713
  • babajaga
    #153
    És azt feltételezed a német kormányról hogy szándékosan rossz vakcinát ad a lakosságnak? Mi értelme volna.Nincs benne semmi logika Ha sokan megbetegszenek akkor az az egész országnak rossz.A másik meg a kétféle vakcina előállítási ára szerinted különböző? Én látatlanban állítom hogy nem!
  • slickboy
    #152
    Higanynyelés: mondom, hogy toxikológus mondta nekem, nem én szoptam a kisujjamból. Nem próbáltam ki, nem is szeretném. Gondolom onnan tudják, hogy tápcsatornából nem szívódik fel az ELEMI higany, hogy valaki véletlenül vagy készakarva elharapta a lázmérőt, lenyelte, és semmi baja nem lett. Sok méregnek onnan tudjuk a halálos dózisát, hogy öngyilkossági eseteket vizsgáltak.
    Ezzel a példával akartam ellentmondani annak a nézetnek, miszerint az oltóanyagokban levő higanytartalmú tartósítószer higanymérgezést okoz, stb...
  • torreadorz
    #151
    Mondjuk azért tényleg furcsa ez a nagy h1n1 hype...
    Esténként szoktam nézni a hiradót, bakker kb. ilyenek vannak benne:
    Főcim: ismét meghalt egy ember h1n1-ben! Az áldozat még a kórházba vezető úton életét vesztette a mentőben!
    alszöveg:
    -az x éves fiatalember felborult a traktorral az úton és a traktor átment a fején, igy a kiérkező mentősök már nem tudták megmenteni az életét...

    Szóval érted, h1n1-ben halt meg nem abban hogy átment a fején a traktor...
    És ha megnézitek a magyarországon állítólagos h1n1-ben elhunytakat 90%-ban mindig kiderül, hogy igen volt a vérében, csak éppen már 3 szivinfarktusa, agyvérzése volt vagy a rák utolsó stádiumában volt mikor beszállították a 4. agyvérzéssel, de biztos a h1n1 volt a ludas...
  • valaminick
    #150
    ja és az aki a fizetése 60% át kapja meg míg táppénzre megy:)
  • slickboy
    #149
    Még egyszer a vitaminokról: akkor okoznak látványos javulást ha a szervezet erősen hiányt szenved belőlük, na akkor tényleg kellenek, gyors és látványos eredményeket lehet elérni velük. Manapság azonban amikor a margarintól elkezdve a vécépapírt is vitaminozzák, nem jellemző, hogy bárki is olyan mértékben szenvedne vitaminhiányban mint anno a tengerészek a sok hónapos hajókázás alatt. Ha pusztán vitaminokkal megelőzhető lennének a világjárványok, szerintetek nem azt nyomatnák a hatóságok? Sokkal olcsóbb lenne, lehetne másra fordítani a kapacitásokat, senki sem erőlködne víruskutatással, oltóanyagfejlesztéssel.
    Remélem mindenki tisztában van azzal, mi a különbség a GYÓGYSZER és a GYÓGYHATÁSÚ TERMÉK, ÉTRENDKIEGÉSZÍTŐ között. A GYÓGYSZERT klinikai vizsgálatokban tesztelik embereken, a gyártó felelősséget vállal a hatásosságért és minőségért, miután piacra kerül, folyamatosan figyelik a mellékhatásokat, ha nem várt vagy súlyos dolog derül ki, akár vissza is vonják a piacról, vagy módosítják dozírozást, alkalmazást. Ilyen kivonás volt pl a Vioxx. Szomorú példa a Contergan (talidomid) botrány, a nem megfelelő állattesztelés miatt nem derült fény a magzatkárosító hatásra, sok végtagdeformitásos gyermek született. Azóta sokat finomítottak a módszereken, ilyen nem fordulhat elő. Amúgy a hatóanyag még forgalomban van, bizonyos bőrbetegségekben eredményesnek bizonyult. Természetesen terheseknek nem adják.
    Viszont a GYÓGYHATÁSÚ ÉTRENDKIEGÉSZÍTŐ gyártójának ezt nem kell végigjátszania, egyszerűen nyilatkozik, hogy a terméke nem káros illetve megfelel az előírásoknak és piacra is dobhatja a csodabogyót. SENKI nem vizsgálja meg, hogy biztonságos-e. Ömlik is Kínából meg mindenhonnan a mindenféle egzotikus gizgaz kivonat a nép meg zabálja. Mert ez TERMÉSZETES, tehát nem szintetikus vagyis biztos nem káros. Aki ilyen szimplán gondolkodik, annak ajánlom a légyölő galóca fogyasztását (Amanita muscaria). Garantáltan természetes, semmilyen szintetikus vegyszert nem tartalmaz, mégis elpatkol tőle, ha nem mossák ki azelőtt gyomrát mielőtt a gombaméreg felszívódik. Ha az megtörtént, akkor lehet a papnak szólni vagy azonnali májátültetést kérni. Na de kicsit elkanyarodtam influenzától...
    Szóval amikor drágállod a gyógyszert akkor jusson eszedbe a fenti tesztelési eljárás, mert azért kerül ennyibe a törzskönyvezett gyógyszer, míg a csodabogyó előállítója a csilivili csomagolást és a marketinget fizetteti ki.
  • babajaga
    #148
    Kimentem az előbb az udvarra és majdnem megfulladtam valamelyik barom műanyagot éget és maró mérgező füstöt áraszt a környékre.miért vannak ilyen tróger emberek. Egyik szóban terjeszt nyilvánvaló butaságot a másik műanyagégetéssel mérgezi a környezetét.Persze az se értelmesebb aki butaságból fertőzést terjeszt.Aki bemegy betegen az iskolába meg a munkahelyre és megfertőz másokat.
  • jocco
    #147
    Látom sokan osztják az észt, védoltás ügyben :) Alapesetben én is ugy vagyok vele hogy döntse el mindenki hogy oltat vagy sem, de ha vki nem oltat legalább tegye meg azt a szivességet, hogy nem hiredeti a baromságait, midenféle városilegendára alapozva.
    Amugy egy kis adalék hogy-hogy is állunk most az infulenzával világviszonylatban goole infulenza figyelö
    Érdemes megnézni az oroszokat, vagy a norvágoknat vagy az amerikaikat, vagy ukránokat, vagy minek hogy az elözö 5 évhez viszonyitva mennyi az infulenzás az adott idöszakhoz viszonyitva... s csak most jön majd csak az igaz szezon...tanulságos.
  • uniu
    #146
    "ha hiszed ha nem, ha lenyelsz egy korty higanyt, kutyabajod sem lesz, nem szívódik fel" Te jó ég.... És még te mondod, hogy felvilágosul vagy. Mindegy, 1-es, leülhetsz.
  • uniu
    #145
    "Semmi értelme nincs és logikai ostobaság." De ettől még valóságos. Tessék kissé szélesebb körben nézelődni a világban, mondjuk Németország felé...
  • babajaga
    #144
    "tankönyvek tanulmányozását"

