713
  • Pada0ne
    #273
    Ja es kovetkezzek a napi osszeeskuves elmelet is: Ti akik a gyogyszergyarak ellen vagytok, nem latjatok az igazsagot. Ti valtatok zombikka. Nem veszitek eszre, hogy a Vitamin es Homepatia szekta tagjai vagytok. Mint latjatok a media segitsegevel sikerult az emberek donto tobbseget a gyogyszergyarak ellen forditaniuk. Mikor nyitjatok ki vegre a szemeteket, es latjatok a valosagot??? :D:D:D
    Ha lenne kedvem tuti, hogy linket is talalnek ennek a hulyesegnek a bizonyitasara. :)
  • Mike at home
    #272
    még hogy nem az oltásoktól szorultak vissza a járványok? ezt a fazsságot meg honnét szedted? melyik okoska mondta nked?
  • Dzson
    #271
    Én kérek elnézést tőled Ahoy, aki a legnagyobb virológus tudós szaktekintély kerek e világon!
  • Dzson
    #270
    Egyébként akkor meséld el, hogy miért jó egy alapvetően cseppfertőzéssel terjedő vírust közvetlenül a vérbe fecskendezni? A járványok nem az oltásoktól szorultak vissza, hanem a higiéniai dolgok elterjedésétől. Nézd meg szegény ukránokat, olthatják be magukat, amikor a szappant és a fertőtlenítőket nem ismerik vagy nem használják, ráadásul ott egy influenzánál 5x erősebb vírus kelt életre a pestises tüdőgyuszival. A TBC is jelen van a mocsokban élők között, hiába az oltás.
  • Pada0ne
    #269
    Csak a media csinal belole hype-ot. Vagyis csinalt. Ezert kell mostmar mindenkinek mellette is hypeolni, mert ha nem tennek senki nem oltatna be magat. Csak meg akarnak elozni egy jarvanyt. Mint minden ember en is elfogadom, hogy igy 21 evesen es egeszsegesen szinte nulla eselye van annak, hogy komoly bajom legyen a H1N1-tol. De akkor is be fogom oltatni magam 2 ok miat is.
    1. A cegemnel ingyenesen van ra lehetoseg, es igy nem is kell a dokim utan futkosni.(Igen ez lustasag, es soherseg.)
    2. Nem akarom, hogy hazaterve a nagy hype miatt oltasellenzo szuleim miattam betegedjenek meg. Tudom valamibe meg kell halni, es igy is gondolkozom, de a gondolkodasmodom miatt nem akarom, hogy masnak baja legyen. Igen vannak mellekhatasok, de en ezt vallalom a csaladom miatt.
  • Ahoy
    #268
    :D Hát ez jó. Bekövetkezik a STALKER? Dejóó, imádtam azt a játékot a jó kis mutánsaival együtt :D Jupíí :D még DX11-es kártyát se kell vennem, mert valóság lesz realtime grafikával :)

    Amúgy egy formaldehiddel elölt vírus mégis hogy tudna mutálódni? Sok oltóanyagban csak vírus részek vannak. Köze nincs élő vírushoz.

    Akkor fog mutálódni, ha kedves Dzson elkapod a sima influenzát, meg mellé a h1n1-et is, és szépen hibridizálódik a véredben:

    "Antigen shift: akkor következhet be, ha egyazon sejtet többféle vírus is megfertőz. Ilyenkor genetikai rekombináció jön létre, tehát a két vírusgenom elegyéből új változatok alakulnak ki. A rekombináció alapja, hogy a vírusgenom több különálló RNS-szegmensből áll, melyek tehát könnyedén „összekeveredhetnek egymással”.

