637
  • Papa01 #437
    Ez a nem semmi:


    Utoljára szerkesztette: Papa01, 2016.05.20. 16:55:39
  • TokraFan
    #436
    A grafika kevésbé fontos, de én azt gondolom, hogy ezt a kb. két embert aki ezen "dolgozik", már nem igazán lehet komolyan venni.
    A nagy stúdiók is késnek, sokszor persze éveket is, de annak oka is van. Itt viszont továbbra sem értem, mi tart ennyi ideig? Maga a játék szinte teljesen megegyezik az eredeti 1994-es verzióval, amit kb. 3-4 emberrel fejlesztett a Mythos.
    A Xenonauts pedig 2 évvel a KS kapmpányt követően meg is jelent (igaz, már korábban is dolgoztak rajta, de ezt azért nem veszem ide, mert az UFO2 sem a nulláról építkezik).
    Na mindegy. Én már úgy vagyok ezzel, hogy ha netán kijön akkor örvendek vala, de az ilyen két havonta kiizzadt képekkel már nem foglalkozom, nem veszem már komolyan.
  • LMNO
    #435
    A grafikát lesz-rom, az előző se volt egy Krájzisz :)
    A játék legyen jó, igazából nem is kellene sokat változtatni: új, véletlenszerű pályák; új fegyverek, képességek; okosabb AI; több bázis stb.
    (Ja és fusson el a laptopomon :) )
    Utoljára szerkesztette: LMNO, 2016.04.06. 19:11:51
  • TokraFan
    #434
    Ilyen tempó mellett mindegy hogy néz ki, mire megjelenik megint 8év lemaradásban lesz.
  • Papa01 #433
    E tekintetben már most sem kell szégyenkeznie... :D
  • Lammer
    #432
    Csak ne legyen Duke nukem forever a style :D (1997-2011 any1? :D )
  • TokraFan
    #431
    Akkor pláne! :-)
  • Papa01 #430
    Az a durva, hogy 2009 óta készül... :)
  • TokraFan
    #429
    Ez a játék sose lesz kész. Véleményem szerint, teljesen komolytalan a fejlesztés, valószínűleg 1-2 ember szórakozik vele, azok is csak akkor, ha éppen kedvük van. Ez nem egy bonyolult játék, rendes tempóban max. 1-1,5év lenne a fejlesztés még 2-3 embernek is, ez meg már 4éve készül és még mindig sehol nincs.
  • LMNO
    #428
    Ez fantasztikus :)
    Ilyen info is kint van:
    "Refining is in progress. Levels: Qualma Trees, Scifi Base, Ship 1, Ship 2, Island and Village have been already refined. Devs are now working on next levels."

    (Mintha ez jelentene bármit is)
    A Spring 2016 is eltelik mindjárt. Pedig jöhetne már, mert az XCOM 2 nem nyerte el a tetszésemet, nulla UFO hangulata van.
  • Papa01 #427
    Valamiféle pontrendszert ábrázoló képet tartalmazó menüpont lett kitéve a hivatalos weboldalra: LINK. :)
  • Papa01 #426
    A hivatalos fórumon írta hatodikán az egyik belsős ember ezt:
    Dear all,

    I am sorry to announce that the game release will be postponed to spring 2016 due to the continuing refining and working on game.
    The devs would like to point out the levels will be much more sophisticated in comparison to UFO:ET Gold.

    All team members really appreciate your support and would like to thank you for your patience.

    Én ezt teljesen elfogadom, de akkor minek frissítik 3 havonta a megjelenés dátumát? :)
  • TokraFan
    #425
    Nevetséges és komolytalan ez a társaság...nem tudok mást mondani...
  • Papa01 #424
    :(((

  • Sheltem
    #423
    Egy szó jut eszembe erről a videóról pedig utálom ezt a szót/rövidítést:

    LOL
  • Lammer
    #422
    Szerintem ameddig vartok pattintsatok fel a xenonautsot + ezt a modot:
    X - Division Destiny Denied

    komplett overhaul mod, en holnap fogom kiprobalni, de csak a mod 1.8 giga, szal nyalnksag minden HC TBS playernek :)
  • TokraFan
    #421
    Pedig nincs rá okuk, mert az Xcom-nak nem sok köze van az eredetihez...Csilivili, és kb. ennyi...
    Utoljára szerkesztette: TokraFan, 2015.11.07. 20:52:04
  • Papa01 #420
    Lehet kivárják, amíg az is lecseng.. :)
  • LMNO
    #419
    Én már csak az XCOM 2-ben bízok, ez már ebben az évezredben nem fog megjelenni.
  • Papa01 #418
    Egy kis akciónak én is örültem volna. :)
  • TokraFan
    #417
    Izgalmas egy video...:-)
    De legalább már fejlődnek, mivel az 1db screenshot/2hónap arány helyett, most már "videókat" is kapunk...
    2048-ban talán még megvehető játék is lesz belőle. .-)
    Utoljára szerkesztette: TokraFan, 2015.10.28. 23:31:42
  • Shiwo
    #416
  • Papa01 #415
    Ők is csúsznak! :)
    LINK.
  • TokraFan
    #414
    Valójában nem teljesen értem, mi tart ennyi ideig? Grafika faék, a programot meg már 1991-ben is meg tudták írni pár hónap alatt...
  • LMNO
    #413
    Addig húzzák, hogy még az XCOM 2 is hamarabb fog megjelenni. (És amellett egy időben hülyeség is lenne kiadni szerintem)
  • Papa01 #412
  • Shiwo
    #411
    Winter is coming...
  • Papa01 #410

  • Lammer
    #409
    huha! :D
  • Papa01 #408
  • lammaer
    #407
    Kemény vieó, megerőltették magukat rendesen a megkomponálásával :)
  • TokraFan
    #406
    Már azt hittem, végre egy developer gameplay videót látunk.
    N
  • Shiwo
    #405
  • Papa01 #404
    Hó lenne majd a karácsonyi bejgli mellett ezt is tolni... :)
  • Shiwo
    #403
    egy kis animált UFO
  • TokraFan
    #402
    Nem, ez nem az, akkor valamivel kevertem...
  • Papa01 #401
    Nekem épp az tetszik, ha egy csapatban fejlődnek a karakterek. :) Szórakozásképpen csináltam olyat, hogy nagy UFO-ra 1-2 embert küldtem ki csak... :)
  • steweee
    #400
    azért az enemy unknow után (long war moddal) nem tudom mennyire lehet ez sikeres. persze azért egy próbát mindenképpen megér.

    nekem leginkább egy olyan ufo rész tetszene, ahol aztán valóban peregnek a katonák a mi oldalunkon is, tehát legalább 16-24 fős csapatot kellene irányítani egy akcióban. izgalmas perspektíva lenne
  • Papa01 #399
    Remélem, a játék is mihamarább megjelenik! Már évek óta nagyon várjuk... :))
  • Papa01 #398
    Pazar lett, köszönjük szépen!! :)
    Utoljára szerkesztette: Papa01, 2015.06.07. 08:32:36