31
A köveketkező generációs peer-to-peer VPN segédeszköz
  • igor1
    #31
    Aloha mindenkinek! Mért van az,hogy haverral splinter cell convictiont nyomnánk és minden fain,látjuk agymást a tunnglén.betölti a páját is ott álunk mind a ketten,de ha megmozdul valamelyikünk azzonnal kidob a net.Valaki tudna segíteni?
  • Ironman2
    #30
    Hali! Nemtudom beállítani a priorítást a windowsban,tehát hogy elől legyen az adapterek sorrendjében a tunngle,mert csak ethernet van a listában,és távelérésü kapcsolatok zárójelben.Windows 8 pro az oprendszer.Az ethernetet nem tudom a végére rakni,valaki tudja hogyan oldjam meg hogy az ethernet kerüljön a sor végére?
  • Balumann
    #29
    Sziasztok! Remélem nem haragszotok (főleg milk4), a korábbi HAMACHI-s topikot átrendeztem úgy, hogy a Tunngleval közös legyen: ITT.
    Szerintem jobb lesz így, mert végülis ugyan arra használja szinte mindenki, ha nem működik egyik akkor meg alternatíva is. Bár ahogy látom, itt is inkább csak kérdések vannak, mint segítségek, de hátha így összevonva hatékonyabb (meg én ott tudom szerkeszteni is).
  • Peetor
    #28
    Nem tudom mi történt, de vagy 20. próbálkozásra beengedett, szóval mükszik. :)
  • Peetor
    #27
    Felraktam ezt a Tunngle-t. De a bejelentkezésnél tovább nem jutottam. Beírtam a user/pass és csak tölt, majd újra login kép. Próbáltam még párszor, és hibákat is írt ki: "Nem lehet kapcsolódni a Tunngle főszerveréhez" , "A kapcsolat nem biztonságos" Illetve a tálca jobb oldalán: Tunngle - Egy hálózati kábel nincs bedugva felirat. Tűzfal nélkül is próbáltam, de semmi, tanácstalan vagyok.
  • Trubi15
    #26
    Sziasztok lenne 1 kérdésem. Egyszer kitörültem a kapcsolatokból a tunnglet mert nem akart semmi áron rácsatlakozni a gépem. És hiába telepítem újra meg minden egyszerűen nem jön vissza a tunngle kapcsolat. Nem tudok belépni se mert kéri az ip címét a tunnglenak de magától nem csinálja meg én pedig nem tudom hogyan kell. Valaki tudnak segíteni?
  • sanyika68
    #25
    Helló!

    Dirt2 -vel játszunk, tunngle felrakva, Tekknogods13 OK.
    Addig amíg ketten játszunk a haverral, addig nem lök ki.
    De ahagy belép hozzánk valaki harmadiknak, engem kidob, SZÉTKAPCSOLSegítséget kérnék hogy mi lehet ez?
    És így van a DIRT3 -al is
    Köszi a segítségetsanyika68
  • joshfeed
    #24
    Sziasztok !

    Kicsit gyarapodhatna a Tunngle közösség.
    Főleg autós játékokhoz keresnék partnereket.
    Flatout, DiRT 1, Colin Mcrae rallyk, stb...
  • Ironman2
    #23
    Mi a fene van most a Tunngléval hogy 2 napja alig enged be a szobákba?
  • RYO21
    #22
    Csak a kiszivárgott betával lehet Tunnglezni!
  • zöldeshányás
    #21
    Hali, tudnátok segíteni hogy hogyan tudnának a Crysis 2-vel lanozni?
  • paj01
    #20
    Hi

    Miota router lett itthon a jatekok nem allnak at a tunngle-s Ip re. Azon az ip n maradok amit a router kioszt a gépnek, ezáltal nem tudok csatlakozni tunngle on keresztul. Ezt hogy lehet megoldani?
  • ToMM23
    #19
    Mi okozhatja ezt " nem lehet a szolgáltatással kommunikálni " ? Meg elinditása után eltünik a program.. XpSp3/32bit rendszer
  • Ironman2
    #18
    És ha fel van telepitve a Tunngle,akkor az istenért nem tudom meghivni a routert
  • Ironman2
    #17
    Valaki konyit a Tunngle-hoz?


