78
Vadászat,halászat,madarászat virtuálisan
  • DaemoonHunter
    #38
    Nekem anno a Dangerous Hunt nagyon bejött...sajna azóta nem játszottam jó cabala's játékkal.
  • renegade02
    #37
    lol
  • Laky
    #36
    Igen, még a régiekkel is játszottam. Best of vadászós, bátran állíthatom.
  • berczely
    #35
    Valaki más már amúgy kipróbálta a játékot?
  • berczely
    #34
    Hát csak úgy viszonyításképp
    Amúgy nekem még ez a Hunting Unlimited is jobb mint ez a Cabela's!

    Van amúgy általános vadászós játék topic?
  • aaa007
    #33
    (berzly) most ha ez a cabelas topic-ja akkor miért a deer hunterről meg a the hunter-ről raksz be képeket?

    amúgy:

    (kibaszottul nem tartozik ide de tessék:)



  • berczely
    #32
    Végre már valaki aki egyet ért...

    Játszottam is vele az előbb egy kicsit!

  • ricsa008
    #31
    na még1 okos

    ezt télleg zárni kellene
  • bajgunar
    #30
    Nah ennek van grafikája!!! Cabelas már rég elavult game! 2005 óta csak gyengül a minősége!
  • berczely
    #29
    És most szóljalak le érte mert azt mondtad hogy jó játék?

    kb ennyit értek (aaa07) ... elmondtam a véleményem azt már egyből lehurrognak meg beteg vagyok stb.

    Nem téged akartalak bántani DeerHunter01 Sőt! senkit nem akartam bántani csak egyesek szeretnek értelmetlenül kötekedni...
  • DeerHunter01
    #28
    jó játék szerintem és a grafikával sincs semmi baj
  • huntofa
    #27
    csak single
  • kakaoskalacs
    #26
    Multiplayer része van ajateknak vagy csak single ?
  • berczely
    #25
    Nyugodjon meg doktor bácsi!
  • huntofa
    #24
    gyogyós vagy!
  • huntofa
    #23
    nyugi lányok! inkább egyetek meg egy csomag korpáskekszet !

  • aaa007
    #22
    Annyi a lényeg hogy már te se tudod már miről beszélsz....
    Megnyitsz egy topic-ot egy játéknak aztán bejelented hogy ez gagyi ezután azt írod nem baj másnak még tetszhet és írhat róla most meg már záratni akarod? Fordulj orvoshoz kisfiam....tényleg nem stimmel valami veled.

    Aki grafika alapján ítél meg egy játékot az hülye és aki azt mondja hogy a cabelas-nak csúnyább a grafikája mint a deer hunter-nek az pedig vak.
  • berczely
    #21
    Akkor most kinek van baj a szemével?

    "Maradt ugyan az az ösvényen mászkálós árkád játék!" írtam...

    "Minden idők legkomplettebb játéka lesz igazi sportembereknek" írja a cikk.
    Én a sportemberek alatt az erdőbe járó vadászokat értem nem azokat akik egy helyben álló agyaggalamb vadászatot játszanak!
    De ha ez a játék annak készült akkor így jártam!
    Azért írtam a Deer Hunter-t és a The Huntert mert azok azok a játékok ahol szabadon császkálhatsz a terepen és keresheted a vadat (Hunting Unlimted is akkor ide tartozik) nem úgy mint ebben hogy nem tudsz lemenni az ösvényről mert a bokornak aurája van és nem mehetsz neki meg "menny oda és nézz oda" stb. óvodás rávezetés arra hogy hogyan lődd ki a vadat!
    Grafikában lehet túloztam, de 2009ben nem ezt várnám el!
    The Hunter-tel pedig semmi problémám mert annak nagyon jó hangulata és grafikája is van!Mintha csak itt valamelyik közeli erdőben vadászgatnék!
  • ricsa008
    #20
    hát jah


    am a hunterről szó nem esett az teljesen más kategőria és stílus eddig egy vadász játék sem fogott meg jobban a Hunternél
    megpróbálom elmagyarázni (ha valami nem stimt javítsato ki) Mig a te Deer Hunter-ed egy nagyon (finoman fagalmazva) szarkupac am ide tartozik a Hunting Unlimited széria is az egy vadász játék
    A Cebelas sorozat ami lehet játékélményben nem nő föléjük de grafikába mindenképp még talán a Huntert is szorongatja. Én ezt un. Arcade Vadászjáztéknak tartom
    A The Hunter pedig egy majd a Just Cause 2 is futtató motorra ráépített Vadász SZIMULÁTOR ráadásul valamiért MMO minősül
  • berczely
    #19
    Hát érdekes ha te megnyitottad a The Hunter játék topikját akkor gondolom szereted a vadászós játékokat és ez a Cabela's közel sincs ahoz se grafikában se játékélményben!
    Milyen vadászás az ahol ilyen idióta fegyverrángatós célzás van meg átlátsz a vadon hogy lásd a veséjét meg a szívét atyaúristen!Meg kirakja eléd a vadakat azt lőjed!
    Hát csak gratulálni tudok a készítőknek!
    The Hunter és Deer Hunter a jó vadászós játék szerintem!

