101
Hazugságok, amik megtéveszthetik a figyelmetlen netezőt
  • plas
    #20
    De ez a gömb itt a topikban kérem szépen LINKELVE van, ergo nem veszítette el az energetizáló képességét, mivel "nincs letöltve" :D
  • Falcon87
    #19
    Azt hittem, már megint egy kocsisgabor topik.
  • Dean Winchester
    #18
    na igen de azért ez vicc :D
    ha letöltöd és ugy nézed akkor nem fog energiát átadni?:S pfff
    és megvan a megoldás miért nemnézheti 2 ember :D mert szemben kell vele ülni és pont a közepére középen kell nézni igy csak 1 ember nézheti :S

    Tervezem, hogy a GYWG 2.0-s verziójában már két fő is nézhesse, ám ez még odébb van.

    megvan a megoldás,de erre,hogy nem jött rá?????
    két link.
    egyik arra mutat ami most van
    másikon meg elkell helyezni két gif-t egyiket balra zárja ki másikat jobbra! ergo 2en tudják nézni
  • w77d
    #17
    ez az ember nagggggyon beteg XXXXXD
  • Sorius
    #16
    "...azt nem tudom elfogadni, hogy bűncselekményt elkövetve hozzáférjenek a jelszavamhoz és gusztustalan ocsmányságra cseréljék a Gömböt!"
  • w77d
    #15
    "Ismeretlen tettesek 2005. december 13-án késő este feltörték a weboldalamat és ocsmány képre módosították a Gyógyító Web Gömböt! "

    nnnna erre kíváncsi lettem volna. egy jó csöcsös kép valszeg több gyógyító energiát tartalmaz XXXD
  • Sorius
    #14
    Sztem ez a Gömb még a rákot is gyógyítja :DDD
  • MR ME
    #13
    Azzal, hogy feltörték és lebénították az oldalt, nem nekem, hanem a gyógyulni vágyó embertársaiknak ártottak a Gonosz Erők.
  • Tyler1
    #12
    "A GYWG-t ugyan le lehet tölteni, ám akkor elveszíti energetizáló képességét. Ezért fontos, hogy mindig erről a weboldalról gyógyítsuk magunkat a gömbbel."

  • kakaoskalacs
    #11
    aztak ránéztem és ujra látok o_O
  • MR ME
    #10
    Letölthetem-e, lementhetem-e a Gyógyító Web Gömböt?
    - A GYWG-t ugyan le lehet tölteni, ám akkor elveszíti energetizáló képességét. Ezért fontos, hogy mindig erről a weboldalról gyógyítsuk magunkat a gömbbel.
  • MR ME
    #9
    ez nagyon jó, szét röhögtem magam :DDDD
  • Tyler1
    #8
    ilyen h "ha rákattintasz a linkre akk 3 szőke csaj fogja jövőhéten a farkad szopni"??? :D semmi ilyen hülyeséget nem nyitok meg, kattintok rá, olvasok el :D meg aztán aki még be is dől ezeknek az tényleg olvasgassa csak az ilyeneket és fizessen!
  • kuci06
    #7
    Az interneten nincsenek nők.
    Akik mégis azt állítják magukról, hogy nők... azok valóban 45 éves szőrős férfiak.

    gondoltam szólok
  • Narxis
    #6
    - Egy időben, egy számítógépről hány ember nézheti a gömböt úgy, hogy annak gyógyító ereje ne csökkenjen?
    - A fejlesztés jelenlegi szakaszában csak egy fő. Tervezem, hogy a GYWG 2.0-s verziójában már két fő is nézhesse, ám ez még odébb van.


    áááááááááááááááááááááááááá
  • ThisZip
    #5
    A felesleges hozzászólásokat kéretik mellőzni!
  • MR ME
    #4
    hazucc
  • plas
    #3


    gyógyító WEBgömb
  • Heffi
    #2
    Pl az a megtévesztés most, hogy a topikot fórumnak hívtad
  • ThisZip
    #1
    Sziasztok!

    Azért nyitottam ezt a fórumot, mert kíváncsi vagyok, hogy ki milyen félrevezetéssel találkozott eddig internetes "karrierje" során!(pl. spam, félrevezető link, esetleg utólag bizonyított urban legend)
    Ha valaki tud mondani valamilyen más fajta dolgot, azt is szívesen preferálom!

    A topik elhatárolódik a politikától és a vallástól!