    Tankönyveket? Szerencsétlen emeberek elvégeztek iskolákat és semmi nem ragadt rájuk a koszon kívül.Egyet tudnak az ilyenek a saját korlátoltságukat butaságukat terjeszteni. Aki még azt is tagadja hogy a teste anyagból van attól mit lehet várni?
  • babajaga
    #143
    Az a szemét USA megtámadta a kuwaitot megszálló iraki hadsereget. A ganaj! És még magyarázatot se adott! Szerbiát is bombázta mikor félő volt hogy a szerbiai háború kiterjedhet. Pedig az utóbbihoz semmi érdek nem fűzte.
  • Mike at home
    #142
    gondolom te is így teszed magad nélkülözhetetlenné a környezeted szgépein
  • slickboy
    #141
    Gascan is terjeszti a szintetikus vegyszer mesét...Nem hittem volna, hogy ekkora sötétség van a fejekben. Remélem tisztában vagy vele, hogy nem csak azért kaptál védőoltásokat gyerekkorodban, hogy ne pusztulj bele egynémely fertőző betegségbe, hanem, hogy ne is terjesszed. Ennek köszönhetően maradtál életben, úgyhogy most itt olvashatjuk a baromságaidat. A védőoltás pont úgy működik, hogy megtanítja az immunrendszeredet felismerni bizonyos kórokozókat, hogy legyen ideje ellenanyagot termelni ellene, és ne akkor kelljen próbálkoznia amikor tényleg behatol a kórokozó. Épphogy erősíti az immunrendszered.
    Ajánlom itt a természetes módszerek prófétáinak meg a vitaminpapoknak, "antigyógyszerlobbistáknak" az immunológia, közegészségügy tankönyvek tanulmányozását. Bár az sokkal több erőfeszítést kíván, mint az összeesküvés-elméletek befogadása.
  • Mike at home
    #140
    olvass vissza
    a vitamin nem véd meg a vírusoktól
    a járványokat meg védőoltásokkal lehet megelőzni
  • Mike at home
    #139
    4. egy faszt
    USA-nak kell bármilyen indok, hogy megtámadjon bárkit? azt támad meg akit akar
    még magyarázatot sem kell adnia
  • who am I 7
    #138
    és az sem túl szimpi, akik mindenképp be akarnak szúratni, egy világméretűnek mondott fél évalatt 3500 (eleve kitudjamilyen beteget) embert elvivő "kór" miatt..az eredete megint, homályos, és azt sem hihetetlen, h nem ők fejlesztették ki.Szóval, normális ember ezt is helyén kezelné, úgy gondolom.
    A másik, hogy helyes táplálkozás, nem mozgás szegény életmód (értsd sportolás), és hatékony vitaminok szedése igenis sokat segít.Nekem legalábbis rengeteget.
  • Mike at home
    #137
    az meg hogy nem kell gyógyszer csak vitamin, a szcientológusok mániája, jobb ha tudjátok
  • Mike at home
    #136
    sőt, mutáns zombi lett
  • Mike at home
    #135
    biztos a zsidók
  • Mike at home
    #134
    így van. ha netán beteg leszel, be ne vegyél semmiféle gyógyszert
    majd Isten megsegít
    hát ha meg nem, ez Isten akarata
    legalább a hülyék kihalnak
    no ez meg evolúció
  • Mike at home
    #133
    teljesen igazad van
  • Mike at home
    #132
    de ez sem szimpatikus, amikor egyesek mint valaki Igét, úgy hirdetik, hogy ne oltássátok be magatokat
  • Mike at home
    #131
    "2004 és 2006 között a H5N1 madárinfluenza - ami az emberek között is több halálos áldozatot szedett - felnyitotta az egészségügyi szervezetek szemét és megindították járványellenes kampányaikat." ebben eddig kétszázvalahányan haltak meg, a világon!
  • Mike at home
    #130
    nem is olyan rég a SARS, utána a madárinfluenza volt a világvégét jelentő halálos kór, amiben milliók fognak meghalni
  • babajaga
    #129
    " anyám már átesett ezen a hétköznapi vírusfertőzésen"