    Lehet zárni a topicot felőlem mert úgy is csak magyaráztok hogy "nem stimmel" valami velem...
  • ricsa008
    #18
    és ráadásul szemészhez is el kellene mennie mer ott sem stimmel valami ha neki a "Deer Hunter Tournament 2008 sokkal szebb és jobb játék!"
  • DaemoonHunter
    #17
    Hát nekem mostanában ennyi bőven elég vadászat terén...
    The hunter elég időigényes, kikapcsolódni bőven jó ez! A grafikával sincs semmi gond szerintem.
  • triplet
    #16
    Ez neked nem szép? egy vadász játékhoz képest igen is szép.
  • berczely
    #15
    Attól még másnak tetszhet és beszélhet róla!
    És köszönöm jól vagyok!
  • aaa007
    #14
    cabelas sokkal szebb amúgy minek nyitsz olyan játéknak topic-ot amit még kis se próbáltál ráadásul mikor játszol vele utána meg azt mondod hogy gyenge? Valami nem stimmel veled.....
  • twi452
    #13
    hű.. ps3-as ingame videókon kicsit máshogy nézett ki
    érdemes tube-on rákeresni
  • n3whous3
    #12
    nem egy kategória pedig, shaderek se...
  • berczely
    #11
    Offolok is hozzá egy kicsit de szerintem a Deer Hunter Tournament 2008 sokkal szebb és jobb játék!







    (mindkét játék maximális grafikán volt futtatva!)
  • berczely
    #10
    Na emberek kipróbáltam!
    Maradt ugyan az az ösvényen mászkálós árkád játék!
    Grafika az nagyon gyenge így 2009-ben, Játékmenet gyerekes ösvényen mászkálós, megmondja hová állj és akkor auto célzás szerű rendszer neked csak a shiftet kell nyomni és lőni a megfelelő időben!Nagyon gyenge!





  • berczely
    #9
    Operating System: Windows® XP (with Service Pack 3) and DirectX® 9.0c or (Windows Vista® with Service Pack 2)
    Processor: Intel(R) Core(TM) 2 Duo 1.86 GHz or AMD Athlon(TM) 64 X2 4000+ or better
    Memory:1 GB of RAM for Windows® XP / 2 GB Windows® Vista systems
    Video Card (graphics): 256 MB 3D hardware accelerator card required - 100% DirectX® 9.0c with Shader Model 3 support
    Supported Chipsets for Windows(R) XP and Vista
    All NVIDIA® GeForce™ 7800 GT 256 MB and better chipsets
    All ATI® Radeon™ X1800 256 MB and better chipsets
    Hard Drive Space: 8 GB of uncompressed hard disk space (Plus 500MB for swap file.)
    Sound: Direct X 9.0c compliant sound card
    DVD-ROM: DVD-ROM
  • F1re
    #8
    shader model mennyis?
  • n3whous3
    #7
    láttam pár ingame videót, elég szép, mást nem tudok én se
  • berczely
    #6
    Most töltöm!
  • grebber
    #5
    CABELAS OUTDOOR ADVENTURES 2010-ADDICTION

    Próbálta már valaki? Képeket!!!
  • berczely
    #4
    Nem merek reménykedni mert a PC-s Big Game Hunter 2010-et (ha jól emlékszem ez volt a neve) nagyon nagyon elcseszték!Tiszta játéktermi pontgyűjtős lövöldözés lett!

    Remélem ez a kis settenkedős, cserkelős fajtából való!!
  • pxxl
    #3
    faintos, ezt beteszteljük majd
  • berczely
    #2
    Trailer

  • berczely
    #1
    Cabela's Outdoor Adventures(2009)

    Az amerikaiak imádnak vadászni - rengeteg filmből és regényből kiderül ez.

    S ugyanígy imádják azokat a videójátékokat is, amelyekben állatokat lehet elejteni, legyenek azok vadak, halak vagy madarak. Ezért az Activision jól bejelentette, hogy ősszel a boltokba kerül majd a Cabela's Outdoor Adventures PC-s változata is.

    Minden idők legkomplettebb játéka lesz igazi sportembereknek - így hírdeti magát az új PC-s reménység, amelyben 50 különböző misszióban kell nagyvadakat elejteni, horgászni és madarakra lőni. A virtuális vadászok létrehozhatják saját trófeáikat - még mielőtt lelőnék azt a szegény virtuális állatot, kijelölve minek milyen színe legyen. Döbbenet. Ennek ellenére azért magánemberként úgy gondolom: inkább virtuálisan tegyék ezt, mint a valóságban...