100
A trash királyai! :)
  • denpatrik
    #100
    eza tetves szar más videót rakott be!,grrrr
  • denpatrik
    #99
    Hogy ki ő.......!Az 1ik kedvenc szólógitárosom.1982–1995-ig az Anthrax-ban játszott.Habár eléggé alábecsült,de ha megnézel pár 80-as évekbeli Anthrax koncertet,láthatod milyen tempóban képes játszani,emellet nagyon kreatívan tud improvizálni,és jópár túlbecsült gitárosnak odaverne a játékával,úgy hogy közben lazán lenne ideje ökörködni.És tényleg egész szines a játékstílusa.Utoljára 2005-ben táncolt vissza az Anthrax-ba,amikor 1-2 turné erejéig megtörtént a banda újjáalakulása,aztán újra mennie kellet,ami talán betegsége miatt lehetett,de ebben énsem vagyok biztos,de most új bandát hozott össze a eza RED LAMB,de a régi stílusa már odaveszett:((

    -Most viszont nem tudom megállni,h valamit ne idézzek fel a régi szép időkből,így itt 1koncert vid:


    -Bal oldalt aza kis ember a fehér Rhandy Rhoads-os gitárral Danny:)
  • Rotcsa
    #98
    Tetszik ez a formáció. Nem is tudtam, h Mustaine mást is csinál a Megadeth-en kívül.
    Ki ez a Dan Spitz amúgy?
  • denpatrik
    #97
    Igen,jó az új album,de a Rust in Peace-nél úgysem lesz már jobb.
    -közben kijött a Dave Mustaine és Dan Spitz által készített album a Red Lamb-nál.
    1kis ízelítő belőle itt: http://www.youtube.com/watch?v=ZIQclObm3_w
  • Rotcsa
    #96
    Valamiért nem teszi be a videót, pedig sg pluginnal próbálom.
    Na mindegy,nesztek, ez az :D
  • Rotcsa
    #95
    <iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/RMO-yAB4MZs" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
  • Rotcsa
    #94

  • Rotcsa
    #93
    Jó lett az új album, ez a szám különösen tetszik:


  • denpatrik
    #92
    Nekem alapból az egész Belladonna-féle Anthrax hiányzik,Bush rossz irányba ment el a bandával,habár voltak jó zenéi az Anthrax-al,de csak fele olyan jó lehetett mint Belladonna
  • spiczi91
    #91
    Caggiano ügyes gyerek, nem egy Spitz, de jobb helyettest nem is nagyon tudnának találni helyette. Nekem igazából Belladonna hangja hiányzik a 90es évekbeli anthraxből, az Only hatalmas volt a Big4 DVD-n.
  • denpatrik
    #90
    hát én azért kételkedem haver,Dan Spitz a régi szólógitárosuk már nem jön vissza,utoljára 2005-ben jött össze a régi banda szinte mesébe illően,akkor még lehetett látni vmi-t a régi Anthrax-ból
    d,hogy vmi jobbat mondjak Dave Musataine és Dan Spitz 1 új albumon dolgoznak,már nagyon várom,kiváncsi vok,h a két nagy szólógitáros mit hoz össze
    itt lehet róla olvasni ezt-azt: http://www.shockmagazin.hu/portal/hirek/kozosen_dolgozik_dave_mustaine_es_dan_spitz
  • spiczi91
    #89
    Most már újra nagy banda, Belladonna visszatért. :D Kiváncsi leszek az új albumukra, kicsit Spreading... utánérzete van annak a számnak amit élőbe játszottak róla.
  • denpatrik
    #88
    nagy kár,pedig 84től 92-ig nagy banda volt
    ezt nézd meg: http://www.youtube.com/watch?v=2ibD5pFTgYo

    ekkor játszottak a leg állatabbul
  • Rotcsa
    #87
    Nincs a neveddel semmi baj! :)
    Az Anthraxot nem igazán ismerem...
  • denpatrik
    #86
    hú a rohadt,Anhtrax-es névvel ide írni.......fura,d a Megadeth is jó
  • Rotcsa
    #85
    szasztok!

    Április 8.-n korncerteznek Budapesten! :)
  • Rotcsa
    #84
    Köszi!
    A tavaly nyáriról sajnos lemaradtam, erre azért remélem el tudok majd menni!
  • spiczi91
    #83
    Ha esetleg valaki nem olvasta/nem hallott róla, ápr. 11. Slayer/Megadeth a Papp Laciba. :)
  • Rotcsa
    #82
    Remélem még lesz jegy, mire meg tudom venni! :S
  • spiczi91
    #81
    8k v. 9k, én még 8ért vettem
  • Rotcsa
    #80
    Nem tudod véletlenül, h mennyibe kerül a jegy?
  • spiczi91
    #79
    ja
  • Rotcsa
    #78
    Van olyan itt rajtam kívül aki már most tudja, hogy biztosan eljön a koncertre?
  • Rotcsa
    #77
    Köszi Ulvar, az tényleg jó!
  • Ulvar
    #76
    Új klipp ! ISTENI!