    Miért nincs kapcsolat az átjáró,és az internet között?
  • Ancrew
    #16
    Nekem lenne 1 olyan problémám hogy minden faján müködik,amig nem próbálok meg játszani...Egyszerüen nem látok 1 szevert sem 1ik játéknál sem...pl star wars battlefield2 8player van a szobában a játékon belül mégsem látok lanban 1 szobát sem mi lehet a gond?
  • 4850 hd
    #15
    Hello all remélem valaki tud segíteni na history volt egy kiss net szakadás utána az istenért nem akart újra indulni a tunngle 4-103 hibát dob állandóan felraktam már vagy 100 X kitakarítottam a regeditet eltartott egy darabig mert jó sokk helyre be ette magát semmi nem maradt újra felraktam és még mindig ugyan úgy 4-103 hibát dob töröltem a tűzfalat nehogy már bekavarjon de eddig vele is ment na mindegy tőrőltem mert erre utaltak a forumon semmi tűzfal win tűzfal alabol nincs modos win 7-tel dolgozok ki van belőle szedve minden ami nem kell vagy gagyi, de eddig simmán műkődőt de most az istenértse akkar beindulni ellől van a hálozati kapcsolatoknál de semmi cmd is ellőlvan valakinek valami őttlet modemet már kihuztam egy jo párszor de net jo és stabil minden megy bc2 tolom baromi érzékeny a netre jol megy semmi ping marhaság stabil pls valaki segitsen ha tud előre is kőszőnőm .
  • Kizsde
    #14
    Hát ha jól tudom te nem tudsz konkrétan szobát létrehozni, hanem csak jelezni lehet, hogy szerinted ilyen szobát jó lenne kreálni és megcsinálják neked az adminok.
    Amúgy meg teljesen mindegy milyen szobában vagy benne, azok csak ilyen irányzékként szerepelnek, hogy azok akik egy programmal jáccanak, lehetőleg egy helyen gyülekezzenek. Akármelyik szobába bemehetsz és ha a haverod is abban a szobában van akkor mindegy milyen játékot futtattok, látjátok majd egymást LAN-ban.
  • samsung123
    #13
    hi! saját lobbit hogy lehet létrehozni?
    nem játék programoon belül hanem Tunnge-n belül, mert pl a listába amit kidob nem szerepel az a játék amivel játszani akarok. vagy ez hogy van ilyenkor?
  • Benny04
    #12
    na megjött a levél... :D
    am hogy lehet angolra állítani a nyelvet? -.-
  • Benny04
    #11
    persze...
    akkor meg azt írja ki, hogy ez a név már foglalt, de én nem akarok más neven regizni :/
  • milk4
    #10
    Jó emailt adtál meg regisztrálásnál?
    Próbálj meg újra regisztrálni.
  • Benny04
    #9
    nem küldik a mailt
  • KILLER2
    #8
    Tudom, de ha jól tudom, nem egy játéknál nem működött. No mindegy, majd kipróbálom ezt is.
  • Benny04
    #7
    fasza
  • Facek
    #6
    Ez sem jatekfuggo, minden jatekot lehet vele tolni. Persze biztos van kivetel, de ami nalunk hamacsival nem ment ezzel ment.
  • Fehercsoki
    #5
    Hmm ez szar megfogalmazás,de mind1 végülis érthető nem?
  • Fehercsoki
    #4
    Hamachi nem játékfüggő,egyszerűen csak intereneten keresztül hálózatba köti a gépeket,és ezért lehet lanon tolni.
  • KILLER2
    #3
    Ugyanazokat a játékokat támogatja, mint a hamachi? (nem értek hozzá, de annál ha jól tudom vannak játékok, ahol nem működik)
  • milk4
    #2
    Még csak béta verzió van,de már most is sokan használják.

    Kicsit az Xfire-hez hasonlítanám a programot,login-os rendszerrel működik az egész,lehet skin-t váltani,barátokat felvenni stb...
  • milk4
    #1
    Tulajdonképpen ez olyan mint a Hamachi,csak ez kifejezetten játékosoknak készült.



    Itt a weboldalon minden fontos információ megtalálható.