    De tényleg elnézést kérek tőled Dzson aki a legnagyobb virológus tudós szaktekintély kerek e világon :) Amúgy milyen alapon zombizol le? Én sosem tettem egy rossz megjegyzést sem rád, sőt nem erőltettem rád az oltást. Ezek után szellemileg valóban arra a képre hasonlítasz amit linkeltem alább.
  • Dzson
    #267
    Csak annyira agyrém, mint a pár száz évvel ezelőtt élőknek volt az a kijelentés, hogy a Föld kerek és nem lapos.

    Hogy lenne már az, amikor a papok azt mondják, hogy lapos, és erre vannak bizonyítékaik is?
  • babajaga
    #266
    De most pont nem az idősek a veszélyeztetettek! Nem a kor az elsődleges.
  • babajaga
    #265
    "az Ahoy féle zombiknak, akinek a családja most kurva nagy szarban van 2-65 korig, és köszönjük nekik, hogy a vírusnak alkalma van megfelelően mutálódni a vérükben. Ahova sima esetben nem tudna bejutni csak nagy nehézségek árán."

    Te mindíg ilyen hülye voltál vagy csak most jött ki rajtad?
    Amit írsz az elmebeteg ember agyréme.Mitől lettél ilyen?
  • Pada0ne
    #264
    Khmm.... Nem ertek hozza csak logokus gondolatmenet.
    Aki beoltatja magat nem kapja el az influenzat.(persze vannak kivetelek) ----> 100%-os beoltottsag eseten NEM lenne influenza, nem tudna mi mutalodni, ergo THX azoknak akik nem oltatjak be magukat.
    (Ismetlem nem ertek hozza, szal maradjon ez is 'osszeeskuves elmemet')
  • Praetor
    #263
    Igen, ebben nagyjából egyetértünk. A sztori csak azért pörög, mert közben meg megy a kampány a szuri mellett, "merjönaháegyenegyésleharapjaafejünket". Szóval megy a fizetett rémisztgetés, mert nem jók az eladások.

    Korábban is volt influenzavírus, és az idős, betegeskedő embereknek akkor is javasolták a védőoltást. Akkor is voltak mellékhatásai, meg talán halálos eset is, de legalább nem volt akkora hype körülötte. Akkor is, és most is mindenki aki akarja, beolthatja magát. Csak a többieket kíméljék meg a lózungoktól...
  • Dzson
    #262
    Lehetsz akkor víruskeltető- és mutáló + terjesztő húsállat.
  • babajaga
    #261
    Tesztalany? Én hat éve kapom az influt nem vagyok már tesztalany. Nehogy má valaki bebeszélje magának hogy erre az oltásra valami különleges reakció lesz.
  • Dzson
    #260
    Angolul tudóknak:

    Truth about Swine Flu and Forced Vaccinations - Just Say No to the Vaccine

    És még egy dokumentumfilm, miszerint az állatkísérletek szart sem érnek, ellenben jó sok mutáns embriót és embert köszönhetünk nekik (terhes nők versus vakcina):

    http://www.youtube.com/watch?v=FstunEEdgcw
    http://www.youtube.com/watch?v=aLxgE9IPSi8
    http://www.youtube.com/watch?v=RfV4e5d4j-k
    http://www.youtube.com/watch?v=We4rpVWqyf0
    http://www.youtube.com/watch?v=uUUAVDjd8q0

    NEM ajánlom az Ahoy féle zombiknak, akinek a családja most kurva nagy szarban van 2-65 korig, és köszönjük nekik, hogy a vírusnak alkalma van megfelelően mutálódni a vérükben. Ahova sima esetben nem tudna bejutni csak nagy nehézségek árán.

    Köszönjük, Ahoy!
  • Ahoy
    #259
    Amúgy nem értem mit foglalkoztok ezzel? Miért téma még mindig 257 poszton keresztül. Egyszerűen ne foglalkozzatok vele, ne húzzátok fel ezen magatokat. Szerintem addig nemlesz változás amíg esetleg komolyabban nem veszélyezteti a vírus a gazdaságot, eü-t,vagy személyi egészséget. Az oltásellenesek bőven elérték amit akartak. Ennyi.. mi kell még?
  • Möci
    #258
    Kedves Ahoy!!!