    És azt honnan tudod hogy ezen esett át? Izolálták nála a vírust?
  • babajaga
    #128
    Még azt se tudod hogy többségében "makkegészséges" emberek haltak me? Hol élsz te?
  • babajaga
    #127
    Sokat gondolkoztál ezen az agyamentségen vagy ez neked könnyen megy?
  • who am I 7
    #126
    Egy elfogadható összeesküvés elmélet ez is..én is feltételeztem már.De konkrét tény híjján, marad tézis.Aki akar hisz benne aki nem nem.De se megerősíteni se cáfolni nem lehet.Maradjunk annyiban, hogy az ember gyarló, úgyhogy én inkább arra felé hajlanék, hogy van benne valami.
  • babajaga
    #125
    Rosszul tudod. Az antibiotikum a bakteriális felülfertőzés ellen való ami akkor támad ha az influemza legyengíti a szervezetet.
  • Gascan #124
    Ezt még annyival megtetőzöm, hogy szerintem Orvosi szervezetek gondoskodnak arról, hogy a járványok kialakuljanak és elterjedjenek.. aztán meg felajánlják magukat megmentőként.. közben a részvénytársaságok nyereségéből meg dúsgazdaggá teszik magukat.
  • Gascan #123
    Érdekes, hogy a cikk irója mennyire elhiszi, hogy a spanyolnátha, csakúgy mint a mostani H1N1 is magától alakult ki. Nem egy helyen olvastam, hogy pl. spanyolnáthában, h1n1-ben is voltak szintetikus anyagok, ami azt jelenti, hogy emberi kéz állitotta elő.

    Sokan pedig nem tartják szem előtt, hogy az OLTÁS A LEGJOBB ÜZLET A VILÁGON!

    A Magyar Tudományos Akadémia meg a többi orvosi szervezet is abból kap pénzt, ha beoltsa az embereket. Ha nem oltsa be, nem kap annyit. Szóval miért várja valaki azt, hogy őszintén fognak beszélni?

