258
Film
  • DIESEL DOG #258
    Gladiatus reklám...
  • kastil
    #257
    mivót'?:D
  • DIESEL DOG #256
    BAN
  • Palesz2
    #254
    nem valami hű de nagy:D
    tegnap voltunk moziba, 4 en. Senki más nem volt és szinte csak nevettünk a sok baromságtól :D
  • Tomek83
    #253
    Én egyedül néztem meg,és nekem nagyon unalmas volt. Nem gondoltam volna hogy ebből ekkorát lehet kaszálni.
    Gondoltam is, hogy megcsinálom a magyar verziót:) Filmezem majd a bnőmet jobbra-balra és lesznek speciális effektek:
    -muter,ő fog dörömbölni a falon,meg ő mozgatja majd a csillárokat
    -vörös kandúr, ő folyton az ajtóra ugrik(néha ki is nyitja),éjszaka tényleg rémisztő,olyan mintha valaki be akarna törni(ha majd kamerázom a nyitott ajtót,vigyázok hogy a kandúr farka nehogy belelógjon a kamerába:))
    -veréb a konvektor kéményében,tisztára olyan mintha valaki a falban kaparászna
    Költségek: muternak egy szobatakarítás, cicának egy 300Ft-os teszkós párizsi, a veréb meg örüljön hogy nem etetem meg a macskával.
  • kastil
    #252
    Szerintem csakis egyedül a sötétben :)
  • Palesz2
    #251
    Én ma este megyek moziba megnézni :D
    azéééé ott tuti befosok
  • DIESEL DOG #250
    Na ha már azt írjátok hogy nagyon beszaratós a film akkor lekaparom valahonnan... :DD
  • Reg5
    #249
    Én a végén úgy fostam rajta, hogy kb 1 méterre ült szobatársam...
  • kastil
    #248
    Fú basszátok meg!

    Megnéztem, napközben belepillantottam, de valami faszságnak tűnt. Most így estére elővettem, hát, kb össze vissza fostam magam, 21 éves szőrös faszú legény vagyok :D, de iszonyat befostam.

    Főleg mikor a végén a csaj kiszáll az ágyból és ismét lemegy, mikor a csaj csak állt, a fejemtől kb 30 centire levő telefonom megcsörrent, na, ott volt végem. Amugy sztem a padlásos meg kirángatós rész sokkal komolyabb mint a vége, végére számítani lehetett már az elején, mivel rendőrségi felvétel.

    Ajánlani tudom mindenkinek, aki kicsit is kapható az ilyen filmekre. Nagyon ütött szerintem.
  • DIESEL DOG #247
    Bazmeg majdnem elvitt a szívroham :DDDD
  • DIESEL DOG #246
    Főleg a házimozi ereje! :DDDDD
  • SlayR
    #245
    jah akkor gondolom sűrűn csapkodja az ajtót éjszaka a plazma tv meg a házimozi "ereje" :D
  • DIESEL DOG #244
    Múltkor volt a National Geographic-on egy ilyen műsor ami evvel a témával foglalkozik. Szkeptikusok is bebizonyították hogy ilyen para jelenségek nem léteznek. Pl. az elektromágneses tér ingadozása pusztán a minket körülvevő elektromos gépeknek, vezetékeknek köszönhető, és az ég világon semmi köze nincs a földön túli élethez.
    Tehát én maradok szkeptikus ebben a témában, és hiszem ha valójában látom...
    Jók ezek a filmek ezt aláírom, én is nézek ilyeneket, de a valósághoz nincs túl sok köze...
  • SlayR
    #243
    Őszinténs zólva nemtom mit lovagoltok ezen.....nekem plnagyont etszett a film végre egy " nah még 80kiló vértmeg valami húdefélelmetesszörnyet,gyílkost bele " film hanem ami hat az emberreazzal oldották meg teljesen hihető és sztem rettentően jólett nemazt mondom tökéletes de le a kalappal:)
  • totahun
    #242
    éjszakai műszakban melózom és biztonsági kamerákat nézek "éjellátó üzemmódban" mennek. elhiheted nekem hogy lófasz nem történik. szóval ez a film egy nagy átverés és a gyenge elméjűek beveszik
  • totahun
    #241
    csadás = csalódás
  • totahun
    #240
    csadás a film 4/10 . egyszer sem rémültem meg. Ez max azoknak félelmetes akik soha vagy nagyon ritkán néznek horrort.
  • gibson9
    #239
    fasza kis film volt ez :D bár igazán csak a vége felé kezdett pörögni a film, de akkor nagyon. Amikor a csaj 2x is több órán keresztül öntudatlanul áll egy helyben az ágy mellett az elég félelmetes :D amikor meg a szellem/démon elhúzza a csajt az ágyról az odabaszott :D

