100
A trash királyai! :)
  • Noodlee
    #60
    Megadeth és az industrial
  • monzta
    #59
    atomkirály zene. dave mustaine zseniális dalszerző. ez nem szimplán thrash, legalábbis nekem többet jelent. az endgame is fenomenális lett.
    szeressük őket na.
  • Ulvar
    #58
    THRASH. Légyszíves. :)tHrash
  • Terensz
    #57
    Mármint azt, hogy én nem sorolom metálon belül sehová, vagy az industrialt, vagy hogy nem trash?
  • Ulvar
    #56
    ne aggódj én se hallgatom :). Egy számot hallgattam anno, de elég is volt :). Speed metál messze áll nagyon tőlem.
  • Noodlee
    #55
    Dragonforce? Igazából nyitott vagyok mindenféle stílusra, de az ő zenéjüket nem tudom megemészteni. Hogy lehet egyáltalán meghallgatni?
    Saját vélemény!
  • Noodlee
    #54
    Ez hol olvastad? :D
  • Noodlee
    #53
    Maximális egyetértés!
    St. Angeren hogy a fenében szólhat ennyire siralmasan egy dob??
    Rakás sz@r az egész!
  • Noodlee
    #52
    Érdekes, hogy még csak most nyílt neki topic!
  • tenkenorman
    #51
    http://www.youtube.com/watch?v=Gv6psE7l7rk
    Kedvenc. Flatout 3 ből.
  • dartonita
    #50
    Uuuuuaaaaaaa Megadeth
    Sajna csak a regi albumokat ismerem.
    Countdown To Extinction pedig a mai napig az egyik nagyonnagy kedvencem.
  • bakvarnyu
    #49
    Municipal Waste - Wrong Answer (live@Budapest 09.09.09.)
  • Apus
    #48
    ugyan. ott a motörhead vagy a sodom. vén kecske mindegyik, de ma is tele vannak energiával, kurvajó lemezeket csinálnak.
  • bakvarnyu
    #47
    Á vének már, nem érzik, hogy legalább 10 éve be kellett volna fejezniük.Utolsó jó lemezük a 1992-es. Görcsös erőlködés. Amúgy a Slayer is.Nem veszik észre , hogy csak lejáratják magukat. Legalább a Slayer az még élőbe jó.Fiatal korban elmegy ez a csapkodás de 50 évesen már röhejes. Adják át a terepet az újoncoknak pl.Municipal waste, Legion of the damned,Bonded by blood ,Fueled by fire azok még fiatalok , éhesek.
  • Apus
    #46
    Ász zene!
    In my Darkest Hour
    Countdown of Extinction
    Mice and Men
    Hangar18
    stbstbstb.
  • Cat 02 #45
    Húú, ők vannak a Duck Dodgersben :)

    link, de fent van teljes rész is
  • spiczi91
    #44
    Industrial a Rammstein....

    A Megadeth thrash metal, kivéve a Killing is my business, mert az inkább speed.
  • Ulvar
    #43
    Szegény Mustain...Nem hiába harcol 20on akárhány éve hogy megmutassa neki jobb a thrash bandája mint a Metallica :). Ezért harcol mióta onnan kirúgtál :). Hidd el Thrash játszik vagy akar játszani :).

    Ha ezt elolvasná hogy beírtad hogy industrialt játszanak,...agyon ütne :).
  • mumpic
    #42
    Ezek olyan bulis zenék. Koncerten hallgatva, megfelelő minőségű sörrel a kezemben (az idő múlásával minőség -> mennyiség vektorral korrigálva a tételt) én is élvezném. :)
    A DT meg olyan művészzene.
  • Terensz
    #41
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Véletlenül sem trash. Azt hiszem industrial metalnak szokták szakmai berkekben hívni, amúgy szerintem szimplán Megadeth oszt kész :-)
  • Terensz
    #40
    Én tájékozatlan vagyok ebben a témában (rofl). Hogy is volt az a történet, mikor Dave Mustaine izomból pofánvágta James Hetfieldet úgy, hogy kiesett 2 foga?
  • zvaragabor
    #39
    Na van végre egy ilyen topik is. Szeretjük a MegadetH-et.
    Hangar 18 bestofall, album nincs kedvenc, több szám más-más albumokról.
  • Ulvar
    #38
    Hát az ugyanolyan igénytelen mint bármeny más Thrash. Ide sorolnám még a Kreatort is, ami az új albummal elérte az év legjobb Thrash albuma címet.



