27
  • emile zola
    #27
    a T2-ben semmi kultikus nincs, összeeresztették az első rész főgonoszát egy erősebbel, a végén persze győz a jó, schwarzi is elereszt a végén 1-2 mosolyt és kész
  • 5i
    #26
    A T4 egy szimpla popcorn mozi lett. Ahogy a 3 is. Sajna nincs rá esély, hogy újra elérjék az 1-2 klasszikus és kultikus szintjét, pedig Bale jól hozta a szerepet.
  • emile zola
    #25
    és a 4. rész jobb:)
  • emile zola
    #24
    akkor te meg azért vagy beteg, mert..csak mert:))
    nem kellene lemenni alpáriba
  • NintendoGC
    #23
    ... és az éghajlatra!

    Nem a kisujjamból szoptam... figyeljétek meg az említett párbeszédet a sötét évszakról a filmben!

    Más dolog az, hogy a VALÓSÁGBAN atomháború nélkül LA-ben milyen éghajlati viszonyok vannak!!
  • NintendoGC
    #22
    pixx, nem vagyok retardált, tudom miről beszélek.

    Na ja, de azért pár atom töltet bejátszott a képbe, aminek lehettek hatásai a klímára!!!
  • pixx
    #21
    Világos évszak? Mi van, LA-ben játszódik, fent az északi sarkon, vannak sötét, meg világos évszakok...
  • NintendoGC
    #20
    Persze, hogy nem a T1-2-ben látott jövőt látjuk, ugyanis addig még van 11 év. Ha figyeltetek láthattátok, hogy a 4. rész 2018-ban és nem 2029-ben játszódik!
    A T1-ben és T2-ben felvázolt és bemutatott jövő végig 2029-ről szólt.
    Láthattuk azt is a 4. részben, hogy John megküzd az ELSŐ T-800-assal, szóval a T-800-asok rohama még csak ezután fog jönni, aminek következtében óriási veszteségeket fognak szenvedni az ellenállás tagjai!

    Másrészről meg .. más fórumokon sokan sírtak, hogy hogyhogy világos van a 4. részben holott a korábbi részek jövőbeli jelenetein midnig sötét volt. Hát ez kiderül szépen a 4. részből a benzinkutas jelenetnél.

    (Hamarosan jön a sötét évszak) mondja a néger csávó... ergo amikor a cselekmény játszódik akkor még a világos évszak volt!
  • cateran
    #19
    Ha lattad volna a filmeket,akkor tudnad,hogy nem valtoztattak a jovon...(a Skynetet kifejlesztik es mindenfelekeppen ontudatra ebred,az emberisegnek meg joccakat..)
    Amit tettek az az,hogy elodaztak az elkerulhetetlent....ja es nem..a 4. resznek vajmi keves koze van az 1. es 2. reszben felvazolt jovohoz..
  • narumon
    #18
    Hát ez no comment.
  • narumon
    #17
    "T4 Tegye fel a kezét, aki szerint ez a rész beleillett abba a jövőbe, amit Kyle mesélt el az alső részben. Logika? hahaha"

    Hát itt el is buktad az egészet. Ha abba illene bele amit a T1-ben meséltek akkor igencsak epic fail lenne, ugyanis folyamatosan megváltoztatták a jövőt. Rémlik? Nézted? Akkor?
  • Nazir
    #16
    Veri a kettőt te beteg vagy? Az volt a legjobb. Végigaludtad?
    Akkor lehet h a 4 alatt finomabbat szunyáltál? Max igy tudom értelmezni.
    Korva jó volt a 2 termi harca meg h nem volt tele spec effektekkel hanem letolták a kamiont valóban a hidról stb hangulat, meg minden egyben van a 3 ban meg a 4 ben csak lőnek kúsznak meg dolgoznak a programozók csá. Nem nagyon van igazad.
  • winnie
    #15
    "A t4 egy rakás szar, végigröhögtem. Akinek az tetszik az valószinüleg IQlight kell legyen."

    csak továbbviszem a logikát: te, aki végigröhögted a 2 órát, akkor IQhard vagy?
  • emile zola
    #14
    pont most néztem meg a T-4-et
    a hírekkel ellentétben sztem nem annyira vészes, simán veri a 2-3.részt
  • sugarman
    #13
    Nyilván, ha egy film valakinek tetszik és neked nem, akkor az illető nyálcsórgatós fogyatékos és szart eszik, annyira hülye...
  • kiskelgyo
    #12
    sandor8206: csak arra gondoltam, hogy egy sorozat számára van lehetőség igényesen megújulni, ha jó kezekbe kerül.
  • readswift
    #11
    A t4 egy rakás szar, végigröhögtem. Akinek az tetszik az valószinüleg IQlight kell legyen.
  • Csacsis
    #10
    T1, T2 hihető, logikus, (akár még hihető) komoly film.
    T3 Csilivili 0 történet (és az is sntít). Már nem hiteles, nem hihető jövőképet mutat.
    T4 Tegye fel a kezét, aki szerint ez a rész beleillett abba a jövőbe, amit Kyle mesélt el az alső részben. Logika? hahaha
  • sandor8206
    #9
    betment és termit összehasonlítani felesleges, eleve betmen nem egy folyamatos sztori volt mint a termi filmek, epizodikusak + betment már a 3. részben rebootolták (ez anyagilag nagy siker volt) + attól ,hogy a betmen és robin lófasz film lett, anyagilag nem volt bukta csak nem hozott annyit mint amit vártak tőle a 3. rész után.
  • narumon
    #8
    A három nagyon gáz volt, de szerintem a négy igen jól sikerült.
  • kiskelgyo
    #7
    "A hónapban sorra kerülő liciten..." bekezdés felett Vatera banner, na ezen röhögtem.
    Amúgy meg hiába nem váltotta be a reményeket a 4. rész, még bőven ki lehet hozni még sikert a Terminator franchise-ból.
    Gondolj bele: 2005-ben hányan fanyalogtak/tunk, hogy a gyenge 3. és a botrányosan gáz 4. Batman film után egy újabb minek? Abból a franchise-ból is mi lett anyagilag?
  • sandor8206
    #6
    ha jól tudom a 3. és 4. részt is ugyanazok írták, ezt fejből írtam szóval ha tévedtem bocs
    Amúgy meglepő, hogy valaki megakarja venni egyáltalán a jogokat 3. gyenge szereplése és minőségi buktája után és a 4. rész anyagi és minőségi buktája után, kemény hogy még valaki újra pénzt akar belerakni egy 5. részbe
    Amúgy McGennya egy fas* :-)
  • Reg5
    #5
    Meg a tehetségtelen forgatókönyvíró, bár ez főleg a 4re vonatkozik.
  • richard45
    #4
    Na meg a pocsék rendező.
  • Ulquiorra
    #3
    Egy dolog hibás a Terminátor filmek hanyatlásáért: PG-13.
    Sok filmet megrontott, és még sokat meg is fog
  • Loverman
    #2
    az hogy Marcusnak szivet szereznek, nem spin-off csak egy új rész...
  • bladesoft
    #1
    Milyen spin-offra gondolhattak? SPOILER
    Marcusnak szivet szereznek??
    Vagy a könyvekre gondolnak abban volt néhány jó ötlet.
    Nem kellene a Terminátor mozikat nukleáris hamvába folytani.