    Szerintem 2 perc sem kell és ezt kicenzúrázzák, de azért jópofa
  • Ahoy
    #257
    Sőt én olyat is olvastam, hogy valakinek elsertésedett a pénisze. Durva nem? Így nézett ki:


  • babajaga
    #256
    Mellesleg akit felvételen lehet látni hogy az oltás ellen beszél az nem hülye hanem elmebeteg.Ennek megállapításához nem kell orvos.
  • Möci
    #255
    Kedves Ahoy!

    Lehet, hogy légből kapott, de nem kijelentés, hanem feltételezés!
    A kettő közötti különbséget remélem nem kell magyaráznom.
    Valamint: Én egy pillanatig sem kételkedtem az általad tapasztaltakban, pusztán azt vázoltam, hogy az elkövetkezendőket még nem tesztelte senki.
    OK! eddig nem mondtam, most kimondom: Q*va jó humán tesztalanyok vagytok, ráadásul egy családon belül!
  • azirafael
    #254
    Mittenneazadottszituációbanstevejobs?
  • Kornan
    #253
    Haverom mondja ,hogy most volt a tévében, hogy valamelyik országban 8 ember felrobbant, mert valamivel szennyezett volt az oltás, amit kaptak. Szal nemárt azért óvatosnak lenni. Meg van még1 amit halottam ,de szerintem kamu: állítólag vkit bezártak az állatkertbe mert azt hitték ,hogy majom, pedig csk a védőoltás mellékhatása volt ,hogy sűrű szőr nőtt az arcán és az egészt testén.
  • babajaga
    #252
    Neked semilyen gyógyszert nem adnék mert nem érdemled meg a nagy koponyák találmánya kár beléd!
  • Ahoy
    #251
    "Nem tudom és nem kívánom dokumentálni azt, amit nem állítottam!"

    Tehát légbőlkapott kijelentés. Bármire bármit ki lehet találni, és bármiben lehet kételkedni...semmi bizonyíték nincs róla. Ennyi erővel ne vezess autót, mert nagy eséllyel baleset fog érni az úton. Még ha teljesen más technológia lenne, vagy élő vírus, új adalékanyagok akkor totál megérteném miért a para. Annak sincs értelme hogy tél közepéig tesztelgetik, elkezdik gyártani tavaszra készlesz, és semmi értelme nemvolt kicseszni a pénzt, mert addigra tuti végigsöpör a világon. Kb ígysincs sok értelme mert a média diktátor megmondta hogy az oltás rossz... Amikor meg járvány lesz erősebben akkor már hiába szaladnak az emberek az oltóanyagért, mert hirtelen elfogy, képtelenség beoltani egyszerre több százezer embert, ráadásul 8-14 nap mire érdemben hat.

    Nov 15-én kaptam meg az oltást, családommal együtt. Azóta sem jelentkezett semmi tünet. Még aznap pénteken iszogattunk elég rendesen, és még másnapos sem voltam :D Szóval még csak le sem gyengített. Orvosom és felesége november 1-jén kapta meg. Tehát 1 hónap és 5 nap alatt sem jött ki semmi más tünet.

    Ennek hiszek, mert ez valóság, és itt van a környezetemben. Nem az ÁNTSZ közleménynek, és nem is a konspirációs blogoknak.
  • Möci
    #250
    Kedves who am l7!

    "Az antibiotikumok, tőkeletesen le tudják gyengíteni." Hát szerintem nem biztos!!
    Ismered azt a viccet, hogy két agresszív kismalac veszekszik:
    Egyik: Húzz anyádba!!!
    Másik: Nem húzlak!!!

