78
Vadászat,halászat,madarászat virtuálisan
  • Grandee
    #78
    Szevasztok!!

    Imádoma Cabela's játék sorozatot,de egy 1-2 éve nem jelenik meg már egy játék sem pc-re,mi ennek az oka, megöl az ideg, a cabela's outdoor 2010 volt az utolsó, se a big game hunter 2010, dangerous hunt 2011, és a big game hunter 2012 sem fog, mi ez?! Skacok,nekem vadászos játék kell:'(
  • tomikes24
    #77
    Hello tudna nekem valaki segiteni légyszi:elakattam ahol megnézem a szarvast és az özikéket a dombról ahol megszólal egy kürt és elszaladnak egy keritésen átugornak meg kell öket talalni no megtalálom öket egy viz mellet ahova a szikla mellé kell elbujnom és onann nemtudok átmenni hiába lelövöm nemjo.Söt megfujom a szarvas hivot akkor két szarvas jelenik meg és utána nemtudom mit kell csinálni kérem segitsen valaki aki már átment ott.Elöre is köszönöm.
  • ladaman1997
    #76
    Sziasztok!Tudna valaki segíteni?Elakadtam egy havas pályán:Eljutottam odáig hogy lerakom a fa mellé az szarvast de utána akármelyik odamegy és lelövöm akko kiírja h hunt failed:melyiket lőjjem le vagy mit csináljak?
  • Speedy99
    #75
    Sziasztok! ugyan az a problémám mint az előző hozzászólónak pls segítsen vki:D
  • KopfSchuss
    #74
    Üdv. Máris elakadtam, méghozzá szépen.
    Rámegyek az elején, hogy Hunt, azon belül pedig Story. Elkezd tölteni, de leáll, és újra kell indítanom a gépet... valaki nem tud valami megoldást erre?
    nagyon örülnék neki.
  • redlaci
    #73
    Nem tud valaki magyarosítást hozzá???
  • noricadragon18
    #72
    na de már tényleg csak egyet mondjatok meg
    van a 2 medvés pálya elbujok a bokorba lelovom az egyiket,de erre elfut a másik,pedig azt is le kellene loni.
  • berczely
    #71
    Pedig közelebb kell jönnie!
  • noricadragon18
    #70
    ujabb gondom van.Felmásztam a fára és az ELK-be akármennyit beleeresztek
    nem hal meg.hivom is de nem jon kozelebb.Help
  • berczely
    #69
    Ahol vannak a cuccaid ott kell kiválasztani a fára rakható széket!
  • noricadragon18
    #68
    hellotok.Az a gondom hogy a pulykalovészet után valami fára kell felülni vagy nem tudom.Valami treestand odamegyek a f8hoz és semmi
    segítsetek légyszi.
  • Grandee
    #67
    Hi all. Eddig minden Cabela's játékot kiakasztottam,de most az Outdoort felraktam, rámegyek,hogy story, bejön a hapi,megáll a kép,lefagy és ennyi volt...:( Szerintetek mi lehet a gond,hiába állítok a beállításokon,semmi:S
  • varazslo41
    #66
    most kezdtem a játékot eljutok a szarvasnál a szikláig és nem tuom hogyan tovább valaki segitsen légyszi
  • pip000
    #65
    Megvan a megoldás.Menj a szikla mellé ahová a játék is vezet,és vedd elő a kelléktárból a szarvasagancsokat.Összeütögeted és várod hogy a bika átjöjjön a vízen,utána már csak rajtad múlik:)
  • dark night
    #64
    hello
    nekem is win 7 van fenn és nem indul a játék akárhogyan próbálom!
    kiírtam már dvd-re is a kicsomagolt fájlait és akkor sem indul
    mi a megoldás erre????
  • berczely
    #63
    Nálam tökéletesen megy!
  • rvn
    #62
    hello! Win 7 alatt elidnul de nem jön be se az intro se semmi:S
  • balazsgigi
    #61
    A Tab gomb lenyomása mutatja a küldit.De szólj,ha rájöttél,mert én is ott elakadtam.
  • cash888
    #60
    Valaki dobna egy listát a játékban levadászható állatokról?
    Nekem nagyon bejött ez a game!
  • pip000
    #59
    Hát azt hittem nem okozhat további meglepetést ez a játék,de mégis.A rádió beszélgetéseket nem lehet valahol újra megnézni?Mert nekem nem sikerül Mountain Caribion Bull-t leszednem.
    Valakinek megoldás?
  • pip000
    #58
    köszönöm a segítséget
  • norbi2fraktal
    #57
    nah szóval, jobb egérgombal fújja meg, majd zölden jelöli hogy fel egér. akkor mozgasd fel felé, majd zölden le és kész, gyorsan kell egy rövid mozzanattal
  • pip000
    #56
    Na igen mutatja hogy fel egér meg fel le,na én szétrángatom de semmi,és még annyit ír hogy jobb egérgomb nyomni na én csinálom
  • norbi2fraktal
    #55
    egyszerű, nyomj egy bal alt-ot, majd előjőn egy kis segítség hogy, hogy kell a dudát fúlyni, lessz még a játék során hasonló
  • pip000
    #54
    Üdv mindenkinek.
    Egy kis segítség kellene Vonulnak a kacsák és nekem fújnom kell a dudát,de hiába,már szét megy a tüdőm a kacsák csak vonulnak előttem és hiába is puffogtatok semmi.Mi a teendőm?
  • Geee
    #53
    help
    game töltéskor kifagy---az intró --menű megy---help
  • Geee
    #52
    © Geee
    tegnap 21:16 | válasz erre | #50

