47
  • Atisz #47
    A 2012 tényleg egy vicc, engem a fejjel lefelé zuhanó pálmafával díszített útburkolatos rész borított ki teljesen :)
    Persze ok, ezek az igazi közönségfilmek, mivel a látvány, hangeffektek mind a topon vannak, korhatár nélküliek (mehet az egész család) és általában szórakoztató (mondjuk ami valóban történik a Földdel, az nem annyira, persze az senkit nem is érdekel).
    A Zombieland jó hogy nem tipikus mészárszék mozi lett, szerintem van már olyanból elég (pl. Holtak hajnala, Holtak Földje - mind a remake-ek, mind az eredetiek igen jól sikerültek és alapműveknek számítanak a kategóriában).
    A Twilight is vicc sajnos, a 12-16 éves korosztály körében elért óriási sikerei miatt viszont természetes volt a folytatás, még jó pár rész várható.
    Az előzetes vélemények szerint Verebes fiának filmje eléggé a látványra ment rá, a sztori sajnos zavaros marad, de ettől függetlenül talán érdemes megnézni.
    A Karácsonyi Ének a másik nagy közönségfilm, mivel egyrészt ugyebár a témába vág (közeledik a Karácsony - bár napjaink egyre inkább ateista szemléletű világában nem tudni meddig lesz ez még így), másrészt animációs (ez mondjuk már nem nagy kunszt, a mainstream mozifilmek egy elég jelenetős része ma már animációs). Tuti siker.

    3+1 sikerfilm, 1 magyar produkció. Hmm, azért lesz időnk "hazajárni aludni". :)
  • Atisz #46
    "Novemberben csak aludni járunk haza a moziból"

    Ez azért így, ebben a formában nagyon durva és abszolúte nem indokolt.
  • Hoz_Hun
    #45
    A zombilan óriási csalódás volt nekem. Kifejezetten szeretem a zombis filmeket és játékokat, de ez zombik szempontjából egy hulladék. Romantikus marhaság zombi apokaliptikus környezetbe ágyazva. Jó kis hentelésekre és vérözönre számítottam erre a film 80% egy nyálas csávó andalgásáról szól. Röhögni nem lehet rajta, mert tulajdon képen nincsenek benne poénok; egyedül talán a Bill Murray rész mosolyogtatott meg. Pedig ígéretesen indul egyébként. Színészek csapnivalók, leszámítva Woody Harrelsont. Rajta kívül mindenki antipatikus vagy idegesítő. Aki nagy hentes zombi mészárlásra számít NE TEGYE, mert nem az.
  • Justil
    #44
    Nézd abban egyetértünk, hogy sajnos sok jó film elsikkad a látványfilmek mellett. Mondom ezt úgy, hogy a 2012-re tuti beülök, már csak azért is, hogy kifolyhasson a szemem.
  • koschwarz
    #43
    egyébként biztos jó lesz a 2012 arra, hogy az ember szeme kifolyjon és megsüketüljön a moziban, én igazából csak azt sajnálom, hogy az olyan gyöngyszemek, mint a zombieland méltatlanul elsikkadnak az ilyen filmek mellett.
  • Justil
    #42
    egyébként nyilvánvalóan nem egy story, vagy egy karakterábrázolás, vagy színészi játék az, amiért az ember beül a 2012-re. látvány. se több, se kevesebb. néha az is kell...
  • Justil
    #41
    engem felizgat, pedig 1990 előtt születtem. ennyit erről.
  • Wittgen
    #40
    Azért nem kell a 2012-t fikázni, hiszen minőségi katasztrófa filmeket szinte csak Emmerich csinál, azt is kb 3 évente. Ehhez van tehetsége. A B-kat és egyéb fos filmek meg nem katasztrófa filmek, hanem katasztrófálisan szarok. Kell 1-1 látványorgia minden évben, mikor a Föld darabjaira hullik . Kár, hogy olyan még nem készült, aminek nem optimista lett a befejezése (értsd: megmenekült az emberi faj...).
  • TM
    #39
    Honnan tudod, hogy gány lett?
  • TM
    #38
    Sehol a világon. Majd decemberben, nálunk meg január 7-től.
  • stargatelost
    #37
    picsába már, 2012-re elmentem volna, de minek kell rá gány szinkront rakni???
  • koschwarz
    #36
    eeee, a közönségnek és a kritikusoknak is egyöntetűen tetszik, állítólag nagyon vicces, woody harrelson pedig a legcoolabb arc goerge clooney seth-je óta (alkonyattól pirkadatig), jók a bevételei. ha megnézed a trailerjét, egyértelműen állat. engem ez meggyőzött.

    láttam a 2012 trailer-jét is, de őszintén nem tudom, hogy kit izgathat ez még fel...nyilván csak a 2000 után születetteket
  • Justil
    #35
    Ja veri, mert te azt mondod, mi?
    Ha neked nem kell a 2012, ne vegyél rá jegyet, ne is töltsd le, és kész. Ilyen 1xű.
  • koschwarz
    #34
    nem mondjátok, hogy fogalmatok sincs milyen lesz a ZOMBIELAND? amit lehet tudni róla eddig, az alapján az összes fenti filmet veri. alig várom már...