  • Praetor
    #249
    Azért bátorkodtam olyan kijelentést tenni, mert ha nem szakember és nincs érdekeltsége, akkor nem ért hozzá, ezért nem authentikus vélemény. Az ilyen ember ne bátorítson másokat orvosi beavatkozásra, max önmagát kezeltesse, ha nem érzi magát jól.

    Ha meg szakember, vagy érdekeltsége van a gyógyszeriparban, akkor ilyen fanatikus, objektív szempontokat nélkülöző vélemény inkább elmegy hirdetésnek vagy kampánynak, mint érdemi szakmai véleménynek.

    Úgy tűnik, hogy erre a ténykérdésre fény derült.

    Szóval van logika benne, csak látni kell.
  • Möci
    #248
    Kedves Ahoy!

    Nem tudom és nem kívánom dokumentálni azt, amit nem állítottam!
    Felhívom szíves figyelmedet, hogy én mindössze azt állítottam, hogy a vakcina sebtében összeállított és, hogy nincsenek meg a kellő tesztjei.
    Valamint arra céloztam, hogy nem feltétlen csak karfájás a lehetséges szövődmény és arra, hogy az A/4-es papíron feltüntetetteken kívül is alakulhat ki más, eddig nem feltételezett szövődmény.
  • who am I 7
    #247
    ha már immungyengítés.Az antibiotikumok, tőkeletesen le tudják gyengíteni.
  • Ahoy
    #246
    ... ha megkapod az influenzát...
  • Ahoy
    #245
    Kedves Möci, megkérlek hivatalos forrásból és hivatalos dokumentumokkal igazold, hogy hol okozott súlyos bénulásokat vagy halált, esetleg tömeges zombulást az influenza oltás! Visszamenőleg a sok évtizedes flu oltásokra is, mivel mindkét vakcina ugyanúgy készül, sőt a h1n1 magyar vakcinában ha jóltudom harmadannyi elölt vírus van, mint az eddig is alkalmazott oltóanyagban.

    Mellesleg már írtam nem árulnak zsákbamacskát: a rendelőben A4-es papíron fel van tüntetve milyen tüneteket okozhat, ebben benne van az izomgyulladás, Guillain-Barré szindróma, és az agyvelőgyulladás. Ám ennek az esélye 10 millióból 1 alatt van, ami kb 500 ezerszer kisebb esély minthogy a jelenlegi adatok szerint kórházba kerülsz, vagy ügyeletre, netán vérzéses tüdőgyulladásod lesz amivel pedig sehogysem tudnak segíteni.
  • Möci
    #244
    :D
  • Möci
    #243
    Kedves Epikurosz!

    Én inkább úgy gondolom, hogy a műanyagokat minden esetben újra-feldolgoztatnám, és csak nagyon kivételes esetben engedném bárhol is az égetésüket!
  • Kornan
    #242
    Én is halottam több hasonlót is. Sokan elkezdtek zölden világítani a sötétben miután megkapták a vakcinát. Páran kóros röfögési kényszerről számoltak be. De olyat is hallottam akiknek cseppfolyósodott az agya miután hazament védőoltás után. Szomszédja találta meg 2 nappal utána... A doktorok tehetetlenek az ilyen esetekkel szemben.
  • Ahoy
    #241
    Hát kipróbálni ki lehet :) Annyi biztos hogy aki allergiás arra ugye sokkal veszélyesebb a influenza is, tehát pl rám is. Tavaly előtt én nagyon szenvedtem a köhögés miatt. Azóta se sírom vissza. A köhögést lehetséges hogy csillapítaná.
  • Pares
    #240
    Én csak annyit szólok hozzá ehez, hogy ez egy oltári nagy biznisz. Aki meg eléggé betojt, hogy beoltassa magát ezzel a szarral, annak meg úgy kell!
  • Epikurosz
    #239
    "Kimentem az előbb az udvarra és majdnem megfulladtam valamelyik barom műanyagot éget és maró mérgező füstöt áraszt a környékre.miért vannak ilyen tróger emberek. "

    A mi kerületünkben péntek déltől szombat délig lehetne szabad avart - nem gumit! - égetni, de azt sem tartják be.
    A barmok amúgy elégetik az avart, bedobják a szemetes kukába, majd elsétálnak a kertészboltba műtrágyáért. Komposzt? Az mi?

