, akkor láttam, hogy a képernyőn ott van a zenelejászó és az fm rdió is... hogy tudnám onnan eltávolítani őket? kicsit zavarnak a háttérkép miatt...
    köszi szépen a segítséget
  • Aquir
    #72

    Írjátok be a hívószámoknál: * # 0 * #   Have fun :)

  • ricsa008
    #71
    van egy eladó Corby vodás 15k alkuképes
  • Aquir
    #70
    A beállítások - kijelző és világításban lévő formázási lehetőségekhez hozzátenni legfeljebb háttérképet lehet saját szerkesztéssel, vagy keresve.
  • Kaplan
    #69
    S esetleg különböző témákat merre tudok keresni? Valami elegáns letisztult kellene.
  • Aquir
    #68
    Ezzel az opcióval nem rendelkezik a telefon, viszont nem nehéz kezelni őket, főleg ha csak rájuk kell nyomni. Én maximum akkor húztam egyszer félre widgetet, amikor képernyőt váltottam oldalra.
  • Kaplan
    #67
    Uraim, az lenne a kérdésem, hogy a főképernyőn a widgeteket valahogy nem lehet lerögzíteni? Kissé idegesít, hogy rá akarok nyomni a playre az mp3 lejátszó résznél és elhúzza balra. A régi LG KP500-asnál volt egy ilyen opció, hogy rögzítse a widgetek pozícióját.

  • Aquir
    #66
    mennie kéne, így nemtudom, vidd vissza kérdezd meg hogy ezzel mi van, mert lehet kicserélik
  • lumpynho
    #65
    Hello
    En valamiert nem tudok ralepni a fenykepezogep hasznalata kozben a bal oldali menusorra. szurkebb szinube jelenik meg es nem reagal ha rakatintok.
    Valakinek nincs otlete hogy miert lehet?
  • Aquir
    #64
    by the way, egyszerűbbnek találtam simán Opera Minivel megnézni az emaileket:)
  • Aquir
    #63
    1 - menü
    2 - beállítások
    3 - telefonprofilok
    4 - kiválasztod a kettősnyílra nyomva azt, amelyikben meg akarod változtatni az sms hangot
    5 - a fent legördülő menüből kiválasztod az "új üzenet"-et
    6 - megváltoztatod az "üzenetjelzés hangját" üzenethangra/csengőhangra, beállíthatsz rezgést, hangerőt, ismétlést
  • kiscsajka92
    #62
    Hogy kell módosítani az sms hangot?
  • Aquir
    #61
    465 és 995 van beállítva nekem is. A Gmailban engedélyezni kell a pop3-at, ezen kívül nem tudom mi lehet gond, nekem pannon 100 mb-os netem van, és ezekkel a dolgokkal működik. A saját cím a emailcím, a felhasználónév a @ előtti rész.
  • hedgehog122
    #60
    Megpróbáltam, de most meg azt írja hogy nincs válasz(port465), a küldés nem sikerült(port587-nél)
    Így néz ki a beállításom:
    -fiók neve: Google
    -SMTP szerver: smtp.gmail.com
    -SMTP port: 465, 587-el is próbáltam
    -POP3 szerver: pop.gmail.com
    -POP3 port: 995
    -saját cím: email címem
    -jelszó: jelszavam
    Mi lehet a gond? Az lehet probléma esetleg, hogy digis netem van?
  • Aquir
    #59
    Én a Gmail címemet állítottam be, arra naponta lekérdezi, hogy érkezett e levél. A telefon csak pop3-mal képes fogadni gmail-t, ilyen beállításokkal.
    Csatlakozáskor érvénytelen tanúsítványt észlelt, de azzal is működik.

    Be lehet állítani a fiókszerkesztésben hogy csak a tárgyat fogadja (és utána letöltheted a levelet ha akarod), vagy az egész levelet egyből, valamint a méretbeli megengedett max. letöltési határt. Az Üzenetek / Beállítások / Email / email fogadásban (a sima beállításokon keresztül is elérhető) pedig hogy minden hálózatban frissítse -e, és mennyi időközönként, meg egyebeket.

    Ha gmailed van, ott érdemes beállítani előtte a beállításokban hogy a gmail csak az ezután érkező leveleket küldje a pop3-al, mert nekem először letöltött 300 levelet, aztán néztem hogy ezt kell beállítani.

