27
  • babajaga
    #27
    Én nem gondolom több adatot tudok mintsem feltételezgetnék.
  • MrImy
    #26
    Te így gondolod én úgy.

    Szerintem a cionista lobbi ellen lépett fel.
  • OldM4n
    #25
    Fénykép? Kérlek alássan, milyen képet szeretnél? Beletegyelek ugyanebbe a felvételbe? PS rulez.. egyébként rólam is van több puskás kép, akkor én voltam?
    Basszus, lebuktam! Bevallom Elvis bérelt fel a Marsról (merthogy valójában ott van) két káposzta termesztése közben, majd LHO-dal egy sörözés után megbeszéltük, hogy agyonlövöm AK-val az elnököt, és majd jól azt mondjuk, hogy ő volt. Így is lett. Majd Fidel megbízott, hogy a dollárt jól hagyjam a ronda Rócsildoknál, mert különben a kubai szivar elértéktelenedik, és csődbe megy a Forradalom... Itt a vége, fuss el véle!

    Utómese: A Zusában kb 100.000.000 fegyver van, kb 5.000.000 -an csücsülnek hűvösön, oszt még sincs rend, mert a csúnyacsúnya Rócsildok a drogbizniszen is rajta tartják a mocskos praclijukat, és a belőtt ember könnyen kilő a slukkerből, és a sitten tér magához. De így kontrollálható... Itt a vége, fuss el véle!
  • NEXUS6
    #24
    Ekkora hülyeséget már régen olvastam!

    A Waren jelentés egyik értelmezése mondjuk arról szólt, hogy a Király és Oswald valójában egy és ugyan az a személy! Innen jöhetett ez a dolog.

    Persze csak úgy igaz a dolog, hogy ha ugyan az a személy van mind két áll-alak mögött, és aki nem, más mint Fidel Castro.
    A CIA pontosan azért akarja eltenni láb alol évtizedek óta, mert hogy ők bérelték fel az Elnök meggyilkolására.
  • Ferrer
    #23
    Photoshop.
  • eto demerzel
    #22
    de igen ott van. mivel nem akartak hogy elmondja mit tud (vagyis mit nem tud) epitetek neki ott egy 2 emeletes kertes hazat (ugyanis a holdon van a zoxigen), kilatassal a Bakonyra. most ott kerteszkedik, locsolja a retket, meg a paradicsomot. bar azert mar elege oreg... es igen Elvis is ott van. miden vasarnap egyutt piknikeznek a senki foldjen.
  • babajaga
    #21
    Itt hiába fogja el a rendőrség a csibészt a bíróság elengedi.
  • NEXUS6
    #20
    És dúrván minden 100. amcsi börtönben csücsül.

    De rend is van ott!
  • babajaga
    #19
    Amerikában 30 millió embernek van puskája.
  • NEXUS6
    #18
    Esszüjeség!

    Az tutti, hogy Elvis ott van, de Oswald soha nem volt ott!
  • Cat #17
    "Mi a francot kell egy ilyen fotóval bibelődni? És ha lefotózták egy csuzlival akkor mi van"

    Oswald szerint a fotó hamisítvány. Ha a fotó igazi, akkor hazudott. (Volt puskája, marxista lap volt a kezében, stb.)