    Szerintem nem kerületenként kellene ezt kezelni: egész budapesten, akár kormányrendelettel be kellene tiltani az avar és más szemetek nyíltszíni égetését. De pld. műanyagot csak engedélyezett szemétégető égethessen. A Bajnai adjon ki kormányrendeletet. Ennyi jót legalább csináljon a sok szemétség között.


  • Phyisikus
    #238
    Hazudjatok ezaz...így kell ezt!Most már mese is van hozzá.Kell a reklám kampány ehhez is hogy a sokk hülye megint elhiggye mint állatába mindent. Aztán még be is oltják magukat. Nem baj majd úgy is ráb*asznak. Kit érdekel hogy teszik tönkre magukat.
  • roliika
    #237
    Jó. De egy próbát megér nem? Baja nem lesz az antihisztamintól.

    Szépen ki kellett volna próbálni, mint ahogy az oltást is tesztelték.

    Ja hogy ez nem akkora biznisz...hát igen.

    Jóval ember barátabb, hogy aztmondod, jó, elkaptad, beszeded szépen két hétig az antihisztamint, és picit talán náthás leszel..és ennyi, elmúlik.

    Minthogy juuuj meghaluunk..jááááj...oltasdbemagaad azonnal,és bár lázas leszel majd az oltástól, emg a késöbbi variánsok ellen szarrasejó, deazért csak had fogyjon.
  • Möci
    #236
    Kedves Ahoy!

    Megértem a hozzáállásod és a kardoskodásod, végül is ciki lenne azt mondani, hogy "Hú de hülyék voltunk, mert "2-65 korig mindenki be lett oltva 2-3 hete" családomban"
    Végül is "Minden cigány a maga lovát dicséri" (ez itt egy közmondás és nem rasszizmus)
    Jó esetben egyébként, csak fölöslegesen oltattátok le magatokat és örvendetes,hogy némi karfájással megúsztátok. Az összeesküvés elméleteket most hagyjuk, hiszen itt inkább lobbikról van szó, de arra gondoltál-e, hogy a családodat egy teszteletlen, sebtiben összeállított vakcinával oltattad le, ahol az enyhe karfájás akár csak az első tapasztalat is lehet, hiszen nem tudható, hogy egy hónap vagy egy év vagy akármikor nem jelentkezik-e egyéb kellemetlenség (mondjuk allergia vagy meddőség kialakulása, sorvadásos betegségek, vérzékenység vagy egyszerű hajhullás a családban).
    A számok azt mutatják, hogy inkább érdemes még kivárni, mert a lehetséges mögöttes kockázatok (teszteredmények híján) nagyon magasak az eddigi mortalitási ezrelékekkel szemben!
  • Ahoy
    #235
    Amúgy most ultimate teszt következik az oltóanyag hatásosságára: most volt itt egy srác, össze vissza tüsszögött és taknyolta az egész lakást... Többek között az evőasztalt. Ha 3 napon belül nem kapom el :D akkor hatott a cumó

    Már ittam bort influenzás után palackból, nővérem hasonlóan beköhögte a konyhát (ő tuti az volt, 3 napig moccanni sem bírt)

    Ha ezt is kibírja a család, akkor úgylátszik jó a szérum :)))
  • Ahoy
    #234
    Nem véletlenül kell a szervátültetettekre nagyon vigyázni, maszkokkal... mert immunszupresszánsokat kapnak hogy ne lökje ki az új szervet a testük. Szóval bármilyen kis baci is halálos lehet számukra + a rák kockázata is sokkal nagyobb náluk