316
ha igen miért?Ha nem miért nem?
  • nan76
    #1
    nekem nem:(Nem ezt képzeltem el 5-10-15 éve...és nektek?Kiváncsi vagyok(nem tudom miért..csak!!)hogy kinek hogy jött össze az élet nevű dolog..azt csináljátok e amit pár éve elterveztetek vagy egész más felé sodort a lét.....minden jöhet kivéve politika...igen poresz is,csak indokold:)
  • triplet
    #2
    Hát én előttem még ott vannak az élet nagy lehetőségei, remélem összejön. te miket tervezgettél amik nem jöttek össze?
  • tugyiti
    #3
    -.-
  • karajjj
    #4
    hatööö tökjó, hogy elintézed annyival az egészet, hogy hát "nekem nem"

    akkor pl: nagyrészt nekem sem

    -.-"
  • Hegi90
    #5
    nekem nagyvonalakban bejött, bár vannak területek, ahol még lenne bőven bepótolni való... (lányok)
  • autoszimulator
    #6
    természetes, hogy minden fiatal ábrándozik a szép családról, nagy szerelemről, pénzről, jó munkáról.

    de azért ez a többség számára fizikálisan lehetetlen, sztem egy idő után mindenki lejjebb adja, ami nem feltétlenül jelent rosszabbat. Változik a nézeted is, egyes dolgok fontosabbá, mások kevésbé fontossá válnak az idő elteltével.
  • MR ME
    #7
    bejött, de hazaküldtem
  • Balumann
    #8
    Nah, teljesen ugyan így vagyok.
  • Rockynhooo
    #9
    azon vagyok h bejöjjön és be is fog.
  • morcosqtya
    #10
    Nem tudom milyen korosztálynak szántad ezt, én 31 vagyok, de nem igazán tudom magam sem hogy ennyi idő után lehet -e már erről hitelesen nyilatkozni..

    Félresodort az biztos. Nem erre kívántam menni, és minél idősebb vagyok annál inkább látom azokat a pontokat ahol elcsesztem a lehetőségeimet, és nem arra mentem amerre "kellett" volna..
    kellett volna? van ilyen?
    szerintem nincs.

    Ha rám hallgatsz akkor azt értékeled minden helyzetben amid van, és nem arra sóvárogsz ami másnak van.. vagy ami még lehetne.. (ezzel nem azt mondom, hogy ne legyenek ambícióid!)

    Easy, Positive thinking..
  • nan76
    #11
    akkor sorolom:nincs családom,kevés a pénzem ,nem van mini morrisim(nem cooper...morris!!!!!!!) nincs hajóm,sohase ejtóernyőztem és szerintem nem is fogog mostanság..nem lett a 30.szülinapomra 3 emeletes tortám,nincs gyerekem ...sorolhatnám napestig..kérlek NE kötekedj...inkább írj a témához illőt..köszi:)
  • 5c0rp330n
    #12
    a grafikaja jo, amugy szar.
  • LoSA
    #13
    Nem igazán, bár azért nem is panaszkodok, de valami sose jó! Mi emberek már csak ilyenek vagyunk!

    A "b" betűt miért nem sikerült NAGY betűvel írni?
  • nan76
    #14
    sajnos én is nagíon sokmindent el*asztam:(ahól választani kellett ott tutttttti a rosszat választottam...de ennyi idősen(34) visszagondolva nem sokmindent változtatnék...pár dolgot biztos!!!:)
  • Fbn Lx
    #15
    Be.
    Meresztem otthon a picsám, és tükörtojást eszek.
  • LoSA
    #16
    Egy-két példát írhatnál pl...