    erre ez a 2012 vezet, a 35ezredik látvány-katasztrófafilm...ejnye, ejnye, nem vagyunk jobbak az amcsiknál.
  • winnie
    #33
    ehh, remélhetőleg odaér. a kritikák jó része számítógépes, az ilyen filmek, ld. crank, nagy vásznon jól mutatnak, bár a gamer tényleg nem a legsikrültebb darab, de...
  • Wittgen
    #32
    Itt, Kaposvárott még nem

    pedig igényem lenne némi zúzással teli mozifilmre
  • winnie
    #31
    miért ne jönne?
  • winnie
    #30
    a gamer már megy a mozikban.
  • immovable
    #29
    Na ezek közül, majd letöltöm a 2012-t. :D
  • morden
    #28
    Az Avatar akkor biztos jön Magyarországra is ?
  • Flora2
    #27
    És hol van a Sherlock Holmes Guy Ritchi-től?
  • Wittgen
    #26
    A Gamer nem lesz bemutatva itthon? Csak, mert az megnéztem volna moziban, függetlenül attól, hogy lehúzták mindenhol :)

    Egyébként 2012 tutira moziban megnézendő számomra, hiszen látvány és effekt orgia lesz az egész. Ennyit megér, hogy szórakozzat egy jót. Zombieland szintén moziban, mivel a zombikból sohasem elég. A Holdhercegnőt meg csak azért, mert magyar a rendező és a Terabithia c. filmje nagyon tetszett, függetlenül attól, hogy mást vártam Én is :)

    Alkonyat:

    Decemberben meg egyértelműen az Avatar lesz a favoritom, megyek is le Pécsre, hogy 3d-ben láthassam.
  • kalapos01
    #25
    Vagy pedig csak 2010-ben lesz a premierje.
  • TeDDyRuSh
    #24
    "Ha 19-e, akkor ismét világpremier, ezúttal az Alkonyat: Újhold (The Twilight Saga: New Moon), mindenki tudja, miről van szó, ugorjunk."

    Ez miez a film?
  • morden
    #23
    Most nézem , kimaradt egy 100 millió dolláros filmecske az ahol a vadak várnak (Where the Wild Things Are) nov 16 elvileg a magyar bemutató, igazi közönségfilmnek ígérkezik nagy hiba hogy ez kimaradt és jóesetben pár ezer nézőt vonzó filmek pedig bekerültek a cikkbe ( vagy az a stúdió nem tejelt a reklámért :D )
  • tmk
    #22
    2012 moziban nézős lesz, a Zombielanden még gondolkodom (sajnálom h nem volt világ premier ezért lehet nem is fogom megnézni moziban).

    Viszont a Paranormal Activity-t biztos nem fogom moziban megnézni. Túl van hypolva a film, sokan akik látták csalódtak benne...
  • winnie
    #21
    oké, a karácsonyi ének is, de az evidens.
  • winnie
    #20
    a hónapból tuti moziban nézős az 1, az informátor, a próféta, a tiszta napfény és persze a paranormal activity. utóbbi naná, hypemókus vagyok.
  • angelslie
    #19
    New Moon-t és 2012-t megnézem tuti :)
  • NEXUS6
    #18
    És az új Dzsordzsklúni, Ivánmekgregór, Kevinszpészi ill Dzseffbridzsisz főszereplésével készült film? The Men Who Stare at Goats?
    Elvileg Nov 6. a premierje!

    Lehet, hogy nem nálunk.

    Csak mert az szemben ezekkel a limonádékkal valós történeten alapul, igaz sokkal fantasztitkusabb, mint pl. az északamaerikai krízisfilmek hosszú sorát gyarapító 2012.
  • bertino
    #17
    paranormal activity -.-
  • bertino
    #16
    értelmes hozzászólás volt, köszi.
  • ezsgénikk
    #15
    Lehet, hogy nem olvastam eléggé figyelmesen, de ezek közül melyik az "év... leghorrorisztikusabb magyar címmel rendelkező filmje"?
  • neoG
    #14
    Nézzük csak:
    Afrika: néger csákó ül a sátor elött nagy hassal.Éhezik.Ugyanez 1 óra múlva.Aztán 12 óra múlva.Egy nap múlva elmajszol egy magot.Majd kezdődik az egész elölről.

    2012:Özönvíz, meteor zápor, menekülés bazinagy hangeffektek stb. (és még oltatnom sem kell magam minden szar ellen, max egy kis H1N1et nyelek be a szomszéd kolás poharából)

    Hááát.Spec Nekem a második izgalmasabbnak tűnik
  • Nonix
    #13
    Az ilyen embereken mint te jókat tudok röhögni :D
  • m minnifield
    #12
    ha fizeted a repülőjegyet, az oltásokat, a szállást és a kaját, már itt sem vagyunk
  • Silenzio
    #11
    Mi a francért érdekel ennyi embert egy nyomorék katasztrófafilm? Nem vagytok komplettek, komolyan. Menjetek el egy fekete-afrikai, szegény országba, ott aztán szembesülhettek az élet fonákjával. Annyi keserűséggel, katasztrófával, nyomorral, hogy egy életre elegetek lesz. Ha gondoljátok, ajánlhatok néhány konkrét helyet.
  • Jimmyke
    #10
    Zombieland még csak most?
    Alkonyat bezzeg világpremier. Dehát ha ez kell a népnek :D
  • Zoliz
    #9
    Igazad van, max vígjáték még moziban, ahol van egy kis hangos röhögés feeling.. és ha valaki röhögtet mégjobban röhögsz te is még ha xar is a film :)
  • Zoliz
    #8
    Én is a 2012-re böktem és míg töltötte az eredményt biztos voltam benne, hogy Ti (a többség) is ezt választjátok.. :)

    Mozira most nincs pénzem, majd megszerzem valahonnan...
    Bár az ilyen filmek tényleg mozit (hatalmas vásznat) érdemelnek...
    Majd megyek moziba ha kapok munkát!