20
  • Möci
    #20
    Van aki fikázik, van aki nem, de előbb utóbb úgyis mindannyian le fogjuk cserélni, vagy van közöttünk olyan, aki még mindig win95-öt, vagy 2000-et használ?!
    Lehet árral szemben fikázni, de előbb-utóbb észrevétlenül beleunsz.
  • Killgore
    #19
    "globálic cionista bagázs" Ez nagyon tetszik neked igaz? MS-el kapcsolatos cikkekben szinte mindíg leírod...
  • gezumezu
    #18
    Csákó! Emlékezzetek, ugyan ez volt az XP-nél, de ezt hagyjuk mert ezt már mindenki leírta. Azt viszont nem értem, hogy miért ne lenne érdemes váltani, és most ne a marketinget nézzük! Nem jobb egy sokkal frissebb oprendszeren dolgozni, aminek sokkal jobb a támogatottsága?
    Nem akarok összehasonlításokba bocsátkozni, de mint minden másban is az életben mindenki lecseréli az elhasznált vackait. Minden területen.
    Akkor, miért maradnánk az XP-nél? A végére jó lett kiforrott ennyi engedjük el. Vagy aki ragaszkodik hozzá az használja ameddig van támogatottsága. De ne szóljuk le az újat azért mert nekünk jó a megszokott elhasznált akármi! Nem is értem. Különben is a legtöbben úgy is ingyen szerzik meg, úgy hogy egy szót se szólnék. Az MS eközben meg mekkora szellemi meg pénzbeni erőforrást öl bele, hogy "nekünk jobb legyen", nyilván a haszonról is szól!
    Az, hogy meg megfigyelik vele az embereket szerintem csak összeesküvés elmélet. Természetesen alap infókat minden oprendszer ad. Kit érdekel? Megy statisztikára ennyi.
    Sokkal több spyvare-t kap egy mezei user, és onna figyelik, mint amit az oprendszer elküld alapból.
  • krajcsovszkig
    #17
    Ezen mekkorát röhögtem :D (meg az elsőn is)

    Viszont ennek ellenére, szerintem qrvajó a Win7, sőt nekem már a Vista is jobban tetszett az XP-nél. Ami meg a linuxot illeti, nem régóta használom de szinte kizárólag negatív tapasztalattal... (Knoppixot és az Ubuntut is) Ja és Maccel is csak negatív tapasztalatom van, mielőtt még a "harmadik oldal" beszólna. :P
  • goom
    #16
    Azt gondolom, hogy Ballmer szavai és megfogalmazásai lehetnek itt afféle olaj a tűzre. Én is nagyokat mosolyogtam olvasás közben, holott béta kora óta használom a Vista-t és most a hetest is; mindkettőt elégedetten és szívesen. Nem divatból vagy ellen-divatból, hanem tapasztalás útján, saját döntésem eredményeként. Annyira meg nem érzem magam fontos embernek, hogy feltételezzem, hogy engem valaki megfigyel...
  • Flang3r
    #15
    "azt szeretnék elérni, hogy minél több felhasználó, illetve vállalat váltson a Windows XP-ről az új operációs rendszerre"

    ezen egy percig se csodálkozom, hiszen nekik a globálic cionista bagázs miatt megrendelésük van minél több ember megfigyelésére, aminek eszköze a viszta alapú oprendszer.

    amíg ők kampányolnak, addig én ellenkampányolok.
  • B0nFire
    #14
    Ejnye, de rosszmájú vagy!

    Egyébként nem értem a sok kockát; eddig orrba-szájba mindenki a W7 bétáról zengte az ódákat, sőt, sokan odáig merészkedtek, hogy ők már vissza sem váltanak XP-re, mert már a béta, illetve az RC jobb. Most meg szidják orrba-szájba.

    Hogy is van ez, kérem szépen?

    Még meg sem jelent hivatalosan a bótba...
  • Omega
    #13
    Nem véletlen, hogy nálunk dobálták meg tojással Steve Balmert, itt van legtöbb ellensége. MS kapd'be
  • Exen
    #12
    Ezt én sem értem, itt mindig divat szidni az MS-t. Nem szentek az tuti, de most végre valami tényleg jót próbálnak meg összerakni.

    (ha valakit érdekel egy link a témában: Windowsfuture.hu )
  • Hegi90
    #11
    konkrétan mi bajotok a windows 7-el, vagy az MS-el?
    Annyi fikázást látok, de valódi indokot nem :(
  • Polemius
    #10
    "A Windows 7 sikerességében meghatározó szerepe lesz a globális PC-piac további fejlődésének."
    fordítás:
    A Windows 7 használatához a gépek jelentős részét fejleszteni kell, vagy újat venni.

    "Vannak olyan jelzések, hogy az ügyfeleink most gyorsan váltanának az új operációs rendszerre."
    fordítás:
    Sok cég jelezte, hogy szeretnének már valami használható rendszert látni tőlünk, ami többre képes mint az XP és nem olyan katasztrofális mint a Vista.

    "mem szívesen bocsátkozom becslésre a várható forgalomra"
    fordítás:
    Amennyire beégtünk a Vistával, már nem merek semmit ígérni a részvényeseknek.

    :D
  • gothmog
    #9
  • NEXUS6
    #8
    Örökzöld - developeres

  • Alfa Of NS
    #7
    "de várom már, hogy fellendítse a gazdagságot. ez a BitlockerToGo ez valami olyasmi, mint a

    | gpg -c -o /home/blablabla.gpg?"

    Igen, csak a BitlockerToGo-val 320 milliárd dollárt lehet keresni
  • redgreen
    #6
    "Én szeretem a Windows 7-est, de ettől még az üzlet az üzlet, ezért"
    a saját gépemen természetesen én is Ubuntu Linuxot használok. - nevetés és szórványos taps a közönség soraiból - De ez jó lenne, ha csak köztünk maradna, köszönöm.
    És folytatódik tovább az előadás, aminek végeztével minden diktafonról törlik a könnyelmű kijelentést, ezzel demonstrálva a Win7 beépített DJ Pad funkcióját, amely a mára már elavult Windows 3.1 óta jelen levő Sound Recorder-t hivatott leváltani.
  • Sanyix
    #5
    Kírrremszíppen teccikérteni legyetek már szívesek elmondani hogy mi a büdös faszról beszéltek? :D

    Mert látásra ez egy kimenet titkosítása és mentése leenugzon egy fájlba. Jól-e gondolom-e?

    UI: ahaaa az m$ megint kakilt egy adag spanyolviaszt!
  • unranked
    #4
    Egyébként a gazdaságot fel fogja lendíteni, amikor megjelenik, hiszen sokan fizetnek érte boldogan majd több tízezreket. Szegény Ballmer ne csak a 320SI mellett álljon már :( Űljön is bele!
  • lapaleves
    #3
    na körülbelül így voltam vele énis. legközelebb elmondom mi akar lenni az ntbackup.exe ha nagy lesz.

    ja, az előzőnél az alábbinak kell futnia a csomik telepgetése után:

    eval $(gpg-agent --daemon)
  • unranked
    #2
    :D Köszi!
  • lapaleves
    #1
    de várom már, hogy fellendítse a gazdagságot. ez a BitlockerToGo ez valami olyasmi, mint a

    | gpg -c -o /home/blablabla.gpg?

    őrület, hogy ez mostmár elérhető a kispénzú átlagember számára is.