    #15: És te ezzel meg is vagy elégedve?
  • nan76
    #17
    én is ezt csináltam:):):):):):):)
  • OrioN the S
    #18
    gecyjo! pia,narko,kurvak,rakenrolllll es hanyatfekve hanyas.
  • morcosqtya
    #19
    Na látod. :-D
    Nekem is vannak ismerőseim akik 4-szer annyit keresnek mint én, van saját háza két kocsija, vezető pozíciója, mégsem cserélnék vele...
    Ennyi.
  • w77d
    #20
    nem. drága kocsival járok, mindig van elég pénz a zsebemben de nem vagyok boldog. Szar a kedvem, gyomorfekéllyel küzdök amitől már egy hete fáj a hasam, nemrég hagytam ott a munkahelyem....
  • nan76
    #21
    hááátt..pl amikor melóhelyet kellett választanom...a rosszat választottam..de ez csak később derűlt ki.Vagyí a lányoknál maradva...feledtam egy olyat aki tutti lett volna de én a bizonytalanra szavaztam aki később igencsak pofára ejtett...vagy esetleg mondhatnám az aútóvásárlást is amikor valaki felajánlotta a kocsiját de én az új autót választottam amit pár hónap múlva elloptak...és naggyon sok ilyen van...sajna..tehát NEM nekem NEM jött be az élet!!!!!:)
  • nan76
    #22
    Ezekszerint mindenki faszán meg van elégedve a jelenlegi életével?Gratulálok nekik!De komolyan!!!!!!!!..kiderűlt csak én vagyok egy csődtömeg:)
  • morcosqtya
    #23
    A lófaszt!
  • LoSA
    #24
    Ez azért nem igaz...
  • morcosqtya
    #25
    Ne hagyd magad megvezetni. Egy részük csak mutatja hogy jó, de megvan a maguk baja, ami pl pont neked nincs.
  • Fbn Lx
    #26
    Nem kötekedett, nagyon is a témához illene, hogy mit terveztél, és mennyi jött be belőle.
    Egyébként szerintem mindig az elérhetetlen a vonzó, olyan dolgokról álmodozik az ember, amihez egyszerűen nincs affinitása. Emiatt ugye az az ember boldog, aki nem az álmait tűzi ki célnak, hanem felismeri azt, hogy mi megy neki igazán jól, és mindig erre fókuszál.
  • LoSA
    #27
    Szerinted nekem például miért egy "szomorú bohóc" van a logómba!?
  • nan76
    #28
    :)..lol..jött egy-két érdekes válasz..csak sajna mind nekem válaszólt és nem a témához..az én gondombajom az 1...de NEKTEK bejött?????????
  • nan76
    #29
  • Verseghy
    #30
    nekem bejön, ha szombaton ott tudok aludni barátnőmnél....
  • brandd
    #31
    Majdnem, de 3 hónap alatt durva pofonok. Kibaxottul jól esett:(
  • LoSA
    #32
    Jó, hogy nincsenek nagy igényeid...
  • nan76
    #33
    meséééééééélj
  • morcosqtya
    #34
    lol
  • erieskrisz
    #35
    Hát szerintem hozzáálás kérdése 30 leszek most decemberben 1 szoba konyha fürdöszobás lakásban lakom a feleségemmel a gyerekemel és a kutyámal ami önkormányzati de ezt kibövittettem 2 galériával a szobában plusz a konyhában is van galéria tehát elférünk kényelmesen. Álandó melom nincs kb 1 éve de mindig van anyi hogy a havi 100-120 ezret összekapálom.Bankok fele tartozás hegyekben kb leszarom a dolgot, nincs kocsim de még jogsim sincs kéro bevan rendezve nem full extrás cucokal de nekem megfelel.Kb 7 éve depreszios plusz pánikbeteg vagyok.Tehát nagyvonalakban ennyi nem jött be az élet de ezt fogadom ell ez van.Viszont van egy gyönyörü szép fiam aki szintén decemberben lessz 3 éves van egy aranyos feleségem plusz egy okos kutyám.
  • erieskrisz
    #36
    Ja elfelejtettem leirni hogy mindez a totális O rol indulva.
  • Fbn Lx
    #37
    Én mondjuk még fiatal vagyok ahhoz, hogy erre megmondjam a tutit, hogy bejött-e. Jelenleg persze úgy érzem, hogy amit eddig tettem, az merő lóf@sz volt ahhoz képest, amire képes lehettem volna.
    Megáldott az élet egy fogékony aggyal, megfelelően jó képességekkel, egy jó családdal, egy barátnővel, aki szeret. Szóval átlagos gyerek vagyok, ez azt is jelenti, hogy ennél többem nincs. Mármint olyan, amit magam értem el, hanem nagyrészt csak az van, amit merő jóindulatból elém tolt az élet. Persze stagnálva is le lehet élni egy életet, de az idő előrehaladtával egyre kellemetlenebb lesz sírni rajta.
    Nem az a gond, hogy szarul választottam, hanem az, hogy merő félelemből vagy végtelen lustaságomból annyi mindent nem tettem meg. A középiskolai éveimet elsőtől negyedikig annyira b*sztam el, hogy jobban csak szándékosan lehetett volna. Szar egyetemet, szar szakot választottam, fel is adtam az egészet, két éve csak a pöcsömet verem egyetemen.
    Most meg új utak vannak, meg új irányok több területen is, a közeljövőben kiderül, hogy tanultam-e valamit az egészből és bölcsebb lettem, vagy tovább fetrengek a taknyomban.
  • [HUN]FaTaL
    #38
    Még túl fiatal vagyok, de egyelőre úgy érzem, hogy nem.

    Szarul megy az egyetem, nincs barátnő és itthon meresztem a seggem.
  • Rockynhooo
    #39
    Sosem késő változtatni..
  • Joker Brand
    #40
    Bejött! Apámék multimilliárdosok úgyhogy tele vagyok pénzzel 18évesen 20milliós bmw-vel járok van 1topmodell barátnőm meg 3szeretőm már most megvan a diplomám (apám megvette előre) és van egy 600milliós kéróm tele ultramodern cuccokal.