  • Rotcsa
    #75
    És most..... az egyik leghíresebb fps game főcímzenéje az egyik leghíresebb együttestől! Enjoy! :))

  • Rotcsa
    #74
    Amúgy csak miattad megnéztem a wiki thrash-ről szóló szócikkét, és ott tényleg az elsők közt említik az általad mondott együtteseket. :)
  • Ulvar
    #73
    ŐŐ haverom kijavított igaza van, félre olvastam. Ismeretség tekintetében tényleg a 4 legjobb. sorry.
  • Ulvar
    #72
    Szerintem is jók, Heavy metált játszanak, amibe bele szól a vallásuk is. Ennyi. De a kivágott seggű metálosok a Glam metálosok :).
  • Rotcsa
    #71
    A második felében pedig teljesen igazad van, minden áron a Metallicát akarta lenyomni. Pl a Mechanix az egy Metallica szám, amit fölgyorsított.
  • Rotcsa
    #70
    Nem.
    Én csak azt mondtam, amit a wiki ír.
    Hogy az mennyire tekinthető prominens forrásnak, döntse el mindenki maga, de elég sokan onnan idéznek definíciókat, stb.. szal..
  • Rotcsa
    #69
    Én nagyon szeretem őket is!
    Azon a számon kicsit tényleg furi a hangja,ami lehet vicces de 5 napig csak a magyar verziót tanulta, ami azért elég megtisztelő egy akkora együttestől, hogy egyáltalán felvették a magyar nyelven is.
    Szlovákul hál isten nincs rajta.
  • Ulvar
    #68
    He? Nem Exodusra gondolsz? :)

    Metal Church, Metallica, Slayer, Exodus. Ez volt az első 4 Amerikában, Európában pedig a Sodom, Kreator, Destruction. A Megadeth első albuma 84ben még Speed metal volt, nem Thrash...az Antrax meg 86ban jelent meg először.

    u.i.: Amikor megjelent a Thrash akkor még a Metallicaban játszott Mustain. Miután kirúgták az alkoholizmusa és drogozása miatt megfogadta hogy lenyomja a Metallicát bármi áron...hát ez így is ment, és megy a mai napig, de már egyszer elérte hogy megverte a Metallicát, de ő még többet akar (Amikor megjelent a Metallicától a Reload).
  • Rotcsa
    #67
    Erről nem hallottam, de rendre cukkolják egymást, az tuti! :D

  • Noodlee
    #66
    Semmi gond, ilyen hülyeségen amúgy sem ugranánk össze nem igaz? :)
  • Noodlee
    #65
    Manowar... na az egy másik vicc zenekar. Nekem még mindig a seggnél kivágott bőrgatyás korszakuk jut eszembe. :)

    Nemrég hallottam tőlük egy albumot/számot.
    Father címmel kb. 10 nyelven felvettek egy nótát. A magyar verzión könnyesre röhögtük magunkat itt a melóban :P
  • Rotcsa
    #64
    Ú, ne haragudj!
  • Rotcsa
    #63
    Igen, nekem a kedvencem lett!
    A vicc az, hogy előtte Manowart hallgattam izomszakadásig, de a tavasszal a youtub-on rábukkantam egy számukra, ami az "Angry again" volt beleszerettem azonnal! :)

    A kedvenc számaim:
    In my darknest hour
    Peace Sells
    Rust in peace..polaris
    Angry again
    Tornado of souls
    Symphony of destruction
    Turst
    Hangar 18
    Duke Nukem
    Return to hangar
    Á tout le monde(C.Scabbia-val(Abomination album) is)
    Secret Place
    Washington is next
    44 minutes
    The hardest part of letting go
    Headcruser
    Endgame

    Nah, csak ennyi!
  • Noodlee
    #62
    Olvass rendesen koma!
    Én azt írtam, hogy nem industrial, és nem azt, hogy nem thrash.
    Ha már itt tartunk, akkor egy jó ideje valóban nem thrash zenét játszanak.
  • Rotcsa
    #61
    A Megadeth az THRASH!
    Légyszi nézd meg a wikis szóciket!
    A Legendés Thrash 4-es egyik tagja a Metallica,Slayer és az Anthrax mellett!
    Ezennel a műfaji besorolásról szóló vitákat jó lenne már lezárni! :)
    Gyerekes kicsit.