    Egyébként az 1976-os influenza elleni oltások végeredményéről nekem más információim vannak, ami szerint az összes beoltott személy rosszul járt.


    Minden egyes oltással szintetikus szereket viszünk be a szervezetünkbe, ami elősegiti, hogy a saját immunrendszerünk legyengüljön. Úgyhogy aki beoltassa magát, az ne csodálkozzon rajta, hogy minden szar ellen ezután oltatni kell majd magát, annak pedig súlyos következménye lesz.
  • immovable
    #122
    :AS:DAS:D:ASD:DDDD
  • who am I 7
    #121
    Kíváncsi vok mennyit kapott zsgé ezért a cikkért...Sajnos tele van az ország h1n1es zombikkal :( pesten is uccák kihaltak sehol senki :( MICSODA JÁRVÁNY!
    Ez meg nonszensz, hogy oltassam be magam mert, lehet hogy nem lesz bajom, de mindenkit megfertőzök..hát ennyi erővel ugye vagyunk 10 millióan tegyék kötelezővé és mindenkinek TB-be oltsák be, ha tényleg baj van.Milyen szar duma már ez?

    babajaga te meg mit kelted itt a feszkót?Menj el oltassd be magad és legyél boldog.csak nehogy ígyis bajod legyen..
  • keeppy
    #120
    Informatikai hírportál elméletileg nem? Magyarul tudomány = új nanotechnológiás hiper szuper csúzli ami megeszi a szemetet és magától szarik utána hamburgert. Ja és még MC-is dobozba bele is teszi.
    Na szóval mi a rákért tesznek ilyen témákat ide?!?!
    Azt hittem végre egy hely ahol nem bombáznak efféle kreténségekkel. Ha veszélyes veszélyes ha nem nem a H1N1, úgyse tudhatja 100%-ra senki aki most itt veszekszik, mivel egyikünk sem biokémikus, bárki tévedhet akinek a cikkeit olvassátok és bárki hazudhat a neten, még a biokémikus sem jós sem isten.
    Szóval nem értem mi ez a sok sületlenség élj a mának... Mert ja holnap vagy 1 év múlva megölhet a H1N1, ja meg csak úgy magától odamegy egy gyerek és szétrúgja a segged, mert kell a pénzed, ja meg csak úgy becsapódhat egy meteor, kicsit sok esély van rá, hogy hamar elpatkoljunk én nem fogok ilyen hülyeségekkel foglalkozni... most ha meghalok 1 hét múlva addig legalább szeretkeztem amennyit csak tudtam, vérpistike meg egyfolytában a neten gubbaszt míg azt nem írják egy fórumon kamu az egész..., aztán egy hét múlva jön más amin vérpistike izgulhat... talán egy meteor és akkor a NASA felkér mindenkit a felső 10-ezret kivéve, hogy minden pénzünket adjuk nekik, na olyan kevés jönne össze hogy akkor tuti kihalnánk :-D. Ugyan már ezt a sok sok butaságot... .
  • immovable
    #119
    LÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁL :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • immovable
    #118
    Lesz*rom.
  • l00ser
    #117
    Igazad van, nem figyeltem.
  • slickboy
    #116
    Agyfaszt kapok! Endgamer te teljesen hülye vagy? Agyadra ment a bibliaolvasás? Vagy ez már valami kórság tünete, hogy hallucinálsz? Hívő ember vagyok, de ez kivitte a hajamat. Képzeld a kábeltévészámlám havonta 6666 forint, mielőtt befizetem hívjam az ördögűzőt? Lehet hogy Magyarországon ennyire jön ki egy vakcina ára per fő, bár ezt is kétlem, ugyanis patikában 1900 forint kb egységesen, de ha csak előállítási költséget nézem, akkor is több mint 666Ft. Amúgy meg orvos dönti el melyik karodba adja, én pont hogy a balba kaptam a H1N1 ellenit és a jobba a szezonális ellenit. Németeknél vajon mennyibe kerül pro kopf a vakcina? Ott is működik a bűvös szám?
  • mad mind
    #115
    Ez most komoly, vagy csak viccelsz? Ha komoly, akkor ajánlom a helyi pap felkeresését, aki majd elmagyarázza neked mi mindenben tévedsz, ha viszont vicc akkor .
  • mad mind
    #114
    És közvetlen előtte,"A legtöbb halált a bakteriális tüdőfertőzés okozta, ami a vírus után költözött be a szervezetbe. "
    Olvass, mielőtt kérdezel.