    Ha a fotó tényleg hamisítvány, akkor aki ezt véghezvitte más dolgokat is csinált, nem csak egy fotót dolgozott át. Nyomós alapja lehet más következtetéseknek is.
  • babajaga
    #16
    Annál inkább az hogy fellép a maffia ellen.Kennedyt a maffia gyilkoltatta meg de hogy kinek a megbízására az nem derült ki. A CIA-be és az FBI-ba beférkőzött maffiatagok szervezték meg.A halálos lövéseket egy Roscoe White nevű bérgyilkos adta le egy automata puskából.
  • babajaga
    #15
    Ezek a Mannlicherek kézi záváros puskák minden lövés után fel kell nyitni a závárt hátrahúzni majd csőre tölteni célozni és lőni. És evvel egy mozgó autóra. A lövések hallatszanak a felvételen és Hammerl László egyértelműen bizonyította hogy lehetetlen ezzel a puskával leadni annyi idő alatt.
  • MrImy
    #14
    Kennedynek volt egy nagy bűne: államosítani akarta a dollárt, hogy ne magánbankok hozzák létre.
    Erről valahogy nem beszélnek, pedig még mindig így van. Ha jobban belegondolunk tulajdonképpen az egész világgazdaság néhány ember kénye-kedvének van kiszolgáltatva.
  • caprine #13
    Mi a francot kell egy ilyen fotóval bibelődni? És ha lefotózták egy csuzlival akkor mi van, millió egy másik embert is fotóztak fegyverrel a kezükben ez még nem bízonyiték arra hogy ő lött volna, vagy hogy tud bánni a puskával, csak arra bizonyiték hogy már volt a kezében hasonló fegyver.

    A videokat sokan elemezték, azok alapján 1 ember ilyen gyorsan nem tud ennyi lővést ilyen pontosan leadni, bűnbak mégis csak 1 volt. Ráadásul vagy 100 évre titkositották a nyomozás adatainak érdemi részét, mint ahogy a 911-nél is, nálam már itt elbukták a dolgot.
  • eto demerzel
    #12
    de ott volt... es erre van hang es kepi bizonyitek is.
  • babajaga
    #11
    Nem tudták volna megbüntetni azért tetették el Jack Rubyval. Ruby halálos beteg volt és valakik megigérték neki hogy cserébe gondoskodnak életjáradékkal a családjáról.
  • Mardel
    #10
    Találtak egy bűnbakot akit megbűntehetnek, az ügy lezárva.
    Az igazság kiderítése nem volt fontos vagy benne voltak a buliban, vagy rájuk lett szólva, hogy nem kéne nyomozni ez ügyben.
  • NEXUS6
    #9
    Nem akarok nagy hoaxháborút indítani, de szerintem az USA soha nem küldte Lee Harvey Oswald-ot a Holdra!!!!

  • babajaga
    #8
    "tehát Oswald nem volt magányos gyilkos,"

    Oswald semilyen gyilkos nem volt!
  • babajaga
    #7
    Itt nem az a probláma hogy Oswaldnak volt e puskája a 4-esben leírtam, hanem neki Mannlicher Mauserja volt az van a kezében. A tankönyvraktárban meg egy Mannlicher Carcanot találtak. Azt mutatták be mint a gyilkos fegyvert.
  • KillerBee
    #6
    A film szemcsézetét elég nehéz utánozni (mind Photoshoppal, mind a régi filmes-papíros technikával), főleg mivel az eredetinek is van szemcsézete. Lehet játszadozni szemcsézet layerrel, de az nem ugyanaz.

    De ha csak a papírkép van meg, akkor azt könnyebb manipulálni.
  • JL666
    #5
    akit érdekel a téma egy jó kis oldal
  • babajaga
    #4
    Most gondolkozz el! Tudott hogy Oswald puskát vett hiszen könnyű volt kideríteni.Egy Mannlicher Mausert vett. Tudod mit találtak a tankönyvraktár 6. emeletén? Egy Mannlicher Carcanot. A kettőben csak a lőszer azonos.
  • passatgt
    #3
    akkoriban is simán megcsináltak volna egy ilyen képet, nem ps-ben, de máshogy igen:)

    h ameg tényleg összeesküvés volt, odamentek és egyszerűen lefotózták Oswald-ot...
  • Anomaly
    #2
    Nem tom mit kell ezen veszekedni. Tisztán látszik, hogy a Phot-O-shop 0.045 verzió jával javítottak rajta egy commodore prototípuson. cc
  • ntom
    #1
    Lefényképezték az alteregóját, és annyi. Nem kell túlbonyolítani.