    Szia sztoka segítségeteket szertném kérni----nekem a mwnü után töltéskor kifagy kákhalállal ---Help pls
  • norbi2fraktal
    #51
    menj a fához, majd I és válaszd ki a "sipnál" a széket, felülsz a fára,majd fúlynod kell a Szarvas "dudát", aztán puff
  • Geee
    #50
    Szia sztoka segítségeteket szertném kérni----nekem a mwnü után töltéskor kifagy kákhalállal ---Help pls
  • berczely
    #49
    Elk vadászatnál mit kell csinálni?
    Oda küld a fenyőhöz azt csókolom...
  • norbi2fraktal
    #48
    hopp nem figyeltem, minden ok, Idoaho a köv map....

    ricsa:: haveromnak X1650Pro-val is megy, sajnos passz
  • ricsa008
    #47
    én nekem csak bevillog a kép 7600 al
    többeknél is van ez a probléma nem tud rá valaki megoldást?
  • norbi2fraktal
    #46
    na akkor segíts légyszives, megcsináltam Kansas-t adott egy könyvet, és az alsó képe nálam is volt, de nem megy tovább a story, nincs több pálya? csak saját készítés?
  • berczely
    #45
    Na sikerült nekem is a horgászós rész!

    Na csináltam magamnak egy szép kis trófeát:



    A Story módban pedig ezzel jutottam tovább a Kansas-i részen:
  • norbi2fraktal
    #44
    most össze jött, kb közép táj találtam,, elsőnek a bójánál próbálta, de semmi, majd oda mentem ahol a vizen látszík hogy van ott vmi, majd ott sikerült ötödik próbálkozásra, majd vissza kellet menni a dock-hoz, most 2 szarvast kell levadászni de 1-ik mindig lelép,amikor lelövöm a társát....
  • berczely
    #43
    Hát a radaron semmi érdekes nincs csak a halak elhelyezkedése!
    Kom már fogtam vagy 20 halat de egyik sem jó!
  • norbi2fraktal
    #42
    énis ott tartok, sztem a radart kell lesni
  • berczely
    #41
    A horgászós résznél amikor 5lbs-es halat kell fogni akkor azt hogy a francba kell megcsinálni?
    Kiválasztom a megfelelő csalit fogok halat de mindig visszadobja!
  • DaemoonHunter
    #40
    Nah kipróbálva:
    Menü: nagyon szép, hangulatos, egyértelműen profin összerakott.
    Grafika, látvány: erre csak annyit, hogy szép, bár igazából lehetne szebb is, egyes textúrák elég rondák, pl a talaj egyes részei, de az állatok kidolgozása csillagos ötös(még az orra csillámlását is megoldották).
    Játékélmény: hát ez elég vegyes, egy biztos: ez nem szimulátor, és még ahhoz közelinek sem nevezhető! Kezdésnek annyi, hogy minden becélzott állatot automatikusan követ, aimozik a játék, bár elvileg ki lehet kapcsolni, nálam nem működött, s ez elég sokat levont a játék érdemeiből, ugyanis viszonylag van bejárható terület, de az állatok szinte az ölünkbe szaladnak. Nem hiszem, hogy 10 méterről nem lehet észrevenni egy vadászt, és a puskalövéstől is csak párszáz méterre menekülnek. A horgászat is jelentősen megkönnyített.
    Irányítás: semmi exra, nem nehéz, jól kezelhető.
    Hangok: elég jó, úgy 4/5 pontot adnék rá, bár inkább másra figyeltek volna.
    Aki arra vágyik, hogy nehézségek nélkül sikerélményt szerezzen a vadászatban(a játékban), annak bátran ajánlható.
    Nálam ez olyan 3/5...szerintem jobb lenne ha visszatérnének a dangerous hunt környékére, mert abban volt izgalom is egy kicsi néha, legalább ennyiben hasonlított a valódi vadászatra.

    Nálam ennyi a játék, s nem hiszem, hogy sokáig fentlesz, de pár órás szórakozásnak azért jó.
  • dragon11
    #39
    Nagyon sokat fejlődött grafikailag ez a játék előzőkhöz képest.^^

    hajrá cabela's.:)