    Ezért Thrash a Thrash, mert igénytelen de kicseszett jó, nem túl gyors, mint a Dragon force speed metálja, és megfelelően kemény zene.

    DT nek nekem is megtetszett 1-2 száma, de azért én annál jobban szeretem az erősebb stílust. Bár mondjuk Skate punkot is mostanában hallgatok...
  • Terensz
    #37
    +fav
  • mumpic
    #36
    Az ilyen viták is feleslegesek :P
    Nekem sem tetszik sok zene, de nem fikázom a zenekart, mert van akinek az a mindene.
    Az elkurvulásról meg annyit, hogy egy Metallica szintű zenekarnak nem hiszem hogy az emtívi meg a menedzser mondja meg hogy milyen zenét játszanak, hanem ők írtak olyen számokat amik az eredeti vonaltól eltérnek.
    Nekem pl abszolút kedvencem a Dream Theater, de az utóbbi 5 év termését még mindig csak szokom, mert tök más mint a régebbiek. De nem mondom hogy elkurvultak, vagy ilyesmi :P
  • gyuri12
    #35
    "Metallica első 3 albuma CSAK"
    A legújabb sem rossz, és a 4. sem,ofkorsz. De csak az első 3 a thrash,állat húdefasza dolog.
  • Rotcsa
    #34
    Nekem a Metallica a St. Anger-el megszűnt létezni! :)
    Sajna ez van,hiába van még szinte mai napig a régi fölállásában, nem tudnak egy jót zúzni! :)
  • Rotcsa
    #33
    Á, a Metallica el van kurvulva!
    Nem találják a régi önnmagukat, viszont a Megadeth sokkal inkább azt játsza, amit a rajongók elvárnának tőle!
  • gyuri12
    #32
    Ha Thrash,akkor a Metallica első 3 albuma CSAK.A Megadeth,és főleg a Slayer valahol a "kurva szar" és a "mi az isten ez?" között van.
    Egyedül a Duke Nukem theme az,ami tetszik,de az nagyon.:)
  • Rotcsa
    #31
    A Washington is next sztem elég hű maradt a Megadeth arculatához, ami a bonyolult, változatos szólókat illeti legalábbis! :)
  • Rotcsa
    #30
    Rust in peace, yeah!


  • Rotcsa
    #29
    Amit Heavynek szántam. De asszem egyértelmű! :)
  • mumpic
    #28
    hm, nem hasonlít a többire, akkor biztos ez a hegyimetál :P
  • mumpic
    #27
    és ez most melyik? :)
  • Ulvar
    #26
    Hát pedig az az igazi Thrash :) Hallgass meg egy Hard Punk számot,...na azt gyorsísd fel meg zúzasd be 5000xeresre. megkapod a Thrash metált :).

    de persze van azért lazább Slayer szám is...

  • Rotcsa
    #25
    Amúgy ezzel én is így vagyok, bár a Heavy stílusjegyei azért elégh jól elkülöníthetőek a többi metal-underground műfajtól.

    Pl: Manowar-Let de Gods Decide
  • Rotcsa
    #24
    Csak most látom, h a leírás a beágyazni kívánt videó SRC-címét teszi flash-ek közé. Én azt hittem az url-cím az és azzal is próbáltam.

    Mi az az SRC, hol találom? :D Bocs, h amatőrködök, de tényleg nem toom! :S
  • mumpic
    #23
    Viccesek ezek az elnevezések, én általában nem ismerem fel a stílusjegyeket. Azt még megértem hogy a Misfits miért horrorpunk :P
    Kétféle zene van, ami tetszik, meg ami nem.
  • Rotcsa
    #22
    A Slayertől nekem csak a "Rain in blood" ismerős, de köszönöm szépen, annyi elég is belőle..::D
  • Ulvar
    #21
    Nem megy ez neked...

    Amúgy alapjában véve szeretem a zenéjüket, de semmiképp nem nevezném a Thrash királyainak, mert ha szavaznom kéne akkor Slayerre szavaznék, és ezzel nem kell vitába kerülni. Slayer, Metallica (első 3 album), Megadeth...hát itt album számot sem tok meghatározni, de hát ezek a populárisabbak, vannak azért nagyon jó bandák amik sosem kerültek a nagyszínpadra :). De van egy új Thrash éra, Thrash - Death keveredés.