    Egy dolgot nem értettem viszont..
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    amikor a végén megszállja a csajt a szellem és megöli a pasiját, akkor ugye amikor billeg előre hátra elvileg akkor van benne a szellem nem? de van egy pont amikor billeg előre hátra, de a háttérben felkapcsolódik a lámpa az egyik szobában aztán le.. na akkor az hogy volt?


    Na meg ha valaki betudná linkelni az eredeti film befejezését, azt megköszönném, mert én youtube-on akármit ütök be a sok paródia videó jön be :S egyszerűen nem találom az eredetit, mert még a sok idióta aki paródiát csinál belőle az is képes kiírni, hogy eredeti, hivatalos befejezés -.-
  • Palesz2
    #238
    :)
  • zoliii
    #237
    egész jó film szerintem még a fűrészt is oda vágja
  • Lipi1980
    #236
    Ha már nem láttam volna, akkor most ENNEK kúúvára örülnénk!!!
  • Lipi1980
    #235
    Őszintén megmondva én többet vártam a filmtől. Lassan indul be, az első fele unalmas. Volt egy két olyan hanghatás, amikor majd hanyatt estem, de ennyi. a Befejezés várható volt. Hogy csinálnak ebből 2. részt???

    A Blair Witch Project még 10 év távlatából is jobban tetszett...

    De a hype az hype!
  • Palesz2
    #234
  • xy21
    #233
    Ne akard tudni mi történik miközben alszol :/
  • Willenbrock
    #232
    Biztos a kamera és elektromos kütyü eladást is növelni akarják a filmmel.Érzékeny mikrofon beszerzésére már én is gondoltam,egész éjjel menne a felvétel,hátha egyszer valami lenne...
  • Willenbrock
    #231
    Valami csavart utólag biztos beleszőnek majd a sztoriba azért hogy legyen folytatás is.
  • berczely
    #230
    Jóólvan már!
    Most odatekertem nektek van igazatok én fél1kor néztem este tiszta kómás voltam hol figyeltem én ilyeneket csak azt reméltem hogy nem fosom be!
  • Palesz2
    #229


    már nem kell soknak kérni :D
  • The FlashBack
    #228
    jézusom:O
    te nem azt a filmet nézted.
  • Broafka
    #227
    te úristen, hogy az isten pi***ba értelmezed te ezt a filmet?
    Ez már ijesztő...
    Jah valószínűleg kiszállt, aztán megölt mindenkit, aztán kihívta a rendőrséget, aztán őket is kinyírta, majd beléjük szállt, egyszerre kettőbe, majd ők is kinyírtak mindenkit az utcában, aztán meg a csajt is, majd még agyon lőtték a fiút is még 60X
    WTF?
  • Doomista
    #226
    Nem. A hulla miatt sikoltozott a csaj barátnője, és ki hívta a rendőrséget.
  • berczely
    #225
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    megáll a csaj dűlöngése akkor kiszáll belőle a démon vagy mi kinyírja a csajt aztán visszaszáll és dűlöngél tovább...
  • REPS0L
    #224
    anyádat :DDD
  • Broafka
    #223
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    honnan a fenéből veszed te azt, hogy miközben a csaj dülöngél és bejön a barátnője, akkor azt is megöli? ember, meglátja a hullát, és sikítva kirohan, és rá fél órára jön a rendőrség, naaaa, nem dereng valami?
  • jhetedikj
    #222
    Az igen nagy volt bakker!:DDD
  • Looooser
    #221
    ez régi volt :D
  • Doomista
    #220
    A rohadt *******....épp nagy hangerőn néztem egy filmet...erre meg ez...a**aew3*4*32q4343w2*43w*....nem érzem a szívem...ezért megfizecc te joker...
  • AntiHero
    #219
    nesztek reál góst:D
  • triplet
    #218
    am. a filmben szereplő csaj jól megkapná:P
    csak aztán a szellem nehogy bezavarjon:D