    Egyébként a Beállítások / Telefonbeállítások / Számítógépes kapcsolatokban lehet váltogatni hogyan kapcsolódjon a géphez a telefon.
  • hedgehog122
    #58
    Aha, akkor megpróbálkozok a bluetoothot-al.
    Sajnos még egy idegesítő problémám van, email küldés....beírom a címet a tartalmat, küldés--->DNS hiba!! Ebben tudnál esetleg még segíteni?
  • Aquir
    #57
    A gépben (vagy másik telefonban, fülhallgató, stb.) is kell bluetooth és szoftver, akkor lesz kapcsolat. Vagy alapból a gépben van, vagy lehet usb-set venni, lassabb kapcsolata van mint a vezetékesnek.
  • hedgehog122
    #56
    Köszi megpróbálom.
    Egyébként kíváncsi volnék a bluetooth működtetésére, próbálkoztam azzal is, sikertelenül, előszőr bekapcs. , aztán keresés, de nem található blútot eszköz....hát az meg mi...egyáltalán mi kell hozzá pluszban? nem értek én ehhez... :)
  • Aquir
    #55
    Töltsd le itt a Samsung PC Studio-t

    én csak bluetoothot használok géphez, tehát ezt még nem próbáltam, próbáld meg
  • hedgehog122
    #54
    üdv!
    Vettem a mobilomhoz USB kábelt nemrég, de sehogy sem akarja felismerni a pc, telepítő cd-t nem adtak hozzá. Most akkor hogyan tovább?? :)
  • te12
    #53
    Bakker, tök igazad van. Ez tényleg a sim kártya, csak benéztem... :(
    Amúgy a teló tényleg jó. Nekem van egy htc artemis is, az elég profi, csak a legtöbb dologhoz kell a cerka, ezért vettem meg ezt a corby-t is, nem bántam meg... :)
  • Aquir
    #52
    Az előző telefonomban - ami nem tudott SD kártyát fogadni - is volt ez a megszorítás a bejövő üzeneteket illetően. Igazából ezt mindkét esetben tudomásul vettem, végülis kitörölhetők az üzenetek, a fontos információ pedig átírható jegyzetbe. Egyébként a SIM-kártya jele van ott a telefonban, ahova mutatja, hogy menti az üzeneteket szerintem.

    Az legalábbis biztos hogy kell egy határ neki, de az előzőn sem jöttem rá miért csak ennyit tárol a telefon.

    Egyébként azt néztem, hogy ez a telefon nagyon megérte az árát a többihez viszonyítva, például a kétszer annyiba kerülőknek sincs kétszer annyi funkcionalitása mint ennek, inkább a luxus irányba mennek el, szóval én még mindig örülök ennek a telefonnak és annak amiket tud :)
  • te12
    #51
    Köszi a választ. Neked van SD kártyád? Ha igen, hogyan kerülöd ki ezt a problémát? Vagy neked nincs ilyen problémád, csak én vagyok ilyen szerencsés? :) Köszi.
  • Aquir
    #50
    szerintem nem lehet, ahogy néztem..
  • te12
    #49
    Sziasztok,
    Segítséget szeretnék kérni tőletek: A telefonomba tettem SD kártyát és azóta oda jönnek az sms-ek (ráadásul csak 25 db-ot enged, utána jön az üzenet, hogy megtelt a memória). Hol lehet beállítani, hogy a telefon memóriáját foglalják a bejövő sms-ek?
    Köszi előre is.
  • Aquir
    #48
    jah. GIMP ingyenes, gondolom tudod, az már alkalmas jobb szerkesztésre
  • overx
    #47
    közbe nézegettem és szerkeszteni kell...
  • overx
    #46
    Hali

    Hogy lehet beállítani hátteret úgy hogy mind a 3 háttérnél ugyan az legyen, mert amikor kinézek egyet és arra megyek hogy beállít mint --- háttér, utána mutatja a képet, de valahogy méreteznem kell egy téglalapba hogy hogy legyen, aztán amikor berakom háttérbe akkor ugye felosztja a 3 háttérbe és az egyiken a keze van a másikon a teste közepe stb. kissé zavar
  • Aquir
    #45
    amekkora microSD kártyát külön veszel egy boltban
  • overx
    #44
    Hali, mennyibe kerül corbyhoz egy memóriabővítés ? 8 gigáig vagy ameddig lehet
  • Aquir
    #43
    nemtom, esetleg #16
  • ricsa008
    #42
    sziasztok
    tud valaki Corby felbontásba fullscreen gameloft játékokat?
  • Kriszt020
    #41
    hello
    megoldódott a nagy rejtély :D
    csak ki kellett kapcsolni a telefont és vissza be
    nem gondoltam volna... na de mindegy a lényeg,h műkszik :)
  • Aquir
    #40
    Persze itt is vannak állítási lehetőségek, hogy pannon wap, pannon data internetprofil stb, de az ottani beállítások jók voltak (A telefon kártyafüggetlenül lett véve)
  • Kriszt020
    #39
    először én is így próbáltam,de a vodánál állítgatni kell
    köszi azért
    valaki aki vodás?
    ötlet?
  • Aquir
    #38
    Én pannonnál vagyok (Telenor), a szolgáltató telefonos szolgáltatásrendelő menürendszerén keresztül rendeltem a megfelelő csomagot azt ennyi, a telefon csak kapcsolatot létesít és teszi a dolgát (böngésző, google